Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

ok Bajkanna dzieki ze dałaś znać:)to pisz co u Ciebie, robisz jutro test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate mam test w domu, i w sumie może go użyje ale raczej w czwartek jak jutro nie dostanę, bo robiłam w sobotę i wyszedł negatywny, szlam na urodziny do teścia i nie wiedziałam co pic i jak pić itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu no niestety w pierwszych 3 miesiacach wszystko się moze wydarzyć i wtedy jest największe prawdopodobieństwo poronienia. Ale tak jak pisze tysiaa my nie mamy za bardzo na to wpływu oprócz uważania na siebie, wiec jak Pan Bóg chce tak będzie. Ja z własnego dośw. wiem,że stres nie działa dobrze na ciążę i obiecałam sobie, ze przy kolejnej ciąży bardziej wrzuce na luz, zobacze jak mi to wyjdzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to użyj i dawaj nam tu znać:) ja w poniedz ide na badanie prolaktyny po miesiącu brania bromergonu i ciekawa jestem strasznie czy spadła, mam nadziej, że tak. Kurcze dzis mnie piersi szczypią to pewnie przez tą prolaktynę, TY tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w sumie prolaktynę mam w normie, bo brałam dostinex, on działa bardzo szybko, ponoć te twoje tabletki dłużej się uwalniają, i szybko nie spada, a jak sie po nich czujesz? jakieś mdłości? Piersi nigdy nie czułam, teraz od kilku cykli mnie pobolewają no i wróciły do rozmiaru sprzed kilku lat, mimo ze nie przytyłam jakos znacznie... nowu mam 75D... musze wszystkie stanik wymienić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Wiecie co ja to bardzo się ze może pójść coś nie tak i nie wiem czy nie wezmę czegoś na podtrzymanie od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co naczytałąm się o tym bromku takich głupot że bałam się go wziąść ale naprawde nie mam żadnych skutków ubocznych, dobrze się po nich czuje ale biore tylko po 0,5 tabl rano i na noc. Czytałam włąśnie ze przy prolakt. występuje ból piersi a mnie w sumie wcześniej tak nie bolały ale od kilku cylki zauważyłam,ze tydz. po owulacji zaczynają szczypać, ale powiększac sie bardzo nie powiekszają a szkoda bo ja mam malutki rozmiarek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ale przeciez dobrze się czujesz i nie miałas wcześniej ządnych komplikacji więc myśle, że nie ma sensu brać tak na zapas> POczekaj kochana do wizyty u lekarza on najlepiej doradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riethernsunbrin1973cgydj
Witam Ja będę się starać o dziecko dopiero w marcu/kwietniu. A tobie jak tam idzie? Jasne http://imx.tw/bKTr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede musiala zrobic cos z tym bo mnie juz drazni. Dziwne mam teraz uczucie w pachwinie, moze od tego jajnika mojego -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lutego kończy rok i 9 miesiący ale waży 16 kg a mieszkamy w piętrowym domu wiec musze czasami ja podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej, ale sie u was porobiło, kurcze zreszta inka od razu wydawała mi sie taka wyniosła wszystkowiedząca " przewodniczka stada" i szybko sie ujawniła, no ale nie o tym chcialam, u mnie 10 tydzien sie konczy od wczoraj jestem na zwolnieniu bo lekarz zabronił mi jezdzic autem a taka mam niestety prace po kilka godzin dziennie w samochodzie a ze gdzie indziej nie byl dla mnie miejsca wiec pozostalo zwolnienie i w sumie dobrze bo strasznie mnie meczy , mdłosci nasilaja sie wieczorem, doszly zawroty glowy i otworne zmeczenie doslownie spie na stojaco :) ale mam nadzieje ze niedlugo minie, pozdrawiam was i czasem sie odezwe jak chcecie i pozwolicie oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu jak fajnie ze nas odnalazłaś i że sie odzywasz:) Pisz jak najczęściej co u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, to duża fajna pannica :) Elilu, super, gratuluję ciąży :) Odpoczywaj dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej elilu odwiedzaj nas jak najczęściej i prześlij fluidki ciażowe:P Anka nie podnoś raczej Twojej małej bo 16 kg to dużo, w ciąży max do 4 kg można dźwigać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe ze to te bole. Nie potrafie jeszcze okielznac mojego organizmu. W kazdym cyklu mam inaczej, wsluchuje sie w swoj organizm jak tylko moge a on i tak mnie zaskakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Bylam w szpitalu ale nie ma o czym.gadac. lekarz powiedzial,ze generalnie nie powinno bolec ale ze to za wczesnie i ani badanie na fotelu ni usg nic nie pokaze. Dal mi do zrozumienia ze mimo testow @ jeszcze moze przyjsc i zeby sie nie przejmowac. Kazal brac paracetamol na zmiane z nospa i lezec. Akurat jestem na szkoleniu i po 10godzin siedze :/ powiedzisl ze jedynie mogla bym gdzies zrobic bete i potem za dwa dni zeby zobaczyc czy rosnie odpowiednio.sprobuje nie brac juz lekow ale dzoewczyny plakac mi sie chce..przeciez od jakis 6dni mnie tak boli jak na @ i ciagle bralam ta nospe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drugiej ciąży byłam często na nospie bo też mnie podbrzusze bolało i było wszystko ok ale też się denerwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap po pierwsze nie denerwuj się, weź tabletki kąpiel i się połóż. Mnie też bardzo bolało W pierwszej ciąży aż promieniowalo pod żebra i na plecy. Przez 2 tygodnie nie brałam nic bo nie wiedziałam czy mogę. Nospa i paracetamol nie grozi dzidzi wiec spokojnie możesz łykać. Musisz się uspokoić bo nie pomagasz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap dokładnie tak jak mówią dziewczyny ZACHOWAJ SPOKÓJ!!!wiem, że łątwo mówić, ale łykaj tą nospę ona Ci naprawdę nie zaszkodzi i ciesz się ciążą, bo bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nospa w ciazy nie szkodzi! Nawet ginekolog pozwolil mi ją brac jak jeszcze w tej ciazy bylam wiec nie martw sie ze cos zrobilas zle. Zrelaksuj sie, odpocznij i mysl pozytywnie, bo bedzie dobrze, czemu mialoby nie byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Dzieki za slowa otuchy. Zobaczymy jak bedzie dalej ale naprawde mniej bym o tym myslala gdyby to byl jakis taki niewielki bol ale to sa bole i skurcze :/ znalazlam jakies labolatorium i moze jut rano przed rozpoczeciem szkolenia uda mi sie pojechac i potem za dwa dni.do siebie wracam dopiero w sobote :( pamietacie jak pani,ktora ze mna pracuje miala sen ze zaciazylam? Szok! Postaram sie brac jak najrzadziej te proszki. Szkoda tylko ze lekarz mi powiedzial,ze nie powinno takbolec :/ ale czytam na forach,ze takie bole kobiety maja a rodza potem zdrowe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, pamietam jak pisalas ze jakiejs babce snilo sie ze jestes w ciazy, moze wrozka jakas ;) tez gdzies czytalam ze niektore kobiety maja takie bole, ze to nowosc dla organizmu, ze musi sie przystosowac do nowej sytuacji i w ogole. szkoda ze dopiero w sobote wracasz bo sobie nie odpoczniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietnie ze tu jestescie. Witam Was dziewczyny! Z tego co widze to juz niektore z nas sie postaraly efektownie. ;) ja sie dopiero wzielam za robote :) troche sie boje tego wzzystkiego, to moje pierwsze starania. Mam 25 lat. Fajnie bedzie miec Was. Jak Wasze starania? Dlugi juz trwaja? Komu sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Jak chcesz to dołącz do tabelki, jest na pierwszej stronie. A w ciążę udało się zajść Ance i Pap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×