Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Gość gość
Kiedy miłość wisi na włosku może i powinna zrobić pierwszy krok. W tym całym zamieszaniu może się wszystko pięknie wyprostować, ale nie musi jest ryzyko. A kto nie ryzykuje ten nie jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co podrywac facetow
100% racji, ale forum przyjmie wszystko, wiec moga nacieszyc sie chociaz pisaniem jakie to sa boskie i cudne xxxx sam sobie racje przyznajesz :D ? a konsekwentnie, skoro sami przegrańcy siedzą na kaffe to TY TEŻ JESTEŚ PRZEGRAŃCEM KOLEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc odważyłam się i zrobiłam to ! Teraz przeklinam chwile, w których czytałam te rady. Niestety dostałam kosza smutas.gif X facet odmówił bo ma do tego prawo tak jak ty "księżniczko". Pewnie jesteś brzydula i zagadałaś do przystojnego mężczyzny i oburzona "czemu odmówił skoro zagadałam?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Raffaello
"I z tego szczęścia kisisz cipę przez cały dzień na kafe i ubliżasz innym, taaa jasne, wciskaj ten kit swojemu facetowi. Pewnie żaden atrakcyjny cię nie chciał, więc wywalasz tu frustrację bo musisz bzykac się z brzydalem, żeby mieć kogokolwiek. Atrakcyjna więc raczej też nie jesteś. Ale wmawiaj sobie dalej..." xxxxx Nawet jeżeli ona kłamie, to jednak faktem jest, że bardzo ładne laski nie musza podrywać bo same są otaczane przez chmarę wielbicieli , w tym też tych atrakcyjnych facetów. Więc te laski z "wyższej ligi" nie musza podrywać, po prostu. Z tych kilkudziesięciu adoratorów jakiś fajny, w sam raz dla niej się zawsze znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojni faceci wolą sami podrywać. Tylko nieudacznicy i ciamajdy chełpia sie partnerkami w typie mamuśki, które za nimi latały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda odwieczna ze
ładne laski nie muszą podrywać facetów, którzy im się podobają bo zazwyczaj ci sami je podrywają. to brzydule musza podrywać bo są podrywane przez tych gorszych a też chcą tych lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak wyższa liga, wszystkie są takie same. To kobiety przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety maja tak wygórowane wymagania, że zawsze będą marudzić i narzekać na facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiech do nieśmiałego kolegi to ok, ale latanie za kimś, kto nie ma problemow w kontaktach z innymi kobietami to już ośmieszanie się. Niesmialy, taki, który nie umie geby otworzyć nie jest atrakcyjny dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kobieta jest piękna i ma ze 100/200 wielbicieli to wśród tych wielbicieli są też na pewno fajni mężczyźni i ona może sobie wybrać takiego, który będzie jej najbardziej pasować. Więc przestańcie prawiki z kaffe pier/dolić, że trzeba samej podrywać, żeby mieć takiego faceta jakiego się chce mieć bo nie ma opcji by mega ładną laskę nie podrywał kiedyś odpowiadający jej facet jak ona tych adoratorów ma multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy przeoczyłaś moj post, ale co powiesz na to jaką kobietą zainteresował się facet moich marzeń? już pomińmy mnie, mogę być brzydka wg ciebie (sama tak uważam). Ale czy dziewczyna mająca spora nadwagę, wałki na brzuchu, nos babyjagi może być bardzo ładna? Nawet zakładając że ma ładny makijaż i cerę oraz przyznaję - ładne włosy? To nie był typ co ma czym oddychać i na czym usiąść. Sylwetkę ma ciężką i niezgrabną. Pytanie brzmi, czy ona jest bardzo ładna? Śliczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była w jego typie, seksowna dla niego. Dlatego nie warto latać za facetem, jak facet chce to sam działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf78 dziś Jak kobieta jest piękna i ma ze 100/200 wielbicieli to wśród tych wielbicieli są też na pewno fajni mężczyźni i ona może sobie wybrać takiego, który będzie jej najbardziej pasować. Więc przestańcie prawiki z kaffe pier/dolić, że trzeba samej podrywać, żeby mieć takiego faceta jakiego się chce mieć bo nie ma opcji by mega ładną laskę nie podrywał kiedyś odpowiadający jej facet jak ona tych adoratorów ma multum. x Powinnaś się leczyć skoro wszędzie prawików widzisz upośledzona kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czekacie na ruch faceta i narzekacie jak stare baby na ból pleców. Chcecie czekać to czekajcie tylko nie marudźcie jacy to faceci was zagadują! Durne baby myślą, że książę z bajki sam przyjdzie do domu z markowymi butami do domu jak to było w bajce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była w jego typie, seksowna dla niego. Dlatego nie warto latać za facetem, jak facet chce to sam działa --------->No właśnie. Dziękuję za odpowiedź i z którą się z resztą zgadzam. Ale to obala mit że tylko śliczne/bardzo ładne mogą mieć faceta swoich marzeń. Zostawmy brzydkie, ale licząc od średnio ładnej już mogą takiego mieć to jest ruletka, bo ładniejsza kolezanka już może nie mieć tego szczęścia. To wcale nie zależy od stopniowania poziomu urody, bo własnie takiej która jest w typie a nie jest bardzo ładna może się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojni podrywają ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ładniejsza kolezanka już może nie mieć tego szczęścia ---tu chciałam jeszcze rozwinąć. Ta ładniejsza oczywiście że sobie kogos znajdzie, ale ten facet marzeń może być jeden i on może nie być nią zainteresowany. I będzie z przystojnym facetem, tak, ale nie z tym ktorego najbardziej chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie tu o urodzie, to jest ważne, ale facet może też nie podejsc jak kobieta jest za biedna, nieśmiała, osobowością mu nie przypasuje, nie interesuje jego. Więc po co taka dziewczyna ma się pchać do jakiegoś faceta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:37 masz rację, ale tutaj dużo osób podkreśla, że te laski co nie są podrywane przez facetów marzeń nie mają luster. Boi wygląd jest ważny, ale to co napisałeś też ma znaczenie. Ale zaraz ci ktoś napiszę że hujowo wygladasz a zasłaniasz się osobowością czy biedą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentny biznesmen nie będzie podrywał ładnej pani z mięsnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego latac za obcym facetem lub wyznawac mu milosc i proponowac randki a co innego zaczac niezobowiazujaca rozmowe na jakis neutralny temat lub zapodac pytanie i o ile to pierwsze raczej nie jest najlepszym pomyslem o tyle zagadanie do faceta ktory nam sie podoba daje mu i nam możliwosc wywnioskowania czy jest nami zainteresowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natknęłam się przypadkiem na ten portal i widzę,że ten temat jest stary jak świat. Moje małżeństwo rozpadło się ponad 2 lata temu i teraz jestem na portalu randkowym i niby mamy 21 wiek,emancypację i można tam niewinnie wysłać tak zw.uśmiech to rzeczywiście,nie działa to tak jak byśmy sobie wyobrażały.Nigdy,gdy wysłałam "uśmiech",nie dostałam odpowiedzi.Dlaczego? Muszę tu zaznaczyć,że należę do tych atrakcyjnych i tak w ogóle to jestem zasypywana tymi "uśmiechami", "całusami" i wiadomościami i wcale nie jest prawdą,że jak kobieta jest atrakcyjna to znajdzie tego,który jej odpowiada,to nie jest takie proste. Ja mam takie obciążenie,że mój były mąż jest bardzo przystojny i elegancki i trudno mu dorównać a mnie trudno obniżyć poprzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi ładnymi laskami to prawda :( wszystkie ładniejsze panny już dawno zgarnęli mi przed nosem kumple :O na polu zostały tylko przeciętne i brzydkie :O trochę żałuje, że nigdy się nie przemogłem ale z 2 strony nawet gdybym spróbował to może nic by z tego nie było więc moze lepiej ze sie nie osmieszalem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się odważyłam, startowałam do faceta i dostałam kosza ... laski nie róbcie tego ! jak facet nie zwraca uwagi to znaczy ze ma was gdzies :( taka prawda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja się odważyłam, startowałam do faceta i dostałam kosza ..." <><><> Coś za dużo tych niezainteresowanych :) Gdzie ci nieśmiali :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz dziwne myslenie:O np. jak ktos podszedl do matury i nie zdal jej to ma teraz oglaszac calemu swiatu zeby w ogole nie podchodzili do matury bo i tak jej nie zdadza? bo akurat jemu sie to przytrafilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdzie ci nieśmiali jezyk" xxxxxx baby są same sobie winne, że startują do kolesi z wyższej półki, którzy mają je gdzieś, jak same są brzydkie, a nie zwracają uwagi na facetów równych sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaaa
baby są same sobie winne, że startują do kolesi z wyższej półki, którzy mają je gdzieś, jak same są brzydkie, a nie zwracają uwagi na facetów równych sobie. xxxx Czyli mam podrywać jakiegoś nołlajfa z pryszczami na gębie bo u niego będę mieć szansę :O ? To już wolę dostać koszta od faceta z "wyższej ligii" niż uganiać się za kimś kto mi się nie podoba tylko dlatego, że on byłby zainteresowany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówmy się. Podrywa ten, komu bardziej zależy. A, że to Panowie mają większe ciśnienie na seks to inicjatywa znacznie częściej wychodzi z ich strony. Cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×