Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
nie wiem ile dni będzie trwać ta nov...na ani kiedy jest dzień ostatni i jakie jest święto w tym ostatnim dniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra Maria od Krzyża opisała w " Rękopisie z czyśćca " , że już po odmówieniu 3 dziesiątek różańca za dusze w czyśćcu , dziesięć osób dostępuje tam 8 dniowego przygotowania . Po tych dniach Najświętsza Maria przybywa do nich osobiście i zabiera je do nieba . Na tę chwilę wszyscy pozostali tam przebywający doznają ulgi w swych cierpieniach i otrzymuję pociechę i umocnienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria przekazała mi dziś napomnienie modelko abyś zamieniła ten nick , który obecnie używasz na inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Kochani, czy moglibyscie zapisac sie jakos, nadac sobie nicki jesli od dluzszego czasu tutaj przebywacie i czytacie temat, wypowiadacie sie. Ta uwaga powyzej do modelki jest bardzo enigmatyczna. I nie wiem gdzie jeszcze powyzej sie wypowiadala ta osoba/osoby. Jesli mialabym sama na ten temat sie wypowiedziec to powiem tylko ze na poczatku nick Modelki wydal mi sie dziwny i mowil o modelce zupelnie co innego niz jej wpisy ;) ja tez zmienilam swoj nick. Nie ptytajcie jaki byl poprzedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2017.02.26 samotnosc jest trudna zycie jest prostsze gdy ma sie odpowiednich ludzi kolo siebie ktorzy nas wsieraja bardzo dobre pytanie ktore pomaga nam zrozumiec nasze polozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, przeczytalam ostatnio swiadectwo pewnej osoby ktora sie modlila za swojego meza. Z jednej strony dzialy sie cuda i on sie nawrocil by za chwile zaczac zdradzac zone i zejsc na droge przestepcza. Skonczylo sie to tak, ze on popelnil samobojstwo... zawsze wierzylam ze jak ktos sie za kogos modli to wykluczone zeby czlowiek za ktorego sie modlimy zrobil cos takiego, gdyz jest okryty plaszczem naszej modlitwy...a tu cos takiego czytam... moja nadzieja siegnela dna. Swiadectwa powinny dodawac otuchy i zachecac do dalszej modlitwy a to swiadectwo odebralo mi to wszystko. Ja juz nic z tego nie rozumiem...tym bardziej ze katchizm uczy nas ze jesli popelniamy samobojstwo to popelniamy ciezki g.rzech i nasza dusza jest na wieki potepiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam z przeczytanego objawienia , przykład osoby duchownej która popełniła samobójstwo , ale po śmierci nie znalazła się w potępieniu . Tłumaczy te historię Matka Boża i wyjaśnia , że osoba ta uniknęła potępienia gdyż dokonała pół roku wcześniej aktu ofiarowania się Niepokalanemu Sercu Maryi , ta osoba obecnie przebywa w ciężkim czyśćcu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wy czujecie siostry , gdy ktoś wam wrzuca film zachęcający do zakonu , czy czujecie jakąś niechcianą i niepotrzebną presję w waszych sercach ? https://www.youtube.com/watch?v=5UD7WeAY-5M czy może raczej radość , że ktoś odnalazł szczęśliwe przeznaczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Uśmiecham się i życzę powodzenia :) x m-bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.02.28 x Dziękuję za informację :) Matka Booża - jak widać dba o swoje dzieci :) x M-bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anialon 2017.02.28 Piszesz: "Ta uwaga powyzej do m/odelki jest bardzo enigmatyczna." x Ostatnio jestem prowadzona przez różne osoby, które mają m.in. dla mnie również słowa poznania :) Akurat to napomnienie zbiega się z pewnymi wydarzeniami, które dzieją się w moim życiu. I faktycznie ta uwaga jest tutaj istotna. Wiadomo też, że pod tym nickiem jestem tu od jakiegoś czasu i trochę osób kojarzy moje poglądy i wpisy. Stąd na tym leewwackim forum nie jestem mile widziana i wiele osób tutaj z różnych sekt mi groziło. Dlatego w tej sytuacji wier/zę w to napomnienie. 🌻 "Jesli mialabym sama na ten temat sie wypowiedziec to powiem tylko ze na poczatku nick M/odelki wydal mi sie dziwny i mowil o modelce zupelnie co innego niz jej wpisy" x O to mi chodziło :) W pewnym sensie to był mój świadomy zabieg stylistyczny :) Żeby zmuszał do myślenia i rozgryzania ;) x M-bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piszesz: "A co wy czujecie siostry , gdy ktoś wam wrzuca film zachęcający do zakonu , czy czujecie jakąś niechcianą i niepotrzebną presję w waszych sercach ?" x Ile masz lat? Wybierasz się do życia zakonnego? Wg mnie mają łatwiej niż zwykli ludzie, którzy muszą walczyć o przetrwanie i utrzymanie swojej rodziny i zmagać się z dość sporym trudem wychowania dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - to jest wpis mój... M-bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałem dziś orędzie Maryi (z grudnia 2016r) o losach świata w szczegółach ale na pewno tu nie wejdzie bo sp/am nie wpuści . Dlatego podam wam inny link pocieszającego orędzia : https://www.youtube.com/watch?v=hGZvuXv8M3I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.02.18 tak mało pisze się o objawieniach dobrego Boga Ojca - http://voxdomini.com.pl/ojciec/o_02.htm 🌻 Dzięki Ci ogromne za ten link :) Przecudowne jest to objawienie :) Kiedy go czytałam aż parę razy aż się wzruszyłam :) Jest niesamowity :) Polecam każdemu :)/ M.bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowo, jak Twoje samopoczucie? Jak zdrówko? 🌻 Anialon, jak Twoja n/oo/w/enna? Na jakim teraz etapie jest narzeczony? M-bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za naszą kochaną rozmowę odmówmy o 15:00 dziesiątki różańcowe a na pewno jej zdrowie się poprawi . Jak się dołączycie to w kilka minut będzie cała cząstka różańca . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.02.18 mało kto pisze o objawieniach B/oga O/jca który się o nas martwi http://voxdomini.com.pl/ojciec/o_02.htm 🌻 Wklejam z poprzedniej stronki te objawienia są tego warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
M-bez Na jakim etapie to trudno powiedzieć. Mam wrażenie że ten 'związek' popadł w sidła czasu życia pogoni za być albo nie. Nasz tzw etap został gdzieś w tyle zakurzony bo wszysto inne jest ważniejsze. Ale zrobiłam się bardzo stanowcza... Szturm modlitewny jest potrzebny choć czytałam słowa krytyki o tego rodzaju modlitwach. Moja n p trwa choć mam dni opuszczone nie ustaję. A Ty jak się kochana miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okazji waszego dnia kobiety , dziewczęta życzę wam szczęścia i radości przez cały rok . Cały świat trwa tylko dzięki temu że jesteście . Bez was świat byłby w smutku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święc***ańscy wymieniani w litaniach bezustannie martwią się w niebie o nas i są smutni , gdyż mają ręce pełne darów dla każdego a coraz mniej ludzi na ziemi o te dary prosi . https://www.youtube.com/watch?v=6navny-4eH8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Czy to prawda że papież Franciszek chce znieść celibat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie , ponieważ gdyby papież na to poszedł i to ogłosił . To wówczas tysiące kapłanów zgodnie z ceremoniałem wzięliby śluby z wybrankami w kościołach . A za tym złym przykładem poszłyby miliony zagubionych ludzi na całym świecie wzięłyby śluby bez sakramentu i poza kościołem i bez ceremonii i popadłyby w niewole grzechu . Powiększyłaby się ilość nieszczęśliwych na tej biednej ziemi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anialon 2017.03.10 Czy to prawda że papież Franciszek chce znieść celibat? x Niestety tak :/ Objawienia widać się nie mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiesz Anialon o wiernych kościoła prawosławnego , którzy wchodząc do swej świątyni prawosławnej obdarowują pocałunkami ikonę Maryi lub Jezusa , biorąc do ręki tam u wejścia w tym celu postawiony obraz . Czy ty uważasz to za nadgorliwość czy może za przejaw potrzeby serca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to potrzeba serca potrzeba bycia blisko Boga i Najsw. Dziewicy to oddanie im należnej czci. Piękny gest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×