Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
Jest mnostwo sposobow. Pamietaj ze samotna nie jestes nigdy bo ZAWSZE J/e/z/u/s jest z toba i tak jest, zawolaj do Niego pros o pomoc.Mnie bardzo pomaga czytanie biblii, stawia mnie na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Piszesz: "a przed depresją , nerwicą i szalejącym ateizmem jak ma się obronić samotna , zagubiona i prześladowana ? " x - codziennym Różancem świętym gdziekolwiek się jest, żeby mieć wsparcie Matki Bożej i Jej ochronę i pomoc. Modliitwa ta daje ochronę przed złym, w tym przed jego działaniem w postaci depresji i nerwicy, jest wiele w tym zakresie świadectw, które mówią, że przynosi pokój serca i radość życia, nie mówiąc już, że wysiłek wiary wraz z modlitwą Noowwenny Pommpejjannskiej daje całkowite wyleczenie :) Matka to matka, chce dla swojego dziecka jak najlepiej i wyprasza nam stałe łaski zdrowia :) - czego jestem przykładem ;) - nawet czytałam o tym, jak jedna osoba mówiła, że wystarczą 3 dziesiątki tej modliitwy, żeby odczuć odpływ czarnych myśli w kryzysowych sytuacjach - szczerą Spoowiedzią świiętą - również z tych depresyjnych myśli i nerwicy - Pan Jesus ulecza w trakcie Spoowiedzi świiętej - osobiście jestem tego przykładem :) - Adoracja Najśwwiętszego Saakramentu z wiarą w Jego tam Obecność :) - nigdy nie wychodzi się z pustymi rękoma od Pana Jesusa :) Łaski Pana są niesamowite :) - częste Msze św. z wiarą wraz z Komuniią świiętą przyjmowana z wiarą - budowanie wiary poprzez słuchanie na youtub np. Dotyku Boga czy innych świadectw działania Wszechmocnego np. serii filmików pt. Na poddaszu i innych :) - budowanie wiary poprzez czytanie Pisma św. i objawień Maryjnych i proroctw np. na stronkach jezusdoludzkości.pl czy Piotr Żywy Płomień - rozmowa osobista do Pana Jesusa jak do przyjaciela o swoich kłopotach i radościach z prośbą o prowadzenie oraz modliitwa w intencji osób prześladujących i o wybaczenie im - można zapisać się do jakiejś wspólnoty chrrześcijańskiej gdzie odzyska się wiiarę w siebie i gdzie można znaleźć krąg przyjaciół, którzy chcą iść w życiu w kierunku dobrych Bożych wartości a nie przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz dowiaduję się , że modlitwa nie powinna być monologiem , a jakimś dialogiem on line . Dlaczego powołani do tego księża ani protestantcy pastorowie nic o tym nie mówią ? Dlaczego to jest ciągle tajemnicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Co to znaczy ze ma byc dialogiem a nie monologiem?Wedlug mnie to oznacza ze Bog przemawia do nas na rozne sposoby. Jesli chodzi o jakies przemawianie on line to bylabym bardzo ostrozna z wiara w cos takiego. Odsylam Cie do tego linku. Tutaj znajdziesz wiele informacji na zadane pytanie http://www.teologia.pl/m_k/zag01i.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
Czytam swój własny temat i nie mogę się połapać w tych ostatnich postach. Nie taki był mój zamysł, kiedy go zakładałam. On nie miał służyć propagowaniu nie uznanych a nawet mocno podejrzanych objawień. Mieliśmy się tu dzielić swoim doświadczeniem wiary, uchylić rąbka tajemnicy przeżywania swojej relacji z Bogiem a tu już jest wszystko, w tym wiele treści niekatolickich, pod którymi absolutnie się nie podpisuję. Czytam to z coraz większym smutkiem i już nawet się nie wypowiadam. Zamieszczam link do konferencji ks. Piotra Glasa z dnia Wielkiej Pokuty - tam przynajmniej jest tylko prawda i można spokojnie i bezpiecznie tego posłuchać. https://www.youtube.com/watch?v=GXIYaHfTjaE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=4918 tutaj macie daty i miejsca bardzo waznych wydarzen jakie beda sie dzialy w Polsce w najblizszym czasie sa one scisle zwiazane ze zblizajacym sie aktem Intronizowania J.e.z.u.s.a w Polsce. Wedlug mnie to jest wlasnie ta iskra za ktora pojda inne narody. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nareszcie zjawiła się autorka , długo to trwało szkoda że tak późno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak. Ksiądz profesor Tadeusz Guz jest dla mnie wielkim autorytetem. On chyba jako jedyny wprost przestrzega przed wpuszczaniem do Kościoła Katolickiego wpływów protestanckich, które prowadzą zawsze do obrazy Boga w efekcie zatracenia świadomości sacrum wynikającego z obecności Najświętszego Sakramentu w naszych świątyniach i sprawowanych tam sakramentów świętych a nade wszystko Eucharystii. Odkąd pokochałam Boga do szaleństwa, dociera do mnie coraz więcej prawd. Jakbym dostawała coraz więcej światła. Teraz wiem, że Komunia Święta wyłącznie na klęcząco i do ust. Kto przyjmuje Ją inaczej , za wyjątkiem osób chorych oczywiście, ten nie jest świadomy, Kto tak naprawdę do niego przychodzi. Póki co, zawsze klękam. Nawet jeśli jest "kolejka" do Komunii Świętej. Podzielę się z wami jeszcze jedną moją radością - mam kierownika duchowego! Dokładnie 15 sierpnia w święto Wniebowzięcia Matki Bożej, dostałam odpowiedź od kapłana, którego poprosiłam o rozeznanie w tej sprawie. Ta odpowiedź padła podczas adoracji Najświętszego Sakramentu i brzmiała "Tak". To waszej modlitwie zawdzięczam tę pomoc iście niebiańską, bo ten kapłan jest też zakochany w Najświętszym Sakramencie i doskonale mnie rozumie. Dziękuję wam z całego serca. Życie doczesne to ciągła walka, przekonuję się o tym codziennie, ale obecność Jezusa w sercu po codziennej Komunii Świętej, daje taką niesamowitą moc, taką radość. Jestem nieskończenie szczęśliwa, choć tak życiowo wszystko mi się wali na głowę. Nie umiem tego wyjaśnić, ale jestem szczęśliwa. Wszystkim tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Przypomniały mi się słowa J.P.2. Wolności się nie dostaje. Wolność się zdobywa! Chwała Panu rozmowo. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość 2016.10.18 🌻 - tu nie chodzi raczej o monolog/dialog tylko o rozmowę - modlitwę sercem - tak bliska jak rozmowa kierowana jak do przyjaciela - czyli to co przeżywamy i co nam leży na sercu - taka modlitwa - rozmowa przybliża nas do Pana :) - i czasem też otrzymujemy łaski wspomagające po tych naszych żalach z serca ;) sama tak miałam :) - i też warto się dzielić naszymi radościami z Panem Jesusem jak z przyjacielem :) - i dziękując Mu za jedno i drugie - osobiście sama się uczę dziękować Panu za te trudne momenty bo sama na początku tego nie rozumiałam albo nie chciałam rozumieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
anialon 2016.10.18 🌻 Pan daje łaski niektórym rozmowy on-line tj. błogosławionym i prorokom, którzy mają ważną i zazwyczaj trudną życiową misję do spełnienia. Również tzw. charyzmatycy kiedy modlą się za innych wstawienniczo również dostają łaski daru poznania z przeznaczeniem dla konkretnej osoby ku jej wzrostu duchowemu albo uwalniające ją od złego, łaski uzdrowienia od Pana albo ważne wskazówki dla danej osoby. Pan działa przez innych w ten sposób. Osobiście spotkałam się z takim słowami poznania na Spowiedzi, na Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie u świeckich charyzmatyków i u zakonnicy i u dwóch kapłanów w różnych kościołach i też w trakcie modlitwy wstawienniczej u kapłana i u świeckich wstawienników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
rozmowa niekontrolowana 2016.10.18 🌻 Moje osobiste doświadczenie wiary zaczęło się od proroctw i dlatego też tym się dzielę :) Możesz nie akceptować ich (bo ich nie przeczytałaś) ale nie możesz zaprzeczyć, że one mnie zaprowadziły na Adorację i do poważnego traktowania Sakramentów św. i Mszy św. Pisze o tym bo tak było. Pisałam o tym wcześniej przed założem tutaj przez Ciebie tematu. Jeśli chodzi o ich prawdziwość to te i inne owoce nawrócenia mówią same za siebie. I nie jestem jedyną osobą, która przez ich treści się nawróciła :) Powinno to Cię raczej cieszyć a nie gorszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
anialon 2016.10.18 🌻 Nie byłam w sobotę w Częstochowie osobiście tam. Ale ten czas był dla mnie ważny. Poszłyśmy z Mamą w tym dniu na Adorację, do Spowiedzi św. i na Mszę św. w tej intencji. Wieczorem z TV Trwam odmówiłyśmt razem Różaniec. To był wyjątkowy dzień :) Mimo, że na Adorację byłyśmy 15 min później niż planowałyśmy ale takie były okoliczności zewnętrzne. Tylko dość przykro mi było, że w tym dniu ksiądz odprawiający Mszę św. nic nie wspomniał o narodowej pokucie ani w prośbach też ich nie dołączył. Zdziwiło mnie to. A jak było u Was w tym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
anialon 2016.10.19 Piszesz: "Czy Narodowa Pokuta nie byla przypadkiem odpowiedzia na przekazy z oredzi?" 🌻 Była :) To mi daje wielką radość :) że inni też je czytają i swoim życiem i decyzjami odpowiadają na te przekazy z nieba :) Inicjatywa Narodowej Pokuty wyszła od dwóch świeckich osób a nie ze strony duchowieństwa. To też o czymś mówi. Ważne, że było tyle osób i wiele łączyło się modlitwenie w domach przez Radio Maryja i TV Trwam. Poruszyły mnie słowa jednego z inicjatorów, że tą Pokutą Narodową możemy zmienić bieg historii narodu Polskiego. To jest przekaz z objawień z Nieba :) Które wzywają do pokuty mówią, że tylko wówczas narody zmniejszą skutki kary Bożej w postaci krwawej III wojny światowej i klęsk żywiołowych i głodu, które są nieuniknione ale mogą być ich skutki złagodzone modltwą i pokutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 1934 r. Je.zus skierował do św. Faustyny Kowalskiej przesłanie o dniach ciemności. Czytamy pod nr. 85 jej Dzienniczka: „Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miło.sierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak kr.zyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zba.wic.iela, wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym”. Czyżby dni ciemności zakończyły się przyjściem światła wychodzącego z otworów w belkach krz.yża, który ukaże się na spowitym mrokiem niebie? To zupełnie nowy element Bo.skiego scenariusza na czas oczyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku 1950 r. Ojciec Pio napisał dwa listy mówiące o zbliżającej się karze trzech dni ciemności. Przywołują one te same tematy, co wizje i lokucje (przekazy słowne) Julii Jahenny. „Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świecę, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na Różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Nie wolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was. Otoczcie opieką swoje zwierzęta podczas tych dni. Ja Jestem Stworzycielem i Opiekunem dla wszystkiego stworzenia, tak samo jak dla człowieka. Dam wam wcześniej znaki, kiedy powinniście pozostawić większą ilość jedzenia dla swoich zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochronie dobytek wybranych, w tym także zwierzęta, które będą później w potrzebie pożywienia. Niech nikt nie próbuje wychodzić na zewnątrz, nawet aby nakarmić swoje zwierzęta – kto będzie nieposłuszny temu słowu, zginie! Dokładnie zakryjcie okna. Moi wybrani nie powinni widzieć Mojego gniewu. Miejcie ufność we Mnie, a Ja będę waszą obroną. Wasza wiara zobowiązuje Mnie do przybycia wam z pomocą. Godzina Mego powrotu jest bliska! Jednak okażę Miło.sier.dzie. Najstraszliwszą karę będzie cierpieć świadek czasów. Moi a.nioł.owie, którzy będą egzekutorami tej pracy, stoją już w gotowości z ostrymi mieczami! Szczególnie zadbają o zniszczenie tych, którzy Mnie przedrzeźniali i nie wierzyli w Moje objawienia. Nawałnica ognia wyleje się z chmur i rozciągnie na całą ziemię! Sztormy, grzmoty, straszliwa pogoda i trzęsienia ziemi pokryją świat na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastanie nieprzerwany deszcz ognia! Wszystko rozpocznie się w bardzo zimną noc. Te wydarzenia mają udowodnić, że B.óg jest Panem wszelkiego Stw.orzenia. Ci, którzy pokładają we Mnie nadzieję i wierzą w Moje słowa, nie mają się czego obawiać. Nie zaprę się tych, którzy rozpowszechniają Moje przesłanie. Żadna krzywda nie spotka dusz w łas.ce uśw.ięcającej i tych, które szukają obrony u Mojej Matki. Dam wam następujące znaki i instrukcje, w ten sposób możecie być przygotowani na nadchodzące wydarzenia: Noc będzie bardzo zimna, a wiatr zacznie przeraźliwie huczeć i wyć. Po krótkim czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz. Padnijcie przed kr.zy.żem, żałujcie za grzechy i błagajcie o opiekę Mojej M.atki. Nie patrzcie przez okno podczas trzęsienia ziemi, ponieważ gniew Bo.ży jest świ.ęty! (J.ez.us nie chce, abyśmy ujrzeli gniew Bo.ga, gdyż musi być rozważany w strachu i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trwodze. Ci, którzy nie potraktują poważnie tego polecenia, zginą na miejscu). Wiatr przyniesie ze sobą trujące gazy, które rozniosą się po całej ziemi. Każdy, kto będzie cierpiał i umrze niewinnie, stanie się męczennikiem i będzie przebywał ze Mną w Moim Królestwie. Szatan zatriumfuje! Jednak po trzech nocach ogień i trzęsienie ziemi ustaną. Następnego dnia słońce znów wzejdzie i oświeci ziemię. Anio.łowie przybędą z Ni.eba i przykryją ziemię duchem pokoju. Uczucie niezmierzonej wdzięczności ogarnie tych, którzy przeżyją okropne doświadczenia – bliską karę – którymi B.óg nawiedza ziemię od jej stworzenia. Wybrałem dusze także w innych krajach, jak: Belgia, Szwajcaria czy Hiszpania, i otrzymały one to samo objawienie, aby te kraje również mogły się przygotować. Módlcie się dużo w czasie tego Św.iętego Roku 1950. Ta katastrofa przyjdzie na ludzkość jak przebłysk światła, w chwili, gdy wschód poranku zostanie zastąpiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciemnościami! Od tego momentu nikomu nie wolno opuścić domu lub wyjrzeć przez okno. Ja sam przybędę pośród grzmotów i piorunów. Słabsi powinni zawierzyć się Mojemu Najś.więtsz.emu Sercu. Nastanie wielki chaos z powodu całkowitych ciemności, które okryją ziemie, i wielu, wielu zginie od przerażenia i rozpaczy. Ci, którzy będą „walczyć” dla Mojej sprawy, otrzymają łaski z Mojego Naj.świ.ętsze.go Serca, a pokorny płacz skruchy: „KTÓŻ JEST JAK BÓ.G”, będzie ratunkiem dla wielu. Jednakże niezliczona ilość spłonie na otwartych polach jak wyschnięta trawa! Bezbożni zostaną unicestwieni, aby później sprawiedliwość narodziła się na nowo. Jak tylko nadejdą całkowite ciemności, nikt nie powinien opuszczać swojego domu lub wyglądać przez okno. Ciemności będą trwały dzień i noc, kolejny dzień i kolejną noc i jeszcze jeden dzień, lecz następnej nocy gwiazdy znów wzejdą na niebie, a przy nadchodzącym dniu ponownie ujrzycie brzask słońca i będzie to CZAS WIOSNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciągu dni ciemności Moi wybrani nie powinni spać, jak uczniowie w Ogrodzie Oliwnym. Muszą się modlić nieprzerwanie, a nie zawiodę ich. Zbiorę Moich wybranych! Piekło uwierzy, że włada całą ziemią, ale Ja ją odzyskam! Czy być może myślicie, że pozwoliłbym Ojcu na zesłanie takiej kary na cały świat, jeśli ludzie odwróciliby się od swoich zbrodni dla sprawiedliwości? Ale to z powodu Mojej wielkiej miłości te cierpienia za Moim dozwoleniem zostaną zesłane na was. Wielu Mnie przeklnie, a mimo to tysiące dusz ocali się przez nie. Żadne ludzkie rozumowanie nie jest w stanie pojąć głębin Mojej Miłości! Módlcie się! Módlcie się! Pragnę waszych modlitw. Moja Najdroższa Matka Ma.ryja, ś.w. Józef, św. Elżbieta, św. Konrad, św. Michał, św. Piotr, Mała Tereska, wasi Ani.ołowie Stró.żowie niech będą waszymi rzecznikami. Błagajcie o ich pomoc! Bądźcie dzielnymi żołnierzami Chr .yst.usa! Gdy powróci Światłość, niech wszyscy złożą dziękczynienie Świ.ętej Tr.ójcy za opiekę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniszczenia będą ogromne! Ale Ja, wasz B.óg, oczyszczę ziemię. Jestem z wami. Miejcie ufność!” Belgia, Szwajcaria, Hiszpania. Dobrze byłoby poznać również tamte apokaliptyczne głosy… Błog.osła.wiona Elena Aiello (+1961) słyszała 22 sierpnia 1960 r., w święto Niep.oka.lanego Serca Mar.yi: „M.ód.lcie się. Nie traćcie czasu, bo będzie za późno. Gęsta ciemność otacza bowiem ziemię, a nieprzyjaciel staje u drzwi!”. W obj.awieniach rozpoczętych 18 czerwca 1981 r. w San Lorenzo del Escorial w Hiszpanii wizjonerka Luz Amparo Cuevas (1931-), otrzymała od Ma.tki Bo.żej Bol.esnej przekaz dotyczący trzech dni ciemności: Bó.g Ojciec ześle dwie bardzo wielkie kary. Jedna z nich to wojny, rewolucje. Inne nadejdą z Raju. Będą wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzęsienia ziemi w niektórych krajach, cała Ziemia będzie pokryta ciemnością przez trzy dni, niczego nie będzie można zobaczyć, powietrzem nie będzie można oddychać, a w czasie tych dni ciemności jedyne światło dostarczać będą święte świece. Wier.ni muszą zostać w swoich domach, odmawiać Róż.aniec Świ.ęty i prosić Bo.ga o Mi.łosie.rdzie. Kara spowoduje, że dwie trzecie ludzi zginie. Nic się nie stanie tym, którzy są z Bo.giem i z Ma.ryją Najś.wię.tszą. 26 grudnia 1988 r. Mar.yja powiedziała do Patricii Talbot: „Jeśli ludzkość się nie nawróci, nadejdą dni ciemności zapowiedziane w Apokalipsie i przez wielu wizjonerów”. Ale Mat.ka B.oża od razu dodała pewien szczegół: „Ziemia zostanie wyrzucona z orbity na trzy dni”. Mówi też o jakichś chemikaliach w atmosferze służących jako katalizator przy wybuchu ognia. 23 lipca 1996 r. mieszkający na przedmieściach Rochester John Larry miał wizję Jez.usa ostrzegającego przed czasem trzech dni ciemności:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otrzymałem cztery wizje na ten temat. Ujrzałem ogromną kometę z ognistym ogonem, która okrążając ziemię, zbliżała się coraz bardziej. I nagle ujrzałem, jak uderza w Ocean Atlantycki. Widziałem nawet to niesamowite wejście pod wodę i samo uderzenie pomarańczowego ognia w dno oceanu, co spowodowało powstanie przeogromnych fal, wyższych od najwyższych drapaczy w Nowym Jorku, jak mi to zostało pokazane w innej wizji. Zalana została cała wschodnia część USA i całe wybrzeże atlantyckie w Europie. Wstrząs spowodował przebudzenie się wielu wulkanów i wyrzucenia ławy i pary, które zmieszały się z gazami komety. Utworzony w ten sposób dym zaćmi słońce na trzy dni. Przytoczę wam teraz przekaz z 23 lipca 1996 roku. Po przyjęciu Kom.unii Świ.ętej ujrzałem ogromny wulkan, z którego buchał czarny dym zasłaniający słońce. Jez.us powiedział: „Mój synu, w tej wizji oglądasz wybuch masywnego wulkanu, z którego wydobywa się czarny dym. Wprawdzie ujrzycie wzrost wybuchów wulkanicznych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz ten wybuch nastąpi dopiero, gdy kometa uderzy w Ziemię. Nastąpi ogromne zniekształcenie skorupy ziemskiej, co będzie przyczyną przebudzenia się wielu wulkanów. Złączenie się gazów i lawy wulkanicznej z gazami komety spowoduje trzy dni ciemności. Nastąpi zmiana biegunów magnetycznych i krótkotrwała zmiana orbity ziemskiej na większą. Przyciąganie słoneczne skoryguje zmianę orbity, lecz zanim to nastąpi, na Ziemi będzie zimniej. Podczas trzech dni ciemności podziemia lub jaskinie będą najlepszym schronieniem przed zimnem i unoszącą się siarką, która wypełniając powietrze, wychwytywać będzie z niego tlen. Mó.dl się, mój ludu, i słuchaj moich pouczeń, a Ja skieruję cię, gdzie powinieneś iść, i obdarzę cię moim Chle.bem Nie.biań.skim”. Co to będzie? Czy Niebo ostrzega o skutkach wybuchu jądrowego? A może mówi o upadku jakiegoś kosmicznego bolidu, który wzbije w atmosferę tyle pyłu, że na kilka dni zapanuje na świecie nieprzenikniony mrok? Może, zgodnie z tym, o czym mówi Patricia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×