Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

ja również się zalogowałam :) witam w gronie wrzesniowych mamuś :D to mówicie że termin będzie na 2.09.2015? mnie cycuchy póki co nie bolą ani nie swędzą, tylko podbrzusze czuję cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpukać nie mam żadnych plamień :) bo jakby sie tylko pojawiły to od razu lece do lekarza :) mie pobolewają jak dotykam np przy kąpieli .. to czuję ,że są nabrzmiałe i nie takie jak zawsze :) nie wierzyłam ,że jestem w ciąży ,ale 3 testy mi potwierdziły .. i teraz sie modlę aby było wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbrzusze też czuję tak jakby nadchodziła @ tylko łagodniej :P pewnie termin na wrzesień bedzie :) przynajmniej z wyliczen tak wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to już drugie podejście, pierwszą ciążę poroniłam, dlatego też trochę wiem o lekach podtrzymujących, bo nabrałam się ich całe wiadra :) teraz drugie podejście się udało, ale miałam podejrzenie ciąży pozamacicznej, bo nie było nic widać w usg - swoją drogą po każdym in vitro prowadzą monitoring od samego początku prawie, choć nie ma to sensu, bo po 2 tygodniach od transferu nic nie widać - u mnie właśnie w szpitalu, jak byłam 2,5 tygodnia po transferze (czyli 5 tydzień ciąży) dopiero znaleźli pęcherzyk ale ile ja się dziewczyny stresu najadłam - no horror normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby u mnie tak nie bylo ,ze nie zobaczy nic lekarz na usg ..:( załamałabym się :( a to są jakieś inne objawy jak jest tzw puste jajo ? czy tak samo sie kobieta czuje jak by byla w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wyjdzie - początek września albo może być koniec sierpnia (w końcu nie raz dzieci rodzą się przed terminem) ja wam powiem, że to dopiero początek, ale ja już czuję, że to nie będzie taka łatwa ciąża - ciągle będę się martwić, czy wszystko ok, co chwila sprawdzam, czy nie plamię - zaraz wpadnę w jakąś obsesję - w szpitalu kazali mi natychmiast się zgłosić jak tylko zacznę plamić (obym nie musiała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie zaczniesz ;) Badz dobrej mysli i sie nie stresuj :)musisz uwierzyc w to ze maluszek bedzie zdrowy ;) i ze nie bedzie zadnych komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam kiedyś, że w przypadku pustego jaja płodowego objawy są identyczne jak w normalnej ciąży, ale to podobno rzadkie - puste jajo płodowe trafia się w 5% ciąż (czy jakoś tak, w każdym razie rzadko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, staram się, ale z tym stresem to się łatwo mówi - po tym co ja przeżyłam to każdy by się stresował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze :) ja wierze ,ze sie najadłas stresu i wspolczuje ale teraz musisz zyc nadzieja ,ze wszystko bedzie dobrze ,musi byc .Mnie znowu ból podbrzusza atakuje kurcze to takie nieprzyjemne jest .. I tak jak nigdy nie marzłam w stopy tak teraz strasznie marzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja uciekam, jestem już zmęczona, kładę się spać zajrzę tu jutro, jeśli tylko będziecie chciały pogadać, to będę do dyspozycji dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy trzymaj się :) do juterka :) No i koleżanka ,która jutro bedzie robic test również zapraszamy z wiadomoscia o 2 kreseczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro się pochwalę wynikiem testu :) a tak przy okazji, w którym tyg najlepiej iść do lekarza? od razu pędzicie czy czekacie troche? bo niby sie naczytalam ze do 6 tyg i tak nic nie bedzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny brzuch jak na okres będzie bolał, mi mój gin kazał łykać nospe bo mnie ostro pobolewalo i lykalam prawie do 5 miesięca ale nie tak ze regularnie tylko jak mocno bolało. A luteine tez brałam dopochwo bo właśnie miałam plamienia. Gratuluję wam. Ja zaczynam starania o drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje objawy Jeszcze przed testem i beta to straszne żyły na piersiach i krwawienie dziąseł przy myciu zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry : ) ja też sie naczytałam ,że najlepiej w 6 tyg przejsc sie diginekooga zeby cos mogl stwierdzic ;) kolezanko od testowania ,zalezy który to tydz ciazy :) jesli 6 to mozesz pedzic :) a co do no spy to kurcze czasami bede musiala wziac bo te bole sa strasznie nieprzyjemne .. ja plamien dzieki Bogu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Eliza! Widzę, że dziewczyny jeszcze śpią :) Wizyta to najlepiej od 6 tygodnia - lekarz mi wprost powiedział, wcześniej nie ma co, bo nic nie widać, a który to tydzień to łatwo obliczyć - od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Dobrze, że nie masz plamień, ale nawet jak się pojawią to też nie należy od razu panikować - wiem, że najgorsze jest krwawienie (ja takie miałam i o mało nie zeszłam z tego świata :), ale jak się okazuje na moim przykładzie - nawet to nie musi od razu sprawy przesądzać. twoja znajoma - jak wynik testu? niecierpliwimy się już bardzo i trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie niecierpliwimy sie strasznie :)!! chyba wszystkie spia :) nie no ja plamien nie mam z czego sie bardzo ciesze dzisiaj z rana mialam tylko raz odruch wymiotny ale tak to jest dobrze juz nawet bol troche ustapil podbrzusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na wizyte sie juz umowilam na 9 stycznia na 10:30 :) dzien moich urodzin ;) oby wszystko bylo dobrze; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak różnie, wczoraj mnie pobolewała prawa strona brzucha, dziś lewa, ale tylko od rana, później przeszło. czasem mnie trochę zemdli, ale też nie jakoś tak, żebym musiała biec do toalety, ogólnie jem wszystko, jedzenie mnie nie odrzuca (chyba, że to cisza przed burzą), piersi nie bolą. Na razie nie plamię, ale obsesyjnie to sprawdzam. Wizyta w dzień urodzin musi być pomyślna - taki prezent dla samego siebie - życzę Ci tego bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też na nic nie odpycha ani zapach kawy ani jedzenie ani nic a dzisiaj to tak mi sie dziwnie zrobilo bo wrocilam z psem i jakos tak nieprzyjemnie spalona cebula smierdzialo na klatce jak nigdy ...albo ja tego tak wczesniej do siebie nie bralam :p a Teraz wrazliwsza jestem :P a mnie dzisiaj jakos tak nic nie dolega ..ale nie moge za dlugo w jednymmiejscu wysiedziec bo mam wrazenie takie jak kiedys roslam ze sie wszystko we mnie rzciaga i nogi i plecy itd.. dzisiaj juzz piersi mnie nie bola tylko swedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje Autorko! Ja jestem w 30tygodniu. U mnie pierwszym objawem juz w 4tygodniu byl bol i obrzmienie piersi. Potem czeste sikanie, wstawalam co noc do kibelka. A od 8tygodnia zaczelo sie na calego.. Zgaga, mdlosci,rzygansko po wszystkim, brak apetytu...i tak do 16tygodnia... Masakra... zaliczylam kilka plamien,mimo brania duphastonu od samiuskiego poczatku. Bierz napewno kwas foliowy, to baardzo wazne. Nospe tez mozesz. Mi lekarz polecal nawet profilaktycznie, rozkurczowo. Tez mialam bole jak na @ w pierwszych tygodniach i moj gin powiedzial,ze u niektorych sa one normalne,u niektórych nie, Nie ma reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie sikam więcej niż zwykle, nie wiem, może mi się to później zmieni, ale przecież nie wszystkie kobiety mają pełno objawów. Jak pytałam mojej mamy to mówiła, że ona ciążę przechodziła praktycznie bezobjawowo, tyle, że okresu nie miała i to wszystko. Ale co kobieta to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja za bardzo objawow tez nie mam poki co :) ale kazda kobieta jest inna i nie ma reguly na to :)oo to jak 30tydz to koncówka na kiedy termin ?? ;) ja teraz was dziewczyny opuszczam bo jade do babci w odwiedzinki i bede wieczorkiem buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie siusiam wiecej... wczesniej w ogole nie wstawałam w nocy a od kad jestem w ciazy biegam minimum 3 razy w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie siusianie po nocy jeszcze nie dopadło, ale jak tylko rano się obudzę to pierwsze co to siku :) ja też zajrzę wieczorem na forum gość 15:22 - właśnie, kiedy termin? chłopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja - gość w 30tygodniu :) Mam termin na 15.03. Juz nie moge sie doczekac,bo szpital zaliczylam chyba z 5 razy... A to plamienie,a to kolka nerkowa, a to infekcja nerek... Niby koncowka zostala,ale jednak 10 tygodni to nie tak krotko. Mam nadzieje,ze dalej juz bedzie bezproblemowo i bez niespodzianek ;) Dla mnie ciaza to jeden wielki stres. Jedyna radoscia sa przewrotki mojej coreczki w brzuchu. Wam dziewczyny zycze pieknej, bezstresowej ciazy. Bezobjawowej Wam nie zycze,bo jednak jak sa te objawy to przynajmniej kobieta czuje,ze jest w ciazy hihi :)) Teraz znowu biegam do lazienki czesto,ale to juz z powodu ucisku Malej na pecherz,a nie hormonow. Z jedzeniem nie mam problemow,przytylam 6kg. Czasem bezsennosc mnie dopada. No i wybucham w sekunde jesli cos mnie zdenerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
Hej! Mogę się przyłączyć do tematu? :) Ja miałam ostatnią @ 30.11.2014 a 30.12.2014 zrobiłam test (sikańca) i zobaczyłam cień cienia drugiej kreseczki :) w sylwestra poszłam na bete i wyszła 58,09 :D dzisiaj powtórzyłam bete 118,9 i test sikany druga kreska słabo widoczna ale już lepiej niż przedtem :) Czy mogę się już cieszyć? jest to pewna ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×