Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Przeznaczenie? Wròćmy do tego zagadnienia. Jestem tak w Bogu zakochana że nikt inny nie może mi być przeznaczony. Mòdlcie się kochani Mòdlcie się o wielkie rzeczy i nie bòjcie się o nie prosić. Ja się jeszcze pomodlę o właściwe słowa by to wszystko wyrazić tak jak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anialon ty znowu przebywasz wśród gwiazd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Przeznaczony? Tak. Tylko w kontekście przeznaczony do kochania ;) A im więcej ofiarnej miłości tym więcej ma człowiek zasług :) Anialonku jesteś w tym kontekście mistrzynią :) Ostatnio z 3 książkami autorki Jesus Mówi do Ciebie odkrywam radość z dziękczynienia za wszystko :) Również za te trudne rzeczy... Nareszcie do tego dojrzałam. Zajęło mi to ok. roku :D Od momentu buntowania się tj. od momentu usłyszenia, że powinnam za wszystkie trudności dziękować. Ale Pan Jesus Wie co robi :) Uczy mnie poprzez te natchnione teksty właściwej wiary w uwielbieniu i dziękczynieniu... Trafiają te teksty prosto w moje serce :) Polecam je :) 🌻 Pięknie dziewczyny i gość piszecie :) Dziękuję :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz na myśli pisząc do kochania , przecież anialon i tak daje zły przykład sąsiadom , gdyż oni widzą że anialon żyje z nim bez ślubu kościelnego . I to co jej grozi najbardziej , że inne zagubione zaczną ją naśladować ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
* Gdy kochasz, jest Boże Narodzenie. Gdy milkniesz, słyszysz śpiew Aniołów. Gdy tęsknisz, niebo się przybliża. Gdy tworzysz, to pięknieje świat... Po ścieżce nadziei zejdź Panie, w Betlejem naszych serc. * Pięknego czasu Świętowania Narodzenia 😍 Miłości Bożej na ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus C/hrystus. Bóg z Boga. Światłość ze Światłości. On jest Odblaskiem Ojca a w Jego wcieleniu wyraziła się niepojęta miłość Ojca. Bóg, Który przybrał ciało ludzkie potrzebował żywego tabernakulum na ziemi, dlatego Najświętszy narodził się z najdoskonalszego stworzenia, Maryi Dziewicy, niepokalanie poczętej, która jest umiłowaną córką Ojca, mamą Syna i oblubienicą Ducha Świętego. Pamiętając, że w Jezusie jest cała pełnia Bóstwa, stajemy wobec prawdy, że w Betlejemskim Złóbku leży Trójjedyny Bóg, Adonai, Pan Panów, Król Królów... Ta prawda jest niepojęta i tak wielka, że zwyczajnie wymyka się naszemu rozumowaniu. Świętowanie Bożego Narodzenia to nie są spotkania rodzinne, jeśli ktoś nie pojednał się z Bogiem w Sakramencie Pokuty i Pojednania, to może teraz wykonywać tylko puste gesty. Takie w imię tradycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekonałam się po raz kolejny jak wielką moc ma ten sakrament. Spowiadałam się u swojego ojca duchownego w bardzo trudnym dla mnie osobiście czasie, bo przyszło mi skonfrontować się z niepokojącą diagnozą lekarską a przynajmniej poważnym podejrzeniem poważnej choroby. Zrozumiałe, że trudno mi było zebrać myśli, bo ciągle ogarniał mnie lęk. Już na adoracji po tej spowiedzi przyszła do serca tak ogromna radość i trwa, znowu mogę skupić swoje myśli, pragnienia i całą czułość serca na Bogu. I On jest najważniejszy. On jest Solenizantem, to są Jego urodziny. Wszystkim życzę błogosławionych świąt z Jezusem C/hrystusem narodzonym w naszych sercach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J 1, 12 -14 tajemnica wiary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 Wszystkim tym jednak, którzy Je przyjęli, dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię Jego - 13 którzy ani z krwi, ani z żądzy ciała, ani z woli męża, ale z Boga się narodzili8. 14 A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas. I oglądaliśmy Jego chwałę, chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca, pełen łaski i prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie : pr/oro/cy/k/ato/lik.pl jest wiele nadziei ale trzeba pominąć ukośne kreski przy wpisywaniu do wyszukiwarki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten film istnieje jak się wpisze własnoręcznie poza kafe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość 2017.01.22 Dzięki za ten piękny link :) Sedno sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Moi drodzy, na powyższe Wasze posty odpiszę w innym dniu. Jest sprawa. Pewna bliska mi osoba jest w 16 tygodniu ciąży i dzisiaj się dowiedziała, że serduszko maluszka nie bije. W trakcie ciąży brała leki na obniżenie ciśnienia po których b. źle się czuła (ale jej lekarka na to nie reagowała) i sądzimy, że to jest przyczyna tej sytuacji. Jutro o godz. 8 rano ma skierowanie na zabieg usunięcia. Dlatego w tym temacie zwracam się do mających wiarę w Miłość Boożą o moodlitwę dzisiaj wieczorem o wskrzeszenie maluszka. Za którą z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna i szlachetna Modelko z radością pomodlę się o Maluszka i Twoje zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję Ci. Niech Ci Bog błogosławi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się potoczyło dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj w jakim szpitalu jest i jak ma na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak uważacie która z wymienionych osób bardziej cierpiała za swego życia : Czy Joanna d'Arc która zdradzona przez swoich została poprzez proces Inkwizycji niesprawiedliwie skazana na spalenie na stosie . Czy może Bernadette Soubirous z Lourdes , która w czasie objawień Najświętszej Marii wielokrotnie przesłuchiwana wespół z prefektem policji i przedstawicielami kościoła . Więziona w komisariacie razem z matką , kuszona złotem , zastraszana karami . A po objawieniach gdy była w zakonie prześladowana przez matkę przełożoną i inne współsiostry aż do swej śmierci . Czy może Rozalia Celakówna która pracowała w szpitalu dla zakaźnie chorych , gdzie wycierpiała wiele po tym jak musiała tam powrócić z zakonu o którym marzyła a które odrzuciło ją niesłusznie po 2 tygodniach pobytu . To co ją tam spotkało w tym szpitalu jako osobę niewinną to nawet nie godzi się pisać . Jednak ten klasztor obecnie nie przyznaje się i gromadzi relikwie tej błogosławionej i tworzy tam izbę pamięci licząc na napływ pielgrzymów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Modelko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane siostry w Panu chcialam sie z Wami podzielic dwiema niezwyklymi wydarzeniami jakie zaszly w mojim zyciu. Od kilku dni moge sobie popisac maile z kims kogo znam na tematy wiary, a wszystko stalo sie bardzo niewinnie otoz dostalam od niego linka do konferencji ktora odnosi sie do naszych czasow. Pozniej Wam wkleje mysle ze warto jej posluchac. Bardzo brakowalo mi kogos wlasnie z grona znajomych z kim moglabym powymieniac sie informacjami dotyczacymi naszych czasow na posiomie duchowym, temat jest bardzo szeroki, ech, wiec mysle ze jakis czas bedziemy sie kontaktowac i naprawde bardzo bym chciala zeby to sie utrzymalo, ale i tak jestem bardzo szczelsiwa ze o takiej osobie wiem, on byl zszokowany kiedy mu odpisalam i co mu odpisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie wydarzenie ktorym chcialam sie z Wami podzielic otoz wracalam z moja coreczka z zabawy karnawalowej wieczorem i zaczelysmy sie scigac ja mowie do niej biegniemy! Bylo ciemno jak zwolnilysmy tempa by zlapac oddech ona mowi do mnie 'mama oni chyba wlasnie wzieli slub, widzialam biala roze'. Ja zadnej rozy po drodze nie widzialam i wogole bylam zaskoczona tym co dziecko mowi gdyz bylo zimno,ciemno i tylko jedna osobe minelysmy po drodze... i ta biala roza, oj pomyslalam ze to jakis znak. I sie nie pomylilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem jak dzieci poszly spac wypilismy z ukochanym po lampce wina. Troche sie powyglupialismy, on sie troche najezyl na to i tamto, ksie/zy, zeszlismy wiec na tematy wiary, ale ta rozmowa potoczyla sie tak jak nigdy wczesniej. Powiedzialam mu o dzieciach z Fati.my, mas.on.erii w k.osc.iele, swiecie du.chow.ym, jak latwo mozna dac sie zwiesc, ze jak sie wkracza w te swiaty trzeba miec swiatlo z soba by nie wpasc w przepasc lub sie zgubic w labiryncie, ze moge cos powiedziec o innych wy.zna.niach bo otarlam sie o sa.ta.nistow buddystow, reiki, swiecka eg,zor.cystke , przeczytalam ksiazke Praphupady, wiec moge cos powiedziecoraz, jak doglebnie odczulam dzialanie slow w Bi.blii na sobie (co go widzialam poruszylo do glebi), jak wspaniale konferencje mozna posluchac na internecie, o 3 dniach ciemnosci... nie zaprzeczal czemu. Widzialam ze niektore z mojich slow poruszyly go do glebi. Wyrzucil z siebie rzeczy z dziecinstwa, nie wiem czy zdaje sobie z tego sprawe jaki byl ze mna szczery, a ja z nim. Chyba nigdy wczensiej nie odbylismy tak dobrej rozmowy z soba na te tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialismy okolo 3 godziny a czas nam zlecial jak 5 minut. Nie mialam zadnego problemu by mu kolejno odpowiadac i wyjasniac pewne rzeczy jak je sama widze i rozumiem. To sie jeszcze nie zdarzylo. I mam nadzieje ze bedzie sie czesciej powtarzac. Wiem ze dostalam pomoc z gory by ta sytuacja sie wydarzyla i poplynela tym wlasnie torem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge na koniec dodac ze M B kocha nas tak ogromnie ze nie zdajemy sobie z tego sprawy nawet w 5 proc. i mysle ze Jej powinnam dzi/eko/wac gdyz w piatek odm/owila/m 3 ro.za.n.ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje N P nie byly dobrze odma/wiane, zaczelam wiec nastepna i mysle ze upada kazdy z nas. Ale ten kto nadal walczy nie pozostaje do konca pokonany. Z B/og/iem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×