Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość gość1990
Witam :) mam wizytę kwalifikacyjną 5.06 u dr. Dziatosza. Miałam robiony posiew z drog rodnych GBS ale czy będę musiała robić jeszcze posiew z o***tu? Czerwcowe mamy jak tam stres już jest? Jak przygotowania? :) Pozdrawiam mamusie i ciężarówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Gości1990 właściwie to ja nie Wiem jak to jest z tymi badaniami bo mi na kwalifikacji dr nic nie mówił. Spytal czy były robione i tyle. A stres przed porodem już mi minął. Teraz nie mogę się doczekać kiedy zobaczę swoją córeczkę. Termin mam na 13go czerwca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia gość
dokładnie dziewczyny, ktg się robi nie z "widzimisię" lekarza tylko dla dobra dziecka, szczególnie pod koniec ciąży trzeba stale monitorować jego stan, bo ma dużo mniej miejsca w brzuchu, więc wszystkie owinięcia pępowiną i inne stanowią duże zagrożenie. a badanie można zrobić w każdej placówce, nie trzeba w Gamecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia gość
w Gamecie też można zrobić wszystko na nfz tylko trzeba się zapisać do poradni w ramach nfz, czyli do dr Forteckiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia gość
no i myślę, że we wszystkich prywatnych szpitalach z kontraktem nfz jest tak samo. bo to nadal jest szpital prywatny, więc musi mieć część usług płatnych, a część na nfz i rozwiązują to właśnie w ten sposób :) tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik85
Zgadzam się z koleżankami do dr Forteckiej jest na NFZ do pozostałych płatne. Sama liczę się z dodatkowymi kosztami wizyt, muszę jakoś to przełknąć na razie 340 zł zobaczymy co dalej ale zawsze to taniej niż w Salve 3200 lub 3900 zależne od opcji;) co do Medeoru to wiem, że potrafią odesłać z kwitkiem bo np. nie mają miejsc a w Gamecie takich przypadków nie było. Jak to mówią coś za coś. Milena czekam z niecierpliwościa na odpowiedź od Ciebie. Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Dla takich warunków i swojego lepszego samopoczucia przed porodem w trakcie i po myślę że i tak warto zapłacić za dodatkowe wizyty czy to ktg. Warunki tam są na prawdę bez porównania z innymi szpitalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Goscm Dziękuję za odpowiedź. Też już nie wiem jak to z tymi badaniami jest okaże się na wizycie :) No to będziesz pierwsza ja mam na 27 czerwca. Nie mogę się doczekać tej wizyty dowiem się ile waży mały i jak w koncu będę rodziła bo na razie nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Apropo kosztów nastawilam się już na nie byle by było dobrze z dzidziusiem i wszystko przebiegło prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Gość1990 ja na wizycie kwalifikacyjnej miałam usg które trwało minute bo dr zobaczył tylko czy mała na pewno ułożona jest główka do dołu ( przejrzał opis z ostatniego usg które miałam wykonywane) i spytal czy znam płeć a że znałam to tylko potwierdził. Bardziej szczegółowe usg wykonywane jest za dodatkową opłatą czyli 180zł u dr kozarzewskiego u którego byłam osobiście jednakże w 24tyg ciąży i musze przyznać że dr jest bardzo profesjonalny w tym co robi Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Gośćm Właśnie jestem umowiona do dr Kozarzewskiego na usg ze wzgledu na to że Młody jest dużym dzieckiem i muszę sprawdzić co będzie czy jednak dadzą mi rodzić naturalnie czy jednak będę musiała mieć cesarke. 5ego się dowiem bo najpierw pójdę na usg a potem mam wizytę kwalifikacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Gości1990 a jak byś wolała rodzic? Naturalnie czy Cc? U mnie nie ma póki co żadnych wskazań Do cc i mam nadzieję, że tego unikne. Chce rodzic naturalnie. A po czym Stwierdzili że młody jest Duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Gośćm Mój lekarz już dawno mówił ze mam szansę na duże dziecko ja jestem dość wysoka, mój chłopak też. W 30tc ważył już prawie 2kg. Możliwe ze będzie ważył sporo ponad 4kg i lekarz powiedział, że obawia się ze jednak może skończyć się cc dla mojego dobra i małego. Dodał że to pierwsze dziecko i dlatego może być ciężej. stwierdził że lepiej zrobić usg i mieć pewność jak to wygląda i wtedy podjąć decyzję. Ja bardzo chciałabym urodzić naturalnie ale nie wiem jak będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
To faktycznie spory chłopak :-) ja idę w czwartek na usg i ciekawa jestem ile moja gwiazda teraz waży. Najważniejsze żeby maluchy były zdrowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Dokładnie najważniejsze jest zdrówko :) Daj znać jak tam po usg :) Imię wybrane dla córeczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Będzie Lenka :-) mąż tak wybrał a ja zaakceptowałam :-P A wasz maluszek jak będzie miał na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Alan i też wybierał tatuś ;) Ja byłam mocno niezdecydowana, gdyby nie on pewnie do tej pory bym nie wybrała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Gdybym miała dziewczynkę też dałabym Lena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Ładnie :-) jutro mam pierwsze ktg w Gamecie. Ciekawa jestem czy coś już będzie wskazywać. A później usg :-) już się doczekać nie Mogę mojego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Female902015
A ja mam pierwsza wizytę 29 maja (kwalifikacyjną) u dr Dziatosza. Mam nadzieję że jest dobrym lekarzem, namiar dostałam z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Oo ciekawe czy coś już wykaże :) daj znać jak tam :) Female902015 Też mam wizytę u Dziatosza słyszałam, że dobry lekarz ;) Będziesz pierwsza bo ja dopiero 5.06 mam wizytę. Daj znać jak wrażenia :) Ja już nie mogę doczekać się tej wizyty tego usg odliczam dni :) co raz bliżej dziewczyny i będziemy miały swoje małe skarby przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jaką położną polecacie w Gamecie?a jaką odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Gość to można sobie wybierać Położna? Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Na szkole rodzenia słyszałam, że dobrą położną w Gamecie jest p. Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula gameta
Cześć dziewczyny ;) Ja mam termin na 1.06. Jestem już po wizycie kwalifikacyjnej u dr Forteckiej. Jutro kolejna wizyta w Gamecie+ KTG. Jeden fałszywy alarm już za nami ;) o 3 w nocy jechaliśmy w strasznym stresie, bo nie był to skończony 37 tc i bałam się, że odeślą nas do CZMP. Byłam w szoku jak się mną zajęli. 3 położne, KTG prawie półtorej godziny, potem przyszedł lekarz.Cały czas mówiły do mnie Kochanie, Słoneczko nie denerwuj się, że jak coś przymkną oko na te 3 dni co mi brakowało do kończonego 37tc. Było już ładnie po 4rano, a jeszcze na koniec siedzieliśmy i z nimi rozmawialiśmy ;) Okazało się, że rozwarcie 3 cm, czop odchodzi, skurcze co 8-9 minut, ale słabe więc dalej czekamy. Jutro rozpoczynam już 39tc a mój mały nie pcha się na świat ;) mam nadzieję, że w najbliższych dniach coś się ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Paula gameta to Jesteś pierwsza w Kolejce. Będziemy czekać na twoje relacje. A który Dr Się tobą zajmował? Malutki ma jeszcze tydzień to lada dzień cie może zaskoczyć :-) chociaż chłopcy lubią posiedzieć dłużej u mamusi. Masz planowany poród naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula gameta
Ja chodzę do dr Wilka i on też mi polecił Gametę, poza tym mieszkamy w okolicach CZMP więc mam 5 minut drogi ;) Planuję rodzić SN dlatego wolałbym żeby bąbel już się eksmitował :P Zobaczymy co jutro powie dr Fortecka. KTG mam o 15.30 potem wizyta ;) codziennie wieczorem czuję skurcze, ale bezbolesne i kłucie w szyjce, napalam się i nic :p a już jestem strasznie zmęczona, bolą mnie pachwiny, miednica i wszystko dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Paula gameta a co ile chodzisz na ktg? Ja mam jutro pierwsze swoje ktg ale to dopiero 36,6tc. Też odczuwam skurcze w kroczu, ból jak na Miesiączkę, spojenie łonowe to mnie już tak boli że ciężko się ruszać, ale to chyba te skurcze przepowiadajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula gameta
to będzie pierwsze w Gamecie, bo w zeszłym tygodniu miałam jeszcze u swojego lekarza, ale Pani dr powiedziała, że na razie raz w tygodniu, a jak bym była po terminie to co drugi dzień. Ja już bez czopa i z rozwarciem oraz ze skurczami chodzę drugi tydzień więc to się chyba nie przewidzi, a tak bardzo boję się przenoszenia :/ mam nadzieję, że nasz synuś się trochę zmobilizuje i w przeciągu tygodnia wyjdzie, bo jest strasznie. Najgorzej, że jak się położę na lewym boku to mam chyba jakiś ucisk na nerw, bo nie mogę nogi do góry podnieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Paula gameta biedulka ale jeszcze trochę i będziesz miała małego obok siebie :-) warto trochę pocierpieć :-) a czop sama zauważyłaś że odszedł? Może po schodach trochę pochodz :-P a w ogóle w jakim czasie po terminie zaczynają działać i jak to w ogóle wygląda? Daja oksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×