Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Hej Blueeng3l :) A na kiedy masz termin @ bo nie widzę cię w tabelce :) Nell, to może lepiej dopytaj, będziesz spokojniejsza :) I dużo odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to powiem Wam, że odkąd te 3 cykle obserwuje swoje ciało to mam mnóstwo objawów ciążowych:) to naprawdę nieźle się wkręca. Nigdy tak jajnikow nie czułam:) Pap daj znac koniecznie jutro, trzymam kciuki zeby było dobrze. Nell teraz się tylko nie denerwuj, słyszałaś serduszko, także obawy na bok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wypoczynek to jedno z zaleceń :) uciekam spać to jutro dawaj Tysia znac co na tescie dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
Nell to normalne, że kazali Ci brać dwie. Ja również tak miałam jak wylądowałam w szpitalu i jak z niego wychodziłam po podejrzeniu poronienia. Z tego co mi wtedy gin tłumaczył, zawsze dają taką dawkę na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia 1. Marca termin. Ale niecwytrzymalam i kupilam test na jutro. Mhhhm moj sie jakos uspokoil w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia 1. Marzec;) kupilam dzis test na jutro ale chyba poczekam do niedzieli:) . moj facet sie udpokoil troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueeng zostań z nami i poproś Kate o wpis do tabelki :-) Nell jak się cireszę, że jest ok, ale mimo wszystko skonsultuj się ze swoim gin już na spokojnie. Tysia trzymam za Ciebie kciuki :-) Pap czekam naa relacje z wizyty i zyczę Ci toastow z piccolo :-D Xxx Niestety moj maż w sobote idzie do pracy i w zwiazku z tym bbadanie tsh i hcg zrobie w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zawiasy tematu mnie dobijaja. Nawet przez 3 godziny nie moge przeczytac co piszecie;( najczesciej zdarza mi sie tk jak sie skonczy dana strona i wpis przeskakuje na kolejna. Tk juz sajgon. Ps. Zauwazylam jakies biale kropeczki na brodawkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, takiego stresa złapałam, że w ogóle nie mogę usnąć :P Pewnie około 10 zwlekę dupsko z łóżka i dam wam znać. Najwyżej będziecie mnie pocieszać :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 prosze o wpisanie mnie do tabelki;) Blueeng3l___2___1___1.marzec:) zobaczymy juz sie mniej stresuje ale mam podejrzenia ze to wlasnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie jedna krecha. Pod odpowiednim kątem widać jakaś biała kreche ale to na pewno jakaś kreska fabryczna. Wkurzona jestem bo ani nie ma ciąży, ani nie ma miesiączki. Następny test zrobię w niedzielę, jak będzie negatywny to idę do gin na wywołanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ja mam to samo, nie ma @ a na teście jest tez tylko jedna kreska i w sumie białej tez się doszukam kreski pod światło jak się uprę. No nic czekamy co będzie z tego dzisiaj... No nic, przynajmniej dzisiaj już się troszkę lepiej czuje, nie muli mnie tak od rana :P No ciekawa jestem, wstępnie wizytę mam 4 marca ustaloną, najwyżej pójdę tez na wywołanie, chociaż luteinę chyba mam w domu, bo już nie raz musiałam wywoływać przez ta wysoką prolaktynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia, Bajkaanna przykro mi z powodu tych pojedynczych kresek:( Ale póki nie ma @ wszystko jest jeszcze możliwe;) Bajkaanna a jak dzisiaj z twoją temperaturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się nam trafiło :p no nic, musimy teraz czekać :) dobrze ze się lepiej czujesz :) a ja idę dalej spać bo się wkurzyc kurde można :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio w sumie znowu spadła o jedną kreskę i jest 36,8 ale ledwo włożyłam ten termometr :P jakoś ciasno było, wszystko spuchniete czy coś... No patrząc na wyjściowa to i tak dalej jest wysoko, dzisiaj powinno się wyjaśnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przykro mi że nie zobaczyłyście upragnionych II kreseczek. Czekamy więc na rozwój sytuacji. Blueeng - jeszcze Ty może jakieś pozytywne info nam dziś napiszesz :) Ja też chciałam dziś zrobić test. Ale pojemniczek z moczem wypadł mi z ręki i wpadł do toalety :) :) - to chyba znak - "Nie rób testu bo będziesz miała doła !" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Hej dziewczyny:-) Tysia dopóki @ nie ma jest nadzieja:-* X Dostałam dzisiaj telefon od mojej cioci która mi polecila mojego lekarza i dowiedziałam się że miał wypadek, jest w ciężkim stanie, ma coś poważnego z ręką, i na pewno przez najbliższe miesiące nie wróci do pracy. Ufalam mu, teraz będę musiała szybko znaleźć innego:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zambia wychodzi na to ze musimy zrobic w niedziele:) widze ze masz ten sam termin @ co ja wiec sprawdzimy razem:) ja zrobilam test jedna kreska ale nie zalamuje mnie to no bo przeciez do niedzieli tyle czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueeng jakoś czuję, że z nas dwóch to raczej Ty się ucieszysz :) Ja tracę nadzieję związaną z tym cyklem powoli. Wszystkie objawy "ucichły", tylko już czuję czyhającą za rogiem @. Jestem niemal pewna, że przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czar o ciąży prysł :( :( obudziła mnie @ aż się po płakałam w toalecie Kolejny termin @ 26.03 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneteek - uda się na pewno niebawem! głowa do góry! Gdzieś w necie natknęłam się na taką statystykę, że w ciągu pół roku zachodzi ok 80% par. A w ciągu roku zachodzi aż 90%. Więc ja mam jeszcze aż 7 miesięcy żeby znaleźć się w tych 90% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Zambia to przykre, że jestem w tych 10% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zonaczymy mnie piersi bola ale ich nie biore pod uwage bo zawsze mnie bola na @ jedynie co zauwaxylam to jakies takie biale punkciki na brodawkach ale moze chcialam je zobaczyc . ale brzuchol mi zapowiada prxyjsie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardkaaaa - przepraszam, może nie powinnam była tego pisać :( Nie smuć się. Ja niestety nie pamiętam Twojej historii bo tyle ich już jest na forum i mi się mieszają :). Ja sobie dałam rok bez badań itp. Wiem, że nie mamy jakiejś pierwotnej niepłodności bo mam już dziecko z którym zaszłam w pierwszym cyklu starań. Jeśli się nie uda w tym czasie to z marszu wysyłam męża na badania i siebie też. A jak jest z Wami? Jakieś powody niepowodzeń są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Hej laseczki Tydzień mnie tu nie było nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego!! X Mnie rozlozyla grypa dzisiaj dopiero jest lepiej a tak to potwony ból głowy gorączka 38,5 łamanie na całym ciele masakra nigdy sie tak nie czułam potwornie sie bałam o fasolke w niedzielę mam usg więc mam nadzieję że bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Zambia ja też dałam sobie rok potem były hormony niby ok chociaż tsh trochę za wysokie bo 4,17, mąż oki , niby nie rósł pęcherzyk i drugi cykl biorę clo, czekam na @ jak nie pójdzie to kontrast , chociaż aktualnie mam wizję, że może poczekam z tym i wybiorę się do drugiego gina co on o tym sądzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×