Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość ojj stara modelka bez związku
rozmowa niekontrolowana dziś x Ufajmy Panu, że odmieni jego serce i myślenie właściwym dla niego czasie. M/ódlmy się o to. M/odlitwa o nawrocenie wg Dzienniczka św. Faustyny i wg o/bjawień z ostrzezenia.net jest m/odlitwą, która zawsze zostaje wysłuchana - to są Słowa Pana J/ezusa :) 🌻 rozmowa niekontrolowana dziś x Wg mojej bliskiej znajomej, która prowadzi ukryte życie duc/howe mówiła mi, że posty w intencji za n/awrócenie kogoś miała zawsze hardkorowe i prawie po ścianie chodziła. To jest piękna ofiara za czyjeś n/awrócenie. Osobiście nie mam takich doświadczeń z postem za kogoś. Z doświadczenia wiem, nawet m/odlitwa za n/awrócenie jest hardkorowa w przebrnięciu tylko 9 dniową nooweenną. Piszesz: "Nie wiem co będzie z tym kolegą, może kiedyś się nawróci" Jak to nie wiesz :) Wiesz :) Zostanie n/awrócony :) Ufamy Panu :) I nie - może - ale na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
anialon dziś x do mnie też dzisiaj te wersety przemawiają :) Dziękuję Ci :) 🌻 Kochane, bardzo proszę Was o gorącą m/odlitwę za pewnego pana za jego Sp/owiedź św. którą jutro odbędzie i Namaszczenie Chorych aby otrzymał uzdrowienie z choroby. Jutro tą Sp/owiedź św. będzie miał ok. 17 wieczorem. To będzie jego pierwsza Sp/owiedź św. od kilkudziesięciu lat. Proszę Was o wsparcie m/odlitewne dla niego bo..."jeśli dwóch z was na ziemi zgodzi się co do jakiejkolwiek sprawy, by o nią się m/odlić, to spełni się im za sprawą mojego Ojca, Tego w niebie." x Z góry Wam dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
... a i oczywiście, że kapłana spowiadającego bardzo proszę o modlitwę również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Alicji Lenczewskiej dialogi z Jezusem, cz. 5 https://www.youtube.com/watch?v=S4TROZdL1_M 😍 po kilku minutach wiedziałam, że muszę Wam to przesłać :) przepiękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj był wspaniały dzień wieńczący trudny i uciążliwy tydzień zmagań o dobrą spowiedź dla osoby, która nie była kilkadziesiąt lat w kościele. Dziś w domu ów pan miał Sakrament Pokuty, Sakrament Namaszczenia chorych i przyjął Pana Jezusa do serca w Sakramencie Eucharystii. Oraz miał poświęcone mieszkanie... Każde pomieszczenie wodą egzircyzmowaną. Kiedy dzwonił już po mówił, że czuje się lekki jak pórko :) Chwała Panu 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tak samo czułam się lżejsza od swojej torebki chociaż przyplątał się jakiś duch łazi za mną od czasu spowiedzi i szepcze do ucha okropne rzeczy wmawia mi że moja komunia była świętokradcza że przez to mnie posiądzie i pójdę na dno piekła razem z nim i już nigdy stamtąd nie wyjdę za to co zrobiłam :( Normalnie psychiczna tortura i męczarnia! Szuka jakichś słabych punktów w mojej głowie i próbuje je z nienawiścią wykorzystać przeciw mnie by mnie psychicznie zniszczyć i wywołać głębokie poczucie winy za to co zrobiłam :( . Idź precz szatanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mówię Wam jak to dobrze że na tym poziomie mam dar rozeznawania bo gdybym go nie miała zamęczyłabym się. Można popaść w obłęd ten drań nie odpuszcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci dla hobby osądzają innych i samych siebie. Ale ja jestem jedynym prawdziwym sędzią. Nie znoszę jak moje dzieci ciągną same siebie w dòł lub innych w ten sposób. To nie jest droga jaką Ja was prowadzę Nie osądzajcie a nie będziecie osądzani. Wybaczajcie a i wam będzie wybaczone Lukasza 6:37 Odnalazłam spokòj. Dziękuję J.e.z.u Kròlu mojej duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anialon. W przypadku takich pokus, dręczeń szatańskich, Pan Jezus zaleca jeden sposób...Uwielbianie Go. Gdy zły duch zobaczy, że jego działania skutkują uwielbieniem Boga, da sobie spokój. Zachowaj w takich wypadkach spokój i oddawaj to wszystko Jezusowi uwielbiając Go. Nie przerażaj się, bo jesteś w łasce i nie wierz w to, co chce zasiać w Tobie wątpliwości. Ech, nasze życie to nieustanna duchowa walka. Wzywaj Maryi w modlitwie różańcowej. Z Panem Bogiem . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
anialon wczoraj Kochana, walka o Ciebie trwa. Mnie też kiedyś zły tak nękał. Od tego czasu do dzisiaj m/odlę się rano i wieczorem do Michała Archanioła o opiekę. W końcu mamy tego cudownego Wojownika dla nas do pomocy :) U mnie były bluzgi kiedy m/odliłam się na Roozzannccu szczególnie kiedy miałam przed sobą obrazek Matki B/ożej. Kiedyś zdarzyło mi się w pustym k/ościele kiedy odmawiałam odpust zupełny na Koronce do Bożego Miłosierdzia i wtedy naprawdę byłam przerażona o co chodzi. Raz też w k/ościele stojąc do sp/owied******olejce w niedzielę kiedy wcześniej w tym samym tygodniu spowiadałam się w czwartek i miałam wyrzuty sumienia, że upadłam ale zależało mi żeby w niedzielę przystąpić do K/omunii św. i czułam się jak ostatni śmieć. Wówczas stojąc do sp/owiedzi w niedzielę w kolejce tak po prostu spojrzałam na figurę Matki B/ożej i jakie na Nią bluzgi usłyszałam to szok. I wówczas wiedziałam, że to zły się wścieka, że właśnie pomimo upadku chcę powstać i iść dalej. Myślę, że to była łaska przez wstawiennictwo Matki B/ożej bo normalnie to bym odczekała ileś tam do następnej sp/owiedzi aż bym się odważyła. Także właśnie od tego czasu do Michała Archanioła m/odlę się w pakiecie codziennym rano i wieczorem. I przed Roozzannccem kiedy robiłam Poommppeejjjannkę też się do Niego m/odliłam o brak bluzgów. I działał :) On walczy za nas na duc/howym poziomie :) Gdzieś na jakimś filmiku u ks egzorcysty było, że jak ów w czasie egzorcyzmu m/odlił się o pomoc do Michała Archanioła to zły wrzeszczał, żeby nie przywoływał tego z mieczem... Także im więcej wiary tym więcej mamy pomocy :) Uwielbienie tak jak pisze Rozmowa też jak najbardziej pomaga szczególnie w kościele, choć w kościele miałam o wiele mniej niż na m/odlitwie na Roozzaannccuu. Ale tak zapobiegawczo już żeby mieć spokój to m/odlę się do Michała Archanioła swoimi własnymi słowami gdzie również jest prośba o ochronę przed atakami nocnymi, które wcześniej miewałam. W tym tygodniu kiedy odmawiałam K/oronkę do B/ożego M/iłosierdzia przez ułamek sekundy poczułam się jak przerażona potępiona bo zły mi coś tam w myślach wkręcał - miałam tak pierwszy raz. Po ochłonięciu zaraz oddałam To Panu J/ezusowi i od razu wyrzekłam w Imię J/ezusa tych nie moich myśli i wrócił mi spokój dus/zy. Walka była przez tydzień o sp/owiedź generalną dla tego starszego pana i teraz widzę jak zły się wściekał na m/odlitwie. Dziś byłam z nim na jego pierwszej Mszy św. od dziesiątków lat :) Z jego inicjatywy :) Pan go cudownie prowadzi :) Chwała Panu 😍 PS.: wpis - gość wczoraj - był mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Anialonku te Słowa, które wkleiłaś są adekwatne do tego co opisywałaś... x anialon 2016.06.25 19 marca Mówię do ciebie z głębi twojej istoty. Słuchaj, jak szepczę kojące, pełne Pokoju słowa, zapewniając cię o swojej Miłości. 😍 >> Nie słuchaj głosów, które rzucają oskarżenia, one nie pochodza ode Mnie. Ja przemawiam czule, dodajac ci otuchy. Mój Duch osądza bez miażdżących, zawstydzających słów. Niech Duch Mój przejmie kontrolę nad twoim umysłem i przetnie pęta oszustwa. Niech prawda o tym, że żyję w tobie, przemienia cię. Ponieważ w tobie mieszkam, masz wszelkie warunki, ku temu aby być świętym. Zanim zareagujesz na słowa czy sytuację, zatrzymaj się na chwilkę, dając Mojemu Duchowi możliwość działania za twoim pośrednictwem...Chcę być obecny we wszystkich momentach twojego zycia, w twoich myślach, słowach i czynach. x anialon 2016.06.25 15 maja Spotkania ze Mną są kluczowe dla twojego dobrostanu. Te wspólne spędzone chwile to nie luksus, ani nie jedna z możliwości; to konieczność. Nie czuj się więc winny, gdy spokojnie odpoczywasz w Moim towarzystwie. >> Pamiętaj, że Szatan jest oskarżycielem wierzących i bardzo lubi obarczać cię poczuciem winy - zwłaszcza w chwilach, gdy cieszysz się Moją Obecnością. Jeśli czujesz, że wypuścił w twoją stronę strzały oskarżeń, prawdopodobnie jesteś na właściwej ścieżce. Użyj tarczy wiary, aby się osłonić...Przeciwstaw się diabłu, a ucieknie od ciebie... x anialon 2016.06.25 31 stycznia JESTEM TWOJĄ MOCĄ I TARCZĄ. Obmyślam każdy twój dzień i jego plan jest gotowy na długo zanim wstaniesz z łóżka. Daję ci też siłę, której potrzebujesz na każdym kroku swojej wędrówki. Zamiast zastanawiać się, czy masz wystarczająco dużo energii, i myśleć o tym, co cię czeka, staraj się pozostać ze Mną w kontakcie. Nasza rozmowa to dla Ciebie źródło Mojej Mocy. Nie trać energii na zamartwianie, a będziesz miał zapas sił. Gdy zaczniesz się lękać, pamiętaj, że jestem twoją tarczą. Jednak w przeciwieństwie do typowej zbroi, pozostaję czujny i aktywny. Moja Obecność nieustannie cię strzeże, jesteś bezpieczny w obliczu znanych i nieznanych zagrożeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za Wasze piekne wpisy. wybralam sobie jeden do ktorego sie odniose: Pamiętaj, że Szatan jest oskarżycielem wierzących i bardzo lubi obarczać cię poczuciem winy. To poczucie winy jest okropne.. moze doprowadzic czlowieka do straszliwej pustki i bezsensu zycia, na przepasc beznadzieji. B/o/g nie taka sciezka nas prowadzi, dlatego wklejilam powyzej fragment z ksiazki Sarah Young, wazne jest wybaczyc w tym rowniez samemu sobie, a to bywa najtrudniejsze, gdyz trzeba stanac w prawdzie przed samym soba i Bogiem i oddac Mu swoje zycie takim jakie ono jest. Takie zycie z poczuciem winy zniszczloby mnie, a wiem ze B/o/g tego nie chce.Dobry Bog chce mojego szczescia i wolnosci od takich rzeczy! Szepce mi do ucha ze ma mi do zaoferowania rzeczy ktore sa poza mojim wyobrazeniem... I tak upadam i sie podnosze i biegne dalej dzieki Jego obietnicom i slowom. Najbardziej lubie chwile ciszy i samotnosci w ktorych Bog przemawia do mnie i mowi niesamowite rzeczy, czym wiecej mowi tym wiecej Nim sie zachwycam. Jakie to niezwykle miec Boga w kazdym oddechu, Nim oddychac... kto potrafi to zrozumiec?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Dobranocka x "J/ezus mówi do dus/zy": 😍 Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie m/odlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na m/odlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu dus/zy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij. x Sprzeczne z zawierzeniem jest martwienie się, zamęt, wola rozmyślania o konsekwencjach zdarzenia. Podobne jest to do zamieszania spowodowanego przez dzieci domagające się, aby mama myślała o ich potrzebach gdy tymczasem one chcą się tym zająć same, utrudniając swymi pomysłami i kaprysami jej pracę. Zamknijcie oczy i pozwólcie Mi pracować, zamknijcie oczy i myślcie o obecnej chwili, odwracając myśli od przyszłości jak od pokusy. Oprzyjcie się na Mnie w/ierząc w moją dobroć, a poprzysięgam wam na moją miłość, że kiedy z takim nastawieniem mówicie: „Ty się tym zajmij”, Ja w pełni to uczynię, pocieszę was, uwolnię i poprowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, znowu ciężko ubrać w słowa, to co się dzieje... M/odliłam się, żebym dożyła chwili, gdy zobaczę w kaplicy k/apłana adorującego w "czasie prywatnym" N/ajświętszy S/akrament. Bez większych nadziei z resztą a tu pojawiło się dwóch! Adorują N/ajświętszy S/akrament, wpatrują się w Niego z miłością i z takim wzruszeniem sprawują E/ucharystię. Cudowne świadectwo wiary k/apłanów C/hrystusa. Wczoraj jeden z nich sprawował M/szę Ś/więtą, wiecie, że otrzymałam w K/omunii Ś/więtej część H/ostii ofiarowanej na o///łtarzu i przeistoczoną w Ciało P/ana J/ezusa, a Którą ksiądz połamał i rozdał wiernym? Nie wierzyłam własnym oczom, ale po powrocie do ławki, dotarło to do mnie i oczywiście zalałam się łzami, choć byłam zbyt oszołomiona, aby do głosu doszły emocje. Po prostu, ta świadomość wywołała dar łez. Czasem Pan udziela tego daru, zupełnie niespodziewanie. To piękne, jak całe życie z B/ogiem. Było J/erycho R/óżańcowe-adorowałam P/ana J/ezusa do rana-niesamowite szczęście. Później jednak przyszła seria ciosów. Nie będę wdawała się w szczegóły, ale s/zatan mnie dosłownie skopał... Tylko m/odlitwa utrzymała mnie w pionie. Niesamowite, jak jesteśmy atakowani. Sądząc po tym, co się dzieje na świecie, tak blisko naszych granic, żyjemy w czasach naprawdę a/pokaliptycznych. Z jednej strony jest naturalny ludzki lęk a z drugiej jakieś takie spokojne oczekiwanie zgodnie z tym, co J/ezus powiedział w E/wangelii : "....a gdy to się dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, albowiem zbliża się wasze Odkupienie". Wszystko o co musimy się zatroszczyć, to nieustanna gotowość na śmierć, stan ł/aski u/święcającej. Pamiętajcie o tym. B/łogosławionego wieczoru.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Rozmowo, mam od ponad 3 tygodni to samo... Jeśli się chce walczyć o czyjąś dusze to walka jest ostra... Ale pociesza mnie tekst, który Anialonek tu wkleiła, że odczuwając strzały złego mamy pewnosć, że jesteśmy na dobrej drodze :) x Anialonku, kochana co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Oglądam właśnie światowe dni młodzieży. W tym roku wakacje bez ukochanej Polski... Tkwie nadal w łasce i tak będzie. Amen. Muszę jeszcze raz przeczytać Wasze wpisy bo normalnie nie trafiają do mnie... A poza tym przymierzam się do kolejnej n.p. i juz zly zawadza... na poczatku gosciu w metrze wszystkich zaczepial. Nie dalam rady sie modlic. Potem w busie wlaczyl sie jakis dziwny alarm ktory byl strasznie glosny i gadal w kolko to samo. Ale nie poddalam sie. Wytrwalam do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedzie modlitwa o nawrocenie. Choć mam dziś wielką pokusę by się rozstać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach tak. Strzały. No właśnie wspomniałam o nich w powyższym tekście. Wybaczcie ale jestem dzisiaj jakaś inna, zdenerwowana i bezsilna ale tylko pozornie bo wiadomo kto siłę nam odbiera. Pamiętacie ten wywiad aktorki pt.nawrócona wiedźma? Ona tam taki bardzo biblijny kawał powiedziała. Nie pamiętam jak się dokładnie zaczynał, ale mniej więcej brzmiał tak 'budzę się w środku nocy patrzę a tu szatan na fotelu siedzi, myślę ach to tylko ty to mogę iść spać' :D Dlaczego biblijny jest ten kawał bo fragment biblii uczy że nie tego mamy się bać który ciało może zniszczyć ale tego, ktòry ciało i duszę zniszczyć może. Czyli Boga ;) Mam nadzieję że tego fragmentu nie pokręciłam. My się nie musimy obawiać Boga ten fragment raczej przypisałabym do niewierzących dlatego że to oni ranią Boga swojim postępowaniem i powinni się Boga bać. Diabeł może odebrać nam tylko to życie. Ale nasza dusza należy do Boga. I będą tacy którzy umrą drugi raz jak mòwi ròwnież apokalipsa. A zły dla nas wierzących jest jak mucha brzęcząca nad uchem ;) czeka nas wieczność z Panem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Rozmowo !!! Od dziś - codziennie bejmujmy szczególnie gorliwie modlitwą Anialon. Wiem jak trudno jest podjąć i wytrwać n.p. za czyjeś nawrocenie. Kochane modlmy sie do św. Michała Archanioła i pomoc modlitewną do Wszystkich Świętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Dziewczyny, jakie macie wrażenia po ŚDM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam większości gdyż byłam na wakacjach na tydzien z sąsiadką i jej dziećmi nasi mężowiew tym czasie pracowali. Ale ktoś powiedział że w dzisiejszych czasach są zagrożenia o wiele większe niż narkotyki. Co miał na myśli? Czyżby... Hipnozę społeczną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja druga połowa zmienia prace. Prosze Was o pomoc modlitweną by się powiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż modelko, zdaje się, że w obliczu ŚDM wszelkie teorie spiskowe na temat p/apieża Franciszka rozpadają się jak domki z kart. Bardzo "maryjny", człowiek wielkiej m/odlitwy i troski o K/ościół, w sprawie uchodźców zaleca ....cotygodniowe adoracje N/ajświętszego S/akramentu. Z resztą poczytajcie pełny zapis jego rozmowy z polskimi b/iskupami. http://wpolityce.pl/kosciol/303106-co-franciszek-powiedzial-biskupom-nt-przyjmowania-imigrantow-nie-wszyscy-moga-zrobic-to-w-taki-sam-sposob-pelny-zapis-rozmowy?strona=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowo, nic się rozpada ale je tylko potwierdza. Parę rzeczy mi się rzuciło w oczy... Przykro się patrzy kiedy głowa kościoła katolickiego ani razu nie zegnie kolana przed Najś/więtszym S/akramentem :o A wszyscy wierni łącznie z naszą głową państwa Adorują Pana J/ezusa na klęczkach. Przy żadnym obrazie w innym miejscu np. w Częstochowie czy przed Tabernakulum również nie nawet nie przykląkł :o Ani nie pokłonił się w żaden inny sposób. Dla naszego Jana Pawła II czy Benedykta XVI byłoby to nie do pomyślenia. To tyle na temat obecnego biskupa Rzymu. Z tym, że uważam nasza młodzież stanęła na wysokości zadania pod względem kulturalno - organizacyjno - artystyczym. ŚDM odbyły się na światowym uważam poziomie. Troszkę mam w tym rozeznanie ponieważ w swoim życiu kilka razy byłam w Polsce i zagranicą na Europejskich Spotkania Młodych organizowanych przez wspólnotę Taize z Francji. I nasze naprawdę zrobiły na młodych i tych starszych wrażenie i dobrze :) Ważne aby budowały wiarę i jedność chrześcijan na całym świecie. Pod tym względem było pięknie :) Były momenty, że się nawet wzruszyłam np. na Mszy św. z Dziwiszem. On również przed błogosławieństwem kiedy ściągali mu okulary - też miał łzy w oczach. Z tym, że dla mnie - może również z racji wieku ;) - nie są tak istotne ŚDM ale Intronizacja Pana J/ezusa na Króla Polski. Kilka dni temu dowiedziałam się, że uroczystości są zaplanowane na 19 listopada 2016r :) Mam nadzieję, że zdążymy przed wojenną zawieruchą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałaś ten zapis z linka? Od pierwszych sekund po wyborze papież Franciszek miał czarny PR. Moim zdaniem to robota szatańska. Proszę Cię modelko, żebyś na moim wątku nie zamieszczała postów deprecjonujących papieża. Orędzia Marii z Irlandii są fałszywe i szkodliwe dla Kościoła. Czy nawet opinia ks. Piotra Glasa Cię nie przekonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec Franciszek to wspaniały Papież. w prostocie przekazu tyle treśc***alącej po oczach tę masonerie o którą Ty modelko posądzasz Franciszka. kto cię nasłal?i kto potwierdzi , że twoje wklejki pochodzą autentycznie od Jezusa? są prawdziwe? a może to podkładka tych od armagedonu albo masonerii?i dlaczego Kościoły Chrześcijańskie się tym nie zajmują nie zawracają sobie nimi głowy nawet Glowy Kościoła?cóż warto się pomodlić o łaskę rozumu i Wiary. by z jednej złej skrajności nie popadać w drugą zlą fałszywą skrajność bo to zakrawa na fiksaxje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa niekontrolowana wczoraj Piszesz: Cyt.: "Przeczytałaś ten zapis z linka?" x - a czy Ty przeczytałaś proroctwa ze str.: http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwum - zwykła uczciwość nakazuje nie wypowiadać się na temat czegoś czego się nie zna - powielanie cudzych niesprawdzonych opinii, które mogą być nieprawdziwe nigdy nie wychodzi na dobre :o 🌻 Cyt.: "Od pierwszych sekund po wyborze papież Franciszek miał czarny PR." x - każdy papież jako następca św. Piotra na ziemi ma "pierwszych sekund po wyborze czarny PR" bo przecież świat nie chce znać prawdy "nie przyjmą was tak jak Mnie nie przyjęli" i to jest zrozumiałe - tak mówi Pismo Święte - ale ów obecny biskup Rzymu - jak sam prosi aby Go tak tytułować - nie miał od świata "czarnego PR" bo media Go kochają, lewactwo również, na jednej z ich stron jak dotąd zawsze przeciwników KK było napisane po wyborze Bergoglio: "od teraz już nic nie będzie takie jak wcześniej" i przyjęli ów wybór z radością... bo to ich człowiek :) - Pismo Święte pisze, że "ohyda spustoszenia wyjdzie od wnętrza kościoła" i prorokuje, że nadejdą czasy apokaliptyczne kiedy właśnie kościołem będzie kierował fałszywy prorok - proroctwa na str.: http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwum również przed tym przestrzegają ale nie tylko bo i ów proroctwa się sprawdzają się na naszych oczach - ale żeby móc to widzieć to trzeba najpierw je przeczytać by wiedzieć o co chodzi - zresztą nie tylko te w/w proroctwa dotyczą "burzycieli z wnętrza KK" również Katarzyna Emmerich - uznana przez KK (wówczas jeszcze nie masoński) z imprimatur również o tym pisze - pisze ona, że fałszywe kościoły będą miały faliste krzyże - obecny biskup Rzymu je wprowadził :o do wnętrza KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×