Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

DIETA UROZMAICONA bez ziemniaków, makaronu, kaszy, ryżu, pieczywa białego, roślin strączkowych taką albo podobną dostaje się na pierwszej wizycie w NH Śniadanie - godz ok 7 Szklanka kawy lub kawy bezkofeinowej z mlekiem odtłuszczonym 1.5%, 2 grzanki razowe z chudym twarogiem, serkiem homogen, lub chudą szynką gotowaną lub filetem z indyka 2 śniadanie godz 10 naturalny sok owocowy lub 1 - 2 owoce np 1 jabłko lub 1 brzoskwinia lub 3 śliwki lub 1 gruszka do 2 śniadania jogurt odtłuszczony, kafir lub maślanka z 2 łyżkami błonnika kupowałam taki z Lidla a'la płatki śniadaniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikamagdalena pewnie, że dobrze :) tylko trzeba uważać na sposób przygotowania bo mięsko już samo w sobie ma dużo tłuszczu wiec nie potrzeba mu dokładać kolejnych :) poniżej zestawienie ilości procent białka na 100 g w mięsku :) |Wieprzowina||Wołowina||Kurczęta||Indyki| Białko (%) |12-19||18-21||19,5-23||21-24| Tłuszcz (%)|10-50||7-30||8,6-10||5-10| Woda (%) |72-75||71-75||74-75||73-75|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad godz 13 - 14 warzywa gotowane lub pieczone lub sałatka przyprawiona oliwa i octem winnym mięso białe 150 g od czasu do czasu można czerwone mięso wywar warzywny podwieczorek 16 - 17 sok lub owoc i znowu kefir lub jogurt z błonnikiem kolacja 19 warzywa gotowane lub sałatka lub zupa chuda ryba 200g lub miesko z indyka lub kurczaka bez skóry lub jajka 3 -4 na tydzień lub 100g sera białego świeżego lub 2-3 plastry fileta z indyka lub puszka tuńczyka wywar warzywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dietka to takie wytyczne i chudnie się ok 1 kg na tydzień ale nie wiem czy się zdecyduję na nią :( smutno mi bo jak ją stosowałam 3 lata temu to miałam 90 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle5 jeszcze troszke i bedzie tyle a pozniej nawet i mniej :) zobaczysz! a co z ta tabelą? Wogóle tutaj da się zrobić tabele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sante - 94,5 kg elle - 101,9 kg basia - 136,6 kg monika - 94,4 kg izulek - 68,9 kg sama jestem ciekawa jak to wygląda bo tabelki to na kafe nie da się zrobić ale w piątek pisałybyśmy tylko np elle - 0,8 kg a za tydzień sumowałybyśmy te spadki ? sama nie wiem pomyślcie jak by było najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy to zrobić np. tak jak ja mam w stopce czyli: SANTE: 13 października--->95,2kg 20 październik--->94,5 kg = - 0,7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle, dzięki za przykładowy jadłospis postaram się coś z niego dla siebie przygotować topik musi utrzymać się co najmniej rok, a najlepiej i dłużej bo w przyszłym roku będziemy wspominać jakimi byłyśmy smoczycami :-) tylko izulek chudzinka nam się tutaj zapodziała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się na razie nie ważę, bo nie mam wagi w domu i nie chce kupować nowej, bo wiem, że co chwilę będę się ważyć. Jakoś w listopadzie się może zważę, po za tym jak małe będą rezultaty to nie będę mieć motywacji a że jem koło 1500kcal i czasami więcej to tak szybko mi nie spadnie. Chociaż boje się, że nic mi nie spadnie. Wczoraj mniej więcej zmieściłam się w 1500kcal no może 1600kcal wyszło a dzisiaj wstałam i czułam się taka ciężka, wzdęta i w ogóle, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej wiecej tabelka wyglada tak izulek 68,9........-0,0.......68,9........60 czyli waga startowa,spadek,obecna waga cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka13091988
Witajcie chciałam bym do was dołączyć jeśli można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie raniutko przy kawce :D jak w piątek ma być mniej na wadze to dzisiaj - ostry reżim dietetyczny :D oglądałam wczoraj bloga gdzie dziewczyna się odchudzała dłuższy czas, robiła zdjęcia posiłków jestem pod wrażeniem jak rozsądnie jadła mój wczorajszy dzień niestety taki nie był - za dużo jedzenia wieczorem - to mój główny grzech trzymajcie się dziewczyny dzielnie :D 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle5 a podasz nam tego bloga? Motywacja z rana jak śmietana :D - no dobra jogurt naturalny 0% bo śmietana ma za dużo kcal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, przepraszam że zaniedbuje forum ale brakuje mi godzin w dobie. Wczoraj wyszlam do pracy o 7 rano a wróciłam ok. 23. Nie miałam siły Ćwiczyć. No i z dietą słabo. Rano nie miałam czasu zjeść w domu, więc śniadanie zjadłam kolo 13... ( na szczęście miałam sok warzywny w torebce). Popołudniu dopadł mnie straszny głód i znalazłam jakieś herbatniki w firmie... A jak już wróciłam na domu to zjadłam kanapki... I jestem zła na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czuje się od kilku dni fatalnie.... spóźnia mi się @ juz 10 dni i wczoraj nawet zrobiłam test ale na szczescie jest negatywny. Wiem ze przez zmiane diety, przez stres moze sie opóźnić ale ja juz wyglądam jak balon, brzuch mam cały obolały nie wiem jak długo to wytrzymam.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sante przykro mi nie zapisałam, ale linka znalazłam gdzieś na kafe, nie wiem czy nie u cukierkowej :D a Twoje kłopoty pewno zaraz się skończą :P uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijka79
Cześć dziewczyny, Dołączam się do Was, zaczęłam dietę 15-10-2014 z wagą 97 kg teraz mam 94 kg. Cel schudnąć 30 kg do wagi 67 kg. Wzrost 177 cm i 35 lat. No cóż chciałabym zamiast rozmiaru 46 nosić 40 /38. Na razie dążę aby do świąt zobaczyć 78 kg.... Będe się waszymi efektami motywowała.Dzisiaj na sniadanko kawa inka + grahamka z serkiem wiejskim, na 2 śniadanko mam płatki kukurydziane i mleko 1,5% a do przegryzienia wafle sonko 7 ziaren :) O obiedzie jeszcze nie myślałam :) Od dzisiaj zaczynam chodzić na basen na 20,00 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na zdrowym odzywianiu 1500kcal x wlasnie jem sniadanko dwie kromki ciemnego pieczywa z chuda wedlina pomidorem i do tego dwa jaja na twardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam nowe waleczne kobitki :-) miłego dzionka i 0 pokus życzę. może mi powiecie, dlaczego na rowerze stacjonarnym spala się więcej kalorii niż na normalnym( chodzi o ten sam dystans)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś rano zjadłam owsiankę, teraz piję sok wielowarzywny. Mam nadzieję, że wrócę dziś sensownie do domu bo chciałabym i racjonalnie się odżywiać i poćwiczyć. Mam zamiar zważyć się w piątek. Mam nadzieję, że mimo ekscesów będzie dwucyfrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×