Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no ładnie2121

Ile za godzinę wziąć jako sprzątaczka?

Polecane posty

Gość gość
HH jak tam zlecenia? Robisz? W Polsce już jesteś czy jeszcze w De?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie martw o siebie. a info, ze jestem w polsce wzielas ciekawe skad ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29 a co ci przeszkadza ze ktos płaci 30 zł za godzine sprzątania ? Jak ktos ma kase stać go na taki wydatek to co Tobie do tego? Nie każdy ma taka ciężka sytuacje finansowa jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nic mi do tego. tak jak i wszystkim w tym temacie. od tego jest forum, zeby na nim pisac. a ze bujdy mnie bawia, to pisze. wczoraj juz myslalam, ze sobie mitomanki odpuszcza, ale nie, dalej w zaparte, ze sprzataczka zarabia swietnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29 Jakie bujdy ? Ja tez place 25 zł na godzine sprzątania . Nie widzę w tym nic dziwnego bo jak dla mnie to normalna cena w dużym mieście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów upośledzona hh spędza trzeci dzień na klepaniu w klawiaturę i udowadnianiu,że nikt nie da tych trzech dych sprzątaczce:O nie podniecaj się tak pusta laleczko bo być może jesteś w ciąży i po raz trzeci ją stracisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu, mialo byc ostro, a wyszlo i tak zalosnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział,że miało być ostro?Ostrzegam cię tylko,bo twoje zachowanie wskazuje na nadmierne poruszenie,złość,stres itp. a jak wiadomo to niekorzystnie wpływa na ciążę i znów będziesz skamleć na forum,że ją straciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz, ze sie staram albo ze jestem w ciazy? skad wiesz, ze mam dziecko? kupa smiechu z wami :D. wszystko mozna napisac, a te potem tworza mityczne historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica tasmańska
Widzę, że tematy o sprzątaczkach są na kafe bardzo popularne. Autorko możesz zażyczyć sobie i 100 za godzinę - tylko pytanie czy znajdziesz chętnych. A tak na marginesie ostatnio nie miałam zupełnie czasu na sprzątanie. Koleżanka dała mi kontakt do kobitki która u niej raz w tygodniu sprząta. Umówiłyśmy się na 150 pln za całość. Zajęło jej to niecałe 2 godziny. Nie przeliczam tego na stawkę godzinową, bo wiem że u koleżanki ma duzo mniej per h, ale ma większą powierzchnie a co za tym idzie godzin i regularnie raz w tygodniu do niej przychodzi. Wiem, ze ta kobitka pracuje w firmie sprzątającej i zarabia jeszcze mniej niż u mnie i u koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29, trochę nie rozumiem twojego toku myślenia. Piszesz, że ludzie bogaci skąpią na usługach, bo są bogaci i dbają o pieniądze. To c***iszę, że wiele osób dobrze zarabiających tego nie robi, i że to jest zwykła przyzwoitość płacić ludziom normalne stawki. Normalne - nie zawyżone, nie zaniżone. Jeżeli przyjdzie mi pani sprzątająca i powie, że chce 25 zł za godzinę sprzątania to sprawdzam, co wchodzi w zakres tej usługi, jakiej będzie jakości i ile godzin będzie jej potrzebne do jej wykonania. Tyle, że ja wiem, że takie stawki są realne, a ty się kłócisz, że nie. I powiem ci, że wolę dobrze i szybko wykonaną usługę za 25 zł/h niż powoli i niedbale za 10 - bo w sumie lepiej na tym wychodzę ostatecznie. Pewnie, że jak będę szukać za 10 zł, to za 10 w końcu znajdę - pytanie o jakość. Ot i cała filozofia. Ty się burzysz, że niemożliwe, żeby sprzątaczki tyle zarabiały, zwłaszcza, że adwokaci tyle, a korepetytorzy tyle, to ci kilka osób pisze jakie są realia. Są pewnie miejsca, gdzie sprzątaczki z pocałowaniem ręki wezmą 5 zł, niestety, ale kwota podana przez autorkę, mniejsza o to, czy prawdziwa czy nie, mieści się w normie. W usługach niestety tak jest - że rozbieżność cenowa jest bardzo duża - i to za co ja wezmę 60 zł, ktoś oferuje za 20. Co nie znaczy, że ja nie sprzedam mojej usługi za 60 - bo sprzedaję - tyle, że mam inny target, który wie za co płaci. A do niektórych udzielających się - szczerze mówiąc te wycieczki personalne w stronę hh29 to jest poniżej wszelkiej krytyki. Możecie się nie zgadzać z nią czy może was irytować, ale serio, jakieś wjazdy o utracie ciąży to jest już moim zdaniem hardkorowe, zwłaszcza, że tutaj są użytkowniczki, które przez to przeszły - i to nie jest temat do żartów, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hh29 stara się teraz udowodnić że kłamie cały czas. Grunt jej pod nogami zaczął się usuwać więc ideologię zaczyna tworzyć. Poczytajcie na temat psychologii trolla internetowego. Zrozumiecie czemu hh29 tak się tutaj na forum udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu, przewaznie jesli ta sama usluga kosztuje u jednego 20 zl a u drugiego 40, to czyms sie rozni. np. w ramach 20 zl masz mniejszy zakres prac niz za 40. jesli niczym sie nie rozni, to ten, co bierze 40 wypada z rynku. autorka jedt poczatkujaca, wiec raczej na opinii, ze jest solidna nie pojedzie ;). calosc nie trzyma sie kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:13, macie w zwycZaju zarzucac mi klamstwo tam, gdzie wam to pasuje i upierac sie, ze pisze prawde tam, gdzie to dla was wygodne. to jak to w koncu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że masz dziecko jest prawda. I to ze poronilas tez jest prawda. Tematy założyła o tym nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź ugotować żarcie dzieciarowi bo z głodu zaraz ci tam padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty masz w zwyczaju kłamać, koloryzować i ściemniać na przeróżnych tematach. A potem wypierać się i zgłaszać do usunięcia posty i topiki, na których to wychodzi na jaw. To jak to w końcu z tobą jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychologia trolla internetowego i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam, ze osobiste zycie hh29 nie ma nic do tematu. Denerwuje mnie tylko strasznie jak ktos cos mi wmawia. Ostatnio pani, ktora u nas sprzata na godzine dostala ponad 30zł za godzinę, bo była tylko 3 godziny, a zwsze jest 5, ale musiła wcześniej wyjśc więc powiedziałam ok i nie obniżyłam płacy, bo zawsze jest dokąłdna i sumienna. Płacę 25zł za godzinę i w okresie świątecznym podnoszę do 0zł. Dlaczego? Nie, dlatego, ze jestem rozrzutna, bo szanuję pieniądze, ale szanuję też czyjąć pracę. W moim rodzinnym domu mieliśmy tez panią, która pomagała mamie w obowiązkach domowych, mieszkaliśmy w małej miejscowości i wiem, że niektórzy ludzie płacili jej za mycie okien paczką lub dwoma papierosów co jest niedopuszczalne. Często były to osoby na takim samym poziomie finansowym jak my. Jestem w stanie uwierzyć, ze lekarz zarabiający 100 tysięcy zapłaci sprzątaczce nawet i 5 zł za godzinę, ale to nie jest norma, a pisanie, że po co płacić jak można taniej jest po prostu śmieszne i świadcyz o głupocie, bo czy do fryzjera też idziesz tańszego. Można włosy obciąć za 30zł, a można i za 120zł. Tak samo jest z każdą usługą. U mnie sprzątaczki biorą 25zł za godzinę, ukrainki 15-20zł zalezy, ale ja ich nie zatrudniam. Pisanie, ze coś jest bajką, bo się tkaich ludzi nie zna bądź nie spotkało świadczy o ograniczeniu, ja nie neguję tego że są tacy których stać ale oszczędzają, dlaczego ty więc negujesz to, że nie ma tkaich, którzy chca normalnie (dla mnie 25zł za godzinę, a nawet i 30zł to normalna zapłata) płacić pracownikom. Moja mama pani N, która u nas sprzątała nie płaciła w papierosach, uczyła mnie szacunku do jej pracy, więc go mam i nie będę człowiekowi za ciężką pracę płacić poniżej godnego jak dla mnie wynagrodzenia. Przykro mi, że nie spotkałaś takich ludzi, ale może jeszcze spotkasz i wtedy zrozumiesz, bo człowiek się uczy całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, jasne. siedzi jasnowidz przed kompem i widzi-widzi-widzi w magicznej kuli, co kest prawda a co nie. ale w sumie nie powinno mnje dziwic, ze argumentacja nizin spolecznych nie powala logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w okresie świątecznym podnoszę do 30zł a nie do zera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka dostała ofertę finansową na podstawie wynagrodzenia jej poprzedniczki, jak również ten sam zakres obowiązków co jej poprzedniczka. Jeżeli się nie wywiąże z obowiązków, możemy zakładać, że konsekwencją będzie obniżenie stawki, praca w dodatkowych godzinach albo rezygnacja z jej usług. Co tutaj nie jest jasne? Owszem, różnica w cenie za tę samą usługę może też oznaczać różnicę w jakości, albo może wiązać się ze wzrostem/spadkiem popytu albo też (baardzo często niestety) usługodawcami, którzy stosują dumping. No i? Generalnie jest tak, że jak się jest naprawdę dobrym w swojej branży, to zawsze będziesz mieć klientów, którzy ci zapłacą tyle, na ile twoją pracę uczciwie wyceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hh29! Zaburzenia osobowości leczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu, przewaznie fryzjer za 30 zl i fryzjer za 120 zl to jest inna klasa frzyjera, tak jak knajpa, gdzie ibiad kosztuje 20 zl i taka, gdzie obiad kosztuje 150 zl. pytam cie wiec, czy osoby, ktore biora za godzine mniej sprzataja gorzej? uzywaja gorszej chemii do czyszczenia? jesli twoja sprzataczka jest lepsza miz taka za 15 zl za h to rozumiem wybor. jesli nie, to znaczy, ze sie ceni, choc nie ma podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh-przymknij jadaczkę w końcu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa, jasne. siedzi jasnowidz przed kompem i widzi-widzi-widzi w magicznej kuli, co kest prawda a co nie. ale w sumie nie powinno mnje dziwic, ze argumentacja nizin spolecznych nie powala logika. x o, i jeszcze czytać nie umiesz. Napisałam, że na podstawie tego, co piszesz na RÓŻNYCH tematach widać, że kłamiesz, bo w jednym miejscu piszesz jedno, a w drugim coś zupełnie innego. Tak było w przypadku karmienia, regeneracji po porodzie, pracy i tego, na jakim urlopie jesteś i jakie zasiłki pobierasz. Wybacz, linkami sypać nie będę, bo nie zapisuję w zakładkach jak co niektórzy. Tak się już w tej swojej pajęczynie kłamstw zaplątałaś, że nie wiesz już co, gdzie i komu piszesz dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schizofrenia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29 oczywiście, ze moja sprzątaczka jest najlepsza:) w końcu ja ją wybrałam, a ona sie sprawdziła. Nie wiem czy sprząta lepiej od takiej za 15zł i nie interesuje mnie to, bo w mojej okolicy tylko ukrainki mają takie ceny, a ja ukrainki nie chcę. Myslę jednak, ze jest wyjątkową osobą i ma podstawy by się cenić. Gdy zaczynała u nas pracę startowała ze stawką 20zł to ja jej z własnej dobrej woli podniosłam stawkę o 5zł już po 3 miesiącach pracy. Oczywiście nie musiałam, było to moja dobra wola, ta sama jaką kieruję się przy wypłacaniu pracownikowi i ta sama, w którą ty nie wierzysz. Ja uważam, że na pracownikach się nie oszczędza, ale to moje zdanie. Oczywiście przepłacić też bym nie przepłaciła, ale jak już wspomniałam uważam, ze stawka 25zł czy nawet 30zł to stawka godna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stawka poza Twoimi marzeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×