Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość Flower82
zgadza sie R jak R tylko sie nie podpisala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
zauwazylam ze czasem Jestes niebieski a czasem czerwony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
RjakR a co myslisz o takim wstepnym spotkaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie wyloguje to pierwsza wiadomość po zalogowaniu jest na czerwono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jak najbardziej za :) tylko chyba naprawdę będzie trzeba najpierw się spotkać lokalnie w mniejszym gronie to będzie łatwiej takie większe spotkanie zorganizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
chcialabym Was poznac,ale obawiam sie ze w wiekszym gronie tak z marszu na pierwszym spotkaniu raczej sie nie przelamie,nie otworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerku możemy się spotkać razem z Zosią a jak Chcesz to możemy się spotkać najpierw sami jeżeli Tobie tak będzie łatwiej Ale może Napisz do mnie na @ to będzie łatwiej to dograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
dziekuje Ci za zrozumienie. chyba rzeczywiscie tak byloby mi latwiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizacja spotkania na całego fajnie znaczy ze pierwszy etap prawie za nami (natura przyjaźni ciągnie z czasem do realnego spotkania) z mojej grupy tez spotykają się częsciej przy różnych okazjach na parę godz gdy są w pobliżu lub blisko mieszkają . spotkania z 1 noclegiem są najlepsze jest czas na poznanie się ,rozmowy ,opowieści . najlepsze jakieś ustronne miejsce bez tłumów ,my zawsze wybieraliśmy domki kempingowe mają swój urok , wspólne szykowanie grila itp. atmosfera takiego miejsca zawsze jest swojska i sprzyja swobodzie niż jakiś motel czy restauracja (gdzie moze być sztywno na 1 spotkaniu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wchodzi he he ale jak tu wkleję pokazuje błąd trzeba cała linijkę wkleić w wyszukiwarkę nie klikać w link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flower to witaj w klubie ;) ...mam identycznie jak Ty... Widuje sie czasem z kilkoma osobami z kafe ale pojedynczo :D Aha dzień dobry :) U mnie strasznie ponuro ,więc Wam życze słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
witajcie, Margaret,wiec troche mi razniej ze nie tylko ja tak mam...ze na poczatek pojedynczo, ale z czasem chcialabym spotkac sie w wiekszym gronie. a Ty Margaret ? milego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flower...ja wiem ze to w moim wieku śmiesznie wygląda ale cóż taka juz dziwna ta moja nieśmiałość ;) oczywiscie ze fajnie byłoby sie poznać , póki co ja mogę tylko Wam kibicować :) mam chorą mame i dłuższe wyjazdy nie wchodzą w gre dlatego kafe to zazwyczaj jedyna moja odskocznia od obowiązków i problemów ...ale myśle że kiedyś w końcu uda mi sie do Was dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dzien dobry! Mysle,ze jakiekolwiek spotkanie-grupowe czy indywidualne jest fajne-bo przeciez o to chodzi,zeby samotnosc choc na chwile odczarowac. Ktokolwiek chetny w jakiejkolwiek konfiguracji-chociazby kibicujacego-milo,ze Ci sie chce :) Mnie rozlozyla choroba dzis na calego, wygada ,ze jutro zostaje w domu :) I tu sie tez objawia ta inna,trudna strona samotnosci- przyslowiowej herbaty nie ma kto zrobic, trzeba sobie radzic samemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia5555
Dzień dobry:) Kurs Funta za długo razem przebywałyśmy wczoraj i się zaraziłyśmy od siebie...., aaaa już wiem, to Margaret :D w każdym razie ja też leżę od rana...wirusówka jakaś, ale taka wstrętna, że do tej pory to nawet tv nie włączyłam, teraz trochę lepiej. Margaret napisałąs, że spotykasz się z niektórymi osobami z kafe...:), czyli nieśmiałość też jakoś pokonałaś, może do nas też uda Ci się dołączyć:) Flower wiesz, myślę, że każdy z nas w pewnym sensie zastanawia się kim są pozostali bywalcy na forum, jak będzie nam się rozmawiało i w ogóle... Maxx fajne miejsce:) RjakR ja jestem jak najbardziej za każdą ewentualnością i konfiguracją w sprawie spotkania naszej trójki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Witam wszystkich:) widzę, że już jakieś wstępne ustalenia są to fajnie.Mi odpowiada Warszawa na pierwsze spotkanie proponuję 1 dzień, obiad jakaś kawa...bo nigdy nić nie wiadomo jak to się będzie rozmawiało w realu bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
Witam :) Kilka dnie nie zaglądałam a tu takie zmiany ! :) Wielkie pierwsze spotkanie w planach ! Pięknie :) Cieszę się, razem z wami ale podobnie jak margaret będę tylko kibicować. ja też z tych nieśmiałych więc na razie jakoś nie mam odwagi żeby się spotkać. Zazdroszczę, że większość jest taka odważna, och jak ja bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
takaanka może to właśnie dobra okazją by to zmienić?Całkiem sporo o sobie juz wiemy, jedyna zmiana to taka, że będziemy wiedzieli jak wyglądamy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
gość po 30 pewnie masz rację ale jednak jeszcze nie jestem gotowa na spotkanie. Sama bardzo żałuję ale co zrobić, to jeszcze nie dla mnie. Za to będę trzymała kciuki aby spotkanie było bardzo udane i abyście się dobrze bawili. No i będę z niecierpliwością czekała na relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
ok rozumiem nic na siłe ale jak zmienisz zdanie to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Takaanka szkoda, może jest tutaj ktoś kto mieszka w miarę blisko Ciebie, umówiłybyście się , a potem razem...może jeszcze coś pomyślisz...;) rozumiem nieśmiałość, gotowość do takich sytuacji, ale uważam, że fajnie będzie się spotkać...:) każdy z nas jest inny to fakt. gość po 30 a jak daleko masz do wawy ? Mazury? dobrze pamiętam? RjakR jest kierownikiem ...:) i propozycje do niego, chodzi o to, że jeżeli informacje będzie zbierała jedna osoba to nie rozmyje nam się to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosia zgadza się , bez problemu dojadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czytam sobie Wasze wypowiedzi. Czasem wpadam sobie posłuchać innych. Jestem facetem. Ja w zasadzie nie mam nic do powiedzenia na tę chwilę ale fajnie się to czyta. Kiedyś miałem super cele, super studia, super robotę, super kobietę prawie jak cyborg. Dziś po 7 latach życia singla nic się mi nie chce. Robota beznadziejna, jak jest to jest, idę to idę, nie idę tez dobrze, randki w internecie - beznadziejne, finanse beznadziejne, etc. Tak goniłem życie żeby zdązyć kogoś znaleśc, super praca itd j/w i co ? Dupa z wąsem. Nic. marazm totalny ale nie depresja. Po prostu rzeczywiście jak ktoś tu już powiedził, jak za bardzo w tyłek dostaniesz od zycia w ogóle to przychodzi czas pauzy. Nie ma żandych celów. Wypalony zawodowo i finansowo zginąłem pod gruzami losu choć tyle miałem energii niedawno, że świat chciałem zawojować. Wszystko robić, wszędzie być, 3000 kontaktów w telefonie i FB. Dziś na Fb jestem ale 5 znajomych mam.Ludzie zapomnieli. Tak, być samemu i buzi nie odezwac do nikogo - cięzka sprawa ale żyć trzeba, jeść itd. Cóż poradzić. To właśnie ,,znak naszych czasów" i epoka tzw jednego palca (wszystko robimy jednym palcem). Pozdrawiam forumowiczów zarówno kobiety jak i facetów. Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Hej Adam zapraszam częściej. Może teraz kiedy zatrzymasz się na chwile osiągniesz więcej....co do portali społecznościowych,mnie tam nie ma...bo prawdziwych znajomych mam blisko siebie i fb nam nie potrzebne.Jeśli chcemy to dzwonimy do siebie i widzimy się. Życie to nie bajka ale czasem pojawiają się słoneczne dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość po 30 fajnie:) Witaj Adamie:) fajnie, że napisałeś:) każdy z nas jest samotny w jakiś sposób, niektórzy są w czarnej dziurze, niektórzy z niej się wydostają, a są i tacy, którzy już się z niej wydostali...chyba;) ale super, że ktoś /bo nie wiem kto/ założył ten temat, fajnie w tym wszystkim mieć osoby i miejsce do rozmów... więc pisz już razem z nami:) co się stało, że tak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosia ile naliczyliscie chetnych na spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ja Ty, flower RjakR Kurs powiedziała, że może doleci, Scarli możeMaxx dzisiaj pisał, podał ośrodek, więc chyba też Margaret i Takaanka...na razie nie, ale może jakoś się zdecydują... nie pisała jeszcze gośćA... Adam nowy też chętny?? skąd jesteś? północ południe wschód zachód od WarszawY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×