Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmmika

ESKULAP BIELSKO BIAŁA

Polecane posty

Gość marcowa_mama
Koleżanko, która ma mieć jutro wywoływany poród? Jak tam? Wszystko aktualne czy może jesteś już po, bo zaczęło się wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sie nie zaczelo,także jutro będziemy dzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa_mama
A na którą masz się jutro zgłosić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z Was wie coś na temat profilaktyki zrostów po cc? chodzi mi o taki żel, który lekarz wykonujący cc stosuje podczas operacji, aby zapobiec powstawaniu zrostów? czy jest to robione w eskulapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten żel to pewnie Hyalobarrier, ponoć super, ale drogi ok 600-700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od reklamy zelow idz gdzies indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie reklamuję żadnych żelów, tylko mam cesarke w eskulapie na poczatku kwietnia i pytam, czy ktos to stosował? w ogóle to troche szacunku, bo dzieki mnie wrócił stary wątek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie już o nic nie można spytac, bo zaraz ktos życzliwy posadzi o reklame a może zazdrościsz, ze nie wiedziałas wczesniej o tym specyfiku i masz zrosty, a moze cie na niego nie stac, bo ledwo co uzbierałas na poród???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam jakis czas temu. Czytam watek od dawien dawna i musze przyznac ze ostatnio schodzi na psy. Ciagle awantury. Obrzucanie sie obelgami. Czyzby gimbaza zaczela rodzic w eskulapie? Nawet gdyby ktos "ledwo" uzbieral na porod to czyni go gorszym od ciebie? Zycze szybkoego i sprawnego rozwiazania oraz zdrowego dziecka, bo to roznoe bywa kolezanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze roznie bywa zwlaszcza gdy zamiast lekarza usiluje cie leczyc felczer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Felczer raczej nie leczy... znowu tu smietnik robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie dziewczyny opisujące swoje cesarki pisały, ze przed cc dostawały kroplówkę i miały ktg wiecie jaka to była kroplówka? moze pamiętacie a jak nie to mam prośbę, zebyście sprawdziły na wypisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno pytanie-czy po cc dostałyście antybiotyki zapobiegawczo? pytam, bo w szpitalu państwowym moje koleżanki dostawały augmentin przy wypisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska88
hej dziewczyny. mam pytanie czy jest tutaj mamusia która rodziła w eskulapie mając cukrzyce ciążową? Niestety mi wyszla cukrzyca, z tego co wiem , dzidzius po urodzeniu moze dostawac jakies kroplówki, ewentualnie przez pierwsze godziny musi byc pod stała kontrola, i teraz waham sie czy rodzic w eskulapie czy raczej w panstwowym szpitalu przy swoim lekarzu prowadzącym. Chodzi mi o to czy któraś z was miała doświadczenie rodzac w eskulapie, czy kontroluja stan dzidziusia czy traktują go tak jak każdego zdrowego noworodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eska88 ja niestety też mam cukrzycę ciążową. Na szczęście nie muszę brać insuliny ani żadnych tabletek, tylko dieta :) W poniedziałek mam wizytę przedporodową, więc o wszystko zapytam i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska88
Ja narazie tez jestem na diecie. Super, bede Ci wdzieczna jak sie czegos dowiesz i napiszesz. Ja bede miala przedporodowa pewnie dopiero na poczatku kwietnia. A nie ukrywam ze wolalabym wczesniej wiedziec jak to tam wygląda. Dietetyczka mnie nastraszyła, że poprpstu jak dzidzius sie urodzi to dla niego to jest szok, gdyż do tej pory korzystal z duzej ilosci cukru a teraz musi sobie sam radzic, i potem jak lekarze to przeoczą mogą byc poważne problemy z noworodkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :-) wczoraj bylam na wizycie przedporodowej i jestem mega zadowolona!! Doktor Zalewski super facet - mysle ,ze przy nim cc nie ma sie czego bac :-). Termin mam ustalony na 20 marzec :-):-):-) Eska88 pytalam o opieke nad noworodkiem matki z cukrzyca i doktor powiedzial, ze nie mam sie czego obawiac. W klinice pracuja dobrzy lekarze i kazdy wie co powinien robic, i mam byc spokojna bo dzidzius bedzie naprawde pod dobra opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spytałas o te kroplówki przed cc i antybiotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska88
To mnie pocieszyłaś, dzieki za informacje. Ja z ciekawosci zadzwonilam dzisiaj do Eskulapa zapytać kiedy mam sie umowic na wizyte przedporodową i czy jest lekarz neonatolog w klinice, i miła Pani powiedziała to samo, że nie ma sie czego obawiać, rodzą u ich kobiety z cukrzycą i lekarz neonatolog jest w klinice. Kiedyś czytałam na internecie ze noworodek powinien byc od 3-5 dni w szpitalu po porodzie. Mam na myśli dziecko matki chorej na cukrzyce. I własnie nie wiem jak to bedzie w Esku , bo po 48 h wypisuja do domu. Moze uda sie zostac jedna dobe dłużej, nie ukrywam ze wolałabym aby dzidziuś był pod opieką. Boje sie ze wrocimy do domu a on zacznie miec jakies problemy, i co ja wtedy sama zrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipir
Cześć dziewczyny, mam termin na 26 kwietnia i czeka mnie podjęcie decyzji czy chce rodzić w Eskulapie CC czy u siebie w mieśćie SN :-( mam nadzieje ze pomozecie mi podjąc decyzje bo to moje pierwsze dziecko i jestem megaaaa przestarszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie nie przyjmą do esulapa bo byłam w ciąży miesiąc w spitalu i to w klinice bo groził mi poród przedwczesny mam też duży miesniak i to może być problem przy cc w sensie że muszą uważać gdzie tną bo nie moga go przeciac ogólnie jestem dla niech za dużym ryzykiem mam 36 lat chyba wole państwowy szpital bo moja ciąża i to wszystko u mnie nie jest takie wzorowe a oni chcą wzorowe ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipir A dlaczego nie bierzesz pod uwagę porodu sn w znieczuleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betty pojawiasz sie zawszej jak trzeba kogos przekabacic na sn to juz sie nudne robi... kiedys wiecznie pisalas o lewatywie... moze przydaj sie na cos konkretnego i odpisz dziewczynom pytajacym o kroplówke, antybiotyk, szczepionke i inne, a nie ciągle mielicie to samo ten wątek jak i poprzedni schodzi na psy wiecznie dyskusja sn/cc a przypominam ze to o esku konkretnie wątek i byłoby fajnie, jakby te co juz tam były informowały te oczekujące parę lat temu tak własnie było, a teraz żadnych konkretów nie idzie się dowiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam dokładnie tak samo jak dziewczyna powyżej, o formalności w bielskim usc dla przyjezdnych tez było pytanie i zadna nie raczyła odpowiedziec, a wszystkie tam były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początekkwietnia
ja się kiedyś pytałam o krew pępowinową i też nie było zainteresowania wszystko sprowadza się do sporów sn/cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska88
ja również prosze o informacje na tema formalnosc w usc po porodzie. Jestem z innego wojewodztwa i szczerze mowiac nie mam pojecia co w jakiej kolejnosci trzeba zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś dzwoniłam do esku, jestem po dwóch poronieniach i to moja trzecia ciąża (na szczęście donoszona), a mój lekarz nie chce mi zrobić cc czym mnie przeraził bo niesamowicie boję się porodu naturalnego. Powiedział że nie ma wskazań. A miła Pani z esku powiedziała, że poronienia są wskazaniem do cc więc pewnie będę tam rodzić :) Termin porodu mam na 7 kwietnia ale cesarkę zrobią mi tydzień wcześniej. Nie wiem dokładnie kiedy, muszę jechać na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty842
gość z 20:56 Sorry ale nie rozumiem o co ci chodzi? Czy ja kogoś namawiam do porodu sn? Dziewczyna powyżej napisała że zastanawia się na cc w esku lub porodem sn u siebie w szpitalu.Wiec jakby nie było bierze pod uwagę poród SIŁAMI NATURY.Zapytałam wiec dlaczego nie bierze pod uwagę porodu sn w znieczuleniu.I to wg ciebie jest przekonywanie do porodu sn? Zniechęcam kogoś do cesarki? Przekabacam na sn? Poza tym dziewczyna prosiła i pomoc w podjęciu decyzji wiec o co ci chodzi? A z tą lewatywą to kompletnie nie wiem o co ci chodzi? Wiecznie o lewatywie pisałam??? Chyba mnie z kimś pomyliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×