Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

hejka:)aneteek to dawaj dane do tabelki??o ile dobrze pamietam to TY też jesteś na clo?to Twój 1 cykl z clo? Nell zadzwoń do lekarza napewno Ci cos doradzi lepiej nie ryzykowac:/ tym razem ja zawisłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkanna Ty chyba zawsze miałaś @ w terminie to teraz jest nadzieja skoro nie przyszła ;P Paula mój ostati okres tez trwał tylko 2 dni, lekkie krwawienie tylko miałam;) Zambia co czujesz, ja tez zaczynam odczuwac panike;/ kurde musze sobie to jakos wytłumaczyć, że może sie nie udac żeby nie beczeć za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dane do tabeli aneteek wiek 24 cykl strań -3, ktore dziecko -1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kate trafiło i na Ciebie :D oby szybko się odwiesiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec dane do tabelki Aneteek wiek 24, cykl starań 3 ,termin @ 27.02.215 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz rację Hashija. Zrobię jutro ten test i zobaczę... Jak nic nie wyjdzie to zrobię go w sobotę jeszcze raz. Mam nadzieję, że się udało... Kate powisisz tam troszkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mądra dzisiaj jestem, szukam po całym domu gumki do włosów, bo oczywiście została mi jedna, a ona wisi sobie grzecznie na nadgarstku, ja pierdzielę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym miesiącu po zakończeniu @ rozpocznę starania. Proszę o Kate o wpis do tabelki :) Wiek: 27 Cykl: 1 Dziecko: 1 (1 poronienie) Temin @: 22.03.2015 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia trzymam kciuki za Ciebie i resztę dziewczyn niedługo testujacych. Do mnie dziś niestety zawitała @ jak w zegarku :( Kate zmień mi proszę dane w tabelce nastepny spodziewany @ na 24.03. Nie wiem już sama co robię zle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czytam Was codziennie z telefonu a jak próbuję dodać post to nic nie zapisuje... :( Ola, Nell - jak się czujecie? Jakie objawy teraz macie? U mnie w sumie to nic - lekki ból piersi i tyle... z drugiej strony nie chce sobie nic wmawiać i się nastawiać. Ola - Chyba mamy w tym samym dniu wizytę, czyli w najbliższy wtorek? :) Ja się jej boję, a w zasadzie powtórki, kiedy miałam pusty pęcherzyk :( Chyba serce m wyskoczy jak już będę leżeć na USG i będziemy szukać serduszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka szkoda Blue :( ale przynajmniej masz regularne miesiączki, ja teraz nie wiem czy się spóźni czy serio jest coś na rzeczy... Wszystko robisz w porządku! Ale może zbadaj sobie prolaktynę i tsh... to łatwo naprostować jeśli coś będzie leciutko nie tak. W następnym cyklu się uda! Dobra, śmigam po ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tabelce pozmieniane:) Hash kto wisi nie utonie :P tysiaa pewnie że zrób jutro test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien mi na cykl staran na 3 bo zle policzylam :) poprawiłam sie w poprzednich wiadomosciach :) i dziekuje za dodanie do tabeleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok a powiedz mi czemu Ty już clo bierzesz skoro to Twój 3 cykl dopiero? myślałam że stymulację włącza sie dopiero po kilku nieudanych cyklach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba faktycznie zrobię te badania. A to obojętne jest w jakiej części cyklu? Mogę je zrobić teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue mozesz teraz zrobić obojetne w którym dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie mialam stymulacji po prostu byłam tylko dwa cykle u gina na monitorowaniu pecherzyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate coś tam czuje ale staram sobie tłumaczyć ze to pewnie zwykła @ idzie. Mam już 3 dzień z rzędu 37,2 pod pacha i czuje się właśnie jakbym miała taka temp. Czyli jakby coś mnie brało ale jestem zdrowa. Bolą mnie cycki bardzo. Ale nie brodawki tylko gruczoł po spodem. Aż rak nie mogę podnieść bo mnie boli. I takie mam jakby rozchodzące się prądy od jajników. Ale tak jak wiele razu już powtarzałam: ja co miesiąc coś mam z objawów wiec wiem ze to nic nie znaczy jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie miałas clo?kurcze widocznie musiałam cos pogmatwać sorry:) Anka a Ty nas już opuściłaś? pap, Agaa, Simke co u Was? dajcie nam tu fluidki ciążowe bo są nam potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no pewnie z kimś mnie pomyłaś :) nic się nie stało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zambia mnie też piersi bolą strasznie, ale tego akurat nie odczytuje jako objaw ciąży niestety wrecz przeciwnie bo zawsze na @ mnie bolą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate mnie tez co miesiąc bolą na tydzień przed @. Ten cykl jest wyjątkowy bo bolą od samej owulacji. A to świadczy chyba ze w tym cyklu mam bardzo wysoki poziom progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kate, to zrobię tę prolaktyne i tsh. Coś jeszcze może radzicie przy okazji? Trzeba robić rano czy obojętne? Sorki za te pytania. Trochę jestem pod łamana, bo mój M. się po chorował i dostał 3 dniowy antybiotyk, gorączka tez była, wiec chyba nowy cykl będzie też bezowocny:( a tak ładnie lokal witamin ki na plemniki od miesiaca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×