Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

No widzisz Eliza, tak myślałam, że nadal każe Ci brać - dobrze, że zadzwoniłaś Witaj znajoma, u mnie dziś samopoczucie całkiem dobre - czasami to się zastanawiam czy ja w ogóle jestem w ciąży - troszeczkę mnie kłuje w boku, ale delikatnie, a tak to absolutnie nic A jak u Was dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam u księgowej w sprawie mojej umowy o pracę, dostalam skierowanie na badania pracownicze na poniedzialek :) czuje sie dobrze,nadzwyczaj dobrze,tylko mi ciągle zimno i spać sie chce,ale to chyba ta pogoda tak dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, spanie mnie też trochę męczy ja mam ciągle stopy jak z zamrażarki znajoma, a co z Twoją umową o pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa13
Witam wszystkie Panie;), piszę w tym akurat dziale poniewaz w swojej pracy na studia badam aktywność fizyczną przyszłych mam. Czekam na ocene aktywności kobiet w 1 trymestrze ciąży. Jednak jeśli pamietacie jak to było w waszym przypadku w pierwszych 3 miesiacach to wypełnijcie równiez moja ankietę ;) Będe bardzo wdzięczna jeśli pomożecie mi w napisaniu tej, jakże ciekawej pracy ;) Przesyłam ankietę do wypełnienia z góry dziekuje za pomoc. link: http://www.ankietka....et-w-ciazy.html Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie otwiera mi sie ta ankieta a co do mojej aktywności to obecnie konczę studia na 2 kierunkach i pracuję, tyle że do tej pory bez umowy :) ogólnie zaierzam byc aktywna dokąd się da,jedynie z silowni zrezygnowalam od razu i karnet na styczeń sobie odpuścilam,za to zamierzam z kijkami sobie chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaG_pl
GRATULUJĘ DWÓCH KRESECZEK! :) Można zbierać wyprawkę ! Prowadzę blog o swojej pierwszej ciąży i wychowaniu malutkiego dziecka ;) zapraszam - www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj w sumie jakis dzien płaczliwy rozkleiłam sie bez powodu :P a tak to posprzatałam i pranko wstawiłam :) co do wyprawki to jeszcze troche , ale za to mama bedzie szalała tak czuje po raz pierwszy babcia zostanie :P a co do umowy to ogolnie jest tak ze pierwsza daja na czas okreslony a nie na nieokreslony :) ale oby bylo w Twoim przypadku inaczej ;) ja mam do 30 marca i musze sie troche kryc ,zeby mi przedluzyli chociaz na 5 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zimnych stóp to mialam tak okolo 3 dni teraz troche spokojniej ale chyba tylko dlatego ,ze zaczełam spac w skarpetkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w skarpetkach nie śpię, bo pod kołderką stopy mi nie marzną, dopiero jak wstanę to zaczynają mi lodowacieć i później przez większość dnia mam problem, żeby je rozgrzać. z wyprawką nie ma się co spieszyć - moja teściowa co chwila to powtarza, bo niech nie daj Boże się coś stanie to potem nie będzie się można nawet spojrzeć na te rzeczy - w sumie coś w tym jest, także ja to chyba w ostatnim trymestrze pomyślę o wyprawce, jak będę miała pewność, że wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo uwazam ,ze nie ma co sie spieszyc :) i zapeszac u mnie wszyscy sie ciesza i wiedza o ciazy .. tez nie chcialam mowic ,ale moj T mnie przekonal ,ze taka nowina trzeba sie pochwalic ;) no własnie poki nie spałam w skarpetach to mialam problem z rozgrzaniem przez caly dzien a teraz odkad zakladam na noc problem jakby zniknal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! A ja czekam na II kreseczki, kochałam sie z parterem w szczytowy dzień płodny - stosunek był przerywany, ale kto wie :) Niedługo mija tydzień od stosunku,jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
Cześć dziewczyny :) Ja dzisiaj jestem jak wypluta spod czołgu i nic mi się nie chce :) rano muliło mnie w żołądku i co bym nie zjadła i nie wypiła to okropnie mi się odbija :/ brzuch boli mniej niż wczoraj :) według daty ostatniej @ jutro zaczynam 6 tydz. Iść do lekarza już w przyszłym tyg czy dopiero po 11-tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
AlpineMilk tydzień od stosunku to jeszcze wcześnie. Mi test pokazał cień cienia drugiej kreski 11 dni od owulacji (od skoku temperatury), 12 dnia robiłam bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę dni po stosunku miałam wrażliwe sutki - jak nigdy. 13 stycznia powinnam dostać@, nie mogę się doczekać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide 9 stycznia to bedzie moj 7tydz i spokojnie Ty tez lili2233 mozesz wybrac sie do lekarza :) co do kolezanki AlpineMilk czy Twoj partner rowniez chce 2 kreseczek ?? wiedzial ,ze sie kochacie w Twoim płodnym dniu ? czy tylko Ty chcesz? moim zdaniem jesli byl stosunek przerywany to tak czy inaczej jest szansa na ciaze chociaz mniejsza jak przy staranicha bo np my staralismy sie 15 m-cy i nici a przede wszystkim sie kochalismy kiedy mialam dni plodne :) a jednak za kazdym razem 1 kreseczka pozdrawiam i zycze powodzenia ;) ja dzisiaj jestem strasznie płaczliwa mdlosci nie mam, ale zmeczenie czuje i biegam co chwile siusiu jak za dwoje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje sutki nie byly ani nie sa w ogole wrazliwe :) a wrecz przeciwnie bolały mnie całe piersi a od wczoraj swedza mnie ... i zauwazylam dzisiaj i wczoraj podczas kapieli zyłki, które mi wyszły .. tydzien po stosunku to jest o wiele za szybko najlepiej test zrobic w dzien spodziewanej miesiaczki.. ja zrobilam 2 dni po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - wiedział,że mam dni płodne. Mój partner , twierdzi że poradzimy sobie - jak będzie bobas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
oj ja też jestem zmęczona a tak naprawdę niewiele zrobiłam :) może pójdę do lekarza pod koniec tyg, najpierw muszę jakiegoś wybrać :) ta kobitka co do niej chodzę jest fajna, bardzo doświadczona bo swoje lata ma ale nie za bardzo chce prowadzić ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bardzo duza odpowiedzialnosc ..My chcielismy bardzo maluszka i od 15m-cy nieustannie sie staralismy ..Jesli tez jestescie zdecydowani to sie starajcie i probujcie i sie napewno uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo fajnego ginekologa mezczyzna z doswiadczeniem poloznik ginekolog leczy nieplodnosc itd ;) i na niego jestem zdecydowana .Ja dzisiaj posprzatalam mieszkanko poodkurzalam i niedlugo obiadek bede robic bo głodni jestesmy powoli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
AlpineMilk ale się nie staracie tak na 100%? bo już nie rozumiem :P Ja mam tylko jakby pełniejsze piersi ale nie bolą mnie ani nic :) natomiast sutki mają taki inny kolor, przynajmniej mi się tak wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
eliza ja właśnie sobie sprzątam powoli bo opadłam z wszelakich sił :) ale myślę żeby jakieś ciasto upiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja rozumiem to ona chcialaby byc w ciazy ale stosuja stosunek przerywany ... mnie tez juz niebola ale sa pelniejsze i te zylki mi wyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie lewe rece do ciast :P ale dzisiaj na obiad robie talarki mam takaochote, ze nie odpuszcze ;) nie no ja tez sie jakos nie spieszylam ze sprzataniem ,ale jak juz posprzatalam to poczulam ,ze musze odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze zazwyczaj pierwsza umowa jest na czas określony,ale bedę zatrudniona w firmie mojego narzeczonego :) w sumie to juz od dawna z nim tą firmę prowadzę,ae nie rejestrowalam się bo jeszcze studiuje i mi nie zależalo. Teraz sytuacja jest nieco inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa tozmienia postac rzeczy : ) ja musze porozmawiac z moja przelozona ,ale obawiam sie tego ,poniewaz dziewczyna ktora pracowala wczesniej tez zaszla w ciaze juz urodzila i ja na jej miejscu jestem (nie chodzi o zastepstwo) mam umowe na czas okreslony do 30 marca i bede musiala sie do 30 ukrywac z ciaza zeby przedluzyli mi umowe... a wy co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu bym ukrywała :P może to brzmi wyrachowanie, ale takie mamy czasy, że kobieta w ciąży to pracownik drugiej kategorii. Moja koleżanka w tamtym roku miala podobną sytuację i powiedziala prawdę to jej podziękowali i została na lodzie :( Ale wiadomo,wszystko zależy od przełożonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, to może ja też zacznę spać w skarpetkach u mnie rodzice i teściowie wiedzą o ciąży, ale w naszym przypadku ciężko to było ukryć, jak ciągle jeździliśmy do klinki, co rusz na jakieś badania i do tego sami się dopytywali - zresztą wychodzę z założenia, że czy się pochwalę tą ciążą czy nie to i tak nie ma wpływu na jej utrzymanie, bo niektóre kobiety czekają aż ukończą 1 trymestr AlpineMilk - szansa jest, ale to za wcześnie na test - druga kreska się pojawi dopiero jak zarodek się zagnieździ i zacznie się wydzielać hcg, czyli w okolicach spodziewanej miesiączki - wtedy najlepiej robić test lili, ja dzisiaj też się czuję mega zmęczona, nawet zasnęłam w ciągu dnia na godzinę, co wcześniej nigdy mi się nie zdarzało. Sprzątanie też mi nie idzie, takie po łebku, bo nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×