Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Mnie również :) Mam nadzieje że Będziesz Nas odwiedzać :) Dobranoc miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo to niu strona: ) dlatego Charakter to jedno a poczucie domu to inna sprawa Ja swojego nienawidzę do dziś a śni mi się często, jednak chcę żeby chłopaki wiedziały że tu zawsze mają swój kąt choć za ścianą różnie słychać: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że nie po drodze mi do Was Wpadłam wypilam kawę w doborowym towarzystwie i raczej nie mieszam w temacie: ) ale miło ze kafe ma jeszcze "rozmowy" które są rozmowami: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak wstałem ciężko ale wstałem :p i patrzę a tu prawie 4 strony do czytania :D super gość wczoraj witam i tak jak już wielu napisało zapraszam do nas pisz ile dusza zapragnie to pomaga . a ten troll to czasem wpada nie przejmuj się nim miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam To ja gość: ) dziękuję za serdeczne zaproszenia RR :) i Max66 oraz oczywiście płc***ięknej: ) Pomyśle nad tym aby gość zamienić na coś swojego: ) Na początek oczywiście kawa i ciasto dla wszystkich: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
matko, ja na jedno oko bo spać wogóle nie mogłam w nocy, ale o ciastku doczytałam :-P no właśnie - własny nick to podstawa :-) na razie jade na melisie, ale i na kawę przyjdzie czas :-) poniedziałkowe pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witam Cię Gościu:) zapraszamy do rozmowy będzie na miło, że dołączysz do nas. Trzymaj się, bo z tego co przeczytałam to nie masz wesoło. Mi się wstawało ciężko. Pogoda masakryczna, zimno, wieje jak.... Miłego dzionka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia łącze się z Tobą, bo też prawie wcale nie spałam. Nie wiem jak przetrwam ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostanęsobą
Hej wszystkim nowym i tym co już znam! Mi się dzisiaj nic nie chce. Dosłownie zaciagam się siłą do czegokolwiek. Pogoda ponura, ale udało mi się porobić porządki w ogrodzie. O rowerach pisaliscie..uuwielbiam! Samodzielna mama jak następnym razem będę w Twoich stronach to biorę rowery dzieciom. Znajomi mają dla mnie zapasowy i będziemy zwiedzać. Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia! Ps: do Gość od przemocy w domu - jesteś silna kobieta i myślę że wiesz co robisz i w odpowiednim momencie nie braknie Ci sił na "żegnam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam lenia do pracy ale mnie kusi urlop sobie zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostanęsobą
Hej Maxx Ja w piątek miałam urlop. Trzy nie zapowiedziane wizyty no to potem do wieczora już mi zostało to lenistwo. Ale dziś mi się udało porobić. Pogoda dziś u mnie zmienna! Słońce, śnieg, deszcz, słońce a do tego porywisty wiatr. Ale góry jak pięknie widać :-) Aaa i Maxx gratulacje, bo z tego co wyczytałam to dostałeś awans na dziadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Wszyscy Nadal jako gość ale ciągle pracuję na nickiem Może nie wracajmy do tego co było impulsem że na Was wpadlam poprostu jeśli mogę to czasami tu będę: ) Mię znam Was a nie chcę czytać bo to jak pisałam są Wasze rozmowy: ) jednak staram się poznać Was z Waszych wypowiedzi odkąd tu jestem: ))) Za wszystkie miłe słowa dziękuję Mam już stopkę: ) bo bardzo lubię "złote myśli "a mam już ich cały notatnik takie moje Może napiszę parę słów o sobie Mieszkam w centralnej polsce a moim seansem życia dziś: ) są synowie 15 letnie bliźniaki: ) uwierzcie chłopaki to jedyna PIORYTETOWE OSIĄGNIĘCIE co mi w życiu wyszło nie wspominając o włosach: ) ale miało być nice więc :))) dla dzieci: ))) uśmiech noszę jak ubranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulchniutka babeczka
Samotnosc nie jest straszna ale jest dolujaca.Dla mnie straszne są choroby i śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostanęsobą dziadkiem już jestem od 2.5roku mam wnuka. a teraz mam ukoronowanie i spełnienie marzeń kruszynka wnusia. nie dane mi było mieć córki to będzie moje oczko ;) gość dziś wiem coś otym mam 2 synów już dorosłych chodz jeden nadal się uczy (studiuje ale pracuje ) masz rację czytajac różne wypowiedzi można poznac troszkę ludzi chodz nie całkiem zawsze to anonimowość . chodz wiekszość z nas poznała się już w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Max Gratuluję wnuczka i wnuczki :) zawsze chciałam mieć córkę: ) potem wyszło że dwoje hmm mówię dobra dwie księżniczki a tu niespodzianka :)dwa orły: ) Dziś wstyd mi za to że czasami myśli o płci były większe niż rozsądne o zdrowiu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulchniutka babeczka dziś masz rację ale samotność dla niektórych jest też straszna . każdy człowiek tęskni za czyś troszkę innym , a lęk ma też przed czymś innym . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulchna babeczka Dlatego uważasz że samotność jest dolujaca Ja uwielbiam być sama ze sobą uwielbiam te chwilę naprawdę, myślę że mogła bym wyskoczyć na bezludną wyspę a potem wszyscy byli by zdziwieni moim stanem psychiki: ) Co do chorób i śmieci to też podchodzę do tego jak do śniadania "jest stało się trzeba to przełknąć "los wybrał nie ma co rozpaczac nad czymś nad czym nie mamy wpływu to tylko pogłębia dół: ) Ale zdrówka wszelkim i zdrowia takiego do setki lat: ) nie alko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
Hej:) zgadzam się z babeczka samotnośc może byc dołująca, każdy jest iiny wiec inaczej odczuwa samotność,na 1 działa motywująca na 2 dołująca rozumiem 1 i 2 :) u mnie bywa różnie, zależy od dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przemyślałem i od środy robię sobie wolne 3dni + 1 po świętach . może troszkę uda mi się chatę ogarnąć , jak ja nielubie sprzątać to szok ,wszystko innę mogę robić ale wielkie sprzatanie to nie dla mnie :( rynek ogarnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie samotność jest relaksem: ) wręcz energią: ) Zrozumiałam to dopiero kiedy poczułam sama dla siebie ze już nie muszę się starać dla innych i udawać ze nie widzę jak.jestem wykorzystywana przez nich Taka szczerość sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dzięki .mówią że faceci nie chwalą się za bardzo dziecmi ale ja wnukami będę się chwalił a co :D są boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
gość będąc w zwiazku nie musisz udawc i starac się dla innych , to zależy od ciebie czy udajesz i jesteś kimś innym..ja nigdy nie udawałam jeśli z kimś byłam to byłam to ja ze wszystkimi wadami i zaletami. Jesli musiała udawać no to nie dzieiw się ze teraz samotnośc jest dla ciebie relaksem Max chwal sie, chwal a co tam miło poczytac cos pozytywnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby które nie chwałą się dziećmi wnukami to dla mnie takie kołki wyciasane i nazwane mama tata babcia dziadek, bo po co żyjemy? Właśnie dla nich zawsze uważałam że dzieci i dalsze pokolenie to maleństwa do pieszczot bo życie pokaże im jakie potrafi być okrutne a najbliżsi co to.miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ja tez lubię swoja samotność , ma pełno plusów ale też minusy i to te mocne co coraz częściej daja o sobie znać . szczególnie ostatnio nie znoszę imprez czy spotkań gdzie są same pary , zaczynam się tam czuć głupio i wprowadzam dziwną atmosferę , to nie tyle zazdrość ale poczucie przegrania nie wiem jak to inaczej wyrazić może 5 koło u wozu ,coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 Może masz rację że całe moje życie to udawanie ale akceptowanie kogoś nie znaczy że nas inność ie boli, chcemy rozmawiać kompromisów w słusznym celu a jeśli on jest niemożliwy? Wtedy udajemy przyjmujemy na klatę ze rąk.jest, żyjemy w tym ale czy akceptujemy? Raczej przyzwyczajamy się naciskając zęby: ) pozdrawiam stomatologów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Max Jestem życiową pesymistka więc dla mnie obraz par nie swiadczy o NIE SAMOTNOŚCI: ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Max Jestem życiową pesymistka więc dla mnie obraz par nie swiadczy o NIE SAMOTNOŚCI: ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
ja lubie swoja samotnośc jak jestem zmęczona...wtedy robię to na co mam ochote "leże do góry brzuchem" :D:D:D najbardziej dokucza mi wieczorami, weekendami..kiedy jestem sama, wracam po imprezie do pustego domu... no nie jeste to miłe i nie nastawia mnie opytmistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie są dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×