Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

A Ty duszek jak tęsknisz to może napisz do Pusza maila? :D To sobie pogadacie, pojęczycie ;) (Puszek, nie zabijaj :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupas
Oj bledny k***s z gościa pisze chuj zbroje ściągnij a twój cień da ci w p*****l poczwaro łysa wystaw d**e k****a ci wsadze mam chęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof czego oczekujesz na forum tu sam debilizm a ty na czele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego juz od 20 lat poza potrzebami zawodowymi interesuje sie poziomami libido roznicami i jak sobie z tym radzic iprzeczytalem chyba wszystko co sensownego o tym napisanow iec dziele sie zwami ta wiedza zebyscie nie musieliprzechodzic przez to co ja Natsepne kobiety wybieralem juz tak ze juz na pierwszym spotkaniu jasno mowilem ze oczekuje prelnego zaspokojenia mojego libido nawet jak bedzie miala 2 lub 3 krotnie mniejsze. Te kobiety ktorym to nie odpowiadalo odrzucalem juz po pierwszum spotkaniu jeden horror w zyciu erotycznym naprawde wystarczy mi juz na cale zycie Moje kobiety a bylem w 2 zwiazkach jeszcze nigdy mi nieodmawialy seksu a zadna nie mila wiekszego libido ni 50% mojego bo mam wmiare wysokie okolo 48 Traktuja to jako wyraz milosci i dbaniaa o swojego mezczyne Umiej czerpac z tego przyjemnosc seksualna i emocjonalna bo wkoncu 50% przyjemnosci to widok orgazmu na ciele ukochanego i swiadomosc ze to my go nim obdarzylismy przynajmniej dla mnie i moich kobiet Daltego namawialem cie zebys ustalila libido swoje i swojego faceta ajak bedziecie juz wiedzieli jakie jest to wtedy jak bedziesz chciala podpowiem jak sobieporadzic jesli on ma wieksza a w twoim wypadku na 99% tak wlasnie jest bo jesli ty jestes wpelnizaspokojna a on ma sile na kolejne orgazmy w masturbacji to nie moze byc inaczej Kazdy znas ma swoje maksymalne zapisane wgenach libido i nie przeskoczy tego bez wgledu co bys nie robila nie stanie mu i juz Ksiazki jakie ci polecam doprzeczytania 1. Sandra Pertot Jak zbudowac szczescie intymne 10 typow libido niedopasowanie seksualne http://images.bookmaster.pl/_imgcache/280x380 /27/277/27738-280-380-0-a-0-837bdb379a4560209a2bc7d295e4b792 .jpg 2. John Gray Marsjanie i Venusjanki w sypialni http://ecsmedia.pl/c/marsjanie-i-wenusjanki-w -sypialni-b-iext9893326.jpg Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org /tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego juz od 20 lat poza potrzebami zawodowymi interesuje sie poziomami libido roznicami i jak sobie z tym radzic iprzeczytalem chyba wszystko co sensownego o tym napisanow iec dziele sie zwami ta wiedza zebyscie nie musieliprzechodzic przez to co ja Natsepne kobiety wybieralem juz tak ze juz na pierwszym spotkaniu jasno mowilem ze oczekuje prelnego zaspokojenia mojego libido nawet jak bedzie miala 2 lub 3 krotnie mniejsze. Te kobiety ktorym to nie odpowiadalo odrzucalem juz po pierwszum spotkaniu jeden horror w zyciu erotycznym naprawde wystarczy mi juz na cale zycie Moje kobiety a bylem w 2 zwiazkach jeszcze nigdy mi nieodmawialy seksu a zadna nie mila wiekszego libido ni 50% mojego bo mam wmiare wysokie okolo 48 Traktuja to jako wyraz milosci i dbaniaa o swojego mezczyne Umiej czerpac z tego przyjemnosc seksualna i emocjonalna bo wkoncu 50% przyjemnosci to widok orgazmu na ciele ukochanego i swiadomosc ze to my go nim obdarzylismy przynajmniej dla mnie i moich kobiet Daltego namawialem cie zebys ustalila libido swoje i swojego faceta ajak bedziecie juz wiedzieli jakie jest to wtedy jak bedziesz chciala podpowiem jak sobieporadzic jesli on ma wieksza a w twoim wypadku na 99% tak wlasnie jest bo jesli ty jestes wpelnizaspokojna a on ma sile na kolejne orgazmy w masturbacji to nie moze byc inaczej Kazdy znas ma swoje maksymalne zapisane wgenach libido i nie przeskoczy tego bez wgledu co bys nie robila nie stanie mu i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek Rogal 23 lata
Wilku jak miło cię tu widzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezzębny wilk,poszedł won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego juz od 20 lat poza potrzebami zawodowymi interesuje sie poziomami libido roznicami i jak sobie z tym radzic iprzeczytalem chyba wszystko co sensownego o tym napisanow iec dziele sie zwami ta wiedza zebyscie nie musieliprzechodzic przez to co ja Natsepne kobiety wybieralem juz tak ze juz na pierwszym spotkaniu jasno mowilem ze oczekuje prelnego zaspokojenia mojego libido nawet jak bedzie miala 2 lub 3 krotnie mniejsze. Te kobiety ktorym to nie odpowiadalo odrzucalem juz po pierwszum spotkaniu jeden horror w zyciu erotycznym naprawde wystarczy mi juz na cale zycie Moje kobiety a bylem w 2 zwiazkach jeszcze nigdy mi nieodmawialy seksu a zadna nie mila wiekszego libido ni 50% mojego bo mam wmiare wysokie okolo 48 Traktuja to jako wyraz milosci i dbaniaa o swojego mezczyne Umiej czerpac z tego przyjemnosc seksualna i emocjonalna bo wkoncu 50% przyjemnosci to widok orgazmu na ciele ukochanego i swiadomosc ze to my go nim obdarzylismy przynajmniej dla mnie i moich kobiet Daltego namawialem cie zebys ustalila libido swoje i swojego faceta ajak bedziecie juz wiedzieli jakie jest to wtedy jak bedziesz chciala podpowiem jak sobieporadzic jesli on ma wieksza a w twoim wypadku na 99% tak wlasnie jest bo jesli ty jestes wpelnizaspokojna a on ma sile na kolejne orgazmy w masturbacji to nie moze byc inaczej Kazdy znas ma swoje maksymalne zapisane wgenach libido i nie przeskoczy tego bez wgledu co bys nie robila nie stanie mu i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstresowanie się to ważna czynność fizjologiczna :) Sposobów cała masa, każdy robi co uważa, choć często nie uważa, co robi. Ja sobie wczoraj tak obtańcowałam wszystkie stresy, że nie poszłam na trening bo nogi bolą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie ma w doma wszystko uciekło boją się pana Wilka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smoff, ik hou van je ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bijvoorbeeld, het laatste keer :) a to wyrazenie od mandarynki to moze byc ik hou van je albo ik hou van jou.... nigdy ik hou van u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie wątpię-upewniam się raczej:-) A więc skoro tak mnie kochasz, to możesz teraz zrobić herbatkę, przynieść kocyk...do tego kominka będzie idealnie:-) Sobie z Koci posiedzimy i się ogrzejemy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×