Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Witaj karola ;) wyluzuj troszke, wiem ze latwo sie mowi ale od razu lepiej sie poczujesz ;) Kokardka - Wcale nie wypadasz najgorzej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj łatwo łatwo. :) dziewczyny to co z tymi plemnikami? bo na forach różnie piszą. Kochać się jak najczęściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalam 2 odmienne teorie. 1. Kochac sie czesto, poniewaz plemniki sa "swieze", bardziej sprawne, bo jak czekaja dlugo to ich *****iwosc maleje. 2. Kochac sie co dwa dni, bo wtedy plemniki sie regeneruja, tez sa ponoc silne. Ktora jest prawdziwa to ja nie wiem. Ja sie kocham kiedy chce ;) Oczywiscie w dni plodne najczesciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 faktycznie ta sama data :) może to nam dobrze wróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby oby chociaz ja nie mam zadnych objawów więc nie spodziewam się niczego:)a TY masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
dziewczyny jak to jest z tym pomiarem i termometrami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4, Ola - fajnie, że o mnie pamiętacie i pytacie. No ja niestety nie mogę Wam powiedzieć nic nowego :( Nawet nie mogę Wam podać nowego terminu @ do tabelki, bo jej dalej nie mam. Dziś 11 dzień spóźnienia, wczorajszy test nadal negatywny :( Może mi się coś popierniczyło z tym okresem? Na piątek(za dwa dni) mam umówiona wizytę u gina, ale nie wiem czy do niej dotrwam, bo dziś brzuch mnie pobolewa jak na @ :( Wpienia mnie to, bo skoro się nie udało, to wolałabym dostać @ w terminie a teraz zaczynałabym kolejne dni płodne a tak dupa - wszystko wstrzymane a czas leci dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anabella to faktycznie cos dziwnego z tym cyklem sie podziało. Jesli przyjdzie Ci @ to i tak idz do gin bo moze cos z hormonami jest nie tak, ja to teraz wszystkie nieszczęscia zwalam na hormony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell ja Ci nie pomoge bo nie mierze temp, ale sa tu dziewczyny które mierza wiec napewno uzyskasz odp:)a jak Twoje objawy dzis?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze mam objawy ale na @ :P brzuch mnie lekko pobolewa a to oznaka że ona przyjdzie ale mimo to mam nadzieje jak co miesiąc ja nie mierze temperatury więc nie wiem jak to jest ale mam zamiar od następnego cyklu zacząć to robić tak z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko się wyjaśniło - dostałam @ ;( Tak myślałam, że będzie bo rano temp spadła mi do 36,7 z 37. No nic muszę odwołać wizytę, może komuś innemu się przyda. Kate4 - zmień mi termin @ na 27.02. chociaż nie wiem czy jest on prawidłowy patrząc na to co porobiło się w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Anabella przykro mi bo wiem, że musi Ci być smutno…już miałaś wielkie nadzieje na ciąże a tu taki numer;/ ale radze Ci i tak przejdz się na wizyte albo zrób sobie na własną reke bad. hormonów szczególnie prolaktyny bo przy niej są niereg. okresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja tez mam bardzo dużo podwyższoną i też mam okresy regularne ale to nie jest reguła. Jednak dużo czytałam, że prolaktyna może wpływac na nierek @ więc nie zaszkodzi ją zbadać. a Ty miałaś jaki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ok 40 to już było jakiś czas temu.. miałam delikatna niedoczynność tarczycy, leczylam się 3mies i na szczęście się unormowało. a leczysz tą prolaktyne jakimiś lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecze bromergonem dopiero miesiąć, ale ja mam wynik 95 więc pewnie to jest główna przeszkodą, że nie moge zajśc w ciąże. Pewnie jeszcze kilka miesięcy zajmie mi zbicie wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jesli chodzi o mnie to mozecie mnie wypisac z grupy póki co, bo ja mam podwyższone tsh 5,39 i musze to zbic, a wizyte u endo mam dopiero 4 lutego. Podejrzewam, że ze 3 miesiące mi zejdzie zbicie do poziomu dopuszczalnego:-), powodzenia dla reszty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella tak mi przykro ;( Mnie jeszcze nigdy sie nie spoznial az tak @. Trzymaj sie! Co do daty kolejnej @ to licz sobie normalnie, a do ginekologa lepiej idz. Takie opoznienia nie sa czyms normalnym a lekarz moze cos poradzi. Mnie ostatnio zmienil sie cykl. Cieszylam sie ze @ mi sie spoznia a wydluzyl mi sie cykl do 28 dni, spowrotem tak jak mialam kiedys. Zobacze jak bedzie w tym cyklu. Co do mierzenia temperaturki to ja nie jestem specjalistka. Kada jest inna i dla jednej temperatura 36,6 jest normalna a dla innej 36,7 albo 36,8. U jednej temperatura po owulce jest wysoka np 37,5 a u innej tylko wzrasta do 37 stopni. Trzeba mierzyc regularnie przez kilka cykli zeby ustalic sobie taka srednia mniej wiecej i sie do niej odnosic. No i trzeba zawsze rano, przed wstaniem mierzyc na dole. Ja nie zawsze o tym pamietam, w tym cyklu mam troche zamieszania w zyciu osobistym, raz mierzylam, czasem nie wiec nie sugeruje sie temperatura ;) swoj organizm naprawde dlugo sie poznaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Kate sama juz nie wiem czy sobie wmawiam czy to objawy :P w sumie pewnie sama wiesz o co chodzi :) jutro czyli (26dc) bede testowała i też nie wiem czy wyjdzie już czy nie, w sumie to trochę powątpywam że sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja temperaturę mierzę regularnie i mam wyraźny skok na owulację i wyraźny spadek na okres. konkretnej temperatury przed i po skoku nie podam, bo to się po prostu zmienia :) ale polecam mierzenie, bo po kilku cyklach już wiadomo co się dzieje. podobno mierzące temperaturę już po paru dniach od zajścia w ciążę mogą wiedzieć że są w ciąży, choć jeszcze się nie dowiedziałam, po czym można to poznać :) teraz miałam wszelkie objawy ciąży (bolesne piersi, bóle w podbrzuszu, dość wysoka temperatura cały czas po owu, ciągle chodziłam siku i nawet zmieniło mi się powonienie i smak :) ), a jednak @ przyszła o czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do plemników to też jestem ciekawa, jak to tak naprawdę jest. oszczędzać, czy nie oszczędzać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolamalina - ja nie bawię się w testy owulacyjne dla mnie to strata czasu i kasy. Próbowałam jednego miesiąca i nic mi nie pomogły:( Ja obserwuje swoje ciało tzn. śluz. Zawsze mam podczas dni płodnych sporo przezroczystego, bezbarwnego i bezwonnego śluzu. Jak cofnę się kilka dni w pamięci to taki miałam, ale później niż to sobie wyliczyłam. Liczyłam wg cykli 29-30dniowych , bo takie zawsze miałam. A tu buumm cykl mi się wydłużył i owulacja była później - a była na 100%. Ja ja myślałam że to ciążowy śluz. No temp wtedy skoczyła mi do 37 i też się cieszyłam, że może udało się zmajstrować dzidziusia a to był skok na owulację. Niestety w tamtych dniach nie przytulaliśmy się z mężem, więc logicznie patrząc nic z tego nie mogło wyjść. Ale wiem to dopiero dziś - patrząc z perspektywy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie do konca wierze w te testy, kupiłam z ciekawości. Zrobiłam kilka, to owulacje mi pokazało 3 dni po okresie... a cykle mam 30 dniowe. musiała być to ściema śluzu owulacyjnego nie było a szyjka zamknieta... więc też już nie zamierzam pieniędzy w bloto wyrzucać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap dopiero teraz zauważyłam, ze pisałas coś. Fajnie, że u Ciebie już lepiej:)powiedz miałaś jakieś szczególne objawy?domyślałaś się, ze to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No organizm potrafi platac figle ;) Ja tez mialam wysoka temperaturke 37 stopni i @ mi sie spozniala, nadal mialam wysoka, sluz tez dziwny. Az wkoncu przyszla spozniona @,a raczej dziwne 4dniowe plamienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Objawow zadnych nie mialam.poza tym pamietacie?zaraz po owu nawet bylam przeziebiona i mialam podwyzszona temperature i bralam apap. Potem od tygodnia do dnia wczorajszego te silne bole i skurcze ja @.ze 4dni temu zaczely mnie bolec piersi jak na @.teraz to raczej czuje tylko nadwrazliwosc sutkow. Na szczescie dzis naprawde nie czuje silnych boli i nie bralam zadnego proszka. Jedyne co bylo wyczuwalne jako zmiana,ze bylo inaczej niz w tamtym miesiacu to szyjka macicy zrobila sie taka jakas dluga i inna.i wcale nie umiem powiedziec czy jest wysoko.napewno jest twarda i dluga. Sluzu w jakiejs wielkiej ilosci nie mam,ot tyle ze slad na bieliznie. No i temperatura po 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świetnie pap, że już sie czujesz dobrze i daj znac jakie wyniki bety będa:)a z tym sikaniem tez tak masz że czesto?hehe a masz jakis brak apetytu albo jest Ci niedobrze na niektóre zapachy, taka wrażliwość?pytam na przyszłość żeby wiedziec co można odczytywac jako objaw ciąży bo co prawda byłam rok temu w ciąży ale wtedy w ogóle nie zwracałam uwagi na objawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×