Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Anka - bardzo współczuję temu maleństwu, że trafi do takiego domu. Będzie miało okropne dzieciństwo :( Biedne zaniedbane dziecko :( A jak znosisz psychicznie swoją sytuację? Odpuszczacie na razie, czy od razu będziecie próbować kolejne dzieciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia @ powinnam dostać wczoraj ale do tej pory cisza. Jutro zatestuje lub w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu daj znać czy Cię wypuścili i jak się czujesz po tym wszystkim. Monika ja mam termin miesiączki na dziś. czuje się okropnie. testuj jutro ja też za testuje może ten dzień okaże się dla nas szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia zapomniałam kupić testu więc będę testować w niedziele. Ty testuj jutro i koniecznie daj znać, będę trzymać kciuki żeby były 2 kreseczki. Właśnie Anka daj znać jak u ciebie. Jak się czujesz. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Hej dziewczyny trzymam kciuki za was macie jakieś objawy...Aniu, bombka jak się trzymacie? Ja ogólnie dziwnie lewy jajnik pobolewa i prawy sutek. A dziś śluz biały i mokro zobaczymy. Jestem 5 dni od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w domu, z córeczka i z mężem. Mała Wycalowala mnie wszędzie gdzie tylko mogła... W szpitalu się jeszcze jakoś trzymałam ale w domu emocje rozwalily mnie na łopatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia i jak tam czekam z niecierpliwością. Anka bardzo Ci współczuję. Dasz rade trzymaj się. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Trzymaj się Aniu będzie dobrze: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu trzymaj się czas leczy każdą ranę. ja za testowała ale dalej negatywny wynik. skończyły mi się testy i chyba nie będę kupować poczekam jak okres nie przyjdzie to za testuje w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę jutro testować i zobaczymy jaki będzie wynik. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
Aniu trzymaj się będzie dobrze... marteczka to wszystko przed Tobą owocnych starań :) miniam nie ma co się załamywać dopóki @ nie przyjdzie to jest nadzieja :) U mnie już się pojawiły objawy @ czyli humor bez kija nie podchodź i irytacja wszystkim czyli 100% jestem przed okresem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okresu nie ma. byłam na mieście i nie kupiłam specjalnie testu żeby się nie nakręcać. zobaczymy jak będzie. Jasiu jest w ogródku a ja sobie piję kawę INKĘ i relaksuję się. czeka mnie duże sprzątanie więc trochę relaksu nie zaszkodzi. miłego weekendu Wam życzę i owocnych starań :-) Monia trzymam kciuki. powinnaś mieć 2 dni wcześniej niż ja okres więc u Ciebie już powinno coś być w niedzielę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia a ile twój syn ma lat. Bo moja będzie miała za 3 miesiące 2 latka. I w razie czego będzie 2,5 roku różnicy. Dam znać jak jutro test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest fajna różnica :-) mój synek ma już skończone 3 latka więc to będzie 4 lata różnicy. ja już się staram od prawie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro się okaże czy to ciąża. Chcemy właśnie małą różnice wieku :-) zobaczymy co z tego wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałam małą różnicę wieku tylko nie wszystko zależy od Nas niestety. powodzenia oby u Ciebie było lepiej niż u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Hej i jak wyszły wam testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio i jak tam mamusie? Tesciory pozytywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś 30 dzień cyklu okresu nie ma. testu nie miałam już w domu więc nie robiłam. koniec z nakręcaniem. co ma być to będzie. test kupie jutro więc zrobię go we wtorek rano. a tak ogólnie u nas piękna wiosenna pogoda. Jasiu bawi się w ogródku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nadal test negatywny. Zrobię za parę dni znowu. U nas też śliczna pogoda. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Hej u nas tez ladna pohoda wiec od 10 do 13 bylismy na spacerze a to w rosmanie itp. Nadal leci @ ale nie tak jak z kranu jak sobie przypomni to poleci i tyle juz 3 dc. A teraz synek spi i ja wrescie sobie moge polezec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. u mnie dalej nie ma okresu. dziś kupię test i rano zrobię. choć myślę że znowu mi się spóźni okres tak jak w styczniu. cykl styczniowy trwał aż 35 dni. byłam święcie przekonana że to ciąża a okazało się że okres po prostu się spóźnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka, idziemy w tym miesiącu łeb w łeb, bo ja 4 dc ;) i już na hormonach, stymuluje się do do kolejnej inseminacji. W czwartek znowu badanie drożności, bo podobno po porodzie mogą się zapchac :D Trzymam kciuki za testujace. Pozdrawiam, Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio to super Iza. Bedziemy sobie wmawiac objawy haha :) To testuj testuj czekam na dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nadal brak @. Powinnam dostać 5.03 a nadal cisza. Jutro zrobię test może w końcu się wyjaśni. Minia to jutro testujemy :-) Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja też test kupiłam więc jutro będę testowała. jeśli w tym cyklu się nie uda to macierzyństwo odkładam na rok przynajmniej. pojadę do Norwegii tam pójdę do pracy i dopiero jak tam się trochę zadomowię to strzelę sobie drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wytrzymałam i zrobiłam test dzisiaj. Druga kreska jest słabo widoczna ale mąż też ją widzi. Powtórzę w czwartek lub piątek i zobaczymy. Chociaż nie wiem czy wytrzymam i nie zrobię wcześniej. Chociaż coś mnie plecy bolą na dole tak jak na okres. Może poprostu mi się przesunął cykl. A ty minia daj jutro znać. Obyś zobaczyła 2 kreseczki. Będę czekać na wiadomość. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Moze to czas na ciebie :) zycze tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to Monia oby jutro się ta twoja druga kreska potwierdziła :-) ja wytrzymam do jutra bo w domu nie ma drugiej osoby która by mogła mi potwierdzić że widzi drugą kreskę :-) więc jutro dam znać po pracy koło 18 dopiero bo rano nie zdążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Trzymam kciukasy. Ja jutro 8.30 dietetyk badania wyszly wszystkie bardzo dobrze tarczyca idealnie po srodku normy :) Zobaczymy co powie jutro dietetyk czy vos poradzi itp. Dobranoc lasencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×