Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka 88
Zeby dostac dobra diagnoze trza klasc gtuba kase a tak ci nasi lekarze yp k***a laske ci robia ze cie przyjma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka to jest święta prawda tylko pytanie na H***płacimy składki zdrowotne skoro i tak chcą kasę w łapę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) dziś wróciliśmy z synkiem. było super fajnie :-) i starania jak nie wiem co :-) owulacja też była silna :-) zobaczymy za jakieś 2 tygodnie jakie będą skutki tych starań. bombka miałaś testować 23 w moje urodziny, może jeszcze jest szansa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Mbuam mialam ale niestety nie wytrzymalam. Sytyacja taka ze strasznir boli mnie dol plecow ale tak ze schylic sie nie moglam i teraz plamie koloru kawa z mlekiem a @ nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź jutro na bete rana będziesz wiedziała czy w ciąży nie jesteś. jeśli jesteś to do lekarza jak nie to weź tą luteine na wywołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Mniam wszystkiego najlepszego:) U mnie plamienia ustaly. Nic nie leci. Poczekam na weekendu jak @ sie nie zjawi to biore lutke i do ginekologa ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dzięki bombka za życzenia :-) smuto spędza się 30 urodzimy bez męża :-( jestem po owu więc mam teraz względny spokój nic u mnie się nie dzieje. ciekawa jestem czy wyjazdowy sex przyniesie efekty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Ja trzymam kciukas :) nio wiem jak bez meza dlugo bym nie wytrzymala. Dzis zauwazylam jedna zaleznosc jak zaczynaja bolec mnie plecy nad samym tylkiem to zaraz zabarwia mi sie sluz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda123
Hej babeczki ;) u mnie juz 11 tydzień ;) spać się chce Strasznie. Muli nadal. Do tego przy szybkim wstawaniu albo kaszlnieciu kije mnie nagle w jajniku tak jakby ktoś mi igłę wbił i powoli wyciągał. Trochę się martwię a wizyta dopiero za tydzień ;( a za dwa USG prenatalne ;) nie mogę się doczekać. A jak starania? I jak ciężarówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunegunda ale ten czas szybko leci dopiero co test robiłaś a już 11 tydzień. ja testuję za 2 tygodnie dopiero. starania były i mam nadzieję że okażą się owocne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, Kunegunda, no faktycznie przeleciało. U mnie 8 tydzień, samopoczucie dość kiepskie ;) no ale takie uroki pierwszych miesięcy. W poniedziałek kolejna wizyta u ginekologa, przy pierwszej wizycie niestety lekarz miał trochę zastrzeżeń (słaba akcja serduszka i krwiak koło pęcherzyka), więc ta wyjaśni, czy wszystko z maluszkiem jest w porządku. minia, bombka - trzymam za was kciuki w tym cyklu :) Bombka - powtórzyłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Tak wczoraj i pojawila sie 2 kreski ale dzis rano krew ze skrzepami wiec nawet jesli to juz po wszystkim 1dc ide 4 marca do ginekologa i zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Bombka nie poddawaj się, w końcu się musi udać! Trzymam za Ciebie i pozostałe wszystkie niezaciązone dziewczyny nieustające kciuki! Bedzie dobrze! x Ja wczoraj w końcu byłam na USG, serduszko pięknie bije, według pomiarów 7t4d czyli tak jak według moich wyliczeń. Bardzo się cieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nie poddaje sie tylko sily juz nie mam do tych lekarzy i twierdzen ze ze mna jest wszystko ok :( Jak teraz nie zadbam o siebie to nie zajde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka powiedz mi mocno krwawisz??? może nie wszystko stracone??? sama nie wiem ale wiele jest dziewczyn które miało krwawienie a ciąża się utrzymała. trzymam kciuki. walcz dziewczyno. 2lus3 będzie dobrze teraz serduszko będzie biło jak dzwon :-) serotka dobrego samopoczucia życzę Tobie i wszystkim zaciążonym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 6 marca wypada mi termin @ długo jeszcze. staram się nie myśleć o testowaniu ale pewnie pierwszy zrobię na początku marca bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Mniam wlasnie nie. Przez ok tydzien mialam plamienia bezowe koloru rozcienczonej coli i nieraz tam niteczki krwi i tyle ale dzis rano bylo juz wiecej tego i taki maly skrzep pozostal na papierze czerwono czerwony i tyle i krwawienie ustalo. Zrobilam rano test ale nic nie wyszlo. Wzielam wczoraj na noc luteine i zobaczymy co dalej. Jezeli w niedziele nie dostane @ 4.03 mam ginekologa i zobaczymy. Ten wczorajszy test nie wiem po jakim czasie wyszedl pozytywnie bo zrobilam i schowalam do torby i spojrzalam po 30 min na niego. Obiecalam sobie ze wiecej nie testuje lekarz mi wszystko powie.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to i lepiej. można zwariować robiąc te testy. wiem coś o tym. ja też walczę ze sobą żeby się nie nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chciałam wam powiedzieć że zaczynam myśleć że tym razem się udało bo rano miałam takie małe włukienka krwi na majtkach, bolał mnie cały dzień brzuch jak na okres, i teraz mam tyle białego śluzu że pływać w tym można. nie nakręcam się ale myślę że niedługo zatestuję. a jak u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
U mnie nadal @ brak biore luteine i plamien brak ale test pozytyw minimalnie. Jutro lece na bete :) i opedzlowalam pojemniczek bitej smietany :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka jeśli test wychodzi pozytywny to idź na bete i bierz luteinę bo w razie co to ona też jest na podtrzymanie ciąży. trzymam kciuki za twój sukces :-) może będziemy razem chodzić w ciąży :-) muszę poszukać naszą tabelkę :-) bo może ktoś się będzie musiał dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża Anka_32--------------32----------1----------------- ciąża 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża serotkaa-----------------33-------1------------------ciąża Milenaaa888-----------26--------5------------------ciąża Agaa87----------------27----------4-------_---------28.01 . 2015 ??? Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 ??? pigwa86---------------28------------1-------------------1 1.02.2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------07.03.2015 Dita333 ----------------31------------5----------------25.02.2015 Bombka88 - - ------ 27----------1 --------_-------- ?. 02.2015 Agnessss86------------28------------6--------------? Iza28-------------------28-----------5------------------? Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? calanthee-------------29-----------2------------------ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Bombka no jak jest minimalna kreska to już coś znaczy :) u mnie też była ledwo widoczna :) Minia trzymam kciuki aby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Te kreski wychodza tak slabiutkie ze nawet ja sie zastanawiam czy cos tam jest. Przewaznie po ok 30 min robi sie troszke bardziej widoczna pod swiatlo. 4.03 mam lekarza wiec sie dowiem co i jak :) nie nastawiam sie na ciaze bo mysle ze testy bylyby juz bardzo widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Dziewczyny trzymam kciuki za was mam nadzieję. Że i ja razem do was się dołączę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka nie katuj się tylko zrób jutro bęte. testy mogą wychodzić jasne bo nie każda kobieta ma na początku dużo HCG ale to nic złego nie oznacza. a poza tym to robiłaś test rano czy w ciągu dnia. i kiedy powinnaś mieć miesiączkę???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Robilam kilka w poludnie z rana i zawsze taka sama reakcja minimalnie widoczna slabiutko druga kreska z biegiem czasu troszke bardziej wyrazna. @ spoznia mi sie juz 7 dni liczac na to ze cykl 26 dniowy i rowno tydzien temu zaczelam plamic....jakos 2 dni temu myslalam ze @ bedzie bo rano taki malutki skrzepik ciemo czerwonek krwi wylecial ale po tym nic czysto. Od 2 dni biore 1 tab luteiny na noc i znow wrocil mleczny sluz taki wodnisty tak mi mokro ze mam wrazenie ze leci mi @. Jutro ide rozwiazac zagatke czyli ujrzec wynik badania 1< :( dzis malo co wozka nie kupilismy :) weszlismy do toys for us i tak zestaw 2w1 za 499 zl babysafe czy jakos tak....ale jak odeszlismy to takj babsztyl kupil go mi sprzed nosa ( kolezance chcialam kupic bo jest w 3 msc ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda123
Ja też miałam slabiutkie kreski prawie nic nie widziałam dopiero później beta i nast test z rana bardziej widoczny ale bez szału. Teraz 11tydz ;) trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×