Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość
Pewnie pomyslicie ze jestem mię normalna: ) ale ja w chwili kiedy jestem sama uwielbiam sprzątać: ) ogólnie na tym punkcie mam bzika ale mycie podłogi pięć raz pod rząd wprawia mnie w SUPER nastrój Mogę Wam ogarnąć domy przed świętami: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie pomyslicie ze jestem mię normalna: ) ale ja w chwili kiedy jestem sama uwielbiam sprzątać: ) ogólnie na tym punkcie mam bzika ale mycie podłogi pięć raz pod rząd wprawia mnie w SUPER nastrój Mogę Wam ogarnąć domy przed świętami: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
gość mi najtrudniej zabrać się do sprzatania ale jak juz zacznę to musi się błyszczeć:D Max napewno skorzyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzęsace się ręce robią swoje Przepraszam za podwójny post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś mogę podesłać ci kluczę :D ale to bym musiał chyba na 2dni tyle pracy by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
dlaczego się trzęsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak inni mają ale zazwyczaj jest tak że staramy się nie powielać błędów naszych rodziców: ) w stosunku do dzieci właśnie tak robię tzn drugi koniec kija stosuje ( tak.mi powiedziała Pani psycholog) nie mówimy o przemocy raczej o podejściu do wychowania: ) ale tego czego nie mogę u siebie wyplenic to właśnie ideał porządku wszystko na top top: ) ale robię to sama i za innych też bo czuję ze tak trzeba żeby ktoś czuł się szczęśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 Bo jestem osobą która ma nerwicę i adhd życiowe tzn wszystko na już i do tego stres i oczy dookoła głowy itd, dlatego tak cenię sobie samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś tez znam takie pary ale to nie są pary ale coś podobnego he he. ja miałem na myśli pary które widać ze są naprawdę z sobą , nie wiem dlaczego ale od razu to zauważę to jest w gestach,spojrzeniach ,mowie ciała jak to się mówi . cholerka kiedyś tego nie widziałem tak ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Max dawaj: ) Nic mnie nie złamie i.nie załamie dot to też mojego pierwszego wpisu: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
też staram się nie powielać błędów rodziców ale czasem zauważam swoje błedy dopiero jak to zrobię i w tej samej chwili łapie sie o matko ja miałam tak nie robić:( niestety błędy popełnione przez rodziców maja na nas ogromy wpływ tak samo jak sukcesy wychowawcze to wszystko nas kształtuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wszystkich:) Witam nowe osoby:) Ja też lubię sobie sprzątać jak jestem sama, do tego muzykę głośno słucham i mogę sprzątać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Max Też znam takie pary, :) czy im zazdroszczę? Chyba nie! Raczej obawiam się że to za piękne by mogło mi się przytrafić: ) ale to miłe że taka wygrana w lotto trafia się komuś, poprostu ciszę się ze oni są happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Witam z naładowanymi akumulatorami :) Dobrze że domek mam już ogarnięty :) plany co zrobić na święta też gotowe :) praca zajączka też już zrobiona :) Dzisiaj zrobiłam sobie wolne od wszystkich i wszystkiego I było mi tak cholernie dobrze samej że aż się boję :) Dostałam dzisiaj w prezencie słonko :) i to dosłownie Zapowiadali deszcz tam gdzie miałam jechać a tu proszę cały czas świeciło słonko a padać zaczęło dopiero jak wracałam do domu :) I jak tu się nie cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Magdus Co do.muzyki to hmm lubię ale nie głośno bo muszę słyszeć wszystko tzn każdy stuk puk bo od razu odwracam się Ci chwila w przerażeniu że ktoś stoi za moimi plecami Zazdroszczę chłopakom jak słuchają muzyki przez słuchawki też bym tak chciała ale wtedy tracę równowagę: ( naprawdę choć mam kawałki które aż proszą się o więcej decybeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
kurcze to ja chyba jednak jestem pesymistka bo kiedy widziałam takie pary myślałam to jest jednak ludzie sie odnajdują a po pewnym czasie dowiaduje sie ..widze ze to nie tak jak wydawał sie na poczatku:( dla mnie byc z kims to tak jak pisałam kochac wady i zalety wiem,że tak można trudniej jest tylko poznac ta 2 osobe która pokocha nasze wady i zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie jak tylko wchodze do domu od razu musi grać coś radio lub komp i to głośno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 Tak jest uczymy się calu czas, też przez jakiś czas miałam klapki e sukcesem wszystkich jest to że są świadomi jak "mają nie robić " :) ja to wiem że mam kochać całym sercem a to że przyszłe synowe mnie przeklna to hmm wpadnę do nich i ogarne dom: )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co tolerować wady zalety i inność drugiej osoby to jedno ale bez graniczny szacunek do tej osoby co kolwiek by się nie działo to dla mnie podstawa Jeśli nie ma tego to żadne rozmowy i tolerancja nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
haha gość napewno się ucieszą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
wiesz myśle, że jeśli naprawde kochamy z wadami i zaletami to szacunek tez jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 30 dziś bardzo mało osób zdaje sobie sprawę z tego ze jak kogoś kochamy to tak naprawdę kochamy zalety i wady ,to czyni całość osobowości i nawet jak nas coś denerwuję troszkę w kimś to tak musi być , próba zmiany tego może być nie bezpieczna i to jest najczęstszy bład jaki popełniamy w stosunku do partnera . przenigdy nie wolno zmieniać kogoś w coś co nam się może nie spodobać , chodź by nie wiem jak szczere były nasze chęci . to taka życiowa prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sieci
samotna..goś to jedna osoba:) ja to stara bywalczyni ..no jakis czas mnie nie był;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodzielna mamo też mam tak samo, że się nie łapie w "gościach":) Ja jak sprzątam to lubię bardzo głośno słuchać muzykę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×