Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
Tak tak Nelly jest z salonu emmi mariage :-) mi się też bardzo podoba nawet jest śliczna z tą zabudowana góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei pomału zaczynam myśleć o tym jaki bukiet ślubny wybrać. Czy bukiet normalny czy z kwiatami splywajacymi? Co myślicie :) a wy jakie bukiety wybieracie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podobają mi się duże wręcz ciężkie "takie sprawiają widok"bukiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszt fotobudki u nas jest różny od 600 do 800zl za np 2 h ale one w zupełności starcza a jaka pamiątka jak każdy wklei zdjęcie do księgi gości z życzeniami dostaje się 2 kopie zdjęć. no właśnie bukiet i z tym też mam problem sama nie wiem czy jakoś skromny delikatny czy jakiś duży :-) he my to mamy problemy co nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja szukalam zdjec bukietow w internecie i patrzylam na bukiety z czerwonych roz,ale jak znalazlam z czerwonych z dodatkiem bialych to sie w nim zakochalam;) mam nadzieje,ze w kwiaciarni zrobia rownie sliczny:) ja chce taki bukiet jakby kulke i bez przesady z jego wielkoscia,bo jak sie przesadzi to Ty bedziesz jego ozdoba,a nie on Twoja;) a takie bukiety splywajace trzeba pilnowac ktora strona go trzymac,zeby dobrze wygladal,wiec wez tez to pod uwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podobają bukiety kulki lub luzno ułożone ale też w tej formie i raczej coś z tego rodzaju będę miała. a ty jaki byś chciała? a kwiaty jeden gatunek czy raczej kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a fotobudke tez juz znalazlam,u mnie w miescie znalazlam za 299zl/1godz...troche sporo:(ale jeszcze poszukam jakiejs atrakcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja jak juz napisalam wyzej czerwone i biale roze z przewaga czerwonych:) i chce,zeby nie byly w mikrofonie,tylko owiniete biala wstazka i na dole zeby troszke lodygi wystawaly:) jak dorwe sie do komputera to poszukam i sprobuje Wam pokazac,bo teraz pisze z telefonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My załatwiliśmy wszystko. Ślub 3 lipca 2015, restauracja Agawa we Wrocławiu :) Dziś muszę klepnąć fryzjera, na dniach załatwiam torta :) Zostaje jeszcze makijażystka (może macie jakaś we Wrocławiu?) i bukiet- planuję cały biały lub biały z dodatkiem pastelowych kwiatów, ale dokładnie jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkainka
Widzę, że nie tylko u mnie przygotowania idą pełną parą. My z narzeczonym idziemy pełną parą i większość rzeczy mamy ogarnięte. Wesele jest na 50 osób, będzie w restauracji nova w hotelu kamena w chełmie. Choć niespodzianek być nie ma prawa, z każdym dniem rośnie podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chce bukiet związany wstążka a nie w mikrofonie, tak żeby ładnie lodyzki było widać bukiet z kwiatów pastelowych a dokładnie cieniowane odcienie pastelowych rozow. torta to ogarniemy za rok i fryzjera też bo byłam pytać i mówiła że tak ok 5 miesięcy przed weselem sobie śmiało można rezerwować. co jeszcze dziewczyny macie w planach dzielcie się piszcie, fajnie ze jest tego coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam pomysł na prezenty dla gości takie magnesiki z wizerunkiem pary młodej jakimś zabawnym co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też fajny pomysł i ciekawy :-) a welon będziecie miały jakiś długi czy krótki? bo ja do welonu chcę jeszcze mieć kwiatka we włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal, brawo:) mowilam,ze sie Wam uda i na pewno bedzie cudnie:) po slubie daj nam tu znac jak bylo;) co do prezentow dla gosci to ja myslalam,zeby zrobic cos w takich woreczkach z organzy i tak pomyslalam,ze po prostu jakies cukierki czy cos takiego,a do tego doczepic karteczke z podziekowaniem i tyle chyba:)moj narzeczony oczywiscie "a po co to, a po co tamto, a tamto niepotrzebne..." Wasi narzeczeni tez tak maja czy to tylko moj?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też mój taki jest a to nie potrzebne a czemu to a nie tamto oni tacy są,wszystko by chcieli ale żeby tylko palcem nie kiwneli przy tym.To chyba każdy facet taki do niczego nie przywiązują wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: to nie chodzi o to,że chciałby wszystko,tylko,żeby nic nie załatwiać,tylko,żeby było wszystkiego jak najmniej...że po co to,a tamto niepotrzebne;) a pisałam Wam wcześniej,że jak dorwę komputer to poszukam bukietu,który sobie znalazłam i Wam pokażę,więc...znalazłam;) wpisz "bukiet ślubny czerwone i białe róże" i w grafice to jest drugie zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam bardzo ładny :-) no mój też jest taki ze by chciał wszystkiego jak najmniej no ale trzeba jakoś to wszystko ogarnąć żeby było ładnie i gustownie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i maja racje-po co te wszystkie prezenciki dla gosci, byłam na wielu weselach i te wszystkie aniołki, magnesy, cukierki zostawaly na stołach, kilka osób zjadło cukierka, kilka osób zostawiło -tylko sobie państwo młodzi tyłek zawracaja takimi pierdołami i mysla, że to jakies wyjątkowe jest- bezsensowna moda na pierdoły a migdały i cukierki w jakiejs tam organzie to już w ogóle przegięcie-ludzie:/ po co komu takie pierdoły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a Ty co ciekawego robisz mądralo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój narzeczony nie jest taki ze tego nie tamtego nie. akurat całe szczęście nie mam z tym problemu :-) a co do prezentów dla gości uważam ze to jest urocze ja np Lubie jak na weselu u innych coś takiego dostawałam kwestia gustu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no dokladnie,kto co lubi...a nie od razu,ze wszyscy uwazaja,ze to beznadzieja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika223 to moje obecne okolice- mieszkam w BB :) Słyszałam, że piękne wesela tam robią i jedzenie całkiem niezłe. Sama chciałam robić wesele w "Romeo i Juli" w Szczyrku :) eM: Udało się wszystko, ale obiadu na statku nie dało rady załatwić w ciągu jednego dnia niestety :( Ale w takim razie po wszystkim pójdziemy tam na zdjęcia :) Co do prezencików wydaje mi się też zbędne dawać coś chyba że przy wyjściu po paru kawałkach ciasta w ładnym pudełeczku. Ewentualnie dla każdego 100ml wódki z etykietą wódki weselnej :) Ps. Mam nadzieję dziewczyny, że mogę pisać i mnie nie "wyrzucacie" z tematu z racji przełożenia ślubu na ten rok? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie będzie 130 osób, mamy ślub w październiku, wszystko już jest, nawet mamy załatwioną firmę pirotechiczną do fajerwerków bo chcieliśmy zrobić taki prawdziwy pokaz sztucznych ogni, z muzyką i znaleźliśmy ich http://www.clickpyroart.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że cię nie wyrzucamy z topiku :-) jesteś mile widziana jako pierwsza nam opowiedz jak to jest w tym wielkim dniu bo ja mam wesele za rok a już mam malutki stresik. piszcie o wszystkim co wam tylko do głowy przychodzi chętnie wymienimy się swoimi poglądami :-) ogólnie stresujecie się? ja mi utworek na pierwszy taniec już coś myślicie? ją chce naprawdę coś wolnego.stresuje się błogosławieństwem bo napewno będą łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się bardzo cieszę :) Powiem, że stres jest! I to ogromny! Mimo, że to tylko ślub cywilny to błogosławieństwo pewnie i my będziemy mieć. I boję się, że jednak na przysiędze polecą mi łzy chociaż też nie jest ona tak uroczysta i piękna jak przysięga w kościele. Po wszystkim Wam opisze jakie były moje odczucia i co bym zrobiła lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chcemy wolną piosenkę na pierwszy taniec i prawdopodobnie będzie to wielka miłość Seweryna Krajewskiego Też chcę mieć oprócz welonu kwiatek we włosach aby po oczepinach nie mieć głowy bez niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślałam o tej piosence :-) a fryzurke jaką planujecie mieć na ten wielki nasz dzień? ja chcę mieć upiete wszystkie do góry jakoś luzniej. bo za mocno spięte dają efekt przylizania a tego chciałabym uniknąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chial abym welon do kościoła z trenem odpinanym a podspód kwiatka również. a co do piosenki to chyba będzie Kindla z kimś takim jak ty zawsze się wzruszam jak to słucham :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę nad tą piosenką i nad krajewskim jedną z tych dwóch napewno wybierzemy. a butki płaskie czy raczej wysokie będziesz miała? ją na spodzie koturn a obcas ok 8 cm.a plener macie w planie? i gdzie planujecie sesję? i to po weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×