Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka 88
Testuj testuj trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze 2 testy w domu jutro zrobię i w piątek jeśli będą negaty a okres nie przyjdzie kupię tylko jeden w niedzielę.... tak sobie postanowiłam. jak byłam z Jasiem w ciąży to wiedziałam od początku ale test pierwszy wyszedł mi pozytywny dopiero 2 albo 3 dni po spodziewanej miesiączce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio i jak tam mniam? Ja dopiero jade do pracy bo bylam na badaniach spuscili ze mnie och chyba ze 3 litry. W poniedzialek wyniki a we wtorek dietetyk. Taka znieczulica panuje ze hej. Bylo w labolatorium z 10 osob juz mialam wchodzic gdy przyszla matka z 15 msc dzieckiem ktore kaslalo ze cala miejscowosc slyszala napewno....i pyta sie ta matka kto wchodzi mowie ze ja i zapytala sie czy moze wejsc przede mna ja sie zgodzilam ale baraz wielkie oburzenie podlatuje do tej matki starsza kobieta tak ok 56 lat i mowi ze jej corka lat ok 23 musi przed nia wejsc bo spieszy sie do pracy....i tu k***a nie wytrzymalam wteacilam sie ze dziecko chore ze takiemu malemu dziecku nie da sie wytlumaczyc itp nic zamknela sie. Matka z franiem weszla ale ze nie mogli pobrac mu krwi to kazala wyjsc****ic duzo i za godzine sprobuja nio i wyszla ta matka z dzieckiem. Na nieszczescie tej paniusi przyszla kobieta w ciazy na podwojny cukier i ona tez bez kolejki zbow przede mna a ta kobieta leci do mnie i mowi ze ona wchodzi przede mna bo do pracy sie spieszy a ja do niej ze noe przepuszcze jej bp tez do pracy sie spiesze a ona do mnie ze ona nie moze sie spoznic a ja mowie ze na zadanir urlop jest to sie zamknela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Dzień dobry! Bombka, no tak to jest, że każdy ma większy czy mniejszy powód, żeby wchodzić bez kolejki. Chyba nikt nie przychodzi sobie siedzieć godzinę czasu dla przyjemności, każdy chciałby jak najszybciej. Problem w tym, że niektórzy ludzie wpychają się przed innych w chamski sposób... miniaaa - jak tam dzisiejszy test? O matko, właśnie znalazłam wątek Anki.... :( http://f.kafeteria.pl/temat/f10/lekarz-mowi-ze-to-poczatek-poronienia-p_6167150 Aniu, mam nadzieję, że jednak będziesz w tych szczęśliwych 5%. Trzymaj się, kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio niestety tak jest ale u mnie kobiety iw ciazy i z dziecmi zawsze maja pierwszenstwo. Cholera jasna .....anka trzymaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. U mnie jest że tylko dzieci do 6 lat bez kolejki a w innym laboratorium to dziecko może płakać , można z 5 godz z dzieckiem czekać a i tak nie przepuszcza. Też właśnie czytałam o Ance masakra. Oby wszystko skończyło się dobrze. Ja nadal czekam na @. Myślałam że wczoraj dostanę bo zawsze dzień wczesniej byl. Więc czekam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i minia odezwij się jak u ciebie. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
No właśnie Minia, jak? Trzymajmy za Anie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bardzobardzo Ci wspolczuje, aż brak słów... nawet nie wiem, co napisać w takiej chwili Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Brak slow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu uwierz mi że piszę to z łzami w oczach. bardzo Ci współczuję. trzymaj się dzielnie. ja zrobiłam test i dalej negatywny bez cienia 2 kreski. jestem dzień przed miesiączką. z Jasiem jak byłam w ciąży test pozytywny wyszedł mi dopiero 2 dni po terminie więc jeszcze nie tracę nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, trzymaj się, to straszne, co teraz musisz przeżywać :(. Nie wyobrażam sobie tego, bo byłyśmy w dokładnie tym samym tygodniu. A taką miałam nadzieję, że jednak się to skończy szczęśliwie. Brak mi słów :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
U mnie sie rusza zsczynam plamic znow bo litke odstawilam wiec niech @ bedzie i chyba bromka zezme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Aniu bardzo Ci współczuję. ..trzymaj się kochana Bombka i jak już rozkrecila się miesiaczka? Minia. Jak u Ciebie z testami? Jak się czujecie kochane U mnie ok tylko dziwnie polewa lewy jajników i ciągnie od pachwiny i sutek prawy wrazliwy.. A tak ogólnie spoko.. Za tydz będę testować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka jak dziś testowałam ale negatywny wynik jutro jest dopiero termin miesiączki. więc jeszcze nadziei nie tracę bo w pierwszej ciąży test mi wyszedł dopiero po dwóch dniach od spodziewanej miesiączki. ja teraz na wieczór dziwnie się czuję na dole w brzuchu. tak jak bym miała pęknąć lub dostać najmocniejszej miesiączki w mojej karierze. dość dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim Aniu bardzo mi przykro trzymaj się... Nie wiem co można napisać w takiej chwili ale bądź silna nie załamuj się... Jeśli chodzi o przychodnie to widzę, że wszędzie to sama sytuacja przepychanki i wydziwianie. Nie stety u nas to samo zapisy do lekarzy są z tygodniowym wyprzedzeniem jakby człowiek chorobę sobie planował :/ dlatego ja nie chodzę do przychodni tylko mam panią doktor do której chodzę prywatnie, a z racji że chodzę od dawien dawna to czasem nawet nie bierze pieniędzy za wizytę, a diagnoza zawsze trafiona :) A jak tam dziewczyny testowanie? Ktoś coś? Ja nie liczę na ten cykl ale dopóki nie zobacze miesiaczki nadzieja jest :) jeśli teraz się nie uda zaczynamy starania od maja bo mąż nie chce dzidziusia z końca roku oczywiście jeśli się uda wcześniej to będziemy szczęśliwi, ale oficjalnie zaczynamy od maja :) Dziewczyny będące w ciąży jak się czujecie? Jak dzidzie rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzienka ja tak samo jak twój mąż nie chciałabym z końca roku. Ale jak się trafi to będziemy się cieszyć. Ja dziwią powinnam dostać @ ale nadal nic, chociaż brzuch boli i bardzo mnie mdli , do tego często chodzę do wc. Jak do jutra rana nie dostane to będę testować. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio wlasnie nic cisza.....polecialo troszke sluzu zabarwionego na malinowo i dupa cisza:( dupa dupa dupa blada :( Nio to szansr na ciaze jeszcze kilka jest dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zero objawow miesiaczkowych i ciazowych :) miesiaczka powinna się pojawić koło przyszłego czwartku :) dziś 7 dzień od owulacji także czekamy do przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaspiryna
Witajcie, Kilka (naście? ) stron wcześniej pisałam. U mnie wszystko dobrze, ciąża rozwija się prawidłowo, serduszko bije, mam już pierwsze zdjęcie ;) Termin na początek października. Nie mam żadnych objawów, kompletnie nic, no może poza tym, że nerwowa bardzo jestem. Mam ogromny stres, bo w pracy nic nie powiedziałam :( I nie chcę mówić bo mnie na l4 będą wysyłać :( Trochę mnie ta sytuacja dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Wczoraj do porodu przywieźli kobietę która miała 2,5 promila alkoholu we krwi... Aż popłakałam się z bezsilności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie życie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Masakra jakas. Anka zaraz wrocisz do domu Tosia sie ukocha :) wiem przechodzilam to samo ale we wczesniejszym stadium. Masz super corke a niebiosa zesla Ci jeszcze choc jedna istotke napewno :):) kwestia czasu. U mnie w nocy pojawil sie niespodziewany gosc @ :) Wiec dzis 1 dc . No to czekamy z niecierpliwoscia na kolejne 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nadal brak @. Rano robiłam test wyszedł negatywny ale gdy po 10 min spojrzałam były 2 kreski i nie wiem co o tym myśleć. Anka też bym się popłakała inne się starają latami lub miesiącami i nic a niektóre nawet o siebie nie dbają. Szkoda tylko takiego dziecka :-( Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mam usg i powiedzą czy będę mieć zabieg czy nie. Mam cicha nadzieje ze dziś wyjdę do domu chociaż się nie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Monika to powtorz test jutro. Trzymam kciuki aby obeszlo sie bez zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Aniu daj znać co i jak czy puścili Cię do domu czy jednak musisz mieć zabieg? ja dziś nie testowałam zrobię to jutro. dziś cały dzień tak bolał brzuch na dole że moja Pani dyrektor poszła mi po appap. ale jak taki dziwny ból jak by jajnik. może to na okres a może nieeee monika a na kiedy masz termin okres??? jutro za testuj znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Oooo to mniam to sie zapowiada ciekawie :):) Wyczytalam ze jak mam tylozgiecie macicy to musze nogi w gorze trzymac po ;) i tak zgagalam sie z mezem i on mowi ze tak wlasnie zrobilismy ze to on trzymal mnie za nogi i do gory i jest synek. A ja nic takiego nie pamietal ale moze :):):) wiem ze spalam czesto w pozycjo koci grzbiet z tylkiem wypietym ale glowa na poduszce i to moze tez poskutkowalo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zabieg o 12 i może dziś wyjdę, będę wiedzieć po 20 po obchodzie. Juz bym chciała do swojej córeczki wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×