Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gość
ale tu cisza na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Czesc Dziewczyny.W poludnie ide na drugie badanie bety zeby sprawdzic jak przyrasta.zeby sie cieszyc to wynik musze miec o 66% wiekszy. Majlepiej jak by ze srodowego 476 zrobil sie jakis 1000...trzymajcie kciuki.wyniki beda niestety dopiero poznym popoludniem lub wieczorem. Mam nadzieje ze bedzie dobrze! Co kilka godzin nadal mam takie niemile uczucie jak jakis bol czy skurcz na @ :/ ale nie plamie i nie biore nic przeciwbolowego czy nospy bo nie jest to az tak silne. Sprawdzilam dzis temp 37,09 i podniosla sie szyjka.napewno jest wyzej i zamknieta.ale do dnia teoretycznej @ byla raczej nisko i zamknieta. Z innych objawow to czestsze siusiu w mniejszych ilosciach i powiekszenie i niewielka bolesnosc piersi i wczoraj mnie swedziala skora piersi i mam tkliwe sutki. Ktora dziewczyna niedlugo testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc:)sorry ,ze wczoraj się nie odezwałam, ale chyba się czymś zatrułam bo po kolacji padłam na lóżko, było mi nedobrze i chciałam to przespać:)dzisiaj jest już dużo lepiej i juz mam apetyt na śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pap życze Ci pięknej bety:)daj znać:) Agaa87 już jest po terminie pewnie będzie testować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
hej hej melduję się :) Wyskoczył mi wczoraj ogromny pryszcz na brodzie ;/ a czemu? bo dziś idę na imprezkę!! no szlag by to! Dziś trochę lepiej u mnie nie taka słaba, jeszcze kolęda mnie dziś czeka haha, ja też mam aplikacje moja miesiączka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis rano nie wytrzymałam. Zrobiłam test - niby to 6 dzien od owulacji i potencjalnego zapłodnienia. Najwcześniejszy termin wcktórym może być wykryta ciąża, ale niewiarygodny. Byl negatywny. Mam testy paskowe, jeszcze z 3 w szafce, wiec moge co kilka dni robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija to Ty mialaś owulacje tak jak ja ;) ale aż tak wcześnie nie będę robić bo po co się nakręcać nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Hej dziewczyny:) ja tez mam nadzerke małą, ale dwoch ginow mi juz powiedziało, ze to nie przeszkadza w ciąży, wiec sie nią nie przejmuje:) Byłam dzis zbadac prolaktynke, estadiol i LH, 9.02 wizyta u gina poowulacyjna już;) a teraz zaraz zaczynam starania;) czyli najprzyjemniejszy czas przede mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardkaa44 byłam nakręcona przed testem. Ten zrobiony dzisiaj trochę sprowadził mnie na ziemie i przygotował na to, że to jednak może nie tym razem. Choć nadzieja nie zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
hej ja dzisiaj zalatana od samego rana nawet o teście nie myślałam ale tak jak pisałam ostatnio że jeśli tydzień temu bolały mnie jajniki i cycuchy to pewnie była dopiero owu (był to 23dc) teraz jest ok więc nie robię testu. Moje dziecię znowu przeziębione szlag by to trafił aż tydzień chodziła do przedszkola teraz śpi ale niedługo muszą ja obudzić bo na 12:50 mamy wizyte ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero dzisiaj pojawił się śluz płodny, przytulanka oczywiscie byly. Zaczelo mnie wlasnie bolec podbrzusze,potworny bol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mój synek na wtorek ma szczepienie we wtorek a jego gardło stoi pod znakiem zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mnie tez bolało podbrzusze podczas owulacji, w sumie pierwszy raz tak miałam, nie wiem może przyczyną była dłuższa abstynencja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija faktycznie za wcześnie na test, ale jak lubisz to rób:)ja nie cierpie ich robić i bede robić dopiero jak mi się @ bedzie spóźniac kilka dni:) Agaa to masz urwanie głowy, teraz taki okres chorowity cóż poradzić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 znacznie bardziej wolę testować paskowymi niż płytkowymi. Na allegro kupuję paskowe po kilkka sztuk na cykl a cenowo z dostawą wychodzi tak jakbym w aptece kupowała jeden płytkowy. Owulacyjne sie sprawdzaja, ale ciążowe jeszcze mi nie wykryly. W sierpniu jak mi wyszly kreseczki to był płytkowy test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie ze jakbym dzisiaj zrobila test owulacyjny to by mi wyszedl pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz trochę o samopoczuciu. Wczoraj i dzis zauważam zawroty głowy, zgaga wczoraj po 2 dniach zniknela (jak narazie). Brzuch bardzo delikatnie czuje, po prawej stronie.piersi zaczynają być delikatnie obolałe. Kokardaa44 my to chyba w tym samym dc jestesmy. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja nie prowadze obserwacji śluzu, ale test jak masz pod reka to zrob i nie bedziesz musiala sie dalej zastanawiac :-) ja bym zrobila :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej dziewuszki:) nareszcie dziś sloneczko u mnie i jakoś calkiem inaczej dzien dzięki temu wygląda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- jak masz podejrzenie, że owulacja mogła Ci się przesunąć i masz ją dopiero teraz to po prostu powtórzcie z mężem/partnerem przytulanka. Na pewno to nie zaszkodzi a wręcz może pomóc :) Ja tak najprawdopodobniej miałam w zeszłym cyklu i żałuję, że próbowaliśmy dalej. * * * U mnie dopiero 3 dzień @, strasznie mi się dłużą te dni do końca francy. Codziennie o 6 rano sprawdzam temperaturę i zobaczymy kiedy pokaże owulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
córka osłuchowo na szczęście czysta, gardło czerwone lekki kaszel i katar.. dzisiaj dopiero drugi raz usiadłam :) i to pewnie znowu nie na długo bo córa pewnie przyleci zaraz, obiadek się robi a jutro do teścia na urodziny idziemy. Badanie moczu zrobione, posiew dopiero we wtorek więc we wtorek pójde do lekarza ale na bank jakaś bakteria znowu.. x Nell u mnie deszcz ze śniegiem x Hashija ile ma Twój synek??jeśli mi nie przejdzie nie szczep go w ten wtorek x Pap będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija też mi się wydaje, no ja byłam osłabiona ostatnio ale zwalam to na te mega niskie ciśnienie, tak to w sumie oprócz dość płynnego śluzu to jakiś tam objawów nie mam w sumie. Może to po prostu za wcześnie na cokolwiek. Mi aplikacja wyliczyła na 7 @ ale miałam dwa dni opóżnienia w stosunku do wcześniejszych cykli, więc równie dobrze mogę dostać @ 5-6. Aha no i pryszcz mi wyszedł okropny na brodzie :P A takie rzeczy zazwyczaj chwile przed lub nawet i @ się zdarzają więc nie wiem o co kaman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no pewnie że zrób test bo śluz płodny pojawia sie kilka dni przedn owulacja to będziesz miała rozeznanie jak kilka dni pod rząd bedziesz robiła testy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was:) ale nie mam sił pisać:( Ten ząb mnie wykończy:( Po prostu wyję z bólu:( Ratuję sie paracetamolem ale nie chcę przesadzać bo nigdy nic nie wiadomo;) Jak mi przejdzie to od razu do dentysty ide go usunąć bo to sie robi nie do zniesienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa mój synuś ma 5,5 roku co go próbuje zaszczepić to coś się dzieje. Gardło go nie bokli ale wydaje sie zaczerwienione i lekko opuchniete ma migdały. Kokardka mi aplikacja tak samo wyliczyła z tym, że zeszły cykl przedłużył mi się o jeden dzień. W tym cyklu wydaje się isc zgodnie z kalendarzykiem. 23 miałam mieć owulacje i tego wieczoru też dwie mocne krechy wyszły. Na nastepny wieczór już test był negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija no ja byłam u gina w piątek rano to jeszcze pęcherzyki były a w poniedziałek wieczorem juz pekly , piatek i sobota zbliżenie było, niedziela i poniedziałek już nie, mam nadzieje, że to nie przeważyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×