Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Toteż zaletą czwartku jest to, że jest tylko jeden, a po nim mamy piąteczek, krótka praca, niezbyt męcząca i weekend. Nawet słoneczko się do mnie dziś uśmiecha, chociaż wracając do domu zepsułam okulary przeciwsłoneczne. A te muszę mieć nawet zimą, szczególnie gdy jadę do jednej ze szkół mijam taki zakręt, blisko przystanku dla dzieci szkolnych, a słońce pada mi wtedy akurat na przednią szybę, a ponieważ jest nisko to nic nie widzę. Dobrze że mam jakieś stare okulary, jako zastępcze na jakiś czas będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Cześć no co Wy , jeszcze śpicie ? a kaffa stygnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taką pogodę to komu chce się wychylić nos spod ciepłej kołderki, czytamy książeczkę i popijamy cieplutką kawę. A ja znowu robię racuchy z miodem. Zaraz muszę rozpalić w centralnym, bo zimno jak w zimie. A tu dopiero październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tradycyjnie zabiegana robocza sobota czas najwyższy pozamieniać miejscami ciuchy letnie z zimowymi Efka - u mnie taka zimnica, że się poddałam i już kilka nocy było włączone ogrzewanie na razie jest nieźle, dziś jestem sama to może nawet przetrzymam - najwyżej .rozpalę w kozie sprawiłam sobie dziś małą przyjemność i cieszę się jak dziecko - zakupiłam piękną nową szklankę do kawusi bo mamy w pracy nowy ekspres - taki wow - to i szklanka musi być zacna i do tego taki fajny jakby dzbanuszek z pokrywką, która odjeżdża gdy się chce coś ulać i odsłania dziubek - to ma służyć oczywiście do syropu imbirowego :-) zaniosłam syrop do pracy i widzę, że nieźle wychodzi - znaczy smakuje ludziom fajnie tak podzielić się zdrowiem i smakiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Trufla :-) u mnie cudownie - wczoraj nałożyłam sobie maseczkę i tak mnie odmłodziła, że jak ją zdjęłam to samej siebie nie poznałam :-D gdzie kawa !!!! ? - grzecznie pytam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ kawa czeka na Ciebie, przecież zaparzyłam więcej. Dzień dobry wszystkim. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
dołączam do kawki , zaraz za obiad się zabieram a potem resztę dnia na kanapie przeleżę :) słonka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka - jesteś cudowna - dziękuję :-) haralda - co dziś na obiad? ja mam kurczaka z ryżem w sosie grzybowym pon i wtorek będzie kurczak curry a dalej papryka faszerowana mięsem i ryżem i tydzień z głowy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka - ciut przestygła ta kawa - ogrzewanie włącz :-D u mnie rano było 16 stopni więc koza mnie wspiera i już mam 18,5 jeszcze z godzinka i będę się rozbierać bo się 20 zrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
u mnie po śląsku dziś , rolada +klusa+ kapucha :) trochę mnie dobija ten wolny czas , chyba go dziś za dużo będzie , jak to jest że jak nie ma -to się chce , jak jest -to się nie chce , zaraz zrobię na odwrót i zapodam lody czekoladowe + wódeczke smakowa :D , samotności trza uciąć nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haralda - masz pycha obiadek ! jak masz za dużo czasu to błagam - oddaj mi trochę bo ja już mam nerwy, że nie zrobię tego co zaplanowałam na dziś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
no i zapchałam br....br....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dudzia, ja tez już po kawie - of course. No i po ciasteczku... dobra, po kilku! ;p Efka, śląski obiad? Jesteś ze Śląska? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Dudzia zapchała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powrózę za darmo w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×