Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
Czy J.e.z.us nie mòwi przyjdzcie do mnie wszyscy? WSZYSCY..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Piszesz: "Dzieci odròżniają to co dla nich w takim razie może być grzechem ciężkim" x to co czują, że świadomie obciążyli swoje sumienie i co nie może się podobać Panu np. jakaś kradzież, kłamstwo rodzicom / kolegom itd. gość wczoraj Piszesz: "Ja myślałam że katechizm tego uczy." x - uczy tego katechizm ale dopiero praktyka przynosi odpowiednie skutki - owoce tej nauki 🌻 Cyt.: "A jeśli te dzieciaki nie mają racji a pozbawiają się chleba życia?" x - dzieci o ile nie są każone to doskonale czują swoje sumienie i o to chodzi aby trenowały je w codziennym życiu i uczyły się pracować nad sobą właśnie od małego zaczynając od małych rzeczy - pozbawiają się Chleba Życia ze względu na grrzech tylko do Spowiiedzi św. tak jak każdy inny człowiek - one na swoim poziomie a dorosły na swoim poziomie - w książce o Fatimie siostra Łucja pisze, że kiedy były dziećmi pytały o jedną dziewczynkę ich koleżankę, która zmarła, gdzie ona jest po śmierci - teraz nie pamiętam już tak dokładnie ale mającą gdzieś ok. 13-14 lat i Matka Booża powiedziała, że ona jest teraz w czyśćcu. I dzieci zapytały jak długo ona tam będzie a Matka Booża powiedziała, że do końca świata. - i to mnie bardzo uderzyło właśnie - jak taka dziewczynka kilkunastoletnia może mieć ciężkie grrzechy ale jednak ... 🌻 gość dziś Piszesz: "Czy J.e.z.us nie mòwi przyjdzcie do mnie wszyscy? WSZYSCY.." x - oczywiście, że tak :) jak również "pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie" - ale jeśli chodzi o Ciało i Krew Pana Jesusa to pisze wyraźnie o nie zaciąganiu winy: "27 Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej. 28 Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. 29 Kto bowiem spożywa i pije nie zważając na Ciało , wyrok sobie spożywa i pije. 30 Dlatego to właśnie wielu wśród was słabych i chorych i wielu też umarło. 31 Jeżeli zaś sami siebie osądzimy, nie będziemy sądzeni. 32 Lecz gdy jesteśmy sądzeni przez Pana, upomnienie otrzymujemy, abyśmy nie byli pootępieni ze światem." /1 Kor 11/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anialon 2016.09.22 Pytasz: Modelko bardzo się cieszę czy masz juz wszelkie alergie za sobą i wszystko możesz jeść? x W 95% :) i dla mnie to jest bardzo dużo w porównaniu z tym co miałam wcześniej. Tak w alergii pokarmowej jak i na kompozycje zapachowe. Ale... Mam obietnice i zapewnienie od samego Pana Jesusa, że będę zdrowa tak jak pragnę :) A dokładnie otrzymałam to zapewnienie w tą niedzielę :) Pewna przecudowna i wspaniała osoba, która prowadzi ukryte życie duchowe i która otrzymuje Słowa poznania od Pana, w tą niedzielę modliiła się za mnie i wtedy otrzymała Słowo poznania by mi je powiedzieć :) I w tych słowach do mnie - uwaga: zostałam nazwana z imienia i nazwiska :) To też jest odpowiedź na moje prośby w myślach do Pana Jesusa aby przy prorockich słowach rzeczywiście dotyczące mojej osoby bym miała 100% pewności, że są do mnie :) Uwielbiam Pana Jesusa, że jest tak dla nas cudownie niekonwencjonalny :)Dokładnie aż pięć zdań :) i nie dotyczyły tylko zdrowia ale i innych rzeczy również :) Jestem pod ogromnym wrażeniem bo już myślałam by zaczynać Noowweennee Pommppeejjaannsskaa za całkowite uzdrowienie a tu taki niebiański prezent od samego Pana Jesusa:) Przy takiej łasce to ja w ogóle czuje, że nie zasługuje na takie cudowne słowa dla mnie... ale ostatnie dwa zdania brzmią: "Dam jej to zdrowie dla wywyższenia i uświęcenia Imienia Mego. Będzie zdrowa tak jak pragnie." I wiecie, dokładnie tak jest - nikt z nas nie zasługuje na dobra jakie otrzymujemy od Pana ale to po prostu wszystko otrzymujemy dzięki ogromu Miłości i pochylenia się nad każdym kto do Pana Jesusa woła o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anialon 2016.09.22 Pytasz: "Jak mają się Twoje nnoowweennyy?" x zaczęłam ale nie skończyłam, nie dałam rady nie wiem co to było ale miałam w trakcie przedziwne nękania fizyczne i zaniechałam bo chciałam normalnie funkcjonować ale zamiast nnoowweenntyy modliiłam się Koronką do Boożego Miiłosierdzia aż do momentu kiedy otrzymałam informację od pewnej wspaniałej i cudownej osoby, która prowadzi ukryte życie duchowe, że Pan Jesus tą osobę ochroni i będzie w Jego Chwale :) Ta cudowna i wspaniała osoba wiele lat wycierpiała od tej nie nawrocnej i tyle lat się modliła za to nawrócenie i Pan Jesus to Dał Swoje Słowo, że dla niej właśnie to zrobi z uwagi na jej modlitwy :) Także jedna duszyyczka uratowana :) Pozostała jeszcze druga i jest ona dorzucana do intencji również. Wiem, że Pan Jesus o niej też nie zapomni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniałe wieści :) Ja staram się odmawiać nn.p.. staram się ale czasem opuszzam i nie wiem nawet w ktorym dokladnie momencie jestem. Wiem ze mialam zakonczyc na Krolowej Rozanca. Poza tym czuje sie jakbym zgubila sie calkowicie z nnoowweenna. Raz przerwe i koniec nie wiem gdzie jestem :( nie wiem czy jest sens dalej odmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem się zastanawiam co trzeba zrobić by być tak blisko Je.zusa jak takie osoby ktore mają poznanie i wołają nie tylko z imienia ale nawet z nazwiska.. niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranocka o - 130 - MOGĘ UCZYNIĆ NIESKOŃCZENIE WIĘCEJ, niż prosisz czy rozumiesz. Nie krępuj się więc i miej odwagę prosić w modlitwie o rzeczy wielkie, pamiętając, że Ja zawsze mam na uwadze rzeczy jeszcze większe! Nieustannie działam w twoim życiu, nawet gdy nie dostrzegasz w nim żadnej zmiany. Czasem masz poczucie, że utknąłeś w martwym punkcie, i nic w tym dziwnego, skoro widzisz jedynie chwilę obecną. Ja jednak mam pełen obraz, widzę wszystkie chwile twojego życia i robię więcej, niż potrafisz sobie wyobrazić. Postaraj się pozostawiać ze Mną w kontakcie od poranka do momentu, gdy będziesz szedł spać. Możesz ze mną rozmawiać o wszystkim, ponieważ rozumiem cię doskonale. Najprostszy sposób by zadbać o naszą więź, to zaczynać ze Mną każdy dzień - słać do mnie słowa podzięki i prośby. Dzięki temu gdy będziesz zajęty codziennymi sprawami, podtrzymywanie rozmowy ze Mną wyda ci się bardziej naturalne. Im dłużej będziesz zwlekał z podjęciem rozmowy ze Mną, tym więcej wysiłku będzie to wymagało. Dlatego przychodź do mnie wcześnie, nim za daleko zabrniesz w codzienność. Być może wydaje ci się, że nie masz na to czasu, pamiętaj jednak, że nie musisz wszystkiego robić sam. Możesz pracować wspólnie z Tym, który może uczynić n i e s k o ń c z e n i e w i ę c e j, niż prosisz czy r o z u m i e s z. 🌻 Ef 3,20 Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy. 🌻 Ps 93, 1-2 Pan króluje, oblókł się w majestat, Pan przywdział potęgę i nią się przepasał: tak utwierdził świat, że się nie zachwieje. Twój tron niewzruszony od wieczności, Ty jesteś od wieków, < o Boże > 🌻 Ps 5, 4 O Panie, słyszysz mój głos od rana, od rana przedstawiam Ci prośby i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Modelko :) Dzisiaj opowiadałam koleżance o Twojich cudach. Bo ona nadziała się na księży dla ktorych to tylko zawod i naogladala sie roznych rzeczy jak wspolpracowala z caritas polska. Stracila wiare w kosciol i w ksiezy. Calkowicie. Wiec podparlam sie Twojim ostatnim wpisem ktory dla takich ludzi jest jak miod na serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
55 CHCĘ, BYŚ POZNAŁ TAJEMNICĘ radowania się bez względu na okoliczności. Uczenie się szczęścia to ciężki proces, który wymaga przejścia przez całą masę trudności. Gdy myślisz, że jesteś już w tym całkiem dobry, życie doświadcza cię jeszcze bardziej. Są takie dni, kiedy potrafisz świetnie poradzić sobie z problemami, jednak innym razem pragniesz rzucić tym wszystkimi zniknąć. Ja jestem po to, by ci pomagać właśnie w te gorsze dni. ___ Na początek przyznaj się do swojej frustracji i złości. Otwórz przede Mną serce. Już samo uwolnienie tłumionych uczuć sprawi, że poczujesz się o niebo lepiej. Świadomość, że słyszę cię i rozumiem, krzepi jeszcze bardziej. Poproś Mnie również, bym cię uczynił bardziej świadomym Mojej obecności w tobie. Nie przestawaj ze Mną rozmawiać i wsłuchuj się w głębię swojej duszy, bo stamtąd przyjdzie Moja odpowiedź. Przylgnij do niosących pomoc wersetów Pisma Świętego. Obmyj nimi swój umysł i swoje serce. I wreszcie, śpiewaj dla Mnie hymny pochwalne - to podniesie cię na duchu bardziej niż cokolwiek innego. D o b r z e jest śpiewać I m i e n i u Memu. G ł o s i ć z rana Moją Ł a s k a w o ś ć, a wierność M o j ą nocami. x Umiem cierpieć biedę, umiem i obfitować. Do wszystkich w ogóle warunków jestem zaprawiony: i być sytym, i głód cierpieć, obfitować i doznawać niedostatku. Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia. /Fip 4, 12/ x W każdym czasie Jemu ufaj, narodzie! Przed Nim serca wasze wylejcie: Bóg jest dla nas ucieczką! /Ps 62, 9/ x Dobrze jest dziękować Panu i śpiewać imieniu Twemu, o Najwyższy: głosić z rana Twoją łaskawość, a wierność Twoją nocami. /Ps 92m 2-3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem obecny w Euc/harystii pomimo błędnej interpretacji Mojej obietnicy 🌻 czwartek, 14 kwietnia 2011 roku, godz. 0.05 🌻 Moja umiłowana córko, nie lękaj się. Czynisz postępy poprzez to, że przeznaczasz czas na m/odlitwę do Mnie. Teraz jest ważne, by człowiek pojął, że aby zbliżyć się do Mojego Serca, musi zrozumieć potrzebę przyjmowania sa/kramentu Na/jświętszej Euc/harystii. 🌻 Wielu ludzi, włączając w to inne grupy c/hrześcijan, zaprzecza Mojej rzeczywistej Obecności w Euc/harystii. Dlaczego zdecydowali zaprzeczyć obietnicom, które złożyłem podczas Mojej Ostatniej Wieczerzy, kiedy obiecałem, że dam Moje Ciało i Krew jako Pokarm i Pożywienie dla waszych dus/z, jest niejasne. To jednak jest pewne, że Cud Na/jświętszej Euc/harystii, obecnej we wszystkich t/abernakulach na całym świecie, ma dziś miejsce i dokonuje się po to, by wypełnić wasze biedne, niedożywione i puste dus/ze Moją Obecnością. Ta Obecność wzmocni was w taki sposób, że gdybyście mieli Mnie nie przyjmować po tym, jak już się do tego przyzwyczaicie, poczujecie się zagubieni. 🌻 Wielu c/hrześcijan ignoruje jedną z najbardziej fundamentalnych obietnic, którą uczyniłem podczas Mojego Ukrzyżowania, że będę obecny w Chlebie i Winie oraz zostawię trwały ślad, by pomagać karmić dus/ze. ------>> Zbyt wiele ludzkiego rozumowania spowodowało, że zostałem odrzucony nawet przez tych c/hrześcijan, którzy mają dobre intencje. <<------ Ci sami c/hrześcijanie nie mogą przyjąć Najś/więtszej Euc/harystii w jej prawdziwej postaci. Najś/więtsza Euc/harystia została wam wszystkim dana jako wielki Dar dla waszego odkupienia i zb/awienia. ----->> Odrzucenie faktu, że Ja Jestem obecny, oznacza, że tracicie szczególne łaski, które są częścią przymierza, by przyprowadzić Mnie jeszcze bliżej do waszych serc. <<----- Pamiętajcie, to że umarłem za was, było po to, by pokierować was ku życiu wiecznemu i zb/awieniu. Przyjmijcie Mnie jako Żywą Obecność, a wasze dus/ze zajaśnieją w sposób, który nie wydałby się wam możliwy. Powróćcie do przyjmowania Mojego Ciała i Krwi. Pozwólcie Mi usunąć wasze wątpliwości. Jest to jeden z największych błędów, który popełnili c/hrześcijanie – odmówienie Mi wejścia w ten sposób do ich dus/z. To bardzo obraża Mojego Ojca Przedwiecznego z powodu Ofiary dla waszego ocalenia. Pozwólcie Mi wnieść Światło i Pożywienie w wasze życie. Będziecie bardziej skłonni zaakceptować prawdę Mojego Nauczania po tym, jak nastąpi Ostr/zeżenie. 🌻 Pamiętajcie, co obiecałem podczas Mojej Ostatniej Wieczerzy – że gdy weźmiecie chleb i wino, staną się one dla was Moim Ciałem i Moją Krwią.* Każda inna interpretacja została zniekształcona przez ludzką logikę i rozumowanie. Zrozumcie teraz i przyjmijcie Prawdę. 🌻 Wasz kochający Zb/awiciel Jesus C/hrystus 😍 PS.: tekst oryginalny ze str.: jezusdoludzkosci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anialon 2016.09.27 Pomimo, że nie odmawiam już nnooowwwennyy to codziennie staram się odmawiać Roozzaaniiec. Wtedy jakoś tak lepiej funkcjonuje, mam większy spokój wokół i w środku :) I nawet ostatnio wpadłam na to, aby sobie w tle włączać go z youtuba i np. gotując czy zmywając w kuchni sobie odmawiam go. Także można tak też tak :) Nooowweennee to sobie zawsze odhaczałam i obliczałam w kalendarzu kolejne 27 dni bo można się zgubić w trakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
141 CZASEM MOJE ZAMYSŁY SĄ NIEPOJĘTE, nawet dla tych, którzy dobrze Mnie znają. Moich wyznawców kusi czasem, by przejąć kontrolę nad tym, co ich w życiu spotyka. Robią to, starając się zawsze postępować dobrze. Możliwe nawet, że nie zdają sobie, że ich motywacją jest chęć kontroli, lecz potem, gdy ich świat się wali, mają wrażenie, że ich zawiodłem. ___ W swym postrzeganiu świata musisz zostawić margines dla tajemnicy - pogodzić się z własnymi ograniczeniami własnego pojmowania i wiedzy. Nigdy nie będę przewidywalny i nigdy nie będziesz mógł mnie kontrolować, zawsze natomiast możesz Mi zaufać. Kiedy nieszczęście dotyka ciebie bądź któregoś z twoich bliskich, przypomnij sobie słowa Hioba: "Dał Pan i zabrał Pan. Niech będzie imię Pańskie błogosławione!". ___ Mimo, że Hiobowi zdarzyły się chwile załamania, ostatecznie wyznał: " O rzeczach wzniosłych mówiłem. To zbyt cudowne. Ja nie rozumiem." Nawołuję cię , byś jak on sprawy, których nie pojmujesz, postrzegał jako Boskie tajemnice: zbyt cudowne, by je zrozumieć. x A bez wątpienia wielka jest tajemnica pobożności. Ten, który objawił się w ciele, usprawiedliwiony został w Duchu, ukazał się aniołom, ogłoszony został poganom, znalazł wiarę w świecie, wzięty został w chwale /1 Tym 3,16/ o Hiob wstał, rozdał swe szaty, ogolił głowę, upadł na ziemię, oddał pokłon i rzekł: "Nagi wyszedłem z łona matki i nagi tam wrócę. Dał Pan i zabrał Pan. Niech będzie imię Pańskie błogosławione!" W tym wszystkim Hiob nie zgrzeszył i nie przypisał Bogu nieprawości. /Hi 1, 20-22/ o Kto przesłania zamiar nierozumnie? O rzeczach wzniosłych mówiłem. To zbyt cudowne. Ja nie rozumiem. /Hi 42,3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgubiłam. Miałam niby odliczone koniec nnoowweennnyy jakos w okolicy Krolowej Rozanca ale naprawde nie wiem gdzie jestem w dodatku niektore dni mam tak zajete ze nie odmawiam a w inne odmawiam wiecej... nie wiem gdzie jestem i czy odmawiac dalej. Co mi proponujesz Modelko w takiej sytuacji zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miła modelko już stałaś się duchową matką , jest wiele co słuchać chcą twego głosu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość dziś Nie nazwałabym się tak. Ponieważ tutaj każdy z nas wymienia się swoimi doświadczeniami w modlitwie i w różnych innych tematach. Często siebie nawzajem pytamy się o różne sprawy i po prostu rozmawiamy :) Dla kochanej Anialon, wspaniałej Rozmowy i dla mnie również matką duchową jest Maryja :) I tutaj jako Jej dzieci :) rozmawiamy o Niej czesto. To jest dla nas normalne :) I wzajemnie się wspieramy słowem i modlitwą. Razem nam jest łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Anialon 2016.09.30 Kiedy mówiłam ks egzorcyście, że ciągle przerywam noowweenne i że startuję od nowa po raz kolejny to on mi odpowiedział żeby się tym nie przejmować ale spokojnie nadal kontynuować. Troszkę trudne były te słowa w moim rozumieniu wtedy bo bardzo ambitnie chciałam całą ją ukończyć w całości i dlatego frustrowało mnie, że znowu i znowu mi się nie udawalo. I pochodziłam do tego, że skoro muszę wypełnić te 54 dni po kolei te dni to co to będzie jak przerwę i się spinałam niepotrzebnie jak do ważnego zadania i podchodziłam jak do jakiegoś trudnego obowiązku. Teraz z perspektywy czasu myślę inaczej, że jedak po przerwaniu jej kontynuowałabym do skutku :) Robiłabym ją nadal z podejściem, że stawiałabym bardziej na modlitwę serca i ufoność w wysłuchaniu a nie na ilość dni. Bo teraz tak myślę, że nasza Matka Niebieska widzi nasze wysiłki i możliwości i ograniczenia czasowe. I przy właśnie przy zgubieniu się w trakcie liczenia dni modliłabym się nadal i poprosiłabym Maryję o znak od Niej, że w danej intencji już wystarczy :) I wówczas liczymy na Jej Miłość i Wspaniałe Serce a nie na nasze zasługi :) I modliłabym się o znak wysłuchania modlitw czyli konkretnego wysłuchania intencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok sprobuje w skrocie jeszcze raz odpowiedziec. Moja pierwsza N P tak odmawialam ale wiedzialam kiedy przerwalam. ty razem faktycznie przydalby sie jakis znak z nieba ze juz wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza N P zostala wysluchana potrojnie, ze tak to ujme. Wiec warto sie mo.dl.ic. A przy tym dzialac a nie czekac az manna z nieba spadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tak miałem , dopóki nie wczytałem sobie programu Ghostery , w dodatkach firefoksu . Przed uruchomieniem miałem ponad trzystu śledzących tropicieli , niby reklamowych internetowych . A po uruchomieniu wszystkich tropicieli wyłączyłem , zostawiłem tylko Google Analitics . Od tego czasu moje zapisy wchodzą bez problemu . Miła anialon te firmy reklamowe w necie to zadyma , stoją za nimi przedstawiciele różnych sekt i wyznań religijnych jak również wiele z wywiadu i kontrwywiadu. A ponieważ to jest zabronione rejestrują się jako firmy reklamowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Nie znosze reklam. Robią ludziom wodę z mòzgòw. Skończyłam co prawda szkołę reklamy wspaniałą i bardzo kreatywną ale nie pracuje w tym zawodzie gdyż m.in. reklama manipuluje ludźmi.. Nie możliwe abym wczytała ten program. Używam starej wyszukiwarki. Myślę że to wina serwera kafeterii bardziej i ich ustawień a jeśli faktycznie ktoś pròbuje inwigilować to ja leżę nie wiem jak się pozbyć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zaraz. Trzeba sobie wczytać ten program... Ok pogrzebię po internecie zobacze co da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak chodzi o Ghostery , ale on wcale nie pomaga przemysłowi reklamowemu gdyż po uruchomieniu można wszystkie reklamy samodzielnie zablokować . Dla mnie jest bardzo pożyteczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
JA JESTEM TARCZĄ DLA WSZYSTKICH, którzy się u Mnie chronią. Zbliż się więc do Mnie i skryj się pod parasolem Mojej obecności. ___ Czasem czujesz się bezbronny. Dzieje się tak, gdy się ode mnie oddalasz, wychodzisz spod Moich opiekuńczych skrzydeł, próbując samodzielnie stawić czoła światu. Robisz to nieświadomie, gdy tylko zapominasz o podstawowej prawdzie, że przy tobie jestem. Lęk, który ci wówczas towarzyszy, może być ostrzeżeniem, że za bardzo się oddaliłeś. Sposób, by ten lęk uciszyć, jest bardzo prosty: s c h r o ń _ s i ę_ d o _M n i e. ___ Bronienie cię przed niebezpieczeństwami należy do Moich zadań jako _ t w o j e g o_ P a s t e r z a. Jestem czujny i wiem dokładnie, co się kryje na drodze przed tobą. Wiem o wszystkich zagrożeniach i potrafię cię na nie przygotować. Dobry pasterz często tak zręcznie zwalcza zagrożenia, że owce są tego zupełnie nieświadome. Dlatego powinieneś uważnie wybierać osoby, za którymi podążasz - twoich "pasterzy". Ja jestem jedynym nieskończenie d o b r y m _ P a s t e r z e m. Pójdź za Mną i wypełniaj Moją wolę. Pozwól Mi cię ochronić przed niebezpieczeństwem i strachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przed depresją , nerwicą i szalejącym ateizmem jak ma się obronić samotna , zagubiona i prześladowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×