Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gratuluje. :) dopiszcie mnie do tabelki. Jestem tu nowa wiec nie wiem zupelnie nic :) karolinamalina______25_____1_______@13.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, Kate zajmuje się tabelką, więc rano na pewno cię dopisze :) Zaczełaś się już starac od tego cyklu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Jestem w trakcie staran :). Nie robilam testow owulacyjnych. Jak nic nie bedzie wychodzilo bede sie chwytala roznych sposobow. ;) czekanie do @ jest straszne.. A jak u Ciebie? Robilyscie badania jakies, lykacie jakies tab? Ja odwiedzilam wczoraj gin zrobilam cytologie i usg kontrolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w grudniu niestety poroniłam, no i w przyszłym tyg idę do gin na kontrolę, zobaczę czy da mi zielone światło i czy będę mogła rozpocząć starania :) Testów owulacyjnych też nigdy nie robiłam :) Łykam tylko kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi... Bedzie dobrze.... A w ktorym bylas tyg? Boje sie tego wszystkiego... Widze ze rzadko ktora zachodzi w ciazecw 1 cyklu... I ja cos tam lykam. A masz jakis dobry sprawdzony kwas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jest dobrze, z nadzieją patrzę w przyszłość :) Byłam w 8/9 tygodniu, więc początki, u mnie ciąża obumarła. Rzadko, ale zdarza się, że akurat pierwszy cykl jest tym ostatnim :) Ja akurat łykam Folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze tak! Miejmy nadzieje ze juz niedlugo bedziesz mogla zaczac razem z nami starania: ) trzymam kciuki. Tak sie zastanawiam kiedy zrobic test. Najchetniej to bym codziennie robila... :) do terminu @ nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że wszystko się dobrze zagoiło :P Nie ma sensu robienie testu wcześniej niż w dniu spodziewanej miesiączki, bo rzadko coś wykrywa :) A tylko się będziesz denerwować, że nic nie wykrył, bo po prostu jeszcze nie było takiej możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
ANKA_32 jesteś tu? Gdzieś na innym forum pisałas że jesteś w 5tyg ciazy i Twoja temperatura jest w granicach 36.00 max 36.60 czy możliwa jest ciążą przy takiej temperaturze? U mnie średnia temperatura to 36.20 nigdy nie miałam temperatury ponad 37 nawet po owulacji. Teraz od kilku dni temperatura mam raz 36.4 razy 36.5 do tego boli nie podbrzusze robiłam jeden test ale wyszedł negatywnie. Okres mi się spóźnia juz kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Karola witamy w naszym stadzie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam, ja już raczej nadziei na ten cykl nie mam, temperatura mi spadła i myślę ze dzisiaj ta małpa nadejdzie... Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Bajkaanna moze jeszcze nic nie jest przesądzone, ja nie wierze temperaturom:) karolamalina witam, dopiszę Cię do nas a jeśli chcesz poznać nasze historie to musisz przeczytać nasze forum od A do Z:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc27 ja nie mierzylam sobie regularnie temperatury ale kiedyś któraś Dziewczyna zapytała jaka mam temperaturę jakoś tak przed @ i miałam 36,6 a dwa dni po terminie @ i po pozytywnym teście 36,0 i jak tak czytam o tej temperaturze to zaczynam się bać ze coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka jak Cie trzepne to zobaczysz:)przestań czytać bo się tylko nakręcasz:)jesteś w ciaży, ciesz się tym a nie zamartwiaj temperaturami i innymi rzeczami niepotrzebnie bo każdy przypadek jest inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka o niczym innym nie myśl tylko o tym że jest dobrze:) Dziewczyny ta temperaturę to wierzycie takim elektronicznym termometrem? I pod językiem czy jak? Bo może od przyszłego cyklu zobaczę sobie ten sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie nakręcam się bardzo w ogóle nie wiem o co chodzi z ta temperaturą ale jak czytam że temperatura spadła bedzie okres to sobie myśle kurde jak ja mialam 36 to też powinien byc? Ja teraz czekam tylko i wyłacznie na lekarza, nawet jeszcze żadnych witamin nie kupiłam tylko kwas foliowy łykam bo czekam na potwierdzenie od lekarza, a to jeszcze ponad tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny wstałam z takim leniem, że szok. Dobrze, że do małej babcia przybiegła (mieszkamy obok siebie) to ja spokojnie kawe dopije i może jakoś energie złapię. Dziś na obiad napewno gotowe żarcie, jakoś nie mam ochoty stać w garach dziś. Marzy mi się słońce, może być śnieg, mróz, deszcze, błoto, wiatrzysko ale żeby było słońce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie słońce, by można było już otwierać okna, śpiewające ptaki hmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) Coś ostatnio się budzę z bólem podbrzusza;/ Dopiszcie mnie też na początek ja mam 27 16 cykl @07.02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Hejka Kate myślę że w piątek zrobię chociaż wszystkie moje dolegliwosci przeszły a było mi tak fajnie nie dobrze :) nastawiam sie na następny cykl chyba że @ przyjdzie w lutym to odpuszczam starania nie chce dzidzi z grudnia, mam zaległe opakowanie gynalgin żeby wsiąść i jutro idę na posiew moczu bo coś mnie szczypie jak siusiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa97 ja też mam chyba infekcję pęcherza bo tez mnie szczypie i sikam po 5 kropelek;( moze to tak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ehh jak nie urok to sraczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolamalina
hej dziewczyny. i od rana znowu myśle o jednym. Zajde czy nie....ehh. może lepiej wyluzować. czytam te Wasze historie, mało nie jest :) dziewczyny jak to jest... lepiej kochac się częściej- wtedy plemniki są mocniejsze czy odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie akurat słoneczko ładnie świeci:)dokąłdnie Agaa jak nie urot to... Ja w tamtym cyklu miałam infekcje poch.. także te infekcje mnie lubią, ale robiłam różne badania, wymazy i wszystko dobrze wyszło:)Agaa a nie kusił Cię test dzisiaj skoro masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze o dopisanie mnie do tabelki :) 34 lata 7 c ,2 dzieci @ 03-02-2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simke dopisałam Cię, mamy ten sam termin @:) kokardka czemu najgorzej?wszystkie jesteśmy równe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Cala noc minela prawie spokojnie tylko o 5rano obudzil mnie jakis bol.ale nic nie bralam.potem tez bylo spokojnie ale teraz znow czuje niemile odczucia :/ bylam rano na becie. Popoludniu maja byc juz wyniki. Bede starac sie nic nie brac o ile bede wytrzymywac. A moja temperatura mierzona owulacyjnym termometrem wynosi codziennie po 37st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najgorzej, że tak dlugo sie staramy :< no wiem ze wszystkie rowne ale jakos mi tak smutno :< no nic czekamy jeszcze 10 dni;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×