Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość ojj stara modelka bez związku
A pro po przygotowań przed świątecznych... Ludziki znacie może jakiś dobry, sprawdzony przepis na pierniczki ? Ostatnio robiłam dla jednej osoby z rodzinki chałwę domową :) O ile sama jakoś nie przepadłam za chałwą to ów osoba owszem bardzo i stąd ten pomysł. I okazuje się, że samodzielne wykonanie chałwy w domu jest banalnie proste a chałwa wychodzi jak powiedział mój kilkuletni siostrzeniec entuzjastycznie: "jak sklepowa" ;) No i ta domowa jest bez chemii więc czego chcieć więcej :) Zrobiłam w dwóch smakach. Klasyczną o smaku waniliowym i o smaku czekoladowym. Osobiście bardziej mi smakowała ta kakaowa. Więc przekonałam się do domowej chałwy bardziej niż tej sklepowej. Sezam kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością, podprażyłam, zblendowałam, dodałam kilka łyżek miodu do uzyskania chałwowej konsystencji i cukier waniliowy, uformowałam w batoniki i do lodówki. Do wersji czekoladowej dodałam kakao. I wg mojego autorskiego pomysłu + rozpuszczoną tabliczkę białej czekolady - bo po podprażeniu sezam troszkę zgorzkniał. Ale przez ten dodatek białej czekolady nikt nie zauważył ;) Także to jest moje odkrycie tego roku domowa chałwa sezamowa jako zdrowa słodycz :) Naprawdę nie wiedziałam, że takie cuda będę mogła jeść po uzdrowieniu :) Chwała Panu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niedzielę będziemy przeżywać oktawę tego wielkiego święta , cieszą się bardzo gdyż pierwszy dzień i ostatni jest najbardziej uroczysty i radosny . Czyli w najbliższą niedzielę . Pozdrawiam was kochane rycerki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dzieję z miłą rozmową która pojawia się a potem znika , chcę odpisać na jej pytanie co robić wobec prześladowań w miejscu pracy z powodu wiary . Wystarczy każdego ranka ofiarować Najświętszej Marii wszystkie cierpienie , złe słowa , nienawiści jakie tego dnia ma otrzymać , za nawrócenie tych , którzy tych cierpień tego dnia dostarczą . U mnie też było wiele prześladowań ale po tych porannych ofiarowaniach wszyscy wobec mnie są dziwnie spokojni i jakby uśpieni nie atakują mnie i jest cisza . Ale jak zapomnę o porannym ofiarowaniu swych cierpień w jakimś dniu , to wszystko powraca na nowo , nienawiść i pogarda otoczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Nie kochana Modelko nie chodziło mi o link ale o ten ostatni wpis z ppoprzedniej strony ktòry nie wiem od kogo jest. Ale to nic bo... odniosłaś się do niego będąc dla mnie posłańcem z wiadomością w odpowiedzi. Dziękuję Ci za to. Dziękuję dziękuję że Was mam! Jesteście super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mylcie wywyższenia z pychą bo jeśli tak będziecie do tego podchodzić to NIGDY nie zdołacie wywyższenia Polski zauważyć według mnie to już się stało. I nauczcie się w końcu ludzie że J.e.zus mòwił biada wam faryzeusze!!! I uczeni w piśmie!!! Przestancie wrzuciac wszystkich do jednego worka to naprawde swiadczy zle tylko o was i takim gadaniem nie przyniesiecie zadnych korzyści nikomu. To było do wpisu z 21:04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelko nie pomogę Ci... sama się zastanawiam nad przepisem. Wertuję internet. Chyba najlepiej wpisać 'najlepsze pierniki świąteczne przepis' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wywyższeniu narodu jest wiele orędzi : www.duchprawdy.com/adam_czlowiek_oredzia_dla_polski_1990_1991.htm sama nadzieja dla polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wiesz rozmowo niekontrolowana , że od 20 lat działają w Polsce jacyś 'mali rycerze ' o których niewiele wiadomo . wejdź (https://mali-rycerze.pl/czytam,815)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten link w nawiasie trzeba wpisać własnoręcznie w okienku wyszukiwarki Google lub Explorer , a tu nie łączy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Ach... Wróciłam dziś ze spotkania z modlitwy uwielbienia i mam ogromną ochotę Was wszystkich przytulić :) Razem i z osobna ;) Spokój serca i taka pełna głęboka radość w Panu Jezusie to jest to, czego całe życie szukałam. I powiem Wam, że po ludzku nic tak prawdziwie nie zaspokaja duszy tak jak On 😍 Żadne ziemskie uniesienie. Sami sprawdźcie ;) Uwielbienie z dziękczynieniem to jest taka uczta duchowa, że prawie po ziemsku po prostu niemożliwa do zrobienia. A to się dzieje na ziemi :) Przedsmak prawdziwego niebia. Taka na ziemi mała przystaweczka dopiero ;) A to co dopiero będzie na daniu głównym? :) Coś niemożliwego kochani :) Miłość, radość i uwielbienie w Jednym :) Pokój z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na niebie podobno pojawila sie gołębica podczas intronizacji. Ktoś trzasnął zdjecie na oslep i uchwycila sie na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
Jutro, od 12.00 do 13.00 - godzina łaski dla świata. Pamiętajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
rozmowa niekontrolowana dziś Dzięki za info :) Też tu chciałam to napisać ;) Jak żyjesz w ogóle ? Jak Ci się sprawdził kierownik duchowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz modelko, ja to prowadzenie duchowe oddałam całkowicie Panu Jezusowi i wierzę, że to On mówi do mnie przez tego kapłana. Te rozmowy są niesamowite, bo tyle się w mojej duszy dzieje i mam takie pragnienie o tym mówić, a jednocześnie nie zaleca się opowiadania na prawo i lewo o najgłębszych tajemnicach relacji człowieka z Bogiem, dlatego pomoc ojca duchownego jest czymś wspaniałym. On głównie słucha, mówi na koniec a każde słowo waży, moim zdaniem to mistyk. Jutro mija rok od mojej konsekracji do Matki Bożej. Odnawiam jutro przed Najświętszym Sakramentem akt oddania się Jezusowi przez Maryję a wieczorem jadę do misji Matki Bożej Światłości, którą prowadzi ks. Andrzej Trojanowski. Aż się wierzyć nie chce, prawda?;) Proszę o modlitwę. Błogosławionego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęść Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Rozmowa niekontrolowana dziś A to super, że jesteś zadowolona :) Ważne, że kapłan sprawdza się w Twoim prowadzeniu duchowym :) U mnie raczej nie ma takich póki co. Szukałam i rozmawiałam ale niewiele nie wyszło. Może kiedyś o tym napiszę. Co ile masz spotkania? I ile czasu Ci poświęca za jednym razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Nie mam już żadnych złudzeń. O kościelnym ślubie moge zapomniec. Jesli dojdzie wogole do cywilnego to bedzie to cud. Wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden kapłan Ci nie dogodził Modelko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cywilny ślub bez ślubu kościelnego nie nazwałbym cudem . Zastanów się czy on jest tobie w ogóle przeznaczony . Radzę tobie wpisz na stronie sanktuarium Karoliny Kózkównej swoją sprawę jako intencję modlitwy i zakup tam pierścień Karoliny drogą wysyłkową (ok.50 zł) . Tam co wieczór modlą się kapłani za wpisane intencje. Ja po 2 dniach otrzymałem (we śnie) odpowiedź na swe problemy . Byłem bardzo zdumiony że tak szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anialon posłuchaj tego : https ://www.youtube.com/watch?v=LN3sMSV8Z2Y bardzo dużo prawdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie , że ostatnio bardzo trudno znaleźć życzliwą osobę do rozmowy . Bardzo wiele jest w sercach niepewności a mało optymizmu . A miało być tak dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
Zmęczona, niewyspana i szczęśliwa. Właśnie zakończyło się Jerycho Różańcowe. Czuwaliśmy przy Najświętszym Sakramencie w salce katechetycznej. Cudownie, bo było ciepło- zainstalowano nam na całą dobę konwektor z ciepłym nawiewem. Powiem wam, że dla mnie to czuwanie było wyjątkowo trudne, bolesne wręcz. Zły duch zagrał na traumatycznych wspomnieniach-on zawsze wie, gdzie uderzyć. Może tak wytrącić z równowagi, wzbudzić taki lęk, że mimo bliskości Najświętszego Sakramentu, człowiek się gubi, bo w porę nie oddaje wszystkiego Jezusowi, a On sam nam niczego nie zabiera. I ja tak miałam, ale i tak jestem szczęśliwa, że mogłam być tak blisko Boga, rozmawiać z Nim w sercu. W domu, przed zaśnięciem dostałam mocną myśl do serca, żeby otworzyć Pismo Święte. Zrobiłam tak i to co przeczytałam dosłownie powaliło mnie na kolana... Wiecie co? Bóg wie, co robi, że my mamy tak jakby otępiałe umysły i tak lekko przyjmujemy, że wszechmocny Bóg, Stwórca i Zbawca jest z nami w Przenajświętszej Hostii. Przecież ta prawda, gdyby tak w pełni do nas dotarła, chyba by nas zabiła... A On, Bóg, stał na szkolnej ławce w tak ubogiej scenerii wśród garstki czuwających serc, bez kwiatów, bez oprawy muzycznej godnej Króla, dał się później włożyć do tego małego przenośnego cyborium i widziałam jak kapłan niósł Go w złożonych jak do modlitwy dłoniach -jawnie wzruszony... Jacy my jesteśmy szczęśliwi, że mamy Eucharystię, że nasz Pan jest tak blisko nas. Zachęcam wszystkich, bo mam receptę na szczęście, którego nie da się opisać. Adorujcie Najświętszy Sakrament. Traćcie dla Boga czas... Błogosławionego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to wierzę w przeznaczenie. Jeśli już mam je rozpatrywać to sięgam bardzo daleko. Còż może być przeznaczone wierzącemu zakochanemu w Jezusie człowiekowi. Inny człowiek? Nigdy. Choćby był najcudowniejszy na świecie. Życie jest życiem a my tylko ludźmi. Modliłam się dzisiaj sercem przez około godzinę za nas wszystkich. Nie mogę zdradzić... to są intymne dialogi moje i Boż.e z moją duszą. I oczywiście Pan dał mi znak że mnie słyszy :) Odpowiedział na moją modlitwę. Modlitwa może gòry przestawić. Mòdlcie się. Rozmawiajcie z Panem. Dbajcie o bliskość z Nim. Wybieram się na wakacje zmartwiona że dużo będzie się działo. Że będę miała mało czasu na te rozmowy. Dzisiejsza przyniosła mi niezwykły owoc. I to tak prędko :) nie spodziewałam się wcale... Bòg zawsze tak działał. Kompletnym zaskocze iem. Uwielbiam to. Zwracam się do niego umartwiona a On daje mi kwiaty. Kartki. Rozjaśnia pochmurny dzień. Uśmiecha się. Wiem wtedy że moja modlitwa była Mu miła. I pragnę więcej się wtedy modlić. Po tak owocnym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem czym ja się przejmuję. Jak oddalam się za daleko od Pana woła mnie zawsze. Tak delikatnie jak poranna bryza. Przychodzi z miłością. Można dotknąć ten głos. Czuć go w przestrzeni. W temperaturze powietrza. W zapachu. On jest obecny wszędzie i we wszystkim. Nie sposòb nie zauważyć tego subtelnego wołania. Kocham Jezusa za to że jest tak subtelny. Delikatny we wszystkim. W każdym geście. Znajduje najpiękniejsze drogi z możliwych by mnie zawołać. Wspaniały Bòg. Ktòrego ziemskie nawet najdelikatniejsze i najgłębsze słowa nie opisują nawet w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×