Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azyl15

Zatłukę tego wyjca!!!!

Polecane posty

Gość gość
autorka tematu zbluzgala swojego dzieciaka jak ostatnia meneluwa opisując jakby najgorszego lumpa a nie niemowlaka,,wiec o jej inteligencji bym tutaj nie wspominała Nie wiem gdzie tu jej inteligencje dao się wyczytać. Słownictwo rynsztok. Inteligentne osoby posługują się zupełnie innym jezykiem i nazewnictwem' Jej epitety na syna wulgarne i agresywne az ciarki we mnie wybudziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trhrthr
Gościu z 21:45, oczywiście że możesz nie pojąć "mojej" definicji inteligencji. Zapewne tego nie zrozumiesz, ale autorka tematu pisze poprawniej niż ty, czyli o wiele więcej wyniosła ze szkoły. To brutalna prawda. Lepiej więc zamilcz i nikogo nie oceniaj bo twoje oceny są niemiarodajne. (P.S. Istnieje coś takiego jak duże litery, znaki interpunkcyjne, składnia. To podstawa programowa języka ojczystego w szkole podstawowej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe , ze lepiej ode mnie pisze po polsku i raczej powinna. bo ja od 25 lat nie mieszkam w Polsce. wyjechalam jako dziecko. a wiec daruj sobie. poprawna polszczyzna nic nie mowi o inteligencji i jak na kogos kto na codzien obsluguje sie innym jezykiem i rzadko mowi po polsku to jeszcze dobrze pisze. i wybacz ale nadal nie sadze, ze inteligentny czlowiek uzywa takich wulgaryzmow wobec swojego wlasnego dziecka i czeka na jego smierc tz. na to aby przestalo oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Ja tez u autorki żadnej inteligencji nie widzę ,wiec nie liczyłabym na jej inteligencje, jeśli ona nie panuje nad agresywnym słownictwem to co dopiero mówiąc o agresji fizycznej jaką tu doradzasz To się marnie może skończyć i nie jedne dziecko laduje w szpitalu,kiedy rdzic pokroju autorki daje sobie prawo na rękoczyny wobec niemowlaka . Przecież to kruszyna, mocniejszy strzał- dwa nie kontrolując siebie w akcie wyprowadzenia z równowagi i już krzywdę można zrobić takiemu maleństwu Ja mowie za siebie ,jeśli ty bys mi doradziła taką metodę uspakajania malucha zaręczam ,ze potencjalny ten maluch skończyłby marnie pozwalając sobie na kary cielesne wobec polrocziniaka , czy tam 9 miesięcznika. Oczywiście wiele rodzicow wyprowadzonych z równowagi daja w tai sposób upust własnym emocjom, ale moim zdanie niemowlaki są za małe, aby kary cielesne w akcie skranego wzburzenia otrzymywać , co innego 10 latek, ktory z premedytacja robi cos zakazanego trhrthr takie rady mogą wyrządzi więcej szkód niż pożytku mimo, ze ja sama nie zaliczam się do miłośników dzieci bo jak znam zycie identycznie bym pisała jak autorka i wolalabym ,a by ona się do przemocy nie posuwala kiedy nie panuje nad sobą Przynajmniej swiadomie żeby tego nie robila, pisze z perspektywy własnej i swoich emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wit.D3 nie przesadzaj,bo przedawkujesz i zrobisz dziecku krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Kiedy nerwy siadają nie kontroluje się sily i mało kiedy można ją wyważyć odpowiednio, z tej racji ze dziala się w przypływie wzburzonych emocji ,a nie kalkuluje na zimno bo to jest odr******ie majac nad nim kontroli . Co innego podjęta decyzja ,wywazona silą- to jest działanie na zimno bedac w pełni onym zrownowagi Przynajmniej pisze o sobie i większości ludzi jak zachowują się gdy sa opanowani, a gdy ich furia zaleje O najlepszy przykład był ojca i matki, jeden lal na zimno w pełni panując nad sobą , a drugi lal na gorąco w kiedy para z uszu leciała i nie panowal nad nerwami- przeskok kolosalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z zagranicy
trhrthr dziś Gościu z 21:45, oczywiście że możesz nie pojąć "mojej" definicji inteligencji. Zapewne tego nie zrozumiesz, ale autorka tematu pisze poprawniej niż ty, czyli o wiele więcej wyniosła ze szkoły xxx PS ale dziekuje za uwage.Postaram sie popracowac nad j.polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co autorko przyszla ta niania? bo miala dzisiaj przyjsc. chyba nie pozabijaliscie się wszyscy nawzajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wtrace jeszcze moje trzy grosze. Dziewczyny , jak nie musicie to odradzam cesarki. Bo okazuje sie niestety, ze porod naturalny jest po prostu the best. To wszystko jest tak ustawione przez nature, ze dzialanie oksytocyny dziala korzystnie na mozg naszych maluchow. Ja dzisiaj z perspektywy czasu zaluje ze sie na nia zdecydowalam. Ktos tu wspomnial o zakloceniach SI. Sprobuj osteopate. Moze masaze albo zoneterapia. Moze w gre wchodzic lekkie uszkodzenie kregow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu widzę lepsze zabijanki wy głupie baby :P Skąd wam się wzięło to bicie niemowlęcia? No jak słowo daję debilka na debilce układają historie i dopowiadają pierdoły :D Tłuką ciągle to samo od dwunastu stron - a może dziecko jest takie, bo wyczuwa emocje i bla bla bla.... no jedna od drugiej głupsza. Ciekawe jakie moje dziecko wyczuwa ode mnie emocje? jest kochane, przytulane, zdrowe, a i tak brzęczy godzinami, bo taka jego uroda. mam to samo nie chcę więcej dzieci. Nie wypowiadajcie się jak nie siedzicie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coż za szacowne zgromadzenie CUDOWNYCH MATEK :D Autorko , jeden z moich synów był podobny - istna jęczybuła :) jęczał i był wiecznie niezadowolony, rozdarty i płaczacy ... jak o tym myśle teraz to trudno mi w to uwierzyć na jakiego pogodnego i optymistycznego człowieka wyrósł :) Będzie dobrze , będzie dobrze :) a człowiek - matka tym bardziej - musi spuścić parę właśnie po to żeby jednak wyjca nie zatłuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIMIMOTKA
Tasmanka ty jesteś taką oślicą czy udajesz? Te twoje teorie ni kupy ni du/py sie nie trzymają :o Rodzic pokroju autorki jak to nazywasz nie bije niemowlaka, nawet go nie wyzywa tylko ulży sobie na forum, rzuci mięchem i po krzyku więc nie histeryzuj i nie snuj tych swoich teorii z d...py :( Waśniewska płakała po zaginieciu mad******ażdej telewizji i gazecie czy to znaczy, że była troskliwą dobrą mamusią? Autorka owszem pojechała ostro ale może tego potrzebowała, odreagowała i jak codzień odrabia tę swoją pańszczyznę [ja tak mam, bo też mam wyjącego szantażystę i odbębniam dosłownie każdy dzień, do czasy wyrośnięcia z tego], może wypaliło z ta nianią, a wy się tu bijecie i snujecie scenariusze. Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak po dniu z niania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanska dziś "nie jedne" dwa byki w jednym wyrazie, wszystko na temat i jeszcze "wiele rodziców" aż oczy bolą :o Dziewczyno nie masz minimalnego wykształcenia i książek też nie czytasz to widać! jedyne co robisz to ględzisz na forach i piszesz elaboraty na temat życia w rodzinie, do nauki wielka ekspertko, bo wstyd normalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak po trzynastu stronach Kafe Szpecjalistki napisały se historyjkę, o biciu niemowlaka, ojcu arabie i ciąży z gwa/łtu, nakręciły się jak głupie i ten topik żyje swoim życiem. Nie dziwię się, że autorki tu nie ma :o Macie ja za nienormalną, a to z wami jest poważnie nie halo :D Tasmanka na czele z Mamą Ewuni dwie kierowniczki od gmatwania, zamieszania i wymyslania głupot. Nara jełopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj juz sie kwoki zleciały , mamuśki juz jadą po autorce. Won szmaty do swoich bękartów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.59 coś ty :P normalne baby bez pieluchowego zapalenia mózgu też tu są :P na trolliny nie ma co patrzeć, a już tasmanka najlepsza lamera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
a c****j mnie to obchodzi co ona z swoim zasmarkancem będzie rodzic?/ chialo jej się plodzic to niech teraz ma i ja pierodllle jej jakies rady fundować Chcialas bachora? to masz Ja sobie takiego urwania duupy nigdy nie zafunduje bo byabym taak sama i dzieciarem o sciane wyyeebala . tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
a co ty o de mnie chcesz?? pisałam z,e tak samo bym się jak autorka zachowywala i wcale jej się nie dziwie, ze ten ryczek ją w*****a. Nie podoba ci się ,ze potrafie jako jedyna tutaj się przyznać ,ze nie dziwie się jej ? Tylko ze ja pisalmz swojej perpeltywy do osoby,kotra poradzila aby temu gowniarzowi przylala. W akcie wyprowadzenia z równowagi jak dzieciaka się pierdoolnie to leci 10 metrow, wiec odradzilam, a to co ona zrobi to już c***j mnie to iteresuje' NIE DZIWIE JEJ SIE Z EJEJ BACHOR JĄ W*****A, BO TAKIE LEMELE, RYCZKI do k***icy doprowadzić pptrafia Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanka no to jak cię nie obchodzi to po co tu piszesz debilko i się wydzierasz z mundrościami na sto wersów? Nie zafundowałaś sobie bachora, a na rodzicielskim forum walisz wykłady. Nie chcesz dzieci, nie masz dzieci, temat cię nie interesuje ale szczekasz jak nienormalna ty głupia suko :P Inteligencji to akurat tobie brakuje nieuku nie autorce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Nara bęcwale. Idz wycieraj doopie swojemu smrodowi Ja jestem do tych katuszy zwolnione, i babrać się w goownach jak wy nie musze , w przeciwienstwei do was z****** matki polki z pieluchowym zapaleniem mózgu. Dzieciarow sobie anrobią a później wyją na kafe jak im zle. Wal się jedna z drugą. Po co sa tabletki poronne, a no wlasnie po to aby nie babrać się w gownach po łokcie i nie znosic rykow bachora Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Dobra autorko nie strugaj pawiana ,bo na ofleglosc da się wyczytać ,z e yeebiesz z gościa NIE wchodzę na dzoal macierzysntwo Proszę Pani babrająca się w gownach smroda, wchodzę na kafe na glowną strone,a ze na glownej wyskakują tematy z działu macierzyństwa to dopiero pooo fakcie widze i tyle . Nawet nie patrze jaki temat do akiego dzialu jest zasegregowany, mam to w dooopie Piszcie petycje aby tematy z macierzyństwa na glowną nie wskakiwaly i sioooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Popieprzone matki polski z pieluchowym zapaleniem lba się zabraly Ide stąd, bo k***aaa takie genialne a nawet bachorów wychwoac nie potrafią na normane osobniki , tylko zawsze z wami problem gdzie się z tymi gowniarzami pokazujecien nara , bo az capi od was na odleglosc. Wioo do pieluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy ciebie autorka prosiła o rady, że się tak burzysz? Odpisała ci na choćby jeden komentarz? Ja wyczytałam, że chce opinie osób które to przeszły co ona więc wypad, nikt nie będzie po tobie płakał tutaj. Jest zmęczona wymemłana, bo przerosło ja macierzyństwo jak cię to nie interesuje i masz to w d.... to nie komentuj. I nie kłam, kłamczucho bo napisałaś, że ludzie pokroju autorki bija dzieci. Dobrze ci ktoś napisał, że akurat ludzie tego pokroju pokrzyczą w necie i żyją dalej, a Waśniewskie morderczynie płaczą po telewizjach ale ty za głupia jesteś żeby to pojąć. Idź na psiarskie forum i pogadaj sobie o kupie swojego yorka :P ps. nie pisze się "co ode mnie chcesz" tylko czego ode mnie chcesz ty NIEUKU jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ladna tu suę kultura robi. tak ja tez zauwazylam ze sa 2 obozy,zresztąs winnych tematach tez. 1-te ktore sobie nie radza z emocjami,wyzywają innych bogu ducha winnych szczzesliwych matek,zwalają wine na wszystko co się rusza a najlepiej na bezbronne dziecko ktore "taką juz ma urodę",wiec najlepiej ukatrupic,zeby był swiety spokoj,i na wszystkie rzeczowe madre argumenty i probe rozwiazania sytuacji ( wkoncu problemy sa po to by je rozwiazywac radzic sobie z nimi a nie zeby biadolic bez konca) sypia obrazliwymi epitetami wyzywają od kretynek itp,albo jawnie kpią ("wszystkowiedzące mamuski") czyli ogólnie-obóz zgorzkniały,nieszczesliwy ktoremu przytrafił się taki wyjący egzemplarz i nic nie mozna na to poradzic dlatego najlepiej ponarzekac na forum i przy okazji nawrzucac wszystkim ktorzy mają inne zdanie 2-te ktore pomimo wszystko jednak sobie radzą a mają nierzadko o wiele gorzej ale nie narzekają tylko gdy jest problem starają sie wyjsc ze złej sytuacji,szukaja pomocy,pytają a do tego mają wielka kulture osobistą,nie przeklinają,nie obrażają innych mimo ze same sa obrazane i takie matki raczej nie beda miały problemow z dziecmi chyba juz wiadomo dlaczego. i jeszcze raz powtarzam-to nei wina dzieci i kazde dziecko,kazdy niemowlak jest absorbujacy,jeden mniej drugi wiecej ale ze wszystkjim mozna sobie dac radę jesli tylko nie reaguje się agresywnie ale kieruje się obydwoma aspektami inteligencji emocjonalnej. i naprawde kobiety-po co te przeklenstwa? obrazanie innych? wysmiewanie,kpiny? czy to jest zachowanie dojrzałej emocjonalnie spełnionej i szczesliwej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniaczek w kieliszku
Popieprzone matki polski z pieluchowym zapaleniem lba się zabraly Ide stąd, bo k***aaa takie genialne a nawet bachorów wychwoac nie potrafią na normane osobniki , tylko zawsze z wami problem gdzie się z tymi gowniarzami pokazujecien nara , bo az capi od was na odleglosc. Wioo do pieluch x No własnie widzę jaka ciebie popieprzona matka polka musiała wychować bachorze :) też byłaś bachorem a twoja mama popieprzona matka polką skoro wszystkich wkładasz do jednego wora to siebie też :) ja nie mam dzieci akurat i nie chcę jak widzę takich pajaców jak ty dziewucho :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanska masz racje. Brawo chociaz jedna ktora ma jaja. swieta prawda. A pozniej jeszcze te bachory do zlobka odpychaja i niech sie kur/wa inni z nimi uzeraja bo one takie wielce pokrzywdzone i biedne sa :-O :-O :-O rzygac sie chce. Przez takie idiotki odechcialo mi sie pracowac z dziecmi. Mam wyj****e na dzieci. najpierw pisza na kafeterii w tematach : czy to juz fasolka? czy jestem w ciazy ? a pozniej udaja, ze z nieba spadly i nie wiedzialy, ze bachory mordy pruja. A one wielce umeczone Panie i wyzwa bachora od bydlaka a inne przyklaskuja jaka to ona inteligentna. smiechu warte. autorko wyczuc cie z goscia. jestes chamska i prymitywna a twoje dziecko ma i bedzie mialo z toba pieklo na ziemi. i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanska, pisałam na pierwszych stronach. Dzis patrzę ze dalas popis na maca. I ty masz czelność oceniać autorkę po jej wpisach? Zobacz co sama wypisujesz. Tobie sie chyba w życiu nie za bardzo układa. Tyle w tobie złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkę pewnie zamurowało bo jak przyszła opiekunka to pewnie mały spokojny i grzeczy i ją zatkało to teraz wstyd sie przyznac****isze z goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×