Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

9 kwietnia JESTEŚ MÓJ NA WIEKI, nic nie zdoła cię odłączyć od Mojej Miłości. Ponieważ zainwestowałem w ciebie swoje życie, bądź pewien, że się tobą zaopiekuję. Gdy twój umysł jest na jałowym biegu i myśli płyną swobodnie, często czujesz się niespokojny i samotny. Koncentrujesz się wówczas na rozwiązywaniu problemów. Aby wrzucić wyższy bieg, musisz po prostu zwrócić się do Mnie, przynosząc Mi siebie i swoje problemy. W Świetle Mojej Obecności uzmysławiasz sobie, że nigdy nie jesteś sam, i wiele twoich zmartwień znika. Niektóre z nich mogą pozostać, ale staną się mniej ważne niż Ja i relacja, z której możesz czerpać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 marzec PRZESTAŃ WYPRZEDZAĆ FAKTY. Zaakceptuj ograniczenia zawiązane z tym, że żyjesz dniem dzisiejszym. Gdy coś przyjdzie ci do głowy, zapytaj Mnie, czy jest to częścią planu na dziś. Jeśli nie, zostaw to w Moich rękach i przystąp do wykonywania bieżących obowiązków... Życie w bliskości ze Mną nie jest skomplikowane ani przygniecione ciężarem nieistotnych spraw. Kiedy koncentrujesz się na Mojej Obecności wiele z tego, co niegdyś cię trapiło, traci nad tobą władzę. Choć świat wokół ciebie jest chaotyczny i zagmatwany, pamiętaj, że Jam zwyciężył świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
rozmowa niekontrolowana dziś Dzięki Ci za linka :) Na ogół korzystałam z adoracji on-line na żywo prosto z kaplicy w Słupsku wpisując w googl adoracja on-line :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Wspaniałe, oto słowa poznania z wczorajszego spotkania uwielbieniowego :) Tłumaczone z mowy językami. Tzn. jedna osoba mówi a druga w drugim końcu k/ościoła tłumaczy kolejno, zdanie po zdaniu. 😍 Ja jestem Życiem. Ty jesteś życiem zrodzony z Mojego Życia. Zrodziłem Cię w samym Moim Sercu. Zasadziłem Cię. I troszczę się o Ciebie. Daję Ci cień kiedy potrzebujesz. I słońce kiedy tego wymagasz. Spuszczam deszcz gdy masz pragnienie. I Cieszę się gdy Ty, wracasz do Mnie. Do źródła, z którego Cię Zrodziłem. Do samego Serca Mojego. Czyż Mógłbym zapomnieć o Tobie? Smucę się kiedy odchodzisz. Kiedy życie, które Zrodziłem, odchodzi od Źródła Życia. I ginie w ciemnościach. Wtedy Walczę o Ciebie. Na nowo Cię Rodzę. W bólach w Moim Sercu. W samym centrum Mojej Miłości. Na nowo Cię Rodzę. Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj Ty to jesteś najprawdziwsza modelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma Boga. To taka pycha głupich że świat musiał zostać stworzony w 6 dni. Jesteśmy za mali na odpowiedź, może ona już jest ale myślicie że Oni się z nami podziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 Mówi głupi w swoim sercu: «Nie ma Boga». Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają, nie ma takiego, co dobrze czyni. 3 Bóg spogląda z nieba na synów ludzkich, badając, czy jest wśród nich rozumny, który by szukał Boga. 4 Wszyscy razem zbłądzili, stali się nikczemni, takiego, co dobrze czyni, nie ma ni jednego. 5 Czy się nie opamiętają ci, którzy czynią nieprawość, co lud mój pożerają, jak gdyby chleb jedli, a nie wzywają Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Piszesz: "To taka pycha głupich że świat musiał zostać stworzony w 6 dni. Jesteśmy za mali na odpowiedź, (...)" x 35 Anioł Jej odpowiedział: « (...) 37 Dla B/oga bowiem nie ma nic niemożliwego». 🌻 skoro sam Anioł tak mówi :) warto mu wierzyć :) 🌻🌻 Cyt.: "może ona już jest ale myślicie że Oni się z nami podziela?" x - kto to jest "ona" ? - i kto to jest "oni" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Or/ędzie do agnostyków i ateistów x czwartek, 18 listopada 2010 roku, godz. 21.00 x Tym, którzy twierdzą, że nie w/ierzą we Mnie, mam to do powiedzenia. Zadajcie sobie takie pytanie: Czy pamiętacie czas, kiedy w/ierzyliście? Powróćcie myślą do czasu, kiedy byliście dziećmi, kiedy w/ierzyliście w B/oga. Nieważne, jaką r/eligię wasi rodzice wyznawali. Czy w/ierzyliście? Co się zmieniło? Czy to był wpływ innych? Czy powiedzieli wam, że jest jakaś racjonalna odpowiedź na wasze istnienie w rzeczywistości? x Od początku czasu trudno jest Moim dzieciom przyjąć jakąkolwiek inną rzeczywistość poza tą. Ale rozejrzyjcie się po świecie i zobaczcie cuda stworzenia, od Mojego Ojca Przedwiecznego. Słońce, księżyc, morze, rzeki, rośliny, zwierzęta i wszystkie cuda stworzenia, i odpowiedzcie na to. Skąd to wszystko pochodzi. Czy naprawdę wierzycie, że to wyłoniło się z czegoś innego niż Byt Najwyższy? Uważajcie, gdy słyszycie kłamstwa, rozsiewane przez tak zwanych wróżbitów, którzy istnieją w ruchu New Age. Prowadzeni są do tego, w co w/ierzą, że jest prawdą, i do ekscytującego życia, obiecanego im w nowej erze. Ta era, do w/iary w którą są oni prowadzeni, jest nowym rajem – formą kontrolowanego przez człowieka, ale wspaniałego centrum wszechświata. To jest fałszywa doktryna. Wielu ludzi B/ożych, włączając w to tych, którzy w/ierzą, mylnie miesza swoją w/iarę w tę doktrynę z tą ze Światła. x Są prowadzeni przez demony. Jedni wiedzą, że tak jest. Inni nie wiedzą. M/ódlcie się, aby ujrzeli Prawdę, zanim podejmą dalej swoją daremną drogę ku pustce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. Ateistom to mówię. Kocham was bez względu na to, jak Mnie obrażacie. Ateiści, którzy kierujecie się innymi przekonaniami i jesteście pod ich wpływem, zatrzymajcie się i pomyślcie. W swoich wysiłkach, by podążać za rozumowaniem uczynionym przez człowieka, wyznajecie po prostu inną w/iarę. Przekonanie, że człowiek panuje. Nie panuje. Ale ci sami ludzie, Moje najdroższe dzieci, o których będę walczył, są zachęcani, by podążać za szatanem, zwodzicielem i wrogiem ludzkości. Zapytajcie ateistę, który stara się, jak tylko może, by wywierać presję na dzieciach B/ożych, dlaczego to czyni? x Czy nie wystarczy po prostu wyrzec się Mnie? Dlaczego ci ludzie kłamią? Wiele tych ateistycznych grup ma plany, by nęcić i zwodzić Moje dzieci do fałszywej doktryny. Nie myślcie, że jest inaczej, ich przekonania są inną formą r/eligii – r/eligii, która wychwala potęgę inteligencji, rozumu i pychę. Naśladują tę szczególną cechę szatana. W swojej ślepocie podążają za inną w/iarą – uwielbieniem ciemności, gdzie nie istnieje żadna miłość. x Ci ateiści są tak zapalczywi, tak dumni ze swojej r/eligii, że nie rozumieją, że to, za czym się opowiadają, jest r/eligią – r/eligią zwodziciela, który śmieje się z ich głupoty. x Ateiści, posłuchajcie Mnie ostatni raz. Wróćcie teraz do Pisma. Popatrzcie na Księgę Jana i rozważcie prawdę, gdy teraz zaczyna się ujawniać. Czy nie wydaje się wam to teraz rzeczywiste, skoro jesteście świadkami wydarzeń, gdy są obnażane przed wami każdego dnia warstwa po warstwie? x Czy nie widzicie, że Moje Słowo, Moje proroctwo, przepowiedziane tak dawno temu, może być prawdą? Otwórzcie oczy i powiedźcie do Mnie raz w ten sposób: 🌻 B/oże, jeśli jesteś Prawdą, ukaż mi znak Swojej Miłości. x Otwórz moje serce, bym otrzymał prowadzenie. x Jeśli istniejesz, daj mi odczuć Twoją Miłość, abym mógł zobaczyć Prawdę. x M/ódl się teraz za mnie. x Wzywam was po raz ostatni, to mówię. Miłość nie jest wytworem człowieka. Nie możecie jej zobaczyć, ale możecie ją odczuć. Miłość pochodzi od Ojca Przedwiecznego. Jest Darem dla ludzkości. Nie pochodzi od ciemności. Ciemność, której doświadczacie, jest pozbawiona miłości. Bez prawdziwej miłości nie możecie odczuwać. Nie możecie zobaczyć Światła. Nie możecie zobaczyć przyszłości. Ja Jestem Światłem. Jestem przyszłością. Wciąż przynoszę wam Chwałę i życie. Zawróćcie teraz i proście Mnie o pomoc. Uczyńcie to, a Ja wam odpowiem i obejmę was Moimi Ramionami. x Moje Łzy radości ocalą cię, gdy staniesz się na nowo Moim umiłowanym dzieckiem. Przyjdź teraz, i przyłącz się do Mnie w Raju. x Wasz kochający Zb/awiciel J/ezus C/hrystus 😍😍😍 PS.: tekst oryginalny ze str.: ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
KOMUNIKAT Dzisiejszej nocy wykradziono puszkę z Najświętszym Sakramentem. Ks. Jarosław prosi aby dziś o 15.00, a jeśli ktoś zobaczy ten komunikat później to wtedy, odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia prosząc o przebłaganie i wynagrodzenie za profanacje Najświętszego Sakramentu w różnych miejscach świata. Dzisiejszej nocy tego szatańskiego aktu dokonano w Messinie na Sycylii w parafii św. Heleny. Oderwano tabernakulum od muru i pełną konsekrowanych Hostii puszkę zabrano. Jezu zmiłuj się nad nami Questa notte nella parrocchia di Santa Elena a Messina probabilmente il gruppo satanico ha profanato le Ostie Consacrate una parte sono state butate per terra ,una pisside con le Ostie Consacrate hanno portato via e anche hanno distrutto la statua della Madonna e la sua testa hanno portato via. Padre Jarek poco tempo fa ha parlato con il parroco e chiede tutti di dire la Coroncina della Divina Misericordia per espiazione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelko duchów zwodniczych jest wiele. Ja jednak wierzę że Bóg lituje się nad tymi ktorzy szukają Go całym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelko duchów zwodniczych jest wiele. Ja jednak wierzę że Bóg lituje się nad tymi ktorzy szukają Go całym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
dostalam rozgrzeszenie ale moja dusza jest na dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
Anialon, dlaczego Twoja dusza jest na dnie? Czemu tak czujesz? Twoja dusza jest właśnie na wyżynach, w objęciach Boga. Jesteś w Jego łasce, czysta i zaproszona do Komunii Świętej, po której jesteś Jego sanktuarium, żywą monstrancją, Jego "małym niebem"- jak mówiła o swoim sercu św. Faustyna. Zły duch to wszystko wie, nie może znieść tego, że jesteś z Bogiem, więc wykorzystuje swój wpływ na nasze odczucia i naszą wyobraźnię i podsuwa Ci te pokusy. Oddaj te trudności Jezusowi, nie zmagaj się z nimi sama, bo sobie nie poradzisz. Jesteśmy tak słabi i tylko z Nim zwyciężamy. Błogosławionego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś wam opowiem. Mój młodszy kolega z pracy, typowy "imprezowicz", który nic kompletnie nie wie o religii kościoła, w którym został ochrzczony, przyjął K/omunię Ś/więtą i B/ierzmowanie, uparł się, żeby być chrzestnym. Dwukrotnie ksiądz odmawiał mu zgody, w końcu po wielu namowach i pod warunkiem pogłębiania życia religijnego, dostał na piśmie takie wymagane zaświadczenie. Radził się mnie, kiedy iść do spowiedzi aż w końcu zdecydował, że pójdzie wieczorem, bo w ciągu dnia cytuję: " jeszcze nagrzeszę z dziewczyną"... Płakać mi się chciało, bo to jawne ś/więtokradztwo, jak sam on twierdzi, nie spowiada się, bo nie żałuje regularnego współżycia z dziewczyną. I na ten jeden dzień, on skłamie w konfesjonale, że żałuje, później do takiego serca wtłoczy J/ezusa...Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podjęłam w jego intencji wczoraj naprawdę hardcorowy post o chlebie i wodzie, bo zawsze pozwalam sobie na kawę, bez której nie funkcjonuję...;) W życiu nie przeżyłam czegoś tak strasznego. To była udręka, nie mogłam pracować, bo zasypiałam nad mapą, potworny ból głowy i nudności. Wróciłam do domu i tak jak stałam upadłam na łóżko i zasnęłam. Nie miałam siły nawet nastawić w telefonie budzika, żeby mnie obudził na a/dorację. Jednak o właściwej porze Pan mnie obudził, nie mogłam podnieść głowy, ruszyć się, pom/odliłam się gorąco, żeby pomógł mi w tej niemocy i wstałam. Pomału, chwiejnym krokiem, doszłam do k/ościoła, zobaczyłam na ołtarzu wystawiony N/ajświętszy S/akrament ( w p/rezbiterium, bo to była a/doracja piątkowa w moim kościele parafialnym) i natychmiast dostałam skrzydeł. Uklękłam jak najbliżej i popłakałam się ze szczęścia. Trochę podsypiałam, ale ból głowy odszedł, nie wiem kiedy nawet minął czas do końca a/doracji, to było tak piękne trwanie przed Panem. Coś mówił, ale nawet trudno mi przypomnieć sobie co...ważna była ta obecność. Wróciłam do domu i wszystkie dolegliwości wróciły. Znowu zasnęłam i spałam już do nocy... Nie wiem co będzie z tym kolegą, może kiedyś się nawróci, może Pan uczyni albo już uczynił cud, oddaję to wszystko J/ezusowi przez N/iepokalane S/erce M/aryi. Napisałam to, żeby pokazać, że nie zawsze jest łatwo, czasem bardzo trudno, czasem boli nie do wytrzymania, ale zawsze mamy B/oga, On nigdy nie daje krzyża ponad siły. Ufajcie. B/łogosławionego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synu mój, nie zapomnij mych nauk, twoje serce niech strzeże nakazów, bo wiele dni i lat życia i pełnię ci szczęścia przyniosą: Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz, a znajdziesz życzliwość i łaskę w oczach Boga i ludzi. Z całego serca Bogu zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku, myśl o Nim na każdej drodze, a On twe ścieżki wyrówna. Nie bądź mądrym we własnych oczach, Boga się bój, zła unikaj: to ciału zapewni zdrowie, a pokrzepienie twym kościom. Czcij Pana z twego mienia i pierwocinami całego dochodu, a twoje spichrze napełnią się zbożem i tłocznie przeleją się moszczem. Upomnieniem Pańskim nie gardź, mój synu, nie odrzucaj ze wstrętem strofowań. Bowiem karci Pan, kogo miłuje, jak ojciec syna, którego lubi. Prz 3,1-11 Rozmowo. Tak Pan do mnie przemawia dzisiaj. Ja postępuje dokładnie odwrotnie jak Twój kuzyn. Nasze życie intymne że tak powien jeszcze się tli ale gdyby ksiądz wczoraj wiedział że od mojej ostatniej spowiedzi praktycznie żyjemy w osobnych pokojach to pewnie rozmawiałby ze mną trochę inaczej. Powinnaś upomnieć kuzyna i powiedzieć mu czy zdaje sobie sprawę czym grozi takie postępowanie. To naprawdę okropne tak znieważać spowiedź i Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×