Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość Fafia
Limonka09 gratuluje! "Szybko" poszło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Do Wandzia1 tak karmie piersią,nie planuje więcej dzieci i chce się tym nacieszyć bo takiej bliskości z dzieckiem przy piersi nic nie jest w stanie zastąpić,córki nie karmiłam bo byłam źle nastawiona psychicznie a teraz z synkiem przygotowywałam się na to.Nie wiem ile będę karmić ale 3 miesiące to minimum. A jak to wygląda u Was?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin16czerwiec
witajcie. mam pyt do Pań które rodziły naturalnie bez nacięcia krocza. Czy rozciągalyście sie wczesniej ? czy miałyście jakis krem ze sobą rozciągający ? czy poprostu szyjka rozciągneła sie i nie pękła ? Czy podano znieczulenie zewnątrzoponowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzyszcz
To nie szyjka ma być masowana, a krocze. Korzystałam z olejku HIPP (do kupienia w dużych rossmannach, gdzie jest dział dla kobiet w ciąży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola86
Dzis bylam w Gamecie, zeby zobaczyc jak wyglada porodowka. Termin mam na 13 czerwca. Warunki super. Personel bardzo mily., uprzejmy. Musialam troszke poczekac, ale wlasnie konczyl sie porod. Pani polozna przyszla zaraz po mnie, oprowadzila mnie po oddziale, wszystko wytlumaczyla, pokazala, odpowiedziala na kazde pytanie.nikt nie robil zadnych problemow. Mialam rowniez okazje poznac pana anestezjologa- bardzo sympatyczny czlowiek. Utwierdzilam sie w przekonaniu ze bede rodzic w Gamecie. Po wizycie na porodowce....wrocilam do domu jakos dziwnie spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwwww
Dziewczyny orientujecie się ile kosztuję wizyta u dr Strużyckiego w jego gabinecie na ul. Lutomierskiej ? Pozdrawiam ciepło wszystkie mamusie i ciężarówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina27
termin16czerwiec, Rodziłam w Gamecie. SN bez nacięcia krocza. Nie przygotowywała się specjalnie, nie używałam wczesniej olejków, nie masowałam. Uważam, że duża zasługa położnej oraz użyty podczas porodu olejek/żel. Znieczulenia nie miałam podanego - nie chciałam, ale też nie było takiej potrzeby. Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam na wizycie kwalifikacyjnej u dr Struzyckiego. Bardzo Miły doktor. Spojrzał na wyniki badań, przeprowadził badanie ginekologiczne i zostałam Zakwalifikowana. W przyszłym tyg mam się udać na ktg, za dwa Tyg ktg oraz jeszcze Jedna Wizyta U doktora. Warunki w tym szpitalu są na prawdę rewelacyjne. Termin mam na 13go czerwca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majowy
cześć. termin porodu mam wyznaczony na 21.05. ale dr strużyckim rozmawialiśmy wczoraj również o ewentualnej indukcji porodu max. 28.05 jeśli synek nie będzie zainteresowany przyjściem na świat wcześniej. czytałam na forum o bezpłatnych badaniach KTG w gamecie po terminie porodu, jednak Panie w rejestracji na miejscu nie miały takiej wiedzy... mam nadzieję, że w nadchodzących 6-ciu dniach poród rozpocznie się sam, ale gdyby tak nie było to jak to jest w tymi opłatami po TP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia1
gość majowy, KTG jest wtedy bezpłatne jeśli chodzisz w Gamecie do lekarza na nfz, czyli do dr Forteckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majowy
wandzia1, dzięki na informację pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Female902015
Witam A jakie jest podejście do kobiet które chcą rodzić w Gamecie ale się tam nie leczyły i nie mają tam lekarza? Ja jestem z okolic Sieradza i mam lekarza w Sieradzu, który mi polecił Gamete. Chciałabym rodzić naturalne ale ze znieczuleniem i to moje pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majowy
Female902015, ja się tam nie leczyłam, nawet nie prowadziłam ciąży. przyszłam pierwszy raz na wizytę kwalifikacyjną w 36 tyg. ciąży i zostałam bardzo miło przyjęta przez dr strużyckiego. z niecierpliwością oczekujemy na poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Female902015
A daleko macie do szpitala? Ja okolo 70 km i zastanawiam sie czy istnieje prawdopodobienstwo ze nie dojade do Rzgowa :( dziekuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Female ja dokładnie jak gość majowy też nie prowadziłam u nich ciąży. Byłam wczoraj pierwszy raz i bardzo miło mnie przyjęli. zresztą generalnie wszyscy są tam mili. Ja mam do szpitala 15min. 70km trochę sporo zależy jak twoja akcja porodowa się będzie toczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do female902015 ja też z okolic Sieradza jechałam na poród :) trasa dobra, w domu odeszły mi wody, dzień przed wyznaczoną CC, zadzwoniłam do szpitala powiedzieć co się dzieje, oczywiście kazali przyjechać :) cała ciążę prowadził mój lekarz z Sieradza a to i tak nie zmieniło podejścia pracowników szpitala do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFemale902015
Dziękuję wszystkim za odpowiedź są dla mnie bardzo pomocne. Mam tylko jeszcze jedno pytanie do Pani z okolic Sdz czy płaciła coś za wcześniejsze konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na dwóch wizytach u dr Podciechowskiego i jednej u dr Dziatosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest numer telefonu na porodówkę w Gamecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Female902015
Ja kontaktuję się pod nr 426457777 Czy dr Dziatosz jest dobrym lekarzem, ponieważ do niego mnie zapisała na konsultację Pani w recepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Female słyszałam że tak. Znajome sobie go chwala. A może mi ktoś udzielić informacji jak to Jest z tym ktg? Za tydzień mam się na nie udać będzie to 36,6tc następnie w Kolejnym tyg czyli 37,6tc a w Kolejnych tyg jak to wygląda? Za każde ktg będę musiała płacić? Za pierwsze wiem ze tak - 40zł a kolejne? Wczoraj zostałam Zakwalifikowana i doktor kazał mi jeszcze przyjść na jedną wizytę także kolejne 150zł za Wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin16czerwiec
do Female902015. Ja tez z okolic zd-wola. Jadę na wizytę kwalfikacyjną w najbliższy pondz. Nie boję się dojazdu podczas akcji... , godzina, półtorej drogi . będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff mam chwilkę aby do Was napisać i zdać obiecaną relację :) A więc wody zaczęły mi odchodzić w niedzielę przed 7 rano. Do Gamety przyjechałam około godziny 9 rano. Po przyjeździe zrobiono mi KTG a następnie zbadano. Rozwarcie miałam na około 3 cm ale zostawiono mnie już na oddziale. Około 12 miałam już skurcze co minutę i trwające prawie minutę natomiast rozwarcie tylko 5. Zaprowadzono mnie na salę porodową. Około 15:10 miałam już bóle parte. Mały urodził się o 15:40 przy pomocy pani Agnieszki. Niestety tak mocno i szybko parłam, że nie zdążono naciąć krocza gdyż główka już była na wierzchu i konieczne było szycie. Po porodzie siedzieliśmy z małym ponad dwie godziny. Moje ogólne wrażenie jest jak najbardziej pozytywne. Oczywiście nie obyło się bez kilku sytuacji w których się lekko podirytowałam ( wszystkie dotyczyły jednej pani) ale w żaden znaczący sposób nie wpłynęły na moją końcową opinię. Położne są różne ( w większości sympatyczne) ale nie spotkałam się z sytuacją aby któraś z nich odmówiła pomocy. Wystarczyło zadzwonić i nie było kłopotu. Czasem same przychodziły jak słyszały, że przydałaby się pomoc. Tak było w moim przypadku- mały wpadł w histerię i nie potrafiłam mu pomóc. Przyszła do mnie pani Ania, która słysząc ciągły płacz synka sama zaoferowała swoją pomoc. Nie rodziłam w innym szpitalu, nie bardzo mogę dokonać porównania ale gdybym miała jeszcze raz rodzić na pewno bym wybrała ten sam szpital. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które już były na wizycie kwalifikacyjnej - czy wszystkie badania trzeba na niej mieć? Niestety zagapiłam się i nie zdążę zrobić wszystkich tzn. badania będę miała w poniedziałek ale na niektóre wyniki czeka się dłużej niż 2 dni a wizyta w czwartek. Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Kaarotkaa ja miałam wszystkie Oprócz cytomegali i gbs. Doktor zwrócił uwagę najbardziej na badania morfologii, resztę sprawdził tak pobieżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafia
Kaarotkaa Nie sa konieczne wszystkie badania. Lekarz powie sam czego Ci jeszcze brakuje. Mnie dr Dziatosza powiedział ze wyniki cytomegalii nie sa potrzebne. Dodatkowo miałam wyniki wymazu z pochwy ale z o***tu juz nie i lekarz pobrał mi wymaz na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik85
Cześć dziewczyny:) ja już dziś po kwalifikacji u Dr Strużyckiego. Troszkę było zamieszania z numerem gabinetu gdzie doktor przyjmuje ale jakoś się odbyło. Pan doktor to miły, konkretny i przystojny mężczyzna. O ile dwa pierwsze przymioty są najważniejsze o tyle trzeci nadmieniam w ramach ułatwienia identyfikacji koleżankom;) Doktor zerknał na karte ciązy, przeprowadził badanie i zalecił ktg na przyszły tydzień a potem jeszcze jedną wizytę aby umówić dokładny termin cesarki. Skierowanie oczywiście dostałam tak ,że gdyby coś działo się wcześniej to mogę się zgłaszać:D uff jestem spokojniejsza. Co do badań miałam wszystko ale chyba jesli czegoś brakuje to nie ma się czym martwić zwłaszcza , że nic nie pokazywałam i starczyło to co mam w karcie ciąży wpisane. Miałam się pokusić o zwiedzanie oddziału ale skoro w następną sobotę mam kolejną wizytę to wtedy się wybiorę. Co do kosztów to na razie 150 kwalifikacja potem 40 zł ktg i 150 wizyta w nastepny weekend. Liczę , że to tylę ale oczywiście zdam relację;) P. S bardzo dużo pacjentów w klinice , biorę to za dobry omen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cesarka u dr Strużyckiego to ze wskazaniem czy po prostu chcesz tak rodzić? Znam o nim opinię z Salve i wiem, że nie podobają mu się cesarki na życznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik85
U mnie jest wskazanie, położenie pośladkowe, pierwsza ciąża. Nie wiedziałam,że doktor pracuje też w Salve ale właśnie doczytałam:) planowałam nawet tam rodzić ale do Gamety mam zdecydowanie bliżej no i przy wskazaniu jest jednak ta cesarka na nfz. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja33
Hej, mam pytanie. Wczoraj usłyszałam od położnej,która pracowała w Gamecie, że nie ma na porodówce lekarza na dyżurze, że kiepska jest opieka pod tym względem. Chodzi o poród naturalny i ewentualne komplikacje. Jak to jest. Chodzę do gamety i bardzo chcę tam rodzić. Teraz się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×