Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość mama na kafe
U mnie bylo bardziej skomplikowane...wiecie ktos podmienil mi meza wczoraj po pracy zaczal sprzatac mieszkanie i sam posprzatal zebysmy dzis mogli odpoczac i nawet obiad ugotowal sam wszystko:-) a ja sie bawilam i tesciowej torta zrobilam :-) jutro ma ur:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
hej.ide na basen wypluskac sie bo zaraz zasne(moj maz spi) a w nocy bede snula sie jak duch,mam okropne problemy z zasnieciem,a potem budze sie co chwile?tez tak macie? zreszta musze sie ewakulowac z domu bo sasiad od3h29min rznie drzewo i mozna zwariowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
Kurcze Lipcówka jeszcze tego nie było… Czy to przez zaburzenie funkcjonowania łożyska? Dobrze, że chociaż kopie i dokazuje. W ciązy to widzę, że w każdym momencie wszystko może się zmienić o 180 stopni. U mnie najbardziej kryzysowy czas -18 tydź :/ w dodatku byłam wczoraj na nfz bez usg dziecka, przy okazji odebrałam wyniki biocenozy. Załamałam się biocenoza mierna i nie chciałam znów tych samych robionych glob z antybiotykiem, bo jak 2-krotnie sprawdziłam poza sprowadzeniem grzyba nie przynoszą rezultatów. Najdziwniejsze, że śluz wygląda ok. wg. Gin. No i sprawdziła jakimś słabszym sprzętem położenie łożyska –nisko i trochę zachodzi na szyjkę… Zaleciła mi żeby się nie bzykać, choć o leżeniu nie wspominała. Google radzą leżeć, to może jeszcze się przesunie w dobrą stronę. Prywatny gin pare dni temu nic nie wspominał –albo nie zwrócił uwagi albo uznał, że nie ma o czym mówić na tym etapie. No i ruchy –nie mam pojęcia czy je czuję żołądek pusty czy najedzony wszystko zagłusza. Póki co wyraźnych nie czuję. Na walentynki kupiłam sobie bieliznę;) ale wygląda na to, że sama będę się nią cieszyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka85 a Ty nie boisz sie tak na ten basen chodzic ze jakiegos syfa zlapiesz? Mi lekarz mowil ze tu w Oslo sa na basenach wyznaczone godziny zaraz po czyszczeniu ze moga wejsc tylko matki z niemowlakami albo ciezarne i ze tak ogolnie to nie radzi chodzic w innych godzinach ze wzgledu wlasnie na choroby. No ale moze masz jakis sprawdzony basen ze wiesz ze czysto;) ja ogolnie nawet jak w ciazy nie bylam to unikalam basenow jak popatrzylam jacy ludzie wchodza do tej wody hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
Lipcóweczka bądź dobrej myśli. Mała jest silna i byle co jej nie złamie. Jak wcześniej serduszko było zdrowe to nie mogło się tak po prostu popsuć. Zobaczysz, że jeszcze wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
ja też mam problemy z zaśnięciem i pozniej spaniem , co chwile się budze i w sumie mogę spać tylko na lewym boku bo na prawym mam zgagę . Balance a ja im pozniejsza ciąża tym bardziej z mężem głupiejemy..;/ dziś sie bałam bo nie czułam długo ruchów , a jadłam słodkie ,pukałam po brzuchu i nic ale teraz to wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć , przepraszam że tu pisze ale nie moge znaleźć watku. A że jesteście doświadczone bardzo bym chciała usłyszeć wasza opinię. Ostatnią miesiaczkę miałam 17.01 w 20dniu cyklu kochałam się bez zabespieczenia z mężęm , stsounek przerywany ale trwało to krótko jakieś 30sekund po czym z prezerwatywa. Tego dnia miałam sluz biały, gęsty o kwaśnym posmaku. Cykle mam zazwyczaj 28-29dniowe. Dziś jest 29dc a @ nie ma. Mam okropną suchość w pochwie, zero jakiegokolwiek śluzu. Po zbadaniu szyjki stwierdzam że jest ona twarda dość nisko. Czy mogłam zajść w ciążę ? Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Madzialena-ja musze sie ruszac,musze byc aktywna,a przy takiej pogodzie jak dzis tylko basen bo spacery z psami juz zaliczylam.ruch zbija moje trojglicerydy,ktore bardziej zabijaja moja watrone i trzustke,ktore moga nie dotrzymac do porodu,a wtedy rstowac bede mnie bez wzgledu na dziecko,wiec syf z basenow to pikus;) Lekarz mi zalecil,zreszta uwielbiam plywac.Dzis w 35min przeplynelam50szerokosci basenu;) mam nadzieje,ze zasne dzis bez problemu,zreszta leb mnie tak boli jak dluzej siedze w domu,ze idzie oszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loo Madzia to Ty super wysportowana jestes;) ja przed ciaza chodzilam regularnie na silownie a teraz jestem taki len..ale juz znalazlam fajne cwiczenia na youtube i musze sie za siebie wziac bo zarosne w tluszcz hehe;) a faktycznie jak sie zmeczysz to lepsze spanie;) bedziesz pozniej sexy mama;) a ile jaka wage mialas wczesniej a teraz? Pewnie pisalyscie o tym ale jakos nie moge znalezc;) ja 34/36 waga wyjsciowa 53 kg. Teraz dopiero waze 57 kg dopiero wygladam jak kobieta a nie wieszak haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischka1988
Cześć :) ja niestety dwa dni bez internetu byłam... Lipcóweczko trzymam mocno kciuki i wierzę, że będzie dobrze :) Ja w I trymestrze schudłam do 45kg, teraz mam już 49,5kg czyli 2 więcej, niż przed ciążą :) we wtorek wizyta, dam znać co i jak! Wy też piszcie na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
yyy Wy to wagi jak modelki macie...hehe ja wazylam przed ciaza76.9 i nadal w18tyg tyle waze.mam 1.70 i rozmiar biustu 85D. ufff ile danych prawie jak na przesluchaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
ja tez najszczuplejsza nie bylam, 59kg, teraz 62 w 20 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła lipcowa mamusia
hej dziewczyny też mam termin na lipiec a dokładniej na 4 lipca, mam do was małe pytanko odnoście bólu który mi ostatnio dokucz, mianowicie - boli z prawej strony pleców gdzieś między żebrami a kością miednicową, obecnie jestem w 21 tygodniu i jakoś 1,5 tyg temu dopiero pojawił się trochę brzuszek i od tamtego czasu strasznie boli, czy któraś z was zaradzi coś na ten ból ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
przyszła lipcowa mama hmm mnie czasem też taki dziwny ból łapie , nic innego nie pomaga jak leżenie . Ja dziewczyny przed ciążą 55 kg przy 160cm na początku schudłam 2 kg teraz je nadrobiłam i ważę znowu 55 kg. Kurcze pamiętam jak jeszcze 3lata tmeu ważyłam 45 kg , ale i tak się ciesze bo w pierwszej ciązy startowałam z 60 kg. Długo chudłam te 5 kg , 3 razy w tyg cwiczylam i jedzenie ograniczałam i tak przez 6 miesiecy no ale nie miałam efektu jojo , dopiero teraz będzie hihih :P Byłam na spacerze..masakra jestem leń śmierdzący..30 min a ja zdyszana i zmęczona jak po maratonie...a gdzie tam lipiec, seiro dziewczyny zaczynam się bać..byłąm głupia że na początku tylko leżałam i nic nie robiłam.. koniec z tym.. jutro ide pochodzić. Myślicie że na steperze mogę podreptać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
jasnee!Twoje dziecko Karolcia uwielbia jak ruszasz nogami,bo przyjemnie kolyszesz miednica i macica.dlatego lubi jak mamusia np.prowadzi auto czy spaceruje ja ide teraz...na basen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
dzięki za odp . to jutro pochodze chociaz 10 min . Poszłabym na basen bo w wodzie nie czuć tego duzego brzucha no ale boje się zarazków a ja często łapie zapalenie pęcherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja startowalam z 72 kg teraz 75 przy 170:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mama lipcowa. Mi lekarz mowil ze na ten bol najlepiej polezec w wannie wody bo najlepiej wtedy sie miesnie rozluzniaja. A bol pewnie stad ze Ci sie miednica rozszerza.. mnie czasem pobolewa ale jak sie duzo nalatam. No i dziewczyny chodza tez na basen i to tez dobrze na rozluznienie miesni i odciazenie kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła lipcowa mamusia
leżenie na plecach czy prawym, lewym boku odpada bo ból się bardziej nasila, jedynie pomaga położenie się na zgiętych nogach i brzuszek mam między nogami, więc możliwe ze to dzidziuś uciska na jakiś nerw czy coś.. Ja przed ciążą ważyłam jakies 52 kg teraz w 21 tygodniu przytyło mi się 4kg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaminge
Hej,jak tam Walentynki? My spontanicznie wyskoczylismy w gory. Spacerki i knajpka :-) bylo superrr :-) jutro mam wizyte. Ciekawe jak moja coreczka? Japrzed ciaza wazylam 58kg teraz 65 takze masakra z waga :-/ przywiozlam orbitrek i bede cwiczyc od dzisiaj po troszke. Muzyke zarzuce i chociaz z 20min. Plecy mnie bola. Ciagle zmeczona jestem. I ten cholesterol.... znow wzrosl. Juz mam 265 (norma do 200) ogolnego i zawyzony ten zly mam 143 a norma do 135. Trojglucerydy 146 (gorna granica 150). Takze biore sie za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaminge
...oczywiscie jestem w pracy...mam mase zadan... oby do piatku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Witajcie:) Cały weekend Was czytałam ale nie było okazji, żeby coś napisać. Lipcóweczka - mam nadzieję, że u Was wszytko dobrze! Cały czas prawie o Was myślałam, jakie to życie potrafi być niesprawiedliwe. Trzymaj się Kochana i pisz co u Ciebie! A Twoja córcia ma z pewnością ogromnąwolę walki, więc tak łatwo się nie podda.. Moje Walentynki beż szczególnych atrakcji, no ale romantyczne sniadanie, wspólny pyszny obiad i piękna pogoda i czego chcieć więcej ;) Najlepszym z wszystkich prezentów od mojego męża było to, że mogłam pospać dodatkowo do do 11.30 :) A i straszak spał do 7 rano, więc bajka :) Kochani moi chłopcy :) Maleństwo też boksowało cąły weekend, więc mam nadzieję, że wszystko tam w środku jak najlepiej.. Ja startowałam z 67 kg, teraz 71 przy 171 cm wzrostu. 4 kg do przodu, więc nie ma tragedii, ale też bez szału. Mąż mój jest trochęprzerazony że na koniec mogę wązyć jakieś 80 kg, ale powiedzcie, czy to ważne, jesli maluch zdrowy????? Planuję po porodzie i zakończeniu karmieniu piersią wziąć sie za siebie..A na cholesterol ruch jest podobno najlepszy, tylko ja nic nie robić od początku jesli teraz zacznę to boję się, żeby nic sobie nie nadwyrężyć. Trochę się boję przeforsować po rozejściu spojenia w pierwszej ciązy.. U nas dziś piękne słońce :) Miłego dnia Koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Dziewczyny nie martwcie się tak o ta wagę. Ja w pierwszej ciąży startowałam z 64kg a przy karmieniu zeszłam do 55 :-) teraz ciążę zaczęłam z 59kg i w 17tyg mam 61. Drugie dziecko mam zamiar tez długo karmić a przy tym trzymać się zdrowej lekkostrawnej diety. Same zalety:dziecko nie nazeka na brzuszek, nie płacze z bólu bo mama się smażonego najadla, no i oczywiście waga w dół bez żadnych niedoborów. I od razu mówię nie, nie odchudzalam się przy karmieniu. Jadłam 5 razy dziennie bo przy takim ssaku potrzeba dużo jedzenia. Nawet zdarzało mi się jeść w nocy jabłko czy herbatniki. No i woda oporowo tak ze 3 litry dziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Hej.moj maz mnie wczoraj tak wkurzyl,a mnie wiele do wyjscia z siebie wiele nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz ważę 61 kg także troszkę juz mi przybyło :) FRANIOWA nie stresuj się dodatkowo nami wystarczy że martwisz się o swoje maleństwo, ale to bardzo miło z Twojej strony że o nas pomyślałaś :) Jeszcze nic z nami nie wiadomo, dzisiaj jeszcze małej nie czułam, ale wczoraj dokazywała i tak śmiesznie wypina mi się podbrzusze bo chyba mała tak się wypina na cały świat :) Czekamy na echo serca ale kazali mi najpierw zrobić usg, a że jestem już w domu to lecę dzisiaj do nfzciarza po skierowanko :) U mnie walentynki samotne jak wiecie, trochę smutne bo ciągle obrywam wyzwiskami ale postanowiłam poprawić sobie humor i wybrałam się na zakupy dla małej. Trochę pomogło mi to :) kupiłam parę ciuszków, tetry, becik i kocyk :) schowałam do szafy i czekają na małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipcoweczka -od kogo obrywasz wyzwiskami, od bylego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia lipiec
Długo się nie odzywałam u mnie wszystko ok ale troszkę się martwię bo już 18 tydzień a ja nic nie czuję:( Wszystkie piszecie o kopniakach a ja nie czuje nic. Jak myślicie to powód do zmartwienia czy czekać cierpliwie? Lipcówka 3mam kciuki i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
monia lipiec ja dzis 20 tydz i nie czuje, ale moze jak ja jestes gruboskorna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Hej,ja dolaczam do nieczujacych hehe,moze cos sie dzieje,ale odbieram to jako ruchy jelit;) Lipcowka-moj maz cale walentynki przespal,jakies krzaki mi rano do pracy przyniosl i tyle.ja rano idac do pracupy,dalam mu perfum,laskawie nawet nie chcialo mu sie odpakowac,jak ja to zrobilam i popsikalam go to...powiedzial,ze smierdzi...eh dobry z niego czlowiek,ale czasem mam chec go udusic,a prog mojej cierpliwosci w ciazy sie znacznie obnizyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×