Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
wiele osób doznaję nawiedzenia świętych i pomocy bardzo wielkich , jednak te osoby na drugi dzień zauważam że są w podniosłym nastroju i szczęśliwe ale nic nie pamiętają z tych spotkań a nawet nie wierzą temu skąd te ich uzdrowienia . Najbardziej jest ciekawe to iż większość tych świętych w niebie obecnie stoją smutni przed obliczem Boga , gdyż mają ręce pełne darów a ludzie nic o tym nie wiedzą i prawie wcale o pomoc nie proszą . Najbardziej smutni są święci z okresu bizantyjskiego gdyż są mało znani , jednak gdy się ich wezwie pomoc jest bardzo skuteczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Dzieci Wielkiej Brytanii wiedzcie, że niedługo nawr/ócenie, które okryje wasz kraj, przyniesie wam wielkie łaski. x Wówczas pomożecie Mi prowadzić Moją armię wraz z innymi narodami do Mojego Chwalebnego Królestwa. x Ładnie powiedziane. Szczegòlnie spodobał mi się zwrot Dzieci Wielkiej Brytanii. Cała prawda o nas emigrantach w nim jest zawarta. Gdzie indziej nas nie chciano. W Polsce, mojej ukochanej Ojczyźnie czułam się jak o jeden obywatel za dużo. Tutaj zostałam przyjęta z otwartymi rękoma. Dano mi szansę i jej nie zmarnowałam. Faktycznie Wielka Brytania jest dla mnie jak matka. Wszystko mi daje czego potrzebuje. Przez to że tutaj jestem mam to co mam i jestem kim jestem. Mam wielkie plany i marzenia. Moje życie kwitnie Dziękuję Wielka Brytanio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
8 Marca x OSZCZĘDZAJ SIŁY NA POSZUKIWANIE MOJEGO OBLICZA. Porozumiewam się z tobą nieustannie. Aby Mnie znaleźć i usłyszeć Mój głos, musisz pragnąć Mnie bardziej niż czegokolwiek innego. Wszystko, na czym zależy ci bardziej niż na Mnie, staje się bożkiem. Gdy chcesz za wszelką cenę postawić na swoim, wymazujesz Mnie ze swojej świadomości. Zamiast uparcie dążyć do jakiegoś celu, porozmawiaj o nim ze Mną. Pozwól, aby Światło Mojej Obecności opromieniło twoje dążenia, dzięki czemu będziesz mógł na nie spojrzeć z Mojej perspektywy. Jeżeli twój cel wpisuje się w Moje plany względem ciebie, pozwolę ci go osiągnąć. Jeśli zaś przeczy Mojej woli, będę stopniowo zmieniał pragnienie twojego serca. Staraj się naprzód - i przede wszystkim - o Mnie; cała reszta twojego życia się ułoży - kawałek po kawałku. x Rozważajcie o Panu i Jego potędze, szukajcie zawsze Jego oblicza 1 Krn 16, 11 x Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane. Mt 6, 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
4 Września papież Franciszek kanonizował Matke Terese z Kalkuty. Mamy nową Świętą :) Wracając do Twojego pytania Modelko nie myślę o powrocie do kraju. Chcę aby moje dzieci miały lepszy start w życiu niż ja miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anialon dziś x Rozumiem Twoją decyzję i ją szanuję, choć pewnie przy tych rozpoczynających się wieściach wojennych ja wróciłabym jak najprędzej do Polski ;) Ale każdy z nas ma inne podejście i inny bagaż doświadczeń. Jestem sama i nie jestem odpowiedzialna za dzieciaczki i rodzinę jak Ty. I tu chylę czoła przed Tobą ponieważ Twoje dzieci mają wspaniałą Mamę :) I to wierzącą Mamę :) To jest skarb :) x Te objawienia o dzieciach Wielkiej Brytanii wlał we mnie spokój bo pytając Ciebie wcześniej o powrót do kraju nie byłam świadoma tego objawienia i dopiero przeczytałam go po tym jak do Ciebie tu napisałam. Dlatego postanowiłam go tu skopiować bo wlały we mnie spokój co do przyszłości tego kraju wśród zbliżającej się wojennej zawieruchy i chciałam żebyś też go przeczytała i mogła ze spokojem tam patrzyć w przyszłość mimo burzliwych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pro po Matki Teresy z Kalkuty... ;) Tydzień wcześniej byłam w Spowiedzi św. i otrzymałam m.in. zalecenie aby tak rozplanować dzień aby znaleźć czas na oglądanie telewizji :D Dość mnie to zdziwiło bo od czasu choroby w ogóle nie mogłam oglądać w ogóle TV i tak się z czasem odzwyczaiłam teraz, że w ogóle nie włączam TV. I dobrze mi z tym bo takie bełty i nonsensy puszczają, że szkoda czasu na te bzdury. Ale... chcąc być posłuszna zaleceniom na Spowiedzi św to za tydzień od spowiedzi, już mając czas na relaks wieczorem w sobotę włączyłam TV i patrzę a tu właśnie film o matce Teresie z Kalkuty pt. Listy Matki Teresy :) I tak sobie pomyślałam super zalecenia miałam na spowiedzi :) Z tym, że w sobotę nic wcześniej nie wiedziałam o jej kanonizacji i sobie oglądałam ten film dla relaksu. Potem na drugi dzień, w niedzielę poszłam na Mszę św. do innego kościoła niż moja parafia i słyszę kazanie o Matce Teresie :) Powiem więcej, nawet tam były relikwie św. Matki Teresy w tym kościele do pocałowania po Mszy św. No po prostu co za prowadzenie :) Nic tylko się słuchać spowiedników ;) A i dodam jeszcze tylko, że oczywiście mogłam swobodnie oglądać ten film bez żadnych negatywnych skutków zdrowotnych jak wcześniej :) Myślę, że o to chodziło, żebym widziała, że już mogę oglądać dłużej TV :) Na drugi dzień, w niedzielę również oglądałam TV i też super się czułam :) Chwała Panu !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
5 Lutego o SZUKAJ MOJEGO OBLICZA, a znajdziesz nie tylko Moją Obecność, ale też Mój Pokój. Jeśli chcesz go otrzymać, przestań sięgać po więcej i starać się wszystko kontrolować. Przyjmij postawę otwartą i ufną. Jedyne, po co możesz sięgnąć, nie raniąc swojej duszy, to Moja dłoń. Poproś Mojego Ducha, który w tobie mieszka, aby uporządkował twój dzień i kontrolował twoje myśli, ponieważ zamysł Ducha to Życie i Pokój. o Możesz do woli cieszyć się Mną i Moim Pokojem, podejmując codziennie tysiące właściwych decyzji. Dylemat, przed którym stajesz najczęściej, dotyczy wyboru między ufnością a zatroskaniem. Powodów do zmartwień nie zabraknie ci nigdy, ale możesz postanowić, że będziesz Mi ufał bez względu na okoliczności. Jestem twoim najpewniejszym ratunkiem. Ufaj Mi, choćby poruszyła się ziemia, choćby góry przeniosły się do mórz. o Rz 8, 6; 6 Dążność bowiem ciała prowadzi do śmierci, dążność zaś Ducha - do życia i pokoju o Ps 46, 2-3 2 Bóg jest dla nas ucieczką i mocą: łatwo znaleźć u Niego pomoc w trudnościach. 3 Przeto się nie boimy, choćby waliła się ziemia i góry zapadały w otchłań morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na kazaniu ksiadz poruszyl taki temat na ktory moglabym esej napisac. Jak to jest nie miec Boga w sercu.. naprawde na poziomie duchowym danei bylo tyle doswiadczyc.. czy powinnam pisac do parafii swoje historie jako anonim? Nie odwaze sie pokazac.. a w sumie chcialabym podzielic sie tym z kims aby to nie zginelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze byłoby kazanie - jak to jest mieć Boga w sercu , bo o tym jest mało mówione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Nie zgodzę się z Tobą. W kościołach ciągle się o tym mòwi. Mòwi się o tym ile wiara daje wspaniałych łask. O tym się mòwi że J.e.z.u.s niesie nas na swojich barkach i nie jest to jakaś metafora ale fakt. Ludzie daleko zwykli szukać czegoś co mają w zasięgu ręki. Bòg jest w zasięgu ręki. Tak bardzo pragnie by ludzie zwracali się do niego. Bez Niego NIC nie moglibyśmy sami uczynić. Wystarczy Pismo poczytać by odnaleźć drogowskaz ku Bogu. Zaufaj i otwòrz serce a Bòg pozwoli się w nim odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie w tych kościołach twojej parafii , bo u nas o tym jak na lekarstwo , a o Maryi to w ogóle mało wspominają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazania bywają ròżne. Ale to co na całej mszy się dzieje jest bardzo ważne. Pamiętaj że ksiądz to też tylko człowiek i że za niego też trzeba się modlić. Słyszałam o przypadku w ktòrym jak ludzie przyszli do księdza i powiedzieli mu że do ślubu chcą żyć w czystości ksiądz powiedział że dzięki nim widzi sens w tym co robi. A więc widzisz służba Bogu w świecie w ktòrym każdy chce żyć po swojemu jest bardzo trudna. Do tego księża są atakowani duchowo. Więc nie mają lekko i trzeba się za nich modlić. Ja chcę żyć tak by za mnie nikt nie musiał być odpowiedzialny Np że przestałam chodzić do kościoła bo ksiądz gadał o polityce na kazaniach. Ja po prostu szukałabym gdzie indziej. Czasem dobrze rozejrzeć się popytać jeśli ma się ten głòd w sobie to jest to łaska i nie należy tego w sobie tłumić ale odpowiedzieć na tą potrzebę. Bo każdy z nas potrzebuje B.o.g.a. I modlitwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Maryję to polecam wyjazd do Lichenia. Tam można doświadczyć cudòw na własnej skòrze. Nauczyć się co zrobić by Maryja była zawsze blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wyjazdu dobrzr jest się odpowiednio duchowo przygotować aby to nie była dla nas zwykła wycieczka ale głębokie duchowe przeżycie. Ja wyjechałam stamtąd inna niż przyjechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresowanych To co nie podoba się Lucyferowi (z niektórych egzorcyzmów)!!! 1. Spo.wiedź .. co za głupi wynalazek...Ależ mnie ona boli, jakie mi sprawia katusze... Krew tego waszego fałszywego Bo.ga... jakże mnie miażdży... niszczy mnie... obmywa wasze dusze i zmusza mnie do ucieczki...(straszliwe wybuchy płaczu)... Ta Krew, Ta Krew jest moja najokrutniejszą karą... 2. Posiłek, gdzie spożywacie Ciało i Krew Tego Ukr.zyż.owanego, Którego ja zabiłem... To tutaj jestem rozbrajany... już nie mam sił do walki... ci, którzy spożywają to Ciało i pija Krew, staja się silni przeciwko mnie, staja się nie do pokonania, przez moje przebiegłe zasadzki i pokusy, staja się zupełnie inni, mają jakby szczególne światło i niezwykle bystry umysł... szybko mi się wymykają... oddalają ode mnie, wyrzucają mnie jak psa... co za smutek..., co za ból mieć do czynienie z takimi kanibalami! (wybuchy płaczu)... Ja ich jednak okrutnie prześladuję... a tylu idzie jeść Tę Ho.stię, będąc w grzechu! Ależ jestem zadowolony... co za radość... nienawidzą swego Bo.ga i Go jedzą... haha! Moje zwycięstwo... zwycięstwo...haha...haha!... 3. Jakże niedorzeczni są ci, którzy tracą wiele godzin dniem i nocą na kolanach, aby adorować ten kawałek chleba ukrytego w pudle na ołtarzu tego fałszywego Bog.a! (jest to godzina a.dor.acji). Jakże mnie denerwują te osoby! 4. Nienawidzę Róż.ańca...ten zniszczony wstrętny sprzęt Tej Kobiety tam, jest dla mnie jak młotek, który rozbija mi głowę... Jest wymysłem fałszywych chr.z.eścijan, którzy nie są mi posłuszni, przez co idą a tym babskiem! Są fałszywi, fałszywi... zamiast słuchać mnie, który panuję nad całym światem, co fałszywi ch.rze.ścija.nie, idą modlić się do Tej Kobiety, mojej największej nieprzyjaciółki, z tym sprzętem... ach, ileż bólu mi zadają... (wybuch płaczu)... 5. Największym złem dla mnie w tym czasie, są nieustanne Obecności (obja.wienia) tej baby... w całym świecie... we wszystkich narodach objawia się i mnie prześladuje, wydzierając mi z rąk tak wiele dusz... tysiące... tysiące... ach, ileż bólu mi zadają... (wybuch płaczu). 6. Jednak tym, co mnie niszczy najbardziej, to ośle posłuszeństwo temu Człowiekowi ubranemu na biało (Pap.ieżo.wi), który rozkazuje w imieniu tego fałszywego Od.kup.iciela i fałszywego waszego Zb.aw.icie.la... jakie osły... owce... tchórze...! Być posłusznym człowiekowi, który kocha Kobietę, Która mnie prześladuje od zawsze... jaki wstyd... to niszczy moje królestwo... Ja zwyciężę, ja zwyciężę...(śmiech). Przyprawie Go o śmierć, doprowadzę do Jego zabójstwa... sprawie, że będzie miał brzydki koniec... jest ohydny dla moich zwolenników, ten Polak, który kocha Tę Kobietę... który rozpowszechnia Ró.ża.niec Tej podłej Kobiety, jako swoja ulubiona modlitwę... co za nikczemnik... osioł... miażdży mnie...!wybuch szlochu!. Lista jest przerażająca. Warto ją przemyśleć. Zasługuje na to, by być rachunkiem sumienia dla wszystkich. Ale przede wszystkim, zasługuje na gorliwą modlitwę, pokutę, a także częstszą praktykę sak.rame.nta.lnej spowiedzi, gdzie Krew J.ez.usa oczyszcza nas i daj***ardzo mocna tarczę do pokonania naszego nieprzyjaciela. Zwycięzcami – mówi nam A.pok.ali.psa – są ci, którzy „oczyścili swe dusze we Krwi Ba.ran.ka...” zwyciężyli smoka w Krwi. Fragment z książki Pellegrino Ernetti „Pouczenia Złego Du.cha” Kraków 2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale trzeba uklęknąć w czasie przyjmowania komunii św mimo presji zewnętrznej zniechęcającej i mimo , że wielu tego nie czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Kochani, właśnie wróciłam z Mszy św. z modliitwą o uzdrowienie. I powiem Wam, nie ma nic piękniejszego niż wielbienie Pana i trwanie w radości ( autentycznie autentycznej pełnej radości :) ) przed Jego Majestatem i odczuwanie pełni Jego Miłości. Po prostu coś niesamowitego :) Byłyście tam dziewczyny w serduchu ze mną :) A i ta jesienna zimna pogoda mimo tego mnie nastraja do radosnego śpiewania: https://www.youtube.com/watch?v=-2TtF_hG_lw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Anialon 2016.09.18 Tak pisze w katechizmie, że jak nie ma ciężkiego grzechu to można przystąpić do Komunii św. bo skr**** i żal za popełnione grzechy na początku Mszy św. gładzi grzechy lekkie. Powiem, że osobiście mam z tym trochę kłopotu. Dla mnie grzech jest grzechem i ciężko mi rozróżnić, który lekki a który już ciężki. Czy przykładowo lenistwo w pewnych tematach po 1 dniu to już ciężki czy dopiero po tygodniu. Brat zakonny mi powiedział, że ciężki jest wtedy kiedy materia jest ciężka :) Na przykładzie zerwania z czyjegoś ogródka czegoś tam to materia lekka a jakiś większy przekręt to już materia ciężka. No nie wiem... Jak dla mnie i to i to grzech. I potem mam kłopot czy już do Spowiedzi św. mam iść czy jeszcze nie. I z reguły idę profilaktycznie co tydzień - dwa tygodnie bo inaczej się odczuwam jak jestem przykurzona niby tymi lekkimi a inaczej bez nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Piękna: https://www.youtube.com/watch?v=El0JqskBd0c o ...Tobie podobni, Ciebie nie godni, Twoi na zawsze... ufać to milczeć i czekać cierpliwie aż się spełni... błogosławione usta, które wołają do Pana, radosne serce, które przyjęło C/hrystusa, szczęśliwi Łaską usprawiedliwieni, Krwią obmyci z Ducha zrodzeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to postępuj tak jak Rozalia Celakówna : tyle samo komunii św ile było spowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelko bardzo się cieszę czy masz juz wszelkie alergie za sobą i wszystko możesz jeść? Jak mają się Twoje nnoowweennyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dwoje dzieci w wieku ok.8lat nie przystapilo do komunii. Czy takie dzieci moga miec grzech ciężki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlitwa o cud
Panie J/ezu, staję przed Tobą taki jaki jestem. Przepraszam za moje gr.zechy, żałuję za nie, proszą przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duc/hów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie J/ezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, B/oga i Odkupiciela. Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie J/ezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duc.hem Ś/więtym. Kocham Ciebie Panie J/ezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen. Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju, Ś/więty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy. Odmawiaj tę mo/dlitwę z w.iarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duc/howej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się. o O. Peter Mary Rookey OSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci odròżniają to co dla nich w takim razie może być grzechem ciężkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam że katechizm tego uczy. A jeśli te dzieciaki nie mają racji a pozbawiają się chleba życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×