Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zmotywowanastudentka

ODCHUDZANIE od 02.01.2015

Polecane posty

Gość 9782
Ja dzisiaj tylko spacerowałam ok. 1,5 godziny. Na ćwiczenia nie miałam siły ani czasu. Samotna gratuluję świetnego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Wczoraj skalpel,boczki,spacer i rower. Zdrowieć i ruszać dupcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Dziś miałam temp.i okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Myłam okna ale cwiczeń nie było.Dzieci znów chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfadea
Oh dziewczyny :( Teraz ja przeziębiona źle się czuje nic mi się nie układa :( Ten tydzień miał być mega udany a już drugiego dnia jest strasznie :( Diety się trzymam ale to chyba dlatego ,że tak mnie gardło boli że nie mam ochoty jeść :) jedyny plus , w pracy zapieprz ale niestety ile bym nie robiła to wyjdę obolała z pracy ale na wadze się to nie odbija pozytywnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Ja dzis poszlam do lekarza i mam antybiotyk!wracajcie do zdrowia dziewczyny! ;) nie wolno nam chorowac! Wiosna przeciez musimy byc kwitnace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfadea
Wszyscy chorzy widze :( musimy zdrowiec a potem pełną parą chudniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losinek500
Hej dziewczyny. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Ja własnie wróciłam z siatki. A ogólnie ostatnio mam sporo ruchu. Codziennie 1h na cardio na siłowni. Jednak moja waga sie zatrzymała ostatnio. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja odchudzam się od początku marca i zaczynam widzieć efekty :) Muszę sobie kupić krem na cellulit z http://www.cefarm24.pl/27007,elancyl-cellu-slim-intensywna-pielegnacja-wyszczuplajaca-na-noc-250-ml.html bo z tym ustrojstwem nie mogę sobie poradzić. Ostatnio kupiłam jakiś peeling ale ma takie drobne ziarenka że nie czuć różnicy w dotyku... Jedyne co to fajnie grzeje ale nie na tym mi zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Dziś tylko 10min.skalpel bo nie dałam rady,dusze się.Spacer zaliczony.Wracajcie do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9782
Hej,Ja 3 dni w pracy od rana do wieczora . Niestety nie ćwiczyłam przez ten czas ale jutro mam zamiar. Wracajcie do zdrowia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfadea
I jak dziewczynki ? Ja dalej choruje niestety do tego jestem przed okresem i chyba woda mi się zbiera w organizmie więc czuje sie jak wieloryb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Hej.Ja dziś skalpel i boczki.Jestem troche słaba ale dałam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Wypociłam sie za wszystkie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kludii99
Witajcie też zaczynam walkę.... ze swoimi nadprogramowymi kilogramami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nic i do tego jestem przed okresem i na pikantne smakolyki się łamie!;/ zdrowia! samotna, brawo:) witaj klaudii, napisz cos wiecej o sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Dałam rade jeszcze raz boczki i model look.Wszystko wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfadea
Samotna dajesz siłe , ja dziś jeszcze fatalnie do tego za dużo zjadłam i te trzy ciastka :( ale miałam ochote na słodkie (co dziwne) i musiałam :) już czuje się ciut ciut lepiej , dziewczyny wracajcie na forum ! Piszcie codziennie ! W grupie siła :) Witam nową chudzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kludii99
Dzięki za przywitanie ;) do chudzinki brakuje mi jakieś 10- 15 kg hehe ale dam radę :) coś o sobie hmmm .. mama dwójki dzieci, wiecznie uśmiechnięta i w końcu porządnie zmotywowana do utraty nadprogramowych kg. ;) nawet założyłam bloga, żeby mieć jakąś malutką grupę wsparcia - bo czasami jak wiecie ciężko samej się zmotywować ;) także zaczynam walkę- bieganie, zdrowe odżywianie i w końcu zadbanie o siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9782
Dzisiaj mija 2 tydzień mojej diety. W tym tygodniu schudłam 1 kg. Jest już 59 kg. Dawno tyle nie ważyłam. Wczoraj ćwiczyłam turbo spalanie z Chodakowską ale tylko 35 minut bo rozbolało mnie kolano. Dzisiaj trochę lżejsze ćwiczenia. Witam nową koleżankę. Zaglądaj tu często bo to naprawdę fajna grupa wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfadea
O fajny pomysł z tym blogiem :) Daj namiary :)a my tu wszystkie chudzinki jesteśmy bez względu na kilogramy :) bo to nie tylko waga -to stan umysłu:) Ja dziś z dietą ok ale dalej chorubsko trzyma sił nie ma na nic , ostatnio bardzo duzo stresów mam i powiem że to naprawdę nie pomaga w gubieniu wagi :( Nie waże sie narazie dopiero po okresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Hej Chudzinki;) Dzis skalpel, boczki,model look i spacer 30 min;)Zastanawiam się jak ta Ewa może w rozpuszczonych włosach ćwiczyć,dla mnie to sajgon,goraco mi.Wracać mi tu na forum!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kludii99
Macie rację :) chudzinka to stan umysłu :) podałabym adres bloga ale niestety jak daje link pisze mi że treść została uznana za spam :( więc chyba nici z tego :/ chyba że może wiecie dlaczego tak się dzieje? U mnie dzisiaj niestety bezdietowo... jutrzejszy dzień będzie lepszy :) Trzymajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfadea
Może podaj nazwę bez kropek czy cos to chyba chodzi o to żeby nie spamować :) Ja dziś w miarę się trzymam ale ważyłam się i cały czas to samo :( Ale ten miesiąc powinien być aktywniejszy więc mam nadzieje że ta waga zacznie lecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda84
Ja też walczę już od 2 miesięcy :) Zrobiłam test na nietolerancję pokarmową i mam dietę pod niego ułożoną plus ćwiczenia z chodakowską. po 2 miechach już prawie 10 kg mniej, więc jestem mocno zdeterminowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kludii99
Waga napewno zacznie lecieć :) czasami są takie przestoje ale nie wolno się poddawać :) trzymam kciuki :) Gratuluję już 2 miesięcznej walki :) mam nadzieję, że za 2 miesiące też bede mogła pochwalić się swoimi osiągnięciami :) Podaje adres swojego bloga www kropka claudiegt kropka blogspot kropka com :) ( w miejsce kropek wpisałam słownie bo inaczej nie da się zamieścic tego adresu ) Zapraszam do zaglądania :) echh uciekam kończyć obiadek na jutro do pracy :) Spokojnej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Jest 84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Plan wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Halo??????Jest tu ktoś? fARFADEA , kORA JAK ZDRÓKO??Wczoraj skalpel wykonałąm zobaczymy co dziś dam rade;) Marzec uważam za pozytywny w 100 %.Jaki macie plan na kwiecień? Ja 5 kg:) Mam nadzieje,że sie uda i będzie z przodu 7!! Losinek Ty pewnie już ja widzisz co? Piszczie co tam u Was ,bop naprawdę czuję sientu samotna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Samotna brawo:))) jeates mega silna kobieta,ciesze sie ze walczysz tak dzielnie o siebie. Chociaz nie pisze co dziennie,to co dziennie mysle o forum i co u walecznych dziewczynek:) ja ze szgledu na chorobr,teraz okres odpuscilam cwiczenia. Mimo tego waga spadla bo waze 64kg. Na kwiecien kg:) szalu nie ma:)hahaha. teraz mam okres wiec tez nie cwicze ale stram sie od kilku dni maszerowac po 6-7km,dobre i co. Potem chce cwiczyc przynajmniej 4razy w tyg. Juz nie dla kg tylko dla zdrowia:) no i przeciez samotna musze byc x Toba az dojdziesz do celu:) witam nowa kolezanke,trzymam mocno kciuki:) Farfadea, po zlych,wkurzajacych dniach przychodza lepsze,zobaczysz:) losinek i reszta dziewczyn co slychac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×