Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka2206

Mamy na marzec 2015r

Polecane posty

Hej kobietki ! Ja dzis mialam fatalna noc od drugiej do rana nie spalam a wieczorem jakis roztroj dostałam ze po za kibelkiem mndlilo mnie zaroty głowy i zimne poty od czego nie mam pojęcia bo nic nowego w diecie nie bylo.Az sie wystraszylam a w nocy po prostu sie obudzilam i nie moglam spać. A dzis jestem padnieta takze nawet nie sprzątam bo gliws mi peka chyba z niewyspania ;-(Leze i odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona123
Hej Dziewczyny, i co znowu my trzy zostałyśmy chyba... Asia to super, że wszystko ok :) Marlenka spróbuję z tą herbatą z żurawiny. Byłam wczoraj u mojej gin na chwilkę i mam zrobić posiew moczu żeby dowiedzieć się co to za bakterie. Oddam w poniedziałek i potem pójdę już na normalną wizytę. U mnie dopiero jutro zacznie się 26 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilll
czesc,a u mnie dziś zaczol sie 28 tydz,i oby do przodu ostatnia prosta dziewczyny:) Ja na bakterie w moczu pije sok z żurawiny 100%,i super pomaga.tylko jest dosc drogi kolo 20 zl za 0,5 l,ale pije po pare łyczków. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Witaj Kociara ! Ja dzis po ciezkiej nocce ledwie sie kulam;-) Musialam sie zdrzemnac;-) Nie najlepiej sie czuje nie wiem czy to pogoda czy moze cos mnie nadal meczy jakies podtrucie mala tez spokojna dzis ;-) teraz dopiero troszke sie kreci .Juz by mogly byc święta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etsi1987
Hej dziewczyny u mnie końcówka 27 tygodnia, martwię się trochę dzisiaj bo mały mało się rusza, zjadłam coś słodkiego i położyłam się na lewy bok nawet posmyrałam ale mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam gratuluję ciąży, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą z wyprawkami dla mam ciężarnych, noworodków i niemowlaków, a także markowymi kosmetykami - idealne na co dzień oraz na prezent np. świąteczny czy urodzinowy, bez marż sklepowych, wszystko w jednym miejscu za jednym kosztem wysyłki, a ceny wprost z serwisu allegro. Produkty są nowe, oryginalne, z gwarancją producenta. Przy dużych zamówieniach przewidziane gratisy i rabaty cenowe.... www.kosmed-hurt.pl lub na olx przejście na górze mojej strony, choć na stronce cała oferta przejrzysta... Będę także wdzięczna za polecene mojej stronki znajomym, rodzinie, sąsiadom, współpracownikom, można złożyć wspólne zamówienie, podzielić się kosztami przesyłkami a dla siebie zyskać wartościowy gratis. Dziękuję i życzę szczęśliwego rozwiązania i pociechy z maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli ! Jak zwykle juz moja bezsenność ;-) Etsi u mnie raczej postanowione ze będzie Michalinka ;-) chyba ze jeszcze zmienimy zdanie ;-) A jakie Twoje propozycje i wasze dziewczyny.Moje maleństwo tez mniej *****iwe mysle ze to brzez ciśnienie wczoraj jak sobie mierzylam mialam niziutkie mysle ze to moze miec znaczacy wplyw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak się dziś czujecie? Ja miałam cudowną noc:-) Jestem wyspana.:-) pierwszy raz spałam tak długo. Martwi mnie jednak nadal fakt,że jakoś kiepsko czuje małą. Albo ona mało kopie albo niestety łożysko. Musze teraz zapytać o to lekarza na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka ja mysle ze to takie dni pogoda jest jaka jest nam tez sie nic nie chce moze to dlatego moja mala tez zgrzeczniala od paru dni ;-( Zazdroszcze Ci tego spania w nocy ja kolejna nocka zarwana.Zauwazylam taka zależność ze jeslu sie czyms przejmuje to wtedy tak sie dzieje.Troche mysle o świętach o tym jak sobie poradze z taka iloscia gosci do tego moj luby mal wrocic 19/20 teraz ponoc moze sie to przesunąć na 23 wiec boje sie ze mi za duzo nie pomoze.Na dodatek mama mi sie pochorowala i sama potrzebuje pomocy wiec mnie to wszystko przytłacza.Boje sie czy po za swietami uda nam sie troche remontow zrobić jak moj będzie na miejscu nastepnym razem to juz chyba na poród przyjedzie ehh szkoda gadac. To sie wyzalilam.Dziekowac Bozi ze ze mna w miare ok oby tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2811
hej dziewczyny ja tez czuje sie dzis fatalnie, doskwiera mi straszna zgaga, jest mi niedobrze kreci mi sie w glowie niskie cisneinie 90 na 55 nie wiem czym to jest spowodowane, na szczescie mala jest strasznie zywa kopie az caly brzuch skacze teraz chyba spi bo cisza, u mnie juz koncowka 25tyg w poniedzialek ide skontrolowac wyniki byc moze moje samopoczucie spowodowane jest niskim poziomem hgb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie sie wyspalam bez lezakowania w nocy ;-) Caly tydzień lenistwa a wczoraj nie wiem skąd sily sie we mnie zebrały i naprawdę sie napraciwalam domek lsni ;-) powolutku z odpoczynkami ale sporo zrobione ;-) Moze na dzisiejsza noc miał wplyw wysiłek ;-)Ale za to dzis będę odpoczywać ;-) Jesli chodzi o ciśnienie to ja tez w ostatnich dniach mialam takie niziutke sądzę ze to jest spowodowane pogodą ;-(A jesli chodzi o kamienie to nie mam.Ale moja bratowa miala jak byla w ciazy i wszystko bylo dobrze nie miala ataków w trakcie.Jednak jak utodzila to po jakims czasie miala operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek:-) Asia widzę,że mnie dziś wyprzedziłaś:-) Ja wczoraj całydzień leżałąm:-) Dziś też tak będzie. Mi coraz bardziej doskwiera bul zęba a wizyte mam dopiero za dwa tyg:( Mam nadzieje,że wytrwam bo wcześniej nie ma miejsc bo dentyści porobili sobie urlopy. Jeśli chodzi o kamienia to ja na szczęscie nia mam ale bratowa mojej bratowej to miała w ciąży i musiała mieć specjalną dietę bo miała ataki. Ulubiona jeśli chodzi o ciśnienie to napewno wina pogody. U mnie zaraz ciśnienie spada gdy robi się cieplej na polu i gdy deszcz pada. Rewelacyjnie się czuje gdy mróz na polu:-) Wypija sobie słabą kawe z melkiem. Dzidzi to nie zaszkodzi a ciebie postawi na nogi. Ja teak robiłam. Brałam pół łyżeczki kawy rozpuszczalnej zalewałam wodą do połowy a potem dużo mleka. Ta kawa była ledwo wyczuwalna ale działała. Lekarz sam kazał mi pić jedną kawe dziennie na podniesienie ciśnienia więc jest to dozwolone. Ja w nocy przebudziłam się do łazienki i przez chwile miałam prpblem z zaśniēciem ale to dobrze bo wtedy mała fajnie kopała:-) . Teraz pewnie znów śpi. Asia jeśli chodzi o wogilje to nie możesz w tym roku wytłumaczyć,że nie dasz rady zrobić wigilji i jechać na nią do kogoś innego. Każdy wygodny a teraz to ty potrzebujesz wygody! Jeśli nie to niech każdy przygotuje po jednej potrawie. Chyba powinni się domyśleć,że jest Ci teraz ciężko i musisz odpoczywać:-) Ja teraz nie robie nic! Wszystko zrobi teściowa. Ja nawet do s mówiłam,że on ubiera choinke bo mi się nie chce. Śmiałam się jeszcze i mówię,że ja będe tylko paluszkiem dyrygować gdzie co ma wizieć:-) Ale się rozpisałam. Wybaczcie za te błędy ale pisze na tym noeszczęsnym tablecie i ciągle się zacina. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dzis Cie wyprzedzilam Marlenka ;-) Zrobilam sobie sniadanko do łóżka lekka salatke z pomidora sera feta ;-) kanapeczka i kawa do tego. Ja co dzień pije rano jedną prawdziwa kawe to dozwolone oczywiście słabą i z dużą ilością mleka czasem prawdziwą czasem rozpuszczalna ;-)Jesli chodzi o święta to nie takie proste niestety odziedziczylam dom rodzinny jest nas czwórka rodzenstwa i kazdy ma rodzine.I cześć od zawsze przyjezdza w wigilię a część w I święto. Drugie mam zazwyczaj wolne.Na wigilie kazdy przygotowuje po kilka potraw bo na 20 osób jest co szykować. Ale dochodzi jeszcze cala oprawa i podanie tego wszystkiego później sprzątanie itd Normalnie to dla mnie wielka radość lubie gościć rodzinę ale teraz nie wiem czy mi starczy sił ;-)zobaczymy jak to będzie bede gonic innych do pracy !!! U mnie gotujemy tradycyjnie nic gotowego placki pieke sama wiec bardziej to mnie przeraża hmmm zobaczymy nie bede sie martwic na zapas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry moje drogie !!! Cisza tu dziś ze az strach ! Ja wlasnie wróciłam z drobnych zakupów spożywczych i Urzedu Pocztowego oczywiście zmeczona troszkę. Teraz poleze troszkę ! A co u was kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona123
Hej kobietki, dopiero się odzywam, bo oczywiście weekend intensywny. Wczoraj wieczorem dostałam mega biegunki, brzuch bolał mnie prawie nie do wytrzymania. Na szczęście już ok. Dziewczyny co stosujecie w ciąży do higieny intymnej? Moja ginka zaleciła saugelle, ale oczywiście ona zawsze wymyśla to co drogie jakbym miała tyle pieniędzy co ona :/ Co polecacie? Może lacibios femina w żelu? Do tej pory stosowałąm lactacyd bo akurat był w domu, ale się skończył chcę kupić coś na czas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ulubiona ! Ja stosuje zel do higieny intymnej z Zaja kosztuje ok 10 zl ale akurat taki ostatnio trafilam .Po porodzie to napewno tylko woda bede sie myla z Tantum Rosse bo w poprzedniej ciazy pieknie sie po tym po nacieciu goilo i nie bolalo wiec w razie "w" odrazu sobie do szpitala kupie chociaz nie wiem czy bedzie cc czy tez pn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dziś po wizycie:-) Mała ma już 1kg i waży tyle ile powinna. Nie za dużo i nie za mało:-) Pytałam o poród i będe rodzić sn. Lekarz polecił mi szkołe rodzenia jedno dniową. Myślałam o niej ale szkoda mi kasy. Jej koszt to 350zł. Teraz czeka mnie tyle wydatków. Chyba wolała bym kupić coś małej za to. S też nie jest tym zachwycony. Dziewczyny piszæ,że i tak nie umiały tego zastosować w praktyce. Powoedzcie mi jest sens?? S przyjeżdża tylko na 2,5tyg i nie bedzie go do końca lutego. Ja sama do tej szkoły nie pojade bo niemdam rady. Nie będe też nikogo prosić o to aby pojechał ze mną. W dodatku perspektywa bycia tam samej raczej nie dla mnie. Chyba jednak zrezygnuje i będe liczyć na pomoc poloznej. Powiedzcie mi czy można nauczyć się przeć przed porodem?? Dawniej kobiety dawały sobie same rade i było ok a teraz kierują wszystkich do tej szkoły. Jeszcze gdy by to było darmowe to ok ale wszystko z kosztami zwiazane jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2811
dziewczyny dzisiaj miałam fatalny dzień, wybrałam się na badania - nieszczesna glukoza wypiłam i wszystko zwymiotowałam ;(( dostałam momentalnie biegunki nie wiem czy to przez glukoze ? najgorsze, ze musze powtorzyc badanie i wypic glukoze jeszcze raz :(( dopiero teraz dochodze do siebie, caly dzien nic nie jadlam umieram doslownie, jak dalyscie rade z glukoza ? w pierwszej ciazy nie mialam takich problemow a teraz nie moglam wytrzymac ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona123
Ja wybrałam się do apteki, którą mam najbliżej i oczywiście poza lactacydem nic nie mieli :/ Ani ziaji, ani niczego innego. Jutro wypuszczę się do innej apteki albo rossmana. Marlenka u Ciebie to już 29 tc? Fajnie, że mała ma już kg. Ja mam wizytę 16ego i już nie mogę się doczekać, też chcę wiedzieć ile mały waży :) Co do szkoły rodzenia...ja akurat nie wiem co Ci radzić, sama o tym nie myślałam i nawet się nie zastanawiałam. Po prostu nie będę chodzić, żadna z moich sióstr ani koleżanek nie chodziła i jakoś nie mam przekonania czy to coś da. Ewelina a wcisnęłaś sobie cytrynę? Współczuję Ci, że musisz powtarzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia8181
Dzień Dobry kobietki ;-) Kazda ciezarna to zyje od badania do badania hi hi tydzień temu moja gwiazda tez 1 kg ;-) Dobrze ze wszystko oki Marlenka .Ewelina dla mnie ta glukoza to tez porażka caly czas mnie cofalo ale wytrwalam ale to było b trudne. Jeśli chodzi o szkole rodzenia to jest fajne i zawsze mozna cos wynieść choćby oddychanie przeponą aby dotlenic dziecko jak sie rodzi ale trzeba miec czas i pieniądze i partnera na miejscu. Sama polecam ale w Twojej sytuacji jak byś miala gdzieś daleko jezdzic teraz zimà sama to raczej mija sie z celem.Dasz rade jeszcze jak sie trafi fajna położną przy porodzie to one tez chca zlapac jak najlepszy kontakt z rodzaca bo im wtedy jest łatwiej. Ja jeszcze z moim gin nie rozmawialam o porodzie narazie yo mnie wypytuje o poprzedni.Wizyte mam teraz u jednego gdzie musze jechać 60 km na 22 .12 a 30.12 u tego na miejscu bliżej bo tylko 20 km.Tu tez bede rodzic.Dziewczyny od swiat to juz naprawdę ciraz blizej troche sie obawiam nie bólu bo wiem jak to u mnie bylo z pierwszą córcia wiec swoje wiem latwo nie bylo ale nie chce opowiadac i straszyc bo kazda kobieta jest inna.Bardziej przezywam aby wszystko bylo dobrze z mala no i ze mna po urodzeniu.Milego poranka zaraz wstaje córcie do szkoly rychtowac ;-) po naszemu hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona123
Hej dziewczyny:) ja dziś od rana trochę ogarnęłam, odkurzyłam i musiałam się położyć. Koło 12 pójdę zrobić zakupy. Kończy mi się mustela do smarowania brzucha i nie wiem co teraz kupić. Zadam moje ulubione pytanie na tym forum: czego Wy używacie? :D Zwykłej oliwki czy też tej musteli? A może jeszcze czegoś innego? Wczoraj oglądałam na YT filmiki o wcześniakach, spłakałam się, nie wyrabiam jak patrzę na te maluchy i wiem, że mój mały w brzuszku taki właśnie jest. No ryczałam jak głupia. Szkoda, że sama sobie USG nie mogę robić i patrzeć ile waży np :) Muszę wziąć się też za robienie zakupów do szpitala, typu koszula, stanik do karmienia itp. bo ten czas leci, tym bardziej w grudniu, a w styczniu tak jak Asia piszesz już będzie tuż tuż. A nie wiadomo czy znowu jakiś szpital nie przeszkodzi w spokojnych zakupach, oby nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pisałam rano ale widzę,że wcale tego nie ma. Już dostaje świra z tym tabletem. Ja dziś z rana na zakupach byłam. Kupiłam owoce,slodycze i coś do jedzenia:-) kupiłam też leki i nieźle się za nimi nachodziłam. Jak w jednej aptece był jeden to drugieqgo nie było a ja już na zamówienie nie chciałam bo już do miasta nie pojade.Na szczęście udało mi się i kupiłam. Dostałam globulki na stan zapalny pochwy który mam. Te globulki są w kształcie jajka i dość spore. Na dodatek mają taką powlekaną powłoke która strasznie się lepi gdy chce ją włożyć. Namęczyłam się okropnie i strasznie mnie to bolało bo wszystko opuchnięte w środku a to dziadostwo się kleiło. Będzie ciężko z tym. Jeszcze 7 dni. Ja smaruje się oliwką i jak na razie jest ok. Robie to codziennie id 5tc. Staram się całe ciało smarować a gdy już mi się nie chce to tylko brzuch i piersi. Ja glukoze piłam z sokiem z cytryny i wypiłam to bez niczego. Na dodatek bardzo mi smakowała. Każdy tak nią straszy a nie było tak źle. Ze mną była mama i ona mi powiedziala abym myślała pozytywnie i tak się nastawiła. To dużo daje. Ani razu nie było mi niedobrze. Jeśli chodzi o szkołe rodzenia to ja do najbliżeszej mam 45 min drohpgi samochodem. Jednak nie ide bo siostra mi powiedziała ,ze szkoda kasy. Ona chodziła w pierwszej ciąży i powiedziała,że nic się jej nie przydało. Mi szkoda dawać kasy bo za350zł to ja sobie kupie łózeczko dla małej. W dodatku to jest tylko 8h wiec co oni mogą mi tam pokazać? Chyba nic. Siedzieć i słuchać o tym to ja moge na yt sobie posłuchać . Wiem jak wygląda poród bo na yt też są filmiki i to bardzo szczegółowe. Dzieckiem potrafie się zająć bo dzieciaków w rodzinie nie brakuje. W dodatku mam malą siostre więc opiekowałam się nią od narodzin:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w środowy poranek! Oby ten tydzień szybko zleciał bo ja czekam na męża:-) Jeszcze 6 dni:-) :-) Nie widzieliśmy się przez pół roku:( strasznie za nim tęsknie. Ja dziś w nocy super spałam mimo,że budziłam się kilka razy. Znów wrõciło do mnie to wieczorne picie wody. Dziś wypiłam litre wody w nocy. Nie wiem już od czego to jest. W dzień pije 2l wody bo tyle trzeba bo inaczej odwadnia się dziecko i ono mało się rusza. Kłade ręcznik na kaloryfer(kupimy nawilżacz powietrza ale gdy s wróci) to i tak nic nie daje. Pije i za chwile do wc i tak cały czas:( Moja mała po wizycie wierciła się cały czas. Teraz znów cisza. Pewnie znów się obróciła:( Ostatnio uwielbiam wszystko co zawiera czekoladę:-) rano i wieczorem przerzuciłam się na kakao. Wcześniej piłam kawę inkę ale zawsze wieczorami miałam zgagę nie wiedząc dlaczego. Teraz już wiem,że to przez to. Wczoraj było kakao i brak zgagi:-) W dodatku to mleko więc wapń:-) ja prawie wcale go nie piłam dlatego chociaż w ten sposób dostarczę wapń małej a raczej sobie bo mała weźmie odemnie :-) Dziś chyba trochę poprasuje albo poukładam rzeczy S aby potem miał łatwiej wynieść to do garażu. Musze teścia wreszczie zmobilizować do wyniesienia tych star****mebli z sypialni bo chce sobie posprzatać. Sreasznie mnie denerwuje bo jak wysprzątam to on wtedy przyjdzie i raz weżmie łózko potem już zmęczony i czeka kolejne pare dni aż ja wyprzątam i wyniesie nakastliki i tak w koło. Dziś ma mi to wynieść i tyle!!Denerwują mnie tacy ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widzę,że nadal nikogo nie było albo znów tablet nie pokazuje wiadomości:( Pewnie wszystkie zapracowane. Mnie to czeka ale na następny tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. U mnie w zasadzie bez zmian przedwczoraj sie napracowalam a wczoraj okropnie sie czulam i odpoczywalam caly dzien.Faktycznie cicho tu u nas na naszym watku;-(milego poranka moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona123
Hej, ja też wczoraj cały dzień byłam zalatana, dziś nie jest lepiej. Postanowiłam sernik zrobić i pochłonęło to trochę mojej energii :) I teraz dopiero wybieram się na zakupy... Chyba świąteczny pośpiech już daje się nam we znaki, że tu tak cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona123
Asia, Marlenka na którym boku śpicie? Wiem, że powinno się na lewym, ze względu na lepsze przepływy pępowinowe, ale jak tylko kładę się na lewy bok czuję taki ucisk na żebra, że nie mogę. I w efekcie śpię na prawym albo na wznak. Tak mi najwygodniej, zastanawiam się tylko czy to bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×