Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

A Intronizacja ma sie odbyc w krakowskich Lagiewnikach. Bedziecie tam? Na stronce ktora wyzej wspomnialam jest data i godzina i caly harmonogram wraz z wlasnie wstepnym nabozenstwem. Ja niestety nie dam rady poleciec ale stad bede sie modlila z wiernymi chociaz to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie będę. Będzie tam moja przecudowna przyjaciółka :) Ale... będę śledzić Msze św. w TV Trwam na pewno będzie transmisja na żywo. W necie też jest TV Trwam dostępna dla każdego, również dla zagranicy :) I w Radio Maryja też będzie o tym głośno. Można również Radio Maryja słuchać on-line przez ich stronkę w necie z każdego miejsca na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wielką łaską jest to że całym sercem wielbię. To jest niesamowite. Czasem sama sobie się dziwię ;) Dziewczynki.. prosze o wsparcie modlitewne. Za nas. Za nasz ślub. Aby doszło wszystko do skutku. Tak jak to sobie wymarzyłam. Nie chce auta ani wesela. Pòjdę na pieszo i choćby na kolanach. Niech tylko zły nie miesza a mòj luby w końcu zrozumie że to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Tam powyżej to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Anialonku ... ślub :) O jakby było pięknie :) I będzie :) A pro po "całym sercem wielbię" Niedawno z moją przyjaciółką rozmawiałyśmy o spełnionych pragnieniach serca :) I cieszyłyśmy bardzo i byłyśmy pod wrażeniem, jak ostatnio Pan spełnia Jej pragnienia serca. Moje również :) I potem u ks Dominika Chmielewskiego na filmiku usłyszałam cytat z Pisma Św. który mnie poruszył i zrozumiałam dlaczego Pan tak pięknie spełnia nasze pragnienia serca. I w poniedziałek na Mszy Św. również był w czytaniu: 🌻 Raduj się w Panu, * a On spełni pragnienia twego serca. Psalm 37 : 4 I dokładnie tak się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
To byloby wspaniale Modelko poprzez adoracje i uwielbienie a Pan spelnia pragnienia serca. Piekne. Skad to wytrzasnelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam na mysli gdzie tak doglebnie studiuje sie Biblie ;) chyba ze sama czytasz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
Och, dawno ksiądz Michał Olszewski nie pokazywał się ze swoim głoszeniem na Y T, ale jak się już pokazał, to z mocą. Bożą, oczywiście ;). Posłuchajcie tego. https://www.youtube.com/watch?v=UiG2j8VvBw4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Rozmowa niekontrolowana dziś 🌻 Już zaczynam słuchać :) Dzięki :) I podaję linka do rzeczonego linka o radiu z muzyką uwielbienia on-line: http://profeto.pl/radio.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Ja sie ostatnio wsluchuje w historie ludzi ktorzy odwiedzili...pieklo i niebo i wiele sie z nich nauczylam. Jedno z nich bylo niezwykle. Opowiem pòźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zrobić z kimś kto się pławi w swojich grzechach. Z kimś komu nawet jesli pokazac niebo i pieklo nie bedzie chcial zmienic swojego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niektorzy... grom ludzi nie podejmuje żadnej absolutnie walki duchowej i żyją jak chcą korzystaja z dòbr jakie im z nieba spadają a i tak wolą być zawzięci w swojich przekonaniach Sami na siebie bata kręcą! Co innego człowiek opętany i dręczony a co innego taki ktòry zaprasza grzech a z nim zło do swojego serca! Ludzie! Obudźcie się!!! Czym bardziej kraj opływa miodem tym bardziej jesteśmy go zachłanni bez myślenia o najbiedniejszych...smutne Mamętlik w głowie musze go gdzieś wysypać. Wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zło rodzi inne zło. Mogłoby się wydawać niektorym że nic nie robią złego. Ale zło znajdzie furtke do naszej duszy wniknie w nią niepostrzeżenie i będzie udawało że nie istnieje. Tak się dzieje gdy błądzimy. Wpadamy w labirynt. Zło często się kamufluje. Zmienia nazwy i imiona wraz z sytuacją. Jak mamy sami odnaleźć drogę ku światłu? Bez pomocy D.Ś. to nie będzie możliwe. A DŚ... ech nie ma słòw by opisać to uczucie gdy przychodzi. Nawet do mnie..wielkiej grzesznicy Nie wiem czym sobie na tak wielką łaskę zasłużył taki robak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam złamane serce i ono takim pozostanie.. dopòki nie wypełni się właśnie o czym Modelko pisałaś:moje daleko sięgające marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem twego problemu , przecież przyjmujesz chyba księdza na wizycie po kolędzie . Czy nie pyta się was o wasz stan waszego życia ? Czy nie proponuje wam zalegalizowania waszego związku przed ołtarzem ? A powinien . To jego obowiązek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane sluchalam niedawno historie osoby ktora przezyla smierc kliniczna i rozmawiala z J.e.z.usem wiele mi wyjasnila ta opowiesc i w konfrontacji z Biblia jaknajardziej sie zgadza. J.e.zus pokazal tej osobie skrawek nieba i ludzi ktorzy tam przebywali oraz ich... domy. Nie wszystkie byly takie same choc mogloby nam sie tak wydawac bo przeciez Pan obiecal ze pojdzie przygotoac nam miejsce,pamietacie? J.e.zus powiedzial ze wyglad domu zalezy glownie od 3 czynnikow: 1czy osoba czyta biblie, 2:czy osoba modli sie, 3:czy osoba dba o najbiedniejszych. Jesli te 3 uczynki sa spelniane to materialy na budowe domu sa dostarczane. Jak wiecie ludzie sa bardzo rozni i wielu zapomina o uczynkach lub ivh wogole nie wykonuje,takie osoby mieszkaja w komunalnych mieszkaniach, natomiast osoby swiete mieszkaja w palacach z wieloma wiezami. Zdalam sobie sprawe z tego ze to jak bedzie wygladac nasza wiecznosc jest w duzej mierze uwarunkowane tym jak spedzamy to zycie. To takie proste... jednak potrzeba mi bylo posluchac historii czlowieka ktory wyjasnil doslownie co to znaczy 'Nie zgromadzcie sobie skarbow na ziemi, ale w niebie' a ten kto chodzil do kosciola na pewno to nie jeden raz uslyszal. Mam nadzieje ze moja wypowiedz zostanie do Was wyslana. Pod koniec mojej pierwszej proby wszystko sie zamknelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pominelam cos. To jak dom wyglada tez ma znaczenie. Jakie ma pokoje duze czy male. TAK WIEC TO JAK BEDZIE WYGLADALA NASZA WIECZNOSC ZALEZY BEZWARUNKOWO OD TEGO JAK WYGLADA NASZA TERAZNIEJSZOSC. J.e.z.us pokazal temu czlowiekowi rowniez jacy ludzie mieszkaja w jakich domach i powiedzial ze wielu jest ludzi ktorzy byli duchownymi a mieszkaja tylko w domach komunalnych. Nie pytajcie mnie dlaczego,kazdy z nas zda z siebie sprawe B.ogu a ja wiem ze przed Bo.giem wszyscy jestesmy ROWNI i ze nic sie przed Nim nie ukryje. Bog zna serce czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'nie rozumiem twego problemu , przecież przyjmujesz chyba księdza na wizycie po kolędzie . Czy nie pyta się was o wasz stan waszego życia ? Czy nie proponuje wam zalegalizowania waszego związku przed ołtarzem ? A powinien . To jego obowiązek' Ksiadz sie nie pyta. Ta sprawa jest bardziej skomplikowana jesli druga strona nie chce .. A poza tym ja nie mam z tym problemu, ja sie za to modle i potrzebuje dodatkowej pomocy modlitwenej. Jesli zanosisz cos do B.o.g.a to juz sie sama z tym nie bijesz, prawda? zanim przychodza mi do glowy jakies depresyjne mysli mowie 'J.e.z.u, TY sie tym zajmij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną. 20Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną. 21Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. 22Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. 23Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność! 24Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie. 25Dlatego powiadam wam: Nie troszczcie się zbytnio o swoje życie, o to, co macie jeść i pić, ani o swoje ciało, czym się macie przyodziać. Czyż życie nie znaczy więcej niż pokarm, a ciało więcej niż odzienie? 26Przypatrzcie się ptakom w powietrzu: nie sieją ani żną i nie zbierają do spichlerzy, a Ojciec wasz niebieski je żywi. Czyż wy nie jesteście ważniejsi niż one? 27Kto z was przy całej swej trosce może choćby jedną chwilę dołożyć do wieku swego życia? 28A o odzienie czemu się zbytnio troszczycie? Przypatrzcie się liliom na polu, jak rosną: nie pracują ani przędą. 29A powiadam wam: nawet Salomon w całym swoim przepychu nie był tak ubrany jak jedna z nich. 30Jeśli więc ziele na polu, które dziś jest, a jutro do pieca będzie wrzucone, Bóg tak przyodziewa, to czyż nie tym bardziej was, małej wiary? 31Nie troszczcie się więc zbytnio i nie mówcie: co będziemy jeść? co będziemy pić? czym będziemy się przyodziewać? 32Bo o to wszystko poganie zabiegają. Przecież Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie. 33Starajcie się naprzód o królestwo (Boga) i o Jego Sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane. 34Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. Mt 6:19-34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchałam dzisiaj wypowiedzi pewnego księdza na temat ks Natanka bardzo mądra wypowiedź nie splamiona osądem drugiego człowieka. Zrobiło to na mnie duże wrażenie że potrafimy w taki sposòb mòwić o innych ludziach. Bardziej wyglądało to jak pròba zrozumienia dlaczego ks Natanek myśli jak myśli, gdzie można się z nim zgodzić a gdzie nie. Wszystko dobrze uargumentowane a słowa o Natanku były wypełnione... ciepłem jakie biło od tego księdza. To nazywam wyrażaniem opinii na należytym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchałam dzisiaj wypowiedzi pewnego księdza na temat ks Natanka bardzo mądra wypowiedź nie splamiona osądem drugiego człowieka. Zrobiło to na mnie duże wrażenie że potrafimy w taki sposòb mòwić o innych ludziach. Bardziej wyglądało to jak pròba zrozumienia dlaczego ks Natanek myśli jak myśli, gdzie można się z nim zgodzić a gdzie nie. Wszystko dobrze uargumentowane a słowa o Natanku były wypełnione... ciepłem jakie biło od tego księdza. To nazywam wyrażaniem opinii na należytym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam przesłać linka do nowen/ny, ale zostaje uznany za spam. Szatan, który działa na tym forum, staje na głowie, żeby to nie przeszło, ale wpiszcie sobie stronę epi/skopatu i na pewno będzie tam informacja Dziś I dzień. Swoją drogą włos się na głowie jeży, jak pomyśli się, jakie siły zła działają w necie. Te wszystkie obrzydliwe treści są tu przepuszczane bez problemu, a o B/ogu nic nie można napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o nawrócenie drugiego człowieka to straszenie piekłem może być skuteczne . Ale najpierw trzeba tej osobie uświadomić , że osoby niereligijne , które znajdą się po śmierci w zaświatach , samowolnie omijają spotkanie ze światłością i pod wpływem kłamliwych demonów odchodzą od spotkania z Bogiem . A prowadzeni są mimo różnych obiecanek , niestety w jedno to samo miejsce . Dopiero po przejściu bramy piekielnej są zorientowani jak bardzo ich zwiedziono , ale wówczas nie ma już powrotu . Gdyby ludzie czytali na ten temat więcej za swego życia to na ostatniej drodze nie dali by się tak łatwo okłamać . Po za tym wiele objawień oświecające ten temat , dokonane w różnych wiekach nie zostały udostępnione ludowi przez biskupów a obecnie zalegają archiwa w piwnicach Watykanu . Osoby które są wierzące i praktykujące nie mają tam takich problemów ale są mniejszością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowo ja też pròbowałam już nie raz i nawet słowa przerywałam i nic :( Drogi gościu dziękujemy za ten wpis. Nie pomyślałabym jak to widzą osoby niewierzące po śmierci ale.. może tak właśnie być. Właśnie co do objawień kochani poczytajcie Alicja Lenczewska jak J.e Z.us przemawia do nas w tych czasach. Niesamowite. Jak to ja myśliciel z Bo.ża pomocą do niektorych rzeczy doszłam. Pan mnie ich oczywiście nauczył. A te orędzia nauczyły mnie właśnie pokory. Jest tam o grzechu, jest o cierpieniu i miłości ktòra zniesie wszystko dla nas. Nasz kraj wydał WIELKICH ŚWIĘTYCH W OSTATNICH CZASACH Alicja Lenczewska zmarła w 2012. Zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×