Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Lenka moja ma 86 i nie widzi od 10 lat, lezy juz tylko w lozku. Odchudzanie we dwoje zawsze jest latwiejsze-powodzenia:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka to jak maz w domu to przesylaj zdjecia ze chrzcin, swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka orientujesz sie moze czy chcac isc na urlop wychowawczy musze wykorzystac caly urlop z 2015r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z2015 nie musisz wykorzystać a idziesz na wychowawczy jednak? coś prześlę jak znajdę z chrzcin za bardzo nie mam :) przyszli teściowie i byłam tym faktem tak zestresowana, że połowy rzeczy zapomniałam zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham jak faceci twierdzą, że chcą na dietę :D mój nie da rady, obżera się słodyczami z taką lubością, że go trzęsie jak nic nie ma i wtedy nawet mamby wyjada Idze :P ale fakt, że przytył brzuch ma jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miesiąc wychowawczego ? a nie masz zaległego urlopu za 2014 ? no mój też więc się zastanawiam jka to będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka mam, ale po wykorzystaniu zaleglego urlopu i tak mi brakuje. Niestety we wakacje Filipa nie oddam, na lipiec musze wziac urlop a na siepien mama przyjedzie. Ona by przyjechala na dwa miesiace, ale ja nie wytrzymam tyle z nia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zgodzą się żebyś poszła na miesiąc ? generalnie nie ma żadnego przepisu tego zabaraniającego , tak tylko pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli powrót na jesień zimę będziesz częściej w domu na L4 niestety niż w żłobku no ale każda to musi przerobić :( ja muszę odebrać zaraz Igę, panie w przedszkolu mają jeszcze "ferie" dziś tylko ona z najmłodszej grupy była, same starszaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Hej dziewczyny doszla moja nowa waga :) Moja stara oszukiwala mnie o ponad 1 kg :O swinia :O Dzis weszlam rano na wage 72 kg stara pokazala 73,4 tak,ze jest roznica i tak z wagi nie jestem zadowolona ,ale zawsze to ponad kg do przodu :P x x x widze,ze zaczelyscie wiecej pisac chyba juz kazda wraca do normalnosci po swietach :P Mam pytanie czy ktoras z was pila blinnik witalny ? wlasnie zamowilam i dzis przyszedl.Mialam w tabletkach ,ale mi sie skonczyl a slyszalam,ze w proszku do picia jest o wiele lepszy.Juz same tabletki badzo mi apetyt zmniejszaly mam nadzieje,ze po tym w proszku bedzie tak samo. x x x i oczywiscie bardzo wspomagal mi wyproznianie z czym mialam ciagle problemy mam 360 gram kupilam dosc drogi podobno to starcza na miesiac,poki co bede probowac roznych,bo nie wiem ktory bedzie dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka a nie wiem jeszcze tego czy sie zgodza. X Guga zdaje sobie z tego sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszyfrowana chodziło ci o błonnik ? asmana przekichane mamy z tymi pracami i wychowywaniem dzieci :( guga zaraz dołączysz do nas :P ja jestem mega zmęczona nie dosyć, że przytyłam to jeszcze kompletnie się wyplułam z całych sił witalnych :) znowu miałam gości - masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Lenka a czujesz, ze prztylas? Szukasz ciagle pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka musiałaś :P ? czas mi tak zapitala że się w głowie nie mieści odkładamy kasę bym nie musiała wracać od razu no i wynajem będzie :) a wiecie, że już jedni letnicy sobie zarezerwowali :D byli już u nas z córcią i chcą mieć pewność, że będzie termin hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Nie zapomniałam Asmanka,podczutuje was i czekam na ksiedza;) Pozniej napisze,albo jutro. Wracam od srody spowrotem na cwiczenia i basen i to mnie bardzo cieszy i motywuje:) Niestety przez swieta tez mi sie przytyło,jeszcvze dostałam @ i czuje sie okropnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
tak BLONNIK tylko szybko pisalam :O haha i mi sie zle napisalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ino sie odezwij a nie, ze Twoje jutro zamieni sie w tydzien:-P . Guga to swietnie, ze juz jednych letnikow macie zaklepanych oby jak najwiecej. X Eulalia nie osiadaj ma laurach. Do 1.02 mocne 88 zwariowalas, przeciez dasz rade wiecej. Jak odpuscisz troche to znowu bedzie Ci ciezko sie wziac w garsc. X Karola wyciskasz juz? Jak czesto mssz treningi z trenerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dawno nie kupowałam sobie błonnika - a jaki używałaś w tabletkach ? tak przytyłam i to mocno- jak już kiedyś pisałam ja tak mam , że mi wystarczy kilka dni bez kontroli a kilogramy wracają jak bumerang :P asmana bardzo polecam inhalacje z soli - "nebu-dose" to jest nowość na rynk******sól jest bardziej skoncentrowana i super oczyszcza drogi oddechowe ja teraz robiłamtylko z tego inhalacje i po kaszlu i katarze nie ma śladu tylko ciężko dostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga no to super :) widać, że podoba się u was :) oj leci ten czas strasznie szybko :) szymek ma prawie pół roku- nie wiem kiedy to zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Hello Sniegu popołudniu napadało, dzieci sie cieszą.. ja mniej (2 razy mnie zarzuciło samochodem jak wracałam z pracy 😠 ) Guga zdjęcie wspólne było robione samowyzwalaczem więc "doskoczyłam" z tyłu (żeby dzieci nie zasłonić ;) ) Asmanko licze realnie na te 88 bo po świętach liczyłam kcal tylko przez jeden dzien.. wiec nie wiem czy coś mniej ubędzie jeśli sie szybko nie wezme w ryzy... Kate Ty tez nie szukaj wymówek tylko do roboty czas!! Skoro zaczynasz znów ćwiczyc to krok w dobra strone. I nie zapominaj o tebelce :) To motywuje jeśli trzeba sie przyznać ile na liczniku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zaszyfrowana też mam problem z wc, siemię lniane nie pomogło, teraz będę testować chia. x Asmanko otóż pogadałam z gugą i upewniłam się, że skupiam się na cardio do czasu zbicia wagi. Ja mam już dość ciągle podobnej wagi,mimo że cm lecą, to waga też powinna, bo dużo ważę (85,5 przed świętami). x Lenka mi też wróciło dużo kg,my na tym samym wózku jedziemy.. Mam nadzieję, że zejdzie szybko, łudzę się, że to też woda i brak wc.. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka cieszę się też, kasa się przyda! jutro zaczynamy remont sypialni, robimy pokoik dla dzieciaków nic szczególnego bo na meble nie mamy, więc robimy tak neutralnie elektrykę, ściany, podłogę mi też doszło.... w czwartek u lekarza dowiem się ile :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatrixx
Ha! Karola wywolalas mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam wczoraj w nocy, dzisiaj 1szy dzien w pracy takze jest roboty po pachy. W Pl bylo przecudownie :) Jadlam wszystko i ile wlezie, ciast zjadlam za wszystkie czasy, mojej babc****erniki, sernik, makowiec, orzechowiec i czekolada tez poleciala w ogromnych ilosciach. Do tego duuuzo ruchu, codziene spacery, zaliczylismy 4 miasta, polazilismy po gorach - ogolnie INTENSYWNIE, dlatego czuje sie tak super wypoczeta. Na wage nie wchodze do po @, ale mysle ze nie przybylo duzo, nie czuje sie na wiecej niz 2kg. Zobaczymy wkrotce :) x oczywiscie rozpoczelam wyzwanie Styczen bez slodkiego i sie trzymam, licze kalorie na 1800 od dzisiaj bo na wyjezdzie nie bylo jak. I nie dalam rady Was czytac :( musze sporo nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×