Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Gość uwielbiam Raffaello
Czasem facet może być nieśmiały taka łajza jak ja, a kobieta może go odmienić. Tak, ze zacznie być facetem. Dopiero przy kobiecie. pomimo wojen kobieco-męskich potrzebujemy siebie nawzajem. xxxxx Tylko, że ludzie nie dobierają się w pary na zasadzie "bo ten ktoś może być kiedyś lepszy" tylko dlatego bo na dany moment ten ktoś nam się podoba. Nie zwiążę sie z facetem, nad którym muszę pracować tylko z takim, który mi na daną chwilę odpowiada :) Bo na takiej zasadzie każdemu na ulicy moglibyśmy dawać szansę a jednak o tym, że dobieram się w pary decyduje czy do siebie pasujemy. Ten nieśmiały facet do mnie nie pasował z wielu innych względów, nie dlatego że był nieśmiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaczas
Ale to był wyjątek gdy faceta zaczepiłąm który mi się podoba i mocno tego żałuję, zwykle tak się nie zachowywałam. Zaczepiłam go bo na prawdę myślałam o pracy dla brata (wiecie jak jest ciężko z praca teraz nie dla siebie) a tu on z tą kawą wyskoczył gdzie zawsze tylko było dzień dobry i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaczas
Gdzieś zniknęła moja odpowiedz Dość głośno rozmawiał w moim towarzystwie z kolega o tym, że u niego będą potrzebni ludzie do pracy. No i ja obsługując go (pracuję w biurze obsługi a to nasz klient) spytałam czy faktycznie sa wolne miejsca pracy u niego i on wtedy odpowiedział no wie pani o tym to musielibyśmy porozmawiać przy kawie . No i ja pytając się go o tą pracę miałam na myśli cały czas mojego brata, który szuka pracy nie zaczepiłam go żeby go poderwać, a on wyskoczył z takim niespodziewanym tekstem jak na jego osobę, bo myślałam że w ogólnie mną się nie interesuje. No bo po co facet rzuca taki żart do kogoś kto mu się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
onaczas No faktycznie koleś się trochę nie fajnie zachował, nie musisz zachodzić w głowę. To on się zbłaźnił nie ty. Przynajmniej mnie byłoby głupio nie zrealizować tej kawy. :) uwielbiam Raffaello Nie mówię o jakiś poważnych wadach faceta typu "może przestanie pić" tylko o nieśmiałości. Chyba, że to wada, która całkowicie skreśla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Raffaello
Nie mówię o jakiś poważnych wadach faceta typu "może przestanie pić" tylko o nieśmiałości. Chyba, że to wada, która całkowicie skreśla faceta. xxxxx No właśnie, próbuję ci wyjaśnić, że nieśmiałość była jego najmniejszą wadą, niestety :) Gdyby istniał taki nieśmiały, który by się wstydził zrobić pierwszy krok a bardzo by mi się podobał i ja wiedziałabym, że ja mu też się podobam nie zawahałabym się zrobić 1wszego kroku ;) No ale musiałby mi się podobać. Nieśmiałość w ogóle nie jest wadą, ale niestety ten "mój" nieśmiały o którym pisałam zwyczajnie nie pociągał mnie fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Raffaello
więc to tez nie jest tak, że laski będą do was podbijać bo może jesteście "potencjalnie zainteresowanymi nieśmiałymi". Na początku musielibyście się tym laskom z wielu innych względów podobać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Nie wadą ? To po co ja tutaj piszę tyle i bronię takich jak ja. :) Myślałem, że tacy najgorsi. Nawet któraś napisała, że tacy nie powinni się rozmnażać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie jest desperatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
uwielbiam Raffaello Masz rację, ja się spodobałem dlatego laska podbila do mnie. I nie zachowałem się jak znajomy "onaczas" tylko za kilka dni byłem u niej na tej kawie. Ale było zaskoczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Raffaello
Nie jest, nie jest :P To byłoby nawet urocze poderwać takiego nieśmiałego, ale nic nie poradzę, że ten był po prostu nieatrakcyjny fizycznie, więc nie podrywałam go tylko dlatego bo był potencjalnie mną zainteresowany :P I jak na złość ten, którego ja zamierzałam poderwać, okazał się nie nieśmiałym, tylko niezainteresowanym :) Więc to już chyba jakaś cholerna zależność będąca w większości, że facet na którym kobiecie zależy nie jest nią zainteresowany, a ten po cichu podkochujący się w niej, nieśmiały, po prostu nie jest w jej typie... Bądź szczerzy, mało tu historii "zrobiłam pierwszy krok a teraz zyjemy długo i szczęśliwie" :P po wpisach widać, że ci faceci, którzy są podrywani przez kobiety wolą sami podrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
faceci, którzy są podrywani przez kobiety wolą sami podrywać. xxxx W większości przypadków pewnie i tak jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Raffaello
o rejczel. a ci nieśmiali co najgłośniej tu krzyczą po prostu nie są w typie podrywających kobiet, skoro żadna do tej pory ich nie podrywała, i bynajmniej, nieśmiałość o tym nie zdecydowała tylko inne, rzucające się w oczy wady, których im nie brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
A ty myślisz że którzy ludzie najgłośniej krzyczą i obrażają. Ci co sami mają jakieś braki i wady... jak ja. :) Wniosek, kobiety nie powinny się poniżać i pierwsze wychodzić z inicjatywą, ale my owszem. Bo twoje wnioski równie dobrze można przypisać obu stronom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Raffaello
mam na myśli, tych którzy krzyczą o tym, że kobiety nie podrywają ich przez zwykłe wygodnictwo i "księżniczkowanie"... a nie biorą pod uwagę, że po prostu są nieatrakcyjni fizycznie i dlatego żadna ich podrywać nie chce ;) Bo umówmy się - jak facet jest bardzo pociągający, to nawet jak jest nieśmiały jakaś laska się na niego napali i zacznie go podrywać. A najwyraźniej c***anowie piszacy o kobiecym wygodnictwie są zwyczajnie nieatrakcyjni dla kobiet ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo łatwiej zwalić winę za swoje niepowodzenie seksualne na wygodnictwo kobiet niż przyjąć do wiadomości, że jest się po prostu pasztetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Raffaello
zapomniałam się podpisać nickiem w ostatnim poście ;) idę , pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest zdobywca. Kobieta wybierze kogoś z braku laku, nawet jak jej się nie do końca podoba, faceci mają większe wymagania co do kobiet, dlatego babki, które zaczepiaja mężczyzn są zdesperowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziewczynę, która mnie poderwała. Zwyczajnie w świecie w pubie, nie widziałem jej wtedy w tym pubie, ale ona mnie wypatrzyła i zagadała przy barze, gdy oboje staliśmy w kolejce po piwo. Jest świetna i mam do niej wielki szacunek za to, że odważyła się i zagadała z miłym uśmiechem. Na rękach ją noszę za to :) I nie zamieniłbym jej nawet na sto księżniczek :) Księżniczki są do bani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziewczynę, która mnie poderwała xxx ma wąsy i nazywa się Stachu :D zapomniałem dodać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam dziewczynę, która mnie poderwała" xxx ma na imię Renia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wpisach kafeterianek widać jaki rodzaj damskiego rodu tu dominuje - typ księżniczek o które trzeba zabiegać,walczyć a one w swojej łaskawości albo zaloty przyjmą albo nie. Niestety,nie ma tak dobrze. Czasy generalnie że to facet tylko miał zdobywać już minęły, wiem bo widzę co np dzieje się pod tym względem na zachodzie gdzie kobiety w równym stopniu adorują mężczyzn co oni ich. Ale durnym polkom cierpiącym na syndrom durnej mamy polki to tłumaczyć to tak jak ślepego uczyć bycia snajperem. No i wynika to z ich zrozumiałego tchórzostwa i lenistwa. Po co mam się starać jak ma to zrobić drugi partner. Ma? A gdzie jest napisane że ma. Durne polaczkowate myślenie ale wieki jeszcze upłyną niż te idiotki zrozumieją że pozmieniało się wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toaletowa regina rodem z zachodu poderwała ?:D jasne nie mogło byc inaczej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiał byc ciotą, sądze że najwiekszym idiota jesteś ty :D ty wyżej ,tam :D nie jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta jest dupa wołowa to się nigdy pierwsza nie odezwie bo pomyśli wg schematów kafeterii że sie facetowo nie podoba. I podobnie jest z facetami. Jak jest pipa to też spoko laski nie wyrwie. Ale pisanie o tym na kafe to i tak bzdura bo tutaj tylko siedzą niechciane smoki gdy super laski i tak przebierają w chłopach jak w jabłkach ( i samce alfa między spoko suczkami);p Jak ktoś zna swoją wartość to pierwszy uderza bez względu na płeć a jak tchórz i pierdoła to siech się zadowala wibratorem ;) bądź ręką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne gify z uśmieszkami tylko obrazują pustotę niektróych panien którym sie tutaj wydaje że są naj. Szkoda że siedzą tylko na tym forum pełnym żałosnych życiowych przegrywów i udają wielkie princesski gdy tymaczasem prawa jest jedna że są żałośnie samotne. Polka tak się umywa do dziewczyn z zachodu jak własnie przysłowiowy polak do niemca -syndrom katolibskiej idiotki plus nieuzasadnione poczucie bycia królową. Tak to jest jak wieprz ubierze korale i wydaje mu się że jest łabędziem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho hejho
Czasy generalnie że to facet tylko miał zdobywać już minęły xxxxx jak jesteś taki nowoczesny to zacznij rodzić dzieci gamoniu... Na szczęście jednak znaczna większość facetów ma jaja i sami potrafią zabiegać o kobietę i TAKI UKŁAD SIĘ WIĘKSZOŚCI FACETOM PODOBA :) Swoją drogą musisz być strasznie beznadziejną partią, że żadna Ciebie nie podrywa. Kobiety też czasami jednak podrywają...ale tych atrakcyjnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musi mieć jajca :D ,a kobieta nie tylko śliczne piersi ,ale musi być bardzo atrakcyjna ,żeby On zwyczajnie w świecie zgłupiał na jej punkcie , :)))proste :classic_cool: :) i tak powinno byc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 proc tutaj piszący ch to i tak smoki i bazyle których żałosny los i tak nikogo nie interesuje (czy to jedna płeć czy druga)więc temat jak najbardziej do kosza. Ci co nie mają problemów i tak nie piszą na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą mój woła J.:)) romek zrób sobie sepuku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne gify z uśmieszkami tylko obrazują pustotę niektróych panien którym sie tutaj wydaje że są naj. Szkoda że siedzą tylko na tym forum pełnym żałosnych życiowych przegrywów i udają wielkie princesski gdy tymaczasem prawa jest jedna że są żałośnie samotne. Polka tak się umywa do dziewczyn z zachodu jak własnie przysłowiowy polak do niemca -syndrom katolibskiej idiotki plus nieuzasadnione poczucie bycia królową. Tak to jest jak wieprz ubierze korale i wydaje mu się że jest łabędziem. nieudacznik życiowy, c***a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×