Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Gość gość
Odp.do "pan w krawacie" co bym zrobila gdybys podszedl w samym krawacie a co ty w klubie go-go pracujesz,ze w samym krawacie śmigasz? Co bym powiedziala ,to zależy czy blondyn czy brunet,i jaka sylwetka "suchar"czy umięśniony?30+ a naprawdę ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnij się, faceci też maja swoje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, ja się zawsze krępuję wykonać pierwszy krok- ale ostatnio się odważyłam i po pierwszym spotkaniu zaprosiłam faceta do siebie na pt. On odpowiedział że b. chętnie i z przyjemnością, pytał jaki alkohol piję,ale ostatecznie potwierdzimy to jutro- bo jest na liscie rezerwowej na jakąś ważną konferencję zawodową i może będzie musiał wyjechać na cały weekend, jak się zwolni miejsce.No i co ja mam o tym myśleć? No co, byście zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ledwie go poznałaś i już na chatę zapraszasz? facet już się cieszy na darmowy seks bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no właśnie :D inaczej nawet nie marnowałby na ciebie swojego cennego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zakompleksione smoki czekają jak kłody az niby ktoś je wyrwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie! a te brzydkie ale nie zakompleksione działają! Ja jako przedstawicielka wyżej wymienionych przynajmniej zobaczę jego pena i to na żywo. Zazrościcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam żadna kretynka nie będzie mówiła, co powinnam robić, a co nie. A z perspektywy czasu wiem że walka o miłość się opłaca. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladne nie musza same podrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszą, ale może chcą. A ja sobie robię, co chcę i na co mam ochotę a nie to, co mi jakieś grube babsko z internetu każe robić. Zajmijcie się własnym życiem, zamiast włazić z buciorami w cudze podrywy, związki i cudze łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sie uda albo nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robta co chceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podrywali mnie faceci ktorzy mi sie podobali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47kg
grube babsko z internetu Do kogo to było bo ja noszę roz. S i się nie poczuwam? skąd wiesz że jest tu jakieś "grube babsko"? Z mojego doświadczenia wynika że to grubaski najbardziej latają za facetami. Nie mówię o tych zaniedbanych, ale jednak były grube te które znałam. W ogóle grube babki sa bardziej obrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiktaktok
Facet powinien podrywać. Kobieta z reguły zwraca na faceta dopiero uwagę jak ten zacznie wykazywać jej zainteresowanie. Kobiety nie mają zwyczaju wypatrywać sobie "zdobyczy" tak jak faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ledwie go poznałaś i już na chatę zapraszasz? facet już się cieszy na darmowy seks bez zobowiązań" Nie ledwie poznałam, bo znamy się dłuugo- tylko coś teraz jakby zaiskrzyło. Wczesniej oboje byliśmy w związkach, a teraz już nie jesteśmy- więc droga wolna. Nie jest to dopiero co poznany gość. Zresztą nie wiadomo czy przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiktaktok
"księżniczki są zbyt narcystyczne i wygodne, żeby miały pierwsze podejść do faceta. A potem będą żałowały, że nie zrobiły nic a ten facet jest teraz z super kobietą." x Jak można żałować kogoś kogo się nawet nie zna ? Skoro ten facet nie poczynił w kierunku, żebym go lepiej poznała to czego tu żałować ? A może akurat ten "nieśmiały" to zwykły d**ek. Nieśmiały nie jest jednoznaczne z przyzwoitym, ułożonym itd Przecież nie będzie mi się podobać facet, którego praktycznie nie znam :O No chyba, że wyglądałby jak Brad Pitt ale to mało spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet czeka zeby go ktoras poderwala i moze sie nie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznalam ladniejszych od brada pitta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podobaja mi sie ci .ktorzy chca .zeby kobiety za nimi lataly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiktaktok Mam tak samo :) Facet musi mi się pasować z charakteru i inteligencji w pierwszym rzędzie, wygląd to dla mnie u faceta sprawa drugorzędna. Przecież na ulicy, w pubie, na dyskotece po człowieku tego nie widać jaki ma charakter, jaki jest, więc jak mam podrywać facetów ? Na ciemno ? Mam kupować kota w worku ? To wy faceci, zwracacie większą uwagę na wygląd, wy jesteście wzrokowcami, dlatego wy musicie wyjść z inicjatywą pierwsi by dać się poznać dziewczynie czy do niej pasujecie czy nie. Prawda jest taka, że wy się kierujecie przy wyborze partnerki bardziej płytkimi kryteriami (wygląd) a kobieta bardziej złożonymi (charakter, wnętrze) dlatego ostatnie słowo - tak lub nie - musi należeć do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno spotkalam 2 pieknych facetow.bardzo mi sie podobali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety uwodza wzrokiem a faceci rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoniłam do faceta ,który wcześniej mnie podrywal i dzwonil ale nie odbieralam.Potem sama zadzwoniłam i to byl blad.Do dzis tego zaluje.Spotykalam sie z nim dwa miesiące i do niczego nie doszli oczywiscie(nigdy bym sobie na to nie pozwolila) a i tak czulam sie jak "puszczalska".Potem od jego przyjaciela dowiedzialam sie ze dużo o mnie rozmawiali,uwazal mnie za bardzo niedostępna (poczatkowo robie podobno takie wrażenie)wiec mydlal,ze nie ma u mnie szans ,mial jeszcze dzwonic a tu nagle ja zadzwoniłam i to byl mój BŁAd. Nie warto wychodzic "przed szereg".No i nie myślcie ze jestem jakias slonica,.Szczupla,dlugie ciemne wlosy,zawsze buty na obcasie,gustowny ubiór,na i figurę trz mam w sam raz.Sama nie wiem co mi odbilo.Inni uganiają sie za mna ale nie są w moim typie,moze dlatego ,ze za bardzo nachalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiktaktok
no też tak myślę... Skąd dziewczyna dla, której najważniejszy jest charakter ma wiedzieć czy dany facet jej się podoba czy nie ? On na początku sam by musiał wyjść z inicjatywą, żeby ta dziewczyna mogła go poznać. Bo dla mnie sam fajny wygląd nie jest jeszcze wyznacznikiem tego, że koleś mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przecież na ulicy, w pubie, na dyskotece po człowieku tego nie widać jaki ma charakter, jaki jest, więc jak mam podrywać facetów ? " X Ale to tylko twój problem że bywasz wyłącznie w pubach i dyskotekach. Jak ktoś ma różne pasje, spotyka się z ludźmi robiącymi fajne rzeczy, dyskutuje, poznaje, to można poznać bliżej kogoś. A jak tylko biegasz na imprezy to i tak nikogo ciekawego nie poznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to tylko twój problem że bywasz wyłącznie w pubach i dyskotekach. x Nie bywam wyłącznie w pubach i dyskotekach. Chodzę na kurs języka i studiuję. Ale w trakcie zajęć nie poznasz jaki facet jest z charakteru ani na 10 minutowej przerwie. Co z tego, że całkiem przyzwoicie wygląda jak może okazać się du/pkiem ? Jak facet sam się nie da poznać dziewczynie, sam nie zacznie gadać zagadywać, to ona go nie pozna i nie będzie wiedziała czy to ten czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś śmieszna autorko , a co musisz się podobać wszystkim faceta ?? więcej prób i może coś ci wyjdzie , a nie dostałaś zlewkę i już wielce lamentujesz jakby świat się zawalił , zagadaj do większej liczby facetów to się przekonasz , chyba , że czujesz się taką księżniczką , że jak coś nie po twojej myśli to już wielce zraniona. Podobnie może być w drugą stronę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zaluje, ze nie podeszlam do faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzenia sie spelniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×