Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Oczywiście, że cenzzura leewaccka. A może prawicoowcy blokują słowa dot. wiiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość dziś tu podaję wam tablicę objawień : http://www.duchprawdy.com/objawienia1.htm jednak nie jestem pewien czy łączy . x Dziękuję Ci :) Coś wspaniałego :) Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Z mojej strony polecam http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwum x Dzięki tym objawieniom się nawroociłam, które wcześniej ukazywały się na bierząco na stronce ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz powyższych, które są gloobalnymi objjawieniami zaczęłam czytać teraz te: http://m.viviflaminis-deogracias.pl.tl/2017.htm Które są głównie dla Polaków i dotyczą Polski. I uzupełniają się z tych z ostrzezen.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ciekawa jest książeczka w formie video , na youtubie wystarczy wpisać słowa : " książeczka Maryi , Matki Bożej przygotowująca na koniec czasów " , ale link nie łączy tutaj . https://www.youtube.com/watch?v=3pM0LusSoMs wiele dokonań które były kiedyś możliwe teraz może nie być . Ja nie mam takiego luksusu by być przy komputerze kiedy potrzebuję . Czasami muszę czekać do 8 godzin na kilkanaście minut dostępu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość dziś Wspaniały link wrzuciłeś :) Bardzo Ci dziękuję :) Link działa :) Obejrzałam filmik i dokładnie wszystko się zgadza. To objawienie jest potwierdzeniem orędzi Marii z Irlandii, którą obecnie część nieświadomego koościoła tak szykanuje. Polecam jej orędzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Z linka Piotr Żywy Płomień: X 7 Lipiec, 1999 r. Medjugorje - góra obja.wień, Podbrdo Przekaz nr. 319 X Matka B.oża Pragnę, aby każde dziecko Boże dokonało analizy swojego życia. Chcę, aby nikt nie bał się węża z pi.ekła pod żadną postacią. Wystarczy, że zwrócicie się o pomoc do swojej Niebieskiej Matki, a przyjdę wam z pomocą i uwolnię was ze szponów demona. Kocham was i pragnę, abyście wy również kochali T.rójcę Ś.więtą i Mnie. Jestem Matką Pięknej Miłości i chcę, abyście miłość swoją rozwijali do granic możliwości. Wzmacniajcie stale swą w.iarę, nadzieję i miłość. Już wkrótce Duc.h Ś.więty pokaże światu jego gr.zech i przekona o nim. Nastąpi to, o wiele szybciej niż myślicie. Pamiętajcie słodkie dzieci o wyrozumiałości względem bliźniego i tolerancji. Jak bardzo brakuje jej u was. Pozwólcie Mi was kochać i prowadzić za rękę jak dzieci. Jak bardzo jesteście zagonieni. Tak bardzo lubię, gdy dla Mnie śpiewacie, czyniąc to z serca. Jestem wówczas blisko was. Nie bójcie się waszych kr.zyży. Jeżeli oddacie taki kr.zyż w Moje N.iep.okalane Ręce, wówczas może on zdziałać wiele cudów. Nie czyńcie ich bezużytecznymi. Na wasze dobre wybory życiowe bł ogosławię wam w Imię Ojca i Syna i Duc.ha Ś.więtego. Am.en. Ufajcie i nie dajcie się zwieść mocy złych duchów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2017.02.13 a o jakiej porze odmawiasz i ile dni oraz kiedy będzie ostatni dzień ? Dołączymy się Dziekuje w imieniu tych biednych dusz Mija wlasnie 9ty dzien. Moja wypowiedz jak tu zajrzalam nie pojawila sie wiec myslalam ze zly zadzialal dlatego nie zagladalam. 5 Marca zaczne czesc dziekczynna a 31 bedzie ostatni dzien. Modle sie czesto wczesnie rano jak sie przebudze, nie mam okreslonych godzin. Czy jesli ktos sie chce podlaczyc ma to myslicie znaczenie? W sumie aby taka nnoowweennaa odniosla jaknajlepszy skutek dobrze byloby to wiedziec. Mam wrazenie ze czolgam sie z moja mo.dlitwa :( Dziekuje za wsparcie modlitewne za mnie prosze swoj czas poswiecic za kogos kto bardziej ode mnie tej mo.dlitwy potrzebuje. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojim powyzszym pytaniu mialam na mysli czy to, ze bedziemy sie modlic razem o podobnej porze ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam zawsze blizej do J.e.z.usa niz do Marii ale mimo to nnoowweenne odmawiam. Trzeba straszliwie uwazac na wszelkie oredzia i objawienia gdyz zly potrafi sie podszyc nawet pod trojce sw. Powiedzial mi to niedawno nawrocony znajomy nad ktorym modlil sie ksiadz egzorcysta i od tamtej pory jestem duzo bardziej ostrozna. Zly uwaza siebie za tak samo swietego i chce wyrwac ludziom dar zbawienia poprzez to ze ludzie beda wierzyc w slowa oredzi. Co niezgodne z krk to od zlego pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli wyobrazić sobie krzyż na tle tarczy zegarowej to mała wskazówka wskazuję godzinę łaski : np. 3 , 15 o której odmawia się m. do bożego miłosierdzia , podobnie 9 i 21 to godziny otwartych 'drzwi ' dla wysłuchiwania modlitw i szczególnej odpowiedzi bożej . Natomiast ważne godziny 12 i 6 rano i 18 są często zajęte przez mszę święte w kościołach i też mają swoje znaczenie którego nie znam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam , że po winne być podawane imiona tych osób które chcą modlitwy , ale ze względu na to że imion ani adresów nie powinno się tu podawać , gdyż nasze wpisy mogą być monitorowane to wydaję się , że można podać II lub III imię a nie to które na co dzień używamy . Ale nie jestem do końca pewny tego . Kiedyś gdy opisałem tu możliwy termin agresji R/os/ii na Polskę i podałem opis pewnego proroka który to przewidywał . To na drugi dzień o świcie zaskoczyli mnie wschodnie służby specjalne , wpadli do mego mieszkania, przetrząsali cały dom i przykładali mi do głowy pistolety żądając jakichś dokumentów. Całe szczęście , że to był sen ale gdybym był tu zalogowany to stało by się to na pewno na jawie . Od tamtego czasu nie wpisuję tu pełnych nazw tych służb ani imion przywódców tamtego kraju a szczególnie nie należy wpisywać pełnych nazw groźnych sekt , które w całej europie mają swoje centra tropicielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto kogo prosi o podawanie imienia i nazwiska? A poza tym jeśli się zna nazwy tych groźnych sekt to można zawsze z kawiarenki wysłać albo z wakacji żeby służby nie wparowały do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy dla Maryi będzie wiadome za kogo odmawiamy różaniec jeśli nie podamy nawet imienia ? Czy taka modlitwa będzie mogła trafić z pomocą do tej która tej pomocy potrzebuję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze tak bo mozna sie np modlic za sąsiada ktorego imienia sie nie zna? Za osobe ktora sie widzialo gdzies tam ktora sie pogubila czy za rodakow, parafian. Wszystko zalezy jak sformuujemy nasza intencje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz.or.cyz.my.k.a.to.li.k.pl to wspaniala strona ktora bardzo wiele wyjasnia, jest pozyteczna i powinien ja miec kazdy w ulubionych wpiszcie w google, nie moge podac calego linka bo mi spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś ma kłopoty z uwikłaniem duchowym to warto po odmówieniu 2 dziesiątek różańca wezwać pomoc dwóch świętych : św Marcelina i św Piotra egzorcysty . Ich pomoc jest zawsze skuteczna wezwani wieczorem zawsze przybywają z pomocą o świcie . Warto sobie wydrukować ich portret na drukarce i zawiesić w pokoju . W Rzymie są niewielkie bazyliki po ich wezwaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba się spieszyć z pisaniem bo wg tego co w objawieniu podanym przez modelkę : już w tym roku na jesieni nasz wschodni "brat " będzie z powodów "opiekuńczych nad naszym krajem " okupował naszą ojczyznę . Jednak dużo zależy od tego czy nasi biskupi wypełnią zobowiązania które w ostatnim objawieniu od Boga otrzymali . Mają na to 6 miesięcy aby odnowić swe zagubione życie zakonne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz na myśli pisząc że trzeba się spieszyć z pisaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego , że w czasie objawień Niepokalanej Maryi na słowacji w Litmanovej Matka Boża zapowiedziała nadejście ery bez prądu . Przekazała widzącym dziewczętom aby ludzie gromadzili olej do lamp , ziarna 4 zbóż do wysiewu i czynili zapasy gdyż jedzenie będzie bardzo drogie . Komputery , internet i tv nie będą użyteczne chyba , że ktoś będzie miał akumulator i ładowarkę do roweru . Dlatego należy pisać póki czas o możliwościach zbawienia których wielu ludzi jeszcze nie zna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość wyżej Tu chyba jest pomyłka bo o mającej nastąpić epoce bez prądu mówiła Maryja w Dechticach , też u naszych południowych sąsiadów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
Zlitujcie się! Wracam ze szpitala i co tutaj zastaję? Tyle razy prosiłam, żeby na moim temacie nie propagować podejrzanych orędzi i zero efektu. Wystarczy być gotowym w każdym momencie na śmierć, czyli nieustannie w łasce uświęcającej i można być spokojnym. Uspokójcie się! Jesteśmy w rękach Boga. Mówię to wam z perspektywy tej mojej osobistej Golgoty, którą przeżyłam przez ostatni tydzień i wierzcie mi, nie ból fizyczny był najstraszniejszy, chociaż był ogromny. Najstraszniejsze było oddzielenie od Eucharystii, codziennej Komunii Świętej-nie myślałam, że Pan zażąda aż tak wiele, ale i to musiałam przejść. Kapelan do mnie nie dotarł, a kiedy z raną pooperacyjną wspięłam się po schodach na ostatnie piętro do szpitalnej kaplicy, zastałam drzwi zamknięte... Teraz muszę leżeć plackiem w domu, ale już żyję myślą, że jutro rano wymknę się i pójdę na Eucharystię - po prostu nie mogę inaczej, umieram z tęsknoty za Jezusem, za Jego sakramentalną obecnością w moim sercu... Wszystkim dziękuję za modlitwę- wszystko wskazuje na to, że będę żyła. Błogosławionego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivkaniebieska
Rozmowa niekontrolowana dziś x Cieszę się, że jesteś już po operacji i możesz pisać :) Jesteśmy z Tobą. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Chwała Panu Rozmowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak spotka ciebie rozmowo jakaś przykrość lub cierpienie , tak jak w szpitalu , to ofiaruj panu Jezusowi za błądzących grzeszników a wówczas nabierze twa ofiarka wielkiej wartości , za którą można wielu uratować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś się podłączył do odmawiania ze mna nnpp.za dusze czysccowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×