Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z jakimi najdziwniejszymi zasadami spotkaliście się w domach znajomych?

Polecane posty

Gość gość
16:12 wygrałaś, może jak wychodzisz na miasto to zanim usiadziesz w autobusie to rozkładaj sobie folie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a wy przebieracie sie zawsze po przyjsciu do domu np. właśnie z pracy? i czy codziennie zmieniacie koszulki, bluzki? " Ja zawsze, nie potrafię inaczej. Lubię po domu chodzić w wygodnych rzeczach, a nie tak na sztywno:) i nie zmieniam bluzek codziennie, nie ma takiej potrzeby. Nie pocę się, a jak nie uplamiłam to po co? Oczywiście nie chodzę w jednej bluzce przez tydzień, bo tutaj to zaraz pewnie będę o to posądzona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:14 a ty kapalas sie w tym samym jeziorze co ona i pewnie jeszcze wiele innych ludzi z pryszczami na genitaliach i siusiajacych do tego zbiornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:12 wygrałaś, może jak wychodzisz na miasto to zanim usiadziesz w autobusie to rozkładaj sobie folie, pewnie jak facet cie posuwa to też rozkładasz ręcznik na pościeli, leczcie sie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czasem chodze bez majtek i nigdy nie zrobilam "slimacznego" sladu nigdzie. Do pracy jednak zawsze zakladam majtki bo praca to dla mnie nie jest miejsce na flirty czy zboczone zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, można ten zużyty papier wysuszyć i wykorzystać 2 raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obsrany papier do kosza no super pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spicie w staniku czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spicie w staniku czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 16.08: Masz okres non stop? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej to jak z tym stanikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj bez. Ale mam spore piersi, które czasem mi wpadają pod pachy jak śpię na boku, co przed okresem boli. Wtedy zakładam coś sportowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wole bez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie sterylne że majtki zdejmują do spania bo to niby niehigieniczne a śluzami i wydzielinami pościel brudzić i spać z gołym dupskiem to jest rzeczywiscie higiena pełną parą, ja majtki nosze do spania i zmieniam je rano i wszystkie moje wydzieliny zostają na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest cos takiego jak wkladki higieniczne, mozna sobie przykleic na noc, rano odkleic podmyc siuske i majtki te same mzalozyc co na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mojej teściowej (która uważa się za wielką czyściochę) większość rzeczy je się na papierowych tackach. Wiadomo, zupa czy jakiś obiad na talerzach, ale jak już ktoś chce zjeść np. samo mięso, kawałek ciasta czy coś w ten deseń, to zawsze daje papierową tackę, nigdy talerzyk. A jak np. tłucze mięso na kotlety to na zewnątrz z tym mięsem wychodzi, żeby w domu nie nabrudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem osób które zmieniają koszulki czy bluzki codziennie na inną, a jak mam czystą to co też musze ją wrzucać do prania i prać mimo to?:o by udawać wielce czysciocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wkaldki so super, wydzieliny szybko sie wchlaniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest cos takiego jak wkladki higieniczne, mozna sobie przykleic na noc, rano odkleic podmyc siuske i majtki te same mzalozyc co na noc x nie zrozumiałam, te co nie noszą w nocy majtek to przyklejają sobie władki higieniczne do pipki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.30 ale męczysz temat., ile razy trzeba ci uświadamiać, że nie wszystkie kobiety mają jak ty problem z upławami i wydzielinami z pochwy. Może nie masturbuj się ciągle przed snem, to niczego nie ubrudzisz i majtki będą zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.30 ale męczysz temat., ile razy trzeba ci uświadamiać, że nie wszystkie kobiety mają jak ty problem z upławami i wydzielinami z pochwy. Może nie masturbuj się ciągle przed snem, to niczego nie ubrudzisz i majtki będą zbędne. x nie mam żadnych upławów, ale normalne że jak śpi się bez majtek to dupa o te kołdre sie ociera, tylko dobrze wymyj sobie zad żebyś czyms innym kołdry nie brudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra no, ja wpycham se tampona na noc, co by mi nic z pipki nie wyleciało i pościeli nie pobrudziło. A jak idę do kogoś, kto wymaga ściągania butów to jestem uzbrojona w reklamówki, oczywiście przezroczyste, żeby było widać jakie mam buty, żeby sobie ogólnego look'u nie popsuć. Zakładam reklamówki na buciory i po kłopocie. Ja zadowolona, gospodyni też. Weźcie dajcie na luz już z tymi majtkami i butami. Psujecie fajny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś nie zrozumiałam, te co nie noszą w nocy majtek to przyklejają sobie władki higieniczne do pipki? hehe nie o to chodzilo, ktos tam napisal ze spi w majtkach a rano zmienia ja na inne, a ja na to ze wystarczy przykleic wkladke a majtki moga zastac te same hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiecie jednej rzeczy, ja nie zakładam specjalnych majtek do spania tylko codziennie zmieniam rano majtki, cały dzień chodze i śpie w majtkach, rano je zmieniam i tak codziennie zaraz pewnie na mnie naskoczą te co majtki zmieniąją przynajmniej 5 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież przed snem każdy bierze prysznic, a pościel i prześcieradło są moje, żadnych gości pod własną pościelą i na swoim prześcieradle nie kładę, więc o co chodzi z tą moją pupą która leży na moim prześcieradle? Opamiętajcie się, może jeszcze poradzicie mi folię pod dupsko, skoro nie mam majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×