Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość DUDZIA2002
ja mam nieustającą rolę w jakimś kompletnie porąbanym science-fiction albo nawet fiction-science jadę po świąteczne zakupy - a tak mi spieszno, że chyba już z godzinę sączę małą kawkę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie robię nic na święta strajk :p cos pusto tu ostatnio wszyscy zabiegani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Ja tylko muszę upiec sernik na święta, bo resztę robi rodzinka do której jadę :) Miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu nadal pusto . chrzciny kruszynki w święta :D z jednej strony fajnie ale z drugiej mam przewalone ze az mnie nosi . ale co zrobić . koncze gotowanie obiadu bedzie na jutro bo dziś zmykam na obiad do młodych , wieczorkiem kuknę tu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna w małżeństwie od lat A wczoraj jeszcze dostałam łomot bo mąż wypił o jedno piwo za mało i gość nosiło Jestem w czarnej D (U (p(I (E. Bo NIE mam dokąd pójść i poprosić o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś współczuje męża ale nie pomyślałaś że jesteś sama sobie winna . wchodząc tu niby oczekując pomocy jednocześnie zaczepiasz zwracając uwagę na pierdołę . Ludzie którzy są snobistyczni .pedantyczni ,wszystko musi być cacy i na swoim miejscu tacy potrzebują pomocy psychologa ciągle poprawiają innych . kto z takim wytrzyma NIKT taka prawda, Dużo chodzę po forum i najlepsze ciepłe prawdziwe osoby są te które nie raz piszą chaotycznie ,szybko nieraz z błędami ,sztuka polega na tym by zrozumieć sens że są przez to bardziej naturalni bez fałszu a nie sztuczni na pokaz . co by było za życie gdybym poprawiał kochającą mnie osobę jak mi powie komplement a ja jej przerwę i powiem nie mówi się tak tylko tak . czar pryska naturalność pryska . zaraz powiecie że to ważne :D ważny jest sens nie błąd ,a zrazić do siebie jest bardzo łatwo . kogo wolicie poliglotę ,upierdliwca co się czepi byle czego tylko po to b zwrócić uwagę .czy miłą osobę ,wrażliwą co czasem popełni błąd . forum jest pełne takich upierdliwców sami nie zdają sobie sprawy dlaczego nikt ich nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 11.00 a tobie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tu nadal pustki i widzę że ktoś wątki pomylił chyba :p powiem wam że kruszynka ma przepiękny uśmiech i cudowne błekitne oczka życie jest z******te :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy są zajęci przygotowaniami do świąt :) Maxx widzę, że jesteś bardzo szczęśliwy z powodu tej Małej Kruszynki :) I bardzo dobrze, bo dzieci dają największe szczęście :) Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdus dziś masz rację szczęśliwy :D chodź martwią mnie święta tylko i chrzciny ale to przetrzymam jakoś bo muszę . ciekawe jak wstanę jutro do pracy o tej ok 4 chyba trzeba wcześniej się położyć przez ten czas zmieniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co myślę, że jutro każdy będzie miał problem ze wstaniem do pracy, ale musimy jako przetrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dobry wieczor :) Ktos moze jeszcze jest? Magdus? Max-wspolczuje wstawania, mi tez bedzie jutro ciezko choc wstaje pozniej, jakos wszyscy musimy sie przestawic a to troche potrwa. Wielkanoc tez biore na "przetrwanie"- mam niehcianych gosci. Odliczam dni kiedy bedzie juz po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Hahaha, napisalysmy mniej wiecej w tym samym czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kursiku :) A ja się ciesze na święta, chociaż wolałabym mieć jakiegoś mężczyznę u boku, ale go nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Magdus-w te Swieta bedziesz bez mezczyzny ,ale moze w nastepne... juz nie ;) Ten ktos moze juz jest w Twoim zyciu,a moze dopiero go poznasz...i juz sie zamykam,bo w banaly wpadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co przestałam w to już wierzyć :. Ale dziękuję za to co napisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Nie chce nikogo denerwować ale ja nie musze jutro rano wstawać :) Mam do Świąt wolne od porannej pracy a ta druga nie wymaga porannego wstawania Miłego wieczoru dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Magdus-alez prosze :) R-czesc :) i tak mnie zdenerwowales,ze musze isc sie napic czego zimnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdus :) Fakt ale czas szybko minie a i tak pracy mi nie brakuje ale przynajmniej dzień jest teraz dłuższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursiku :) Jak Ci to pomoże to wstanę rano z Tobą do towarzystwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
R-juz sie tak nie poswiecaj,bo bede miala na sumieniu Twoj sen. Sama wstane, radio wlacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź tu mądry i zrób dobrze Kobiecie :) I tak źle i tak nie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursiku ja też muszę rano wstać, damy radę :) R masz rację trzeba się cieszyć, że dzień jest dłuższy i jest wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdus Dokładnie tak bardzo się cieszę że już rower do jazdy szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Ooo,prosze,juz towarzystwo do wstawania jest, dzieki Magdus :) R-no ale przeciez za to nas kochacie chociaz troszke,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) nie cierpię świat :( chyba jak niektórzy z Was :) Na ten czas mam zawsze dużo pracy , tzn dużo sobie wymyślam :) Dzisiaj chyba już przesadziłam bo padam :( A jutro jeszcze trzeba wcześniej wstać Magada mam podobnie , a w tym roku to już całkowity babiniec się zapowiada , jadę do koleżanki która też ma córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×