Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
TAK SIE DZIEJE NOTORYCZNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to głupie jestescie ze na to sobie pozwalacie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę falę krytyki jesteście bezcenne dziewczyny ja jestem asystentką nie kasjerką i opisałam jakie praktyki stosuje sie w moim rossie .jeżeli przyszłam do pracy i w pep mam np do16 a ks zdejmuje mnie mnie z kasy o 14.18 bo wyliczyła że jej zdaniem nie bedzie obrotu iznów poleci wydajność i nie naprostuje godzin które są i tak na minusie robi mi korektę że niby mòj koniec pracy dobiegł końca o14 i ja nie mam prawa nawet dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc nie piszcie że żaden problem umówić się na zmianę za 10 bo to żaden problem jak jest po schemacie jak masz na grafiku zaznaczone że siedzisz na kasie trzy godziny i przychodz zmienniczka , u nas nagminnie nie można doprosić sie zniany bo słyszysz od kasjerki że ks zleciła jej zrobić lejaut , albo dotowarowac dział albo zmieni cię jak zejdzie z przerwy i tak czekasz 15 minut ,30 minut i tak zleci do ⅝ godziny i nie ważne że ciebie ciśnie na pęcherz i że ty jesteś bez przerwy i jestem asystentką jak mas po/pi/ep/rz/on/ą kierowniczkē to nie masz nic do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję i zazdroszczé tym koleżankom które mogą dowolnie dysponować swoim czasem pracy i ks nie ma nic do gadania o której schodzą z kasy. Macie złotã pracę.TEŹ TAK BYM CHCIAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam, schodze za 15 i jeśli np. mam mało hajsu to schodze uczciwie za 10.Jak zostanie np.5 minut to idę np. ogarnąć kartony lub socjalny. Nie wychodzę przed czasem i nie zaczynam przed czasem. O godzinie rozpoczecia pracy dostaje kasetke, zaczynam wczesniej tylko wtedy gdy jest mega młyn ale to max 5 minut. Wg procedur wolno przebywać... Powtarzam przebywać w miejscu pracy do 15 minut. Nie masz obowiązku przychodzic dużo wcześniej. Masz być na tyle wcześnie aby o danej godzinie być gotowym do pracy, przebrana,wpisana w zeszyt, z kasetka do przeliczenia. Dział rewizji by sie tym zainteresował czemu pracujecie po pracy ale żadna nie zgłosi nawet dyskretnie bo po co. Ja mam wspaniala kierowniczkę z prawdziwym darem do kierowania ludzi i staram sie ja naśladować w postawie i działaniach jako pracownik i tylko dobrze na tym wychodzę. Zespół zgrany, pracowity i przestrzegający zasad. Żadnych konfliktów, fałszu i nieuczciwosci. Naprawdę sie da, ale nie w sklepach gdzie te zolzy kaza Wam siedzieć za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej wzoru nie wezme bo tylko zr/e i chle/je kawe z przydu/pasami drze ryj/a jak ja maz albo dziecko wku/rrr i taka jest poje/bbb nasza kierowniczka! Zastepca zreszta nie lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile czekałyście na tą paczke z pieluchami i innymi kosmeytkami dla dzidziusia po urodzeniu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na paczke czekałam 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Procedury procedurami,nasza ks daje nam taki przykład ,przychodzi przed czasem i wychodzi grubo po czasie potrafi w dzień wolny przyjść założyć swój czerwony fatruch z brudnym kołnierzem i latać po sklepie wtrącać ci się w prowadzenie zmiany albo oglądać monitoring aby sprawdzić jak pracujemy pod jej nieobecność a później jeździç po nas czepiając się za cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie za miesiąc wracam do pracy po urlopie macierzyńskim i mam pytanie czy mogę zrezygnować z asystenta i przejsc na kasjera ?od kogo to jest zależne?kto musi wyrazić zgodę?moze ktoras z was zna taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u Was w "piekiełku" też dostajecie notatki i zabieraną macie premię??? U nas za byle co notatka i po premii. Nie ma żadnych pochwał. Oczywiście najlepiej pracuje KS i jej dwie Wazeliny a reszta to wszystko robi zle, niedobrze , niedokładnie... Jeżeli macie taki Afganistan to jak sobie radzicie ze stresem. U nas większość "grzesznic" (czyt. pozostałe osby oprócz Ks i jej wazelin) ma naprawde zrąbaną psychikę. Dużo dziewczyn łyka tabletki na uspokojenie i chodzimy przymulone. Macie jakieś porady? Z chęcią powiedziałabym KS co myślę, chodzi mi o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u Was w "piekiełku" też dostajecie notatki i zabieraną macie premię??? U nas za byle co notatka i po premii. Nie ma żadnych pochwał. Oczywiście najlepiej pracuje KS i jej dwie Wazeliny a reszta to wszystko robi zle, niedobrze , niedokładnie... Jeżeli macie taki Afganistan to jak sobie radzicie ze stresem. U nas większość "grzesznic" (czyt. pozostałe osby oprócz Ks i jej wazelin) ma naprawde zrąbaną psychikę. Dużo dziewczyn łyka tabletki na uspokojenie i chodzimy przymulone. Macie jakieś porady? Jak radzicie sobie psychicznie. Ja mam często doły, płaczę w pracy zaś z nikim nie rozmawiam bo strach i do klientów nie jestem w stanie się usmiechać. I niech NIKT nie pisze, że "jeżeli cos sie nie podoba to znajdz sobie inna pracę". Bo na kazdą rzecz można cos głupiego powiedzieć" masz hałas w domu to sie wyprowadz z niego" lub " masz depresje to sie zabij". Praca ma byc pracą a nie terrorem. Chyba Talibowie są łagodniejsi niz KS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy jakiego masz regionalnego i czy możesz liczyć na jego pomoc.Jeśli jest ok. zacznij mówić.Droga długa ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka z 1:27 swieta racja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz ks nie robi nic a bezczelnie chodzi i mowi ze jest z***b...i...sta ze ma swietna intuicje i to wszystko dzieki niej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Jak to jest u Was z umową o pracę. Kto decyduje o przedłużeniu KR czy KS ? I czy ja przypominam, ze się kończy (a nie pamietam kiedy bo dokumenty mam daleko od miejsca zamieszkania) czy to Kadrowa powiadamia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do umowy o pracę, to o jej przedłużeniu decyduje głównie kierownik, jeśli nie ma do ciebie zastrzeżeń, to "z automatu" przedłużają ci umowę; kadrowa wie kiedy i komu co się kończy(przynajmniej tak jest w moim regionie); jeśli masz jakieś wątpliwości, to możesz się przypomnieć kierowniczce, że kończy ci się umowa i zapytać czy ci przedłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pytał, czy można zrezygnować - tak, to kwestia rozmowy z kierownikiem, ale licz się z tym, że mogą cię przerzucić na inny sklep, z obawy przed tym, że będziesz trochę zadzierać nosa na niższym stanowisku, chyba, że masz spoko kierownika, to nie masz się czym martwić, ale z drugiej strony po co rezygnować, jako kasjer nie będziesz miała wcale lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś udzielić informacji odnośnie kolorowymi? Kiedy jest, co dokładnie obejmuje? Mam właśnie l4 a chce się czegoś dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-49% na podklady, pudry, bronzery i korektory do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nic więcej? Ile to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 24 do 27 kwietnia: podkłady, pudry, bronzery i korektory do twarzy. od 28 kwietnia do 4 maja: tusze, kredki, cienie, eyelinery od 5 do 11 maja: szminki, kredki, lakiery, odżywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu bedziemy sie uzerac z tymi wariatkami bo beda kupowac po piec podkladow a my caly dzien na glodzie bo kolorowka najwazniejsza!!! Widze to raz skracanie raz dodawanie burdel totalny wszystko jest na hurrra!!! I badz zwarta i gotowa bo rossmann to nr 1 spij z tel!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZnowuBedziemySieUzerac z tymi wariatkamiBedaKupowacPo5PodkladowAMyCalyDzienNaGlodzieBoKolorowkaNajwazniejszaWidze to raz skracanie raz dodawanie burdel totalny wszystko jest na huraI badz zwarta i gotowaBoRossmannToNr1spij z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie wyswietla dluzszych wypowiedzi w ktorych jest pisana prawdaaa!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej.Bo to NUDNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu bedzie kazdy tusz otwierany, zwrocisz paniusi uwage to cie opieprzy. Testerów do pomadek nie widza, lepiej otworzyc zwykla i nie umiec jej zamknąć i zniszczyc towar. Testery do lakierow do paznokci macie ? Tak kurde do czego jeszcze, do podpasek moze ? A wybierze mi pani podklad, po co i tak Ci juz nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×