Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość marteczka87
Witajcie U mnie po staremu... widzę że ja sama jedna z was bez zawieszenia przykre a jednak prawdziwe. ..także rozumiem. Nadzienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Oj wiem oj wiem. Dzis bede juz malo pic w nocy bede sie starala nie sikac zeby rano zrobic z duzego stezonego moczu testa pink kupilam. Nie lamcie sie dziewuszki dla kazdej kiedys zaswieci slonce :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dziś paskudnie czuję. jestem nerwowa, rozdrażniona i czuję się jak bym była przeziębiona. samochód dziś mi nawalił i powiem wam że ciężko jest coś załatwić bez chłopa w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Zrobilam porannegi testa i co i znow bladzioch bladzioch:( chyba beta nie przytasta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
Dziewczyny tak chyba zrobię zajmę się sobą i zacznę myśleć o nowej pracy. Rozmawiałam z mężem wczoraj i doszliśmy do wniosku, że jeśli się nic nie poprawi to wezmę urlop poszukamy jakiejś fajnej oferty i pojedziemy we dwójkę lub z córcią odpocząć :) miniaaaa podziwiam Cię tyle czasu bez męża ale niestety teraz takie czasy :/ bombka88 przy mojej pierwszej ciąży też kreska była bladziutka i wcale się nie zmieniła więc dla spokoju idź na bete a później do lekarza a zobaczysz, że wszytko dobrze :) Aaaa dziewczyny jak następnym razem będę miała takie humory to proszę powiedzie żebym się ogarnęła i mi się poprawi :) a teraz uciekam do pracy miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
A nie wiem tego posta widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) dziś piękna pogoda na pomorzu :-) mój Jasiu bawi się w ogródku. a ja mam chwilę spokoju. dziś spałam długo. uroku posiadania 3 latka. sam już się sobą zajmuje więc można dłużej się polenić. madziu cieszę się że zmieniłaś podejście :-) urlop na pewno dobrze wam zrobi. oderwiecie się trochę od codziennego kieratu. bombka ja bym się nie zastanawiała tylko poszła na bete. to że masz niskie stężenie to nic złego ważne żeby prawidłowo przyrastała. więc ogarnij się jutro z rana i zrób bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio zrobie zrobie. Pamietam ze z olo tez mialam druga kreske jasna ale nie az tak. Szlam po drodze kupilam test pepio podobno czuly bo 10 a nie 25 i co i dupa pokazal zero drugiej kreski. Wiec jutro 7.00 przychodnia beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka ja miałam tak samo! Bądź dobrej myśli ;) ale tez się nie nakrrcaj bo stres nie jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Zobaczymy co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tamten post się pokazał ale trzy wcześniej nie. Wczoraj rano, wieczorem i dziś rano i teraz trochę mam śluz najpierw brązowy a teraz taki czerwono-różowy i jest tego naprawdę mało bo tylko na papierze. Pojechałabym na szpital ale u mnie w szpitalu od razu klada nie ma doradztwa dla ciężarnych i musiałabym się zawieźć sama i jeszcze z małą. W pierwszej ciąży miałam typowe plamienie, żywa krew i lezalam tydzień w szpitalu i ani razu mnie nie zbadali tylko dawali luteine. W środę mam wizytę ale może uda mi się przepisać na jutro. Co myślicie ? Czekać do jutra czy jechać na szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać ze w piątek był seks wiec to może ma coś wspólnego z tym dziwnym śluzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniła do ginki bo nie dawało mi spokoju to wszystko i kazała leżeć i jak nie ustąpi to jutro na wizytę a jak ustąpi to na umówiona w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja ekspertem nie jestem ale na twoim miejscu bym poczekała. skoro w szpitalu i tak Ci nie zrobią badań. bombka trzymam kciuki za jutro we wtorek będziemy już wiedziały na czym stoisz. a kiedy powinnaś mieć okres????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Zjadlo mi posta:( Aniu lez jak lekarz kaze. Mniam @ powinna byc 20.02 ale cisza nic nie leci. Dzis maz mnie przyatakowal ale troszke i przy podcieraniu byl leciutko rozowy sluz ale nic dalej nie leci. Nio jak jutro bete zrobie to o 17 bedzie wynik a we wtorej wizyta. A co moze wplywac oprocz ciazy na pozytywny wynik ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czytałam że po seksie właśnie może być taki śluz bo ściany macicy są bardzo ukrwione i delikatne i mogą pękać. Leżę juz od rana, od godziny jest już mąż wiec zająl się małą ale szczerze to współczuję kobietom które muszę leżeć całą ciążę bo ja po jednym dniu mam dosyć. Xxxxx Bombka podobno przy tarczycy może też pokazywać pozytywny wynik. Jutro daj Koniecznie znać Xxxxx Minia a Ty się nie denerwuj, co ma wisieć nie utonie :) lepiej powiedz czy masz jakieś objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka o tym nie myśl jakie mogą być przyczynie fałszywych wyników testów ciążowych. jak jutro bęta będzie 0 to się będziesz zastanawiać z lekarzem we wtorek nad tym. ania lekarz dobrze radzi. to na pewno nic groźnego. odpocznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mnie to mam od 4 dni lekko podniesioną temperaturę. jeden dzień miałam dużo mlecznego śluzu. głowa mnie bolała i plecy przedwczoraj i od 3 dni chodzę nerwowa. równie dobrze mogą to być oznaki nadchodzącej miesiączki. jeśli tym razem nie jestem w ciąży to sobie odpuszczam. nie mówiłam Wam bo nie było okazji ale pod koniec sierpnia przeprowadzam się do męża do Norwegii tam znajdę pracę i dopiero wtedy zaciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Robilam niedawno wyniki na tarczyce i mialam wynik idealny czyli tarczyca ok. Wiec mysle ze od tego czasu nic sie nie zmienilo. Czuje non stop ucisk w brzuchu i uczucie takie jakbym zaraz miala dostac @. Cycki mnie zaczynaja bolec po bokach i z ok 2 godziny temu zjadlam obiad marchewke na masle, ziemniaki i kotlet z piersi i teraz siedze i i mi jakos tak sie odbija bleee... Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok ze jutro zobacze bete powyzej 5 ale zawsze ta niepewnosc jest. Mniam o to niezle zmiana sie szykuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Ooooo szlak jak mnie mdli ble...... Czuje tluszcz w gebie ble......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe bombka mi chyba już mdłości przechodzą ale wiem co czujesz, 3 tygodnie mnie męczyly non stop. Przegryz suchego chleba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Chyba to po tej marchewce i masle...ble.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Witajcie dziś zrobiłam dwie testy owulacyjne i dwie. Kreski. Piękne i ból jajników dziś od rana także się okaże czy coś z tego wyniknie i czy testy są wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro boli cię jeden jajnik to na bank owulacja. więc testy raczej są wiarygodne. jednak to jeszcze sukcesu nie czyni. ja zawsze wiem kiedy mam owulację a jednak jeszcze w ciąży nie jestem chyba. aaaaa do moich pseudo objawów mogę dodać okropne swędzenie sutków. ale jak. czy któraś z Was tak miała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Mienia wszystko się okaże zobaczymy.. a niedawno Śniło mi się ze w ciąży jestem i ze będę miała chłopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam z plamieniem, krew.... Szykuje się do lekarza no i profilaktycznie pakuje się na szpital (do szpitala mam 30km wiec nie będę jeździć w kółko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Oooo szlak .....anka trzymajcie sie. To napewno tylko przejsciowe i z dzidza wszystko ok bedzie. Pisz tutaj bo bede sie martwic. Melduje ze krew oddana na bete.....wyniki po 17 ale napisze dopiero ok 19 poniewaz dopiero wtedy odbiore a telefonicznie nie podaja. Jak bedzie negatyna to chyba z bezsilnosci sie porycze....:( a takie mam przeczucie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Anka - trzymam kciuki bardzo mocno! Mam nadzieję, że będzie dobrze :* Bombka - ty masz przeczucie na negatywny, a ja na pozytywny. Jestem prawie pewna, że będzie u ciebie piękny ciążowy wynik. Mi też przez dobre 4-5 pierwszych dni testy pokazywały się bardzo blade. marteczka - który masz dzień cyklu? Jeśli test pokazał ci wynik pozytywny, to jest chwilę przed owulacją i jeszcze możecie działać :) miniaaa - no to czekają cię duże zmiany w życiu. Planujecie na stałe tam zostać? Życzę, żebyś do tej Norwegii leciała już z okrągłym brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś wizytę na 15.30. Siedzę jak na szpilkach, bo dziś się ma okazać, czy zarodek się utrzymał, czy nie..... (na pierwszej wizycie miał niskie tętno serduszka i krwiaczek wokół pęcherzyka). Oby było dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×