Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Gość gość
ja nie nadążam za tymi czasami być może kiedyś żyło by mi się łatwiej,dziś już na pierwszych randkach dziewczyny uważają seks za coś normalnego,a ja nie zgadzam się z tym, brzydzę się takim postępowaniem i dyskryminacją wobec tych którzy myślą inaczej.Co to za czasy nastały jestem zniesmaczona i rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? smiech.gif Pisze o tym KOGO podrywają kobiety, a nie kto je podrywa. x a skąd przekonanie, że podrywają tylko bad boyów ? Bad Boy też może być brzydki jak kupa to nic mu to tym "bad boystwie" . Jak już to umówmy się, że kobiety podrywają przystojnych i majętnych, niekoniecznie "bad".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że są niemęscy ,koniec krpopka ,zgadzam sie z tą kol wyżej /Kobiety oceniaja,skoro facet zaprzecza to zanczy jest typowym gejem :D tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
A wy niepracujące wszystkie ? Dyskusja toczy się od rana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymon____
Ja nadal wychodzę z założenia, że lepiej sobie du/pkę samemu poderwać (i nawet zaryzykować to kilkoma koszami) niż miałby za mną latać jakiś bazyl z obsesją :P Jak się taka uczepi to się nie ma zmiłuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty dupnięty :D ja tu jestem od 9 min , a to że ktoś siedzi do chloery to nie zanczy że ci sami , kretynie kiedy zrozumiesz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobiety oceniaja,skoro facet zaprzecza to zanczy jest typowym gejem " X jeśli ktoś się z tobą nie zgadza to jest gejem - buahahah, porażająca logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Jak od 9 minut jak ktoś pod pseudonimem "gość" od rana pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupnięty ...osób piszących z nicku "gość" jest od choler, bo to jest ten komfort, że nawet nie musisz wymyślać nazwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy szuka milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna z drewna ąę
Widzę, że tu w większości podrywacze pierwszego sortu, "startujący" wyłącznie do najładniejszych dziewczyn z najwyższych półek. Chyba jednak to podrywanie nie idzie wam najlepiej, skoro zamiast cieszyć się swoimi "zdobyczami", siedzicie na kafe. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widzę, że tu w większości podrywacze pierwszego sortu, "startujący" wyłącznie do najładniejszych dziewczyn z najwyższych półek. Chyba jednak to podrywanie nie idzie wam najlepiej, skoro zamiast cieszyć się swoimi "zdobyczami", siedzicie na kafe. Pozdrawiam" <><><> Z dwojga złego, lepszy taki który aktywnie próbuje poderwać laskę z "wyższej półki" nawet jeżeli sam jest przeciętny niż przeciętniak, który biernie czeka aż ta z wysokiej półki sama mu z nieba spadnie. O ile ten pierwszy ma jakieś szanse na sukces, bo chociażby przed strachem przed staropanieństwem jakaś się zgodzi ( bo tych super facetów nie starczy dla każdej ładnej dziewczyny) to takie bierne czekanie aż laska marzeń sama zapuka do drzwi jest z góry skazane na klęskę, lub co najmniej bardzo małoprawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest brzydki to musi miec kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chce byle kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
No i dobrze, że my mamy podrywać. Wybierzemy kogo nam pasuje, resztę się odrzuca. A laski przynajmniej nie zawracają tyłka jak nie mamy ochoty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczką jestęę bo mogęę
ja nie podrywam bo nie muszę, mam wielu adoratorów i to fajnych, więc po co ? A, że nie będzie mnie podrywać jakiś słaby psychicznie osobnik z kaffe, bo odezwanie się do kobiety jest czymś co go przerasta, to nawet lepiej dla mnie :) adoratorów i tak mam pod dostaktiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, wpisałem się tutaj i opisałem, że moja dziewczyna Monika sama mnie poderwała w pubie i korona jej z głowy nie spadła. Przeczytałem teraz reakcje księżniczek na mój wpis i tylko utwierdziłem się w swoim przekonaniu. Nie ma jak normalna, fajna, miła dziewczyna, a nie pusta, próżna i co tu dużo kryć, głupia księżniczka. Dziękuję losowi, że nigdy nie spotkałem tych roszczeniowych babiszonów na swojej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziękuję losowi, że nigdy nie spotkałem tych roszczeniowych babiszonów na swojej drodze." <><><> Kobieta, która podrywa też może być nastawiona roszczeniowo. Nie bez powodu kobiety, jak już podrywają, to tych zamożnych, dobrze wykształconych, majętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem przekorna i jak poczytałam ten topik to właśnie aż chce się kogoś poderwać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bierzcie życie w swoje ręce, poznawajcie facetów, których wy chcecie poznać, a nie ograniczajcie się tylko do tych, którzy chcą poznać was. Przecież to bez sensu tak sobie ograniczać możliwości i pole manewru. A można naprawdę wiele zyskać, czasem prawdziwą miłość na całe życie. A konwenanse zostawcie laskom o mentalności kucharki czy pensjonarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bierzcie życie w swoje ręce, poznawajcie facetów, których wy chcecie poznać, a nie ograniczajcie się tylko do tych, którzy chcą poznać was. xxx Problem w tym, że faceci, których ja chciałam poznać nie koniecznie chcieli poznać mnie... Dwukrotnie tak było. Gdyby to było takie łatwe - upatrzyć sobie faceta i go zdobyć ot tak :P Jednak samoocena trochę mi upadła po tych odrzuceniach na tyle, że nie zamierzam się dobijać następnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nie ryzykuje, nie pije szampana :) A jak któryś nie chciał, to przecież jego strata, nie twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same święte krowy, które chciały wszystko mieć i nie kiwnąć nigdy palcem. A później będą marudzić jacy to paskudni faceci do nich zagadują och jakie biedne jesteście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w..j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A później będą marudzić jacy to paskudni faceci do nich zagadują x mnie zagadują całkiem przyzwoici :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe te wywody to kompletna bzdura, nie ma reguły kto ma inicjować i zdobywać , wydaje mi sie że osoby które to sugerują są próżne,nadęte i po prostu wygodnickie. Są faceci którzy przeświadczeni o swoim wielkim ego również uważają że to kobieta winna zrobić pierwszy krok. nikt pierwszy ryzykować nie chce, a zdanie autorki że facet i tak jakoś lepiej zniesie kopniaka niż kobieta bo to facet ma tyle wspólnego z prawdą polska reprezentacja z wygrywaniem mistrzostw świata. nie ma reguły, wszystko zależy od charakteru i to zresztą i tak pokazuje życie a reguły co kto powinien a nie powinien dziś i tak nie maja racji bytu bo role w naszym społeczeństwie sie już kompletnie poodwracały. I pisze to kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys tez podobal mi sie facet .ktory mial dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwsza nie bede zaczepiac faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mi taki facet.ktory mnie nie podrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantuss
A co jeśli kobiecie facet się podoba? Siedzieć i patrzeć jak inną podrywa? No wiecie co? Ja samcem jestem i jakby podeszła do mnie kobieta/ dziewczyna, to poprowadziłbym troszku rozmowę i na 90% umówiłbym się z nią. Nie wiem co to za, przepraszam, p**deczek, że nawet nie spróbował się chociaż poumawiać troszku z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×