Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość gość1990
kaartokaa Ja wagę dzidziusia dokładną poznam we wtorek na usg to napiszę ;) Widzę sporo chłopaków się szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia_87
Ogólnie słyszałam że od stycznia przeważają chłopczyki. Ja jutro będę mieć córeczkę. :) Dam znać jakie wrażenia mnie doświadczyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaarotkaa tak samo, wyszło ze mam wizytę 3 dni wcześniej, więc dam znać co i jak, jaka jest ta Pani doktor itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam są wśród Was jakieś dziewczyny z terminem na koniec maja?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Ancia_87 W końcu dziewczynka :) Czekamy na relację i trzymam kciuki, żeby wszystko poszło gładko i przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8526
hej ;) mogę napisać coś od siebie ;) byłam w poniedziałek na wizycie...u dr Dziatosza ;) spoko wiyta na luzie plus badanie ginekolog na ta chwilę nie ma przeciwskazań do porodu sn ;) W poniedziałek jadę na 1 ktg :) sale są super z tego co widziałam więc jestem już spokojniejsza, tylko moj mąż się śmieje że mała będzie miała w akcie urodzenia miejsce rzgów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Klara
Kochane mamusie! Cieszę się że mogę napisać w końcu o moim porodzie w gamecie. 9 kwietnia o 3 w nocy zgłosiłam się ze skurczami co 7 minut. Bałam się że możemy zostać odesłani ale nie! Zajęły się mną cudowne Panie. Ponieważ moje skurcze nie były na tyle silne a już było po terminie porodu więc zostałam podłączona pod oksytocynę. Rozwieranie szyjki trwało aż do 22, w tym czasie personel położnych jak i anestezjologiczny dbał o to żeby bolało mnie jak najmniej. Moim aniołem była położna Pani Ewa, która robiła wszystko abym jak najlepiej się czuła. Była ze mną do końca, również wtedy gdy synek zaczął układać się nieprawidłowo w kanale rodnym. Ordynator zadecydował o zakończeniu porodu cesarskim cięciem które 10 kwietnia o godzinie 00.21 dało nam ukochanego synka. Do końca pomimo bólu czułam się bezpiecznie i wiedziałam że czuwają nade mną właściwi ludzie. Mały został mi położony na buzi, dał mi całusa i 2 godziny spędził w objęciach taty. Następnie zostałam przewieziona do sali. Po dwóch dobach wróciliśmy do domku. Nie jestem w stanie podziękować każdej osobie która nam pomagała bo było wiele zmian personelu ale naprawdę kobitki dzielnie przychodziły na każde piknięcie. Warunki na wysokim poziomie, jedzonko pyszne i wszystko co dla maluszka najlepsze. Wiecie mnie nie zależało na tych warunkach ale żeby urodzić pierwsze dziecko w zdrowiu i komforcie psychicznym, naprawdę jeśli będę decydować się na drugie dziecko to wrócę do Gamety. Szczerze polecam i dziękuję za wszelkie opinie które od samego początku widziałam na forum. Pozdrawiam Kasie Słowik która zapoczątkowała temat, czekającą mamę, Lenaś, olebed i wiele innych dziewczyn które pomogły mi w wyborze tej placówki. Jeśli macie jakieś pytania piszcie ja postaram się odpisać z moim głodomorem na piersi;) Zdrówka wszystkim mamom i ich pociechom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Anna Klara gratulacje! Udalo Ci się urodzić w dniu mojego planowego terminu porodu :) Fajnie że jest kolejna zadowolona z Gamety. Zdrowia życzę Tobie i maleństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Klara
Gosc25 wielkie dzięki i tobie powodzenia na pewno dasz radę! !! A co do miejsca urodzenia Rzgów to plus jest taki ze tego samego dnia jak jedziesz do usc to masz akt urodzenia. Nasz maluszek jest już obywalem RP;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi teraz też tak jest - od marca zmieniły się procedury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Anna Klara dzieki mnie się już udało! Troszkę przed terminem w wielką sobotę -zajączek do koszyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, słyszałam, że za cesarkę w Gamecie się płaci czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRzgów
jeśli masz wskazania do CC to nie. płaci się jeśli nie masz ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dostałyście w Gamecie podkłady i podpaski poporodowe? i jakieś wyprawki dla dzieci - buteleczki z mlekiem, pampersy cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość usg bioderek robiłam na Kilińskiego. Nie pamiętam numeru bo to było dawno,ale to było w bramie niedaleko izby wytrzeźwień. Miałam skierowanie na NFZ ale była długa kolejka i zrobiłam u nich prywatnie za 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Do Anna Klara cieszę się że wszystko tak dobrze się skończyło i że tak jak ja miło wspominasz poród i pobyt w Gamecie,chciałam zapytać czy wiesz coś na temat gość 84? Bo w sumie coś o niej ucichło.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1706 niestety nie mam pomysłu gdzie i jak :) pozostaje w jakiś tajemniczy sposób zdobyć Twojego maila ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaartokaa : marta1706.1994@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olabed, Ty będziesz wiedzieć :) "Dziewczyny, dostałyście w Gamecie podkłady i podpaski poporodowe? i jakieś wyprawki dla dzieci - buteleczki z mlekiem, pampersy cokolwiek?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Gość Co do podkładów-na czas porodu wszystko jest zapewnione, po przewiezieniu na salę pytają czy masz swoje jesli nie masz to Ci dadzą. Na początek maluszka też ubiorą w pampersa. Nie wiem o jaką wyprawkę ci chodzi? Jesli o pakę z prezentami to nie. Co do butli to preferują karmienie piersią. Ubranka podklady itp powinnaś mieć swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca83
Witajcie,mam pytanie szczególnie do mam po porodzie: 1.czy jak robilyscie ktg w gamecie to musialyscie je konsultowac z lekarzem jeśli tak to czy wizyta byla platna czy może wystarczylo ze pielęgniarki obejrzaly wyniki? 2. Czy na wizycie juz do porodu ktoś prosil od was wyniki tych wlasnie ktg? Dlaczego pytam,moja doktorowa powiedziała ze nie wypisze mi skierowania na ktg bo jest to bez sensu bo po dwóch godzinach po badaniu sytuacja dziecka może się zmienić,owszem po 40tc jak najbardziej co drugi dzień należy robić ktg. I tak się zastanawiam czy gameta nie ściąga w ten sposób z nas kasy? Jestem teraz w 38tc,jestem zakwalifikowana do porodu w gamecie i co...jeśli przyjade z bólami w 40tc bez żadnych wczesniejszych wyników z ktg to mnie nie przyjmą? Z tego co się orientuje żadna np moja kolezanka która rodzila np w Madurowiczu nie musiala robić ktg przed terminem porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanca83, dziwny ten Twój lekarz, skoro nie kieruje Cię na żadne ktg. Nie wiem na co czekasz, po 38 tyg ktg powinno byc robione 2 razy w tygodniu. Wiem, że wszystko szybko się zmienia, tak samo wynik morfologii oddaje obraz sprzed jednego dnia, a za 2 dni może być niewiele wart. Ja chodzę na ktg 2 razy w tyg do swojego lekarza i pierwsze słyszę o jakimś skierowaniu. Dla waszego bezpieczeństwa warto monitorować stan zdrowia, nawet jeśli jest przejściowy, to cokolwiek można z niego wywnioskować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Blanka83 Jak pisze Mia ktg jest dla waszego dobra i spokoju. Jesli chodzi o Gametę to tam każde ktg polozna zanosi do lekarza do konsultacji. Przy porodzie sami od razu podpinają pod ktg. Na stare chyba nie patrzą ale pewna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, czy któras z was była na wizycie kwalifikacyjnej u dr Krzysztofa Struzyckiego bądź miała z nim jakiś kontakt? Wam umówiona wizytę kwalifikacyjną u tego właśnie doktora i nie wiem na co się przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy do samego porodu (naturalnego) dostaje się jakąś szpitalną koszulę czy zakłada się swoją? w tym drugim przypadku szkoda byłoby brać jakąś nową koszulę bo i tak pewnie będzie pewnie do wyrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×