Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Nie mogę pogadać bo się do mnie nie odzywa :) Nie ważne, mam większe problemy np takie ze na weekend przyjeżdża męża siostra ze swoim mężem i z moim teściem i musze coś do jedzenia wykombinować! Coś szybkiego (bo nie chce stać w garach) smacznego ( bo ciągle mowia ze u nas można dobrze zjeść) no i w miarę taniego ( bo mieliśmy trochę wydatków w styczniu a to są prawie 3 dni jedzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
non tak jeste niestety, a ci akurat są lubiący siedzieć za stołem....gdyby ciepło było to bym ich na spacer wysłała a tak to trzeba siedziec na kanapie :) nie wypominając nic nikomu ale mojemu teściowi ile postawisz jedzenia i ile razy w ciągu dnia to będzie jadł hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka to jestem taka sama jak twój teść, haha :P niby jestem najedzona, a jak widzę coś dobrego to i tak jem, jem, jem, az potem wstać nie mogę :P a skutki są... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Pap86 dzięki za odpowiedź :-) tak też myślałem że może być opóźnienie wiec dbalam o przytulanki :-) ja dzisiaj mam 21 dc wiec jeszcze przed nami około tydzień niepewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Kate4 może zainteresuje Cię sprawa prolaktyny :-). .. Badania w grudniu pokazały poziom 12,5. Po nich mialam jeszcze 2 tabletki Dostinex i moj gin stwierdził że teraz wystarcza 2 tabl/cykl co 3 miesięce... Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
A ja mam takie rewolucje w jajnikach raz jeden raz drugi się odzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzaMisie a jaka miałaś wyjściową prolaktynę?ten dostinex to chyba drogi jest?a teraz aktualnie robiłas badania prol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell mi też jajnik napiernicza ale jeden lewy, a myśle że już jest po owulacji (o ile do niej doszło) i zwykle tak lekko kłuły jajniki a teraz to takie dziwne ciągnięcie. GośćInka możliwe żeby torbiel mi się robiła 2 dni po owul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jaką torbiel już nie wbijaj sobie nic do głowy:) po prostu będziemy w ciąży i tyle:p :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell masz rację odganiamy czarne myśli:)a mnie jakiś katar nawiedził kurde nie lubie mieć kataru szczególnie w nocy ale chyba niezdrowy czas się zaczął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 Ty juz sobie torbieli nie namyślaj!!! wystarczy, że ja miałam kilka razy łącznie z operacjami na nie, limit wyczerpany, dla Ciebie już brak towaru w magazynach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćInka uwielbiam Twoje teksty:) GośćInka, Anka robicie jutro testy?jakies pozytywne wieści by się przydały:)a Ty Ola co z ta nadżerką?nie znam się ale pewnie to jest na podobe torbieli to moze wpływać na zajście w cuiąże ale niech się specjal. wypowie:)robisz testa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Też mam nadżerke ale gin mi ostatnio mówiła najpierw drugie dziecko a potem weźmiemy sie za nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyliczylam swoj cykl z ostatniego pół roku i wyszło mi 29 dni wiec okres powinien być jutro.... Zobaczę rano, może zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Kate4 nie robiłam badania teraz ale jeśli już to pewnie niewiele się zmieniło bo niestety prol spada powoli... Ja miałam około 40 i przez 3 miesiące spadła do 12,5. Bralam 2 tabletki na cykl, opakowanie 2 tabl. 98 zł drogo strasznie ale działa :-) to najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 Ty naprawde masz juz fisia na punkcie torbieli- nadżerka to nie torbiel i nawet nie jest podobne( to coś w rodzaju ranki)ja na szczęście nigdy nie miałam i nie wiem za wiele na ten temat, moja mama mi za to opowiadała, że miała mega wielką po porodzie pierwszym(moja siostrunia)no i kiedyś były tylko tzw. wypalanki, no to nie miło to wspominała, ale ja w szczegóły sie nie zagłębiałam, zresztą to były lata 70-te wtedy, medycyna i techniki medyczne poszły do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate i anka ja nie robie testu, obiecałam sobie 2 miechy temu, że nie będę srać żarem i się tego trzymam, a jeśli chodzi o atmosfere to luz, jeszcze zdążyłam przytulanko zaliczyć, okres ma być 22.01 to jeszcze spoko loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..." zgasły wszystkie światła, ciemno już, noc nadchodzi".... usłyszałam dziś cytat w tv, podobno Tyma- "Człowiek nie sznurek wszystko wytrzyma" też tak uważam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie 2 kreski!!!!!!!! Druga dużo jaśniejsza ale jest!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Dzien dobry!ja juz w drodze do pracy. Tak patrze sobie w kalendarz i notatki z poprzedniego cyklu to 22i 23dc mialam juz bole poranne na @ a terwz oprocz troche powiekszonych piersi nic..cisza.nawet pms nie mam ale nie wolno sobie wymyslac bo sie czlowiek rozczarowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Anka_32 co ty mowisz.... gratuluje!!! Jakie mialas te najwczesniejsze objawy i kiedy wystapily???wreszcie cos ruszylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ale wiadomości z rana, tak czułam, ze Ci się uda:) gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) Ja ciągle jestem w szoku :) Pap co do objawów to byłam lekko przeziębiona 3 dni ale nie wiem czy to objaw, a później to ból w podbrzuszu, jajniki, pachwiny i wywaliło mi krosty na twarzy jakies 10 dni przed okresem no i całkowity brak śluzu i rozdrażnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka tak myślałam kiedyś , że Twoje osłabienie to nie przeziębienie tylko moze zagnieżdżenie zarodka, serdecznie grtuluję, zrób najlepiej bete i sprawdź potem po 2 dniach znów czy ładnie przyrasta to będzie wiadomo czy się dobrze rozwija ja tak robiłam w pierwszej ciąży ja mam termin @ na 22.01, więc na razie luz, nie nastawiam się na nic oprócz @ bo mam znane mi na nią objawy, wczoraj jeszcze było przytulanko, a co...trzeba korzystać z życia seksualnego(bo najlepszą antykoncepcją jest małe dziecko, zamiast!) Ja właśnie wróciłam z przychodnii, i guzik załatwiłam, moja lekarka rodzinna przyjmuje dziś krótko bo ma wizyty domowe, jutro znów musze leciec o 7 rano i modlić się, żeby mnie pani w rejestracji nie oddelegowała, miało być lepiej z rodzinnymi, a tymczasem do nich najtrudniej się dostać, kolejki i wojna o numerki, a do specjalistów pustki, choć u nas to i tacy specjaliści, że też bym do nich nie szła tylko jechała gdzieś dalej. Także skusiłam się na wydębienie skierowań to teraz mam i juz zaczynam żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Anka gratulacje!!!!!!!!!:) too już teraz wszystkie będą mówię Wam dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×