Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość agatka1214
Tak na obiad i kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Oj tortille ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mow Pity, mi to nie przeszkadza, wrecz przeciwnie :) Ja dzisiaj mam na obiad zapiekanke: filet z indyka, ziemniak, cukinia, pomidor i cebula. Jest bardzo dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,jeszcze jutro przeżyć i woolne ;) A ja dzisiaj skrzydełka z warzywami i paroma ziemniakami na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :) ale mam dosyć tej pogody ! u mnie świata przez okno nie widać :( agata pytalas o rozdzielne naleśniki a nie o zdrowe więc na następny raz pytaj konkretnie juz Cie o to prosiłam bo na nalesniki z mąki gryczanej przepis jest zupelnie inny lasko dobrze ,ze chudniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
HA HA wczoraj się żegnałam dzisiaj się witam :) Was też oczywiście witam w ten zimny czwartek brr cóż dziś rehabilitacja ,zakupy ,fryzjer i takie tam lajty :) I ABY DO PIĄTKU !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka noo wkońcu ja juz mam długi weekend LALALALA :) Niestety za oknem masakra raz śnieg raz deszcz mam juz dość,dobra trzeba jechac na jakieś zakupy i do fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susan07
Ja chyba nie dotre do fryzjera przed swietami, choc przedaloby sie, ale za to dotre jutro do kosmetyczki. Mialam dzis urwanie glowy, duzo pracy w pracy, a poza tym spotkanie z Panem, ktory bedzie mi robil meble na wymiar do domu. Ogromnie sie ciesze, bo to zakonczy nareszcie etap przeprowadzki :))) Ufff Poza tym pogoda rowniez mnie dobija, i ten wicher, i deszcz, i snieg, i brak slonca! Makabra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
No coż ja po fryzjerze i Deep pewnie też :) salatka zrobiona ,kacza upieczona i ryba po grecku i biala kielbaska i żurek i pasta ze slonecznika do jajek i salatki ,pazurki i kosmetyczka też ogarnięta no jutra kosmetyka chałupy i Wielki Piatek :D Dobranoc do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ja też juz ogarnięty Susan,Gerda do jutra,jeszcze 7 stron i mamy setkę elegancko ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Widze, ze przygotowania trwaja :) Faktycznie, niedlugo nam setka peknie :))) Snieg snieg, wszedzie snieg; bardzo nie lubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Wielki Piątek !!! i teraz aby do 13 stej :) susana ja lubię śnieg :) u mnie dzisiaj w miarę nawet nic nie pada ... Dziś trzeba jakiegoś anansa zakupić bo zawsze na święta lubię go mieć ,taka nasza tradycja z mężem :) nie wiem czy w biedrze są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasów w biedrze nie ma :( za to ludzi O_O full opcja ! może w Eklerze są widział ktoś przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj robie galaretki warzywne i śledzia w sosie greckim Gerda u mnie w Tesco były ananasy kupiłem,bo bede zaś robić sałatke owocową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj nic nie gotowalam, za to bylam u kosmetyczki i na zakupach, a jestem tak zmeczona jakbym fedrowala jak ten gornik na przodku :) Bede na pewno bardzo dobrze spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep u mnie na prowincji nie ma Tesco :( w Eklerze były zgniłe ananasy blee. Ja dziś ogarnełam chalupe i pomalowalam jajeczka :) jutro ze święconką i na cmentarze w odwiedziny do siostry,dziadków i teściow .Święta z mężem i sisi ( moją yoreczką ) i na skypa z synem ,synową i wnukami :) rodzice w sanatorium w Ciechocinku a siora daleko też sama z dziećmi bo mąż w morzu i troszki smutno ... no ale mam Was :) mam nadzieje ,że zajrzycie tu i nie zostawicie mnie tu samej :( dobranoc łysy dzis okragły świeci w okno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda jak coś to jestem 24h ;) bo ostatnio spać coś nie mogę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep to bardzo się cieszę :) tak się cieszę, ze mąż się pyta dlaczego się do kompa uśmiecham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda jeszcze nie bo nie robiłem spaghetti,może za tydzień ale makaron mam juz upatrzony ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Hej Zycze wszystkim Zdrowych Spokojnych Swiat i mokrego dyngusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Wielką Sobotę ,jeszcze nie pada ale zapieknie nie jest. Zyczę wszystkim: spkojnych i ciepłych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w wielka sobote! Jest slonce! Zaraz ide na ostanie zakupy. A potem ostatnie przygotowania do jutrzejszego swietowania. Gerda, na pewno nie zostawie Cie samej, ja zreszta tez dzisiaj sama, a pozniej w bardzo malym gronie. Wesolych Swiat Agatka, i pamietaj, ze w Swieta mozna troszke zgrzeszyc, ja na pewno pozwole sobie jutro na kawalek placka i kaczuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Biedrze zasadniczo puchy, ale piekne ananasy byly, kupilabym Ci Gerdus, a tak to tylko telepatycznie Ci je przeslalam. Zaraz bede piekla babke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochana Pitko za tego ananasa :) U mnie mąż upiekł sobie babkę i był z koszyczkiem :) ja coś zle się czuję ,nic mnie nie boli ale kręci mi sie w głowie i mi niedobrze ... Zjadłam już 3 kisiele i ze 2 litry wody ,może przejdzie ... O przejde się do biedry to się przewietrzę bo wieje niezle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj do 16ej czynna, wiec sie spiesz! A dlaczego kisiel na zawroty glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×