Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Lepiej się ustaw w kolejce do przytulanie a nie smęcisz :P :D Zwierzątko, zaraz wyjdzie na to, że ja się pcham z cyckami byś je przytulił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee nooo..., wystarczy życzyć erotycznych , a Ty już do każdego z cyckami na wierzchu lecisz? chyba przestanę Cię lubić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie :D To oni mi wmawiają, że latam. Ale słaby ze mnie anioł widocznie bo nie mam skrzydełek w pakiecie :P Ale nie chcesz, nie lub. I tak ostatnio masz muchy w nosie. W sumie, te to chociaż skrzydła mają... Dobry wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa😘🌻 Po głębszej analizie stenogramów i zapisów takich małych urządzeń przyklejonych pod stolikiem stwierdzam, że to niecne pomówienia i oszczerstwa! a w sumie cycki się nie zmydlą... ;) Lubiękiedy- Twarz Twoja wyrazu skupienia nabiera i z powagą przemawia. A innym razem do potoku łez słowem rozbawić potrafi. Lubię też, ten dołeczek skrywany, który w sekrecie mówi, że uśmiech może wszystko pokonać... I zapomnieć nie mogę tego spotkania gdy wzrok opuszczasz a potem w głębię duszy przenikasz. Albo gdy z przekonaniem ogromnym tłumaczyć próbujesz zadania jakich ogarnąć nie umiem I lubię szalenie gdy mogę wspólny rytm w tańcu odnaleźć I też lubię bardzo Twą pogodę ducha którą nosisz w sobie i radością swą się dzielisz - być może nieświadomie... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz mnie Sąsiad. Zamilkłam i długie minuty myślałam. Dziękuję. Tym bardziej, że napisano o świcie. To takie śpiochy jak ja doceniają najbardziej :) Dzień dobry wszystkim! U Was też pada śnieg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psikus a może psik***s? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, elo, 3,2,0 :D Kiedyś się tak witali młodzi chłopcy ;) Odmłódźmy się troszkę w ten ponury poranek. Na trawie widziałam resztki śniegu :) Za mało na bałwana ale wystarczająco by nacieszyć oko i rozświetlić świat za oknem. Z tej okazji przyozdobiłam piersi kotem banditem :D i niech tylko ktoś spróbuje krzywo spojrzeć :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D😘😘 U mnie jeszcze zima ale pojawia się mżawka, pewnie upora się w ciągu dnia z leżącym śniegiem :( LK poka kota 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot bandit nie pokazuje się bo ktoś chce :P To on decyduje i nie ulega naciskom No chyba, ze jest to ciągnięcie za wąsy (czyt. sutki :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze :D A tak serio chyba sobie założę koszulkę tył do przodu to może mi wizerunek sierściucha plecy rozgrzeje bo mnie mięśnie bolą od nieudolności i głupoty ludzkiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
i uwazasz, ze zdejmujac koszulke w celu , zalozenia jej tyl na przod, zmniejszysz ilosc glupoty?? :):) dosyc karkolomne stwierdzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo nowy dzień. Jak Wam minął ten? Ja sobie dałam chwilę na podsumowanie i hmm może lepiej gdy go nie będę robiła. Dobrze, że sen nam rozjaśnia myśli, uspokaja i działa jak tabletka zapomnienia. Oczywiście nie wszystkiego tylko tych rzeczy mniej ważnych. Przy okazji oczyszcza pamięć z emocji. Tych zakręconych, których sami nie rozumiemy. Oj przyda mi się katharsis :) Noo to pojechałam monologiem a teraz się pożegnam. Słodkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień jak dzień, po prostu - wziął i minął wydarzeniem dnia było pojawienie się jakiegoś dziwnego bólu w kończynie górnej, prawej... to już chyba SKS, nie ma się co oszukiwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×