Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

druga zmarszczka pod okiem.. mój świat sie zawalił

Polecane posty

Gość gość

oglądam ją od 3 dni po kilkanaście razy dziennie. Zrobiła się pod jednym okiem, drugie jeszcze trwa bez tego okropieństwa. Jak się uśmiecham pelna geba jest masakra. Jeden fałd pod powieką już się domknął w zewnętrznym kąciku oka, a teraz drugi fałd się tworzy, poza tym kurze łapki w ilości 3 sztuk wieńczą te starczą rycine. Też skóra mi się cieńsza zrobiła pod oczami. Jak mam kamienną twarz w ogole nie mam zmarszczek, lekki uśmiech też ok nic się nie zwija pod oczami, więc koniec z komediami, koniec ze spaniem na boku, koniec z odwadniającą kawą i alko, koniec z uśmiechem od ucha do ucha. Teraz już mam odpowiedź, dlaczego kobiety po 30 tak rzadko się uśmiechają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, ale co z tego? i tak wszyscy umrzemy więc jakie to ma znaczenie, jedna kreska więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia884
Mam to samo.. w listopadzie skończyłam 30 lat :) ale się nie poddaję..cały arsenał przeciwzmarszczkowy w zanadrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 28 lat i jestem niepelnosprawna ruchowo przez leki mam 10 kg nadwagi-sterydy chetnie sie zamienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo.. w listopadzie skończyłam 30 lat usmiech.gif ale się nie poddaję..cały arsenał przeciwzmarszczkowy w zanadrzu xx a możesz mi napisac jaki sens wklepywać w skórę chemię i toksyny? własnie od tych kremów skora sie szybciej starzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie to zastanawia ale wg mnie ktoś powinien porównać przykładowe dwie babki gdzie jedna wklepuje te kremy co wieczór i rano i drugą która nie wklepuje nic, wtedy będzie widać kto wygląda korzystniej i będzie odpowiedź ale nigdy nie słyszałam by gdzies ktoś takie coś w ten sposób sprawdzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
Mnie od jakiegoś czasu bardzo interesuje ten temat, chociaż wg mnie zależy od kafeteriuszek gdzie go zakwalifikować jeśli ktoś chce doradzić jak się godzić na te zmarszczki to nadaje się tutaj. Jak ktoś chce doradzić jak się nie godzić to temat nadaje się bardziej na dział Zdrowie i uroda. Wg mnie to jeszcze mamy troche czasu by nie godzić sie jeszcze na te zmarszczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
I ja swego czasu miałam ochote nawet założyć taki temat na dziale zdrowie i uroda pt "jak naturalnie walczyć ze zmarszczkami" ale mi się nie chciało nigdy, może ktoś mnie wyręczy ale tak mi przyszła do głowy taka powiedzmy lista różnych kuracji walczących ze zmarszczkami, a że uroda jest pochodną zdrowia to są to głównie kuracje mające na celu zachowania zdrowia w organiźmie jako że jedno z drugim jest ściśle powiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
No więc co ja to chciałam. Pierwszy warunek zachowania młodości to zrezygnować z cukru w diecie. Wy nie macie pojęcia jak cukier postarza. Nie macie pojęcia. Oglądałam kiedyś taki program na discovery był tam takie porównanie trzech różnych osób. Pierwsza osoba wystrzegająca się cukru na co dzień wyglądała najmłodziej, druga osoba normalnie spożywająca cukier wyglądała nieco starzej, a najstarzej wyglądała trzecie osoba która chorowała na cukrzyce. Cukier który spożywamy jeśli jest go więcej niż organizm jest w stanie sobie z nim poradzić to krązy we krwi i przyczepia się do włókien kolagenowych i je niszczy. Cukier, lata jego spożywania potrafią sprawić że skóra, tkanka pod nią z młodej potrafi się zamienić na tkankę charakterystyczną dla ludzi starych. Ja jestem tego przykładem. Po latach wypijania hektolitrów kaw i herbat z cukrem oraz rogalików z czekoladą czy innych drożdżówek moje uda niegdyś piękne, szczupłe jędrne dziś mimo że wagę mam od 18 roku życie 57 kg to wyglądają jak meduzy tak jest tkanka rozciągnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
Dalej kremy z filtrem. Równiez przeprowadzono obserwację. Kierowca tira którego twarz zawsze była oświetlona przez słońce z lewej strony miała dużo bruzd, podczas gdy strona druga twarzy miała ich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
Dalej witaminy i minerały i aminokwasy czyli zdrowe odżywiania z tym jest cięzko, ale bez tego ni cholery sie nie obejdzie i gdyż jest to jak paliwo dla samochodu. Równiez kiedyś oglądałam dawno temu program. Szukam go po latach ale nie moge znaleźć. Pokazali tam parke jakichś dwóch świrów babki i faceta. Ale nie pokazali ich twarzy, powiedzieli tylko ile mają lat a mieli ich dużo, nie pamiętam ile ale byli w wieku mocno dojrzałym. Mieli całą szafke w kuchni zawaloną słoikami z witaminami, mieli tam jakieś miarki i wszystko mieli dokładnie wyznaczone czego i ile brać i tak codziennie. Całymi latami! Tych tabletek łykali od cholery ale nie jestem kompetentna w tym temacie ile czego brać. Nie wiem jak to jest podobno przeginanie z taką chemią może zniszczyć żołądek. Prawda to ? Ja nie wiem, ale fakt faktem że pokazali na końcu twarze tych ludzi i mnie zszokowało to. Wyglądali niesmaowicie młodo jak na tamte swoje lata, chyba ze 20 lat młodziej albo więcej, prawie na 20 lat. Niestety nie potrafie odnaleźć tego filmu dokumentalnego bo oglądałam go chyba ze 20 lat temu, może nie istnieje on w czeluściach internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkskmsndnnddn
Slyszalam ze kiedys robiono badania z udzialem siostr blizniaczek. Obserwacje trwaly 10 lat. siostra ktora dbala o siebie wygladala o wiele lepiej od tej ktora nie robila nic. Takie badania wydaja sie bardziej wiarygodne niz te z udzialem ludzi sobie obcych. Tak wiec chyba trzeba sie za siebie zabrac;). Aa dodam ze mam 42 lata i teraz dopiero zaczynaja mi sie robic zmarszczki, ale zle nie jest. Z kremami jestem ostrozna :) chemia to chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej rady powyżej to oczywiście trzeba dbać o zdrowe jedzenie, bo jak ktoś bedzie żarł syf i łykał te witaminy to to nie wiem na ile sie sprawdzi. Dalej gimnastyka twarzy. Mam książkę na ten temat, ale nie mam czasu jej przeczytać, jednak podobno ktoś kto to stosuje to faktycznie na o wiele dłużej zachowuje młodość. Oczywiście ciało ogółem to samo. Jedna zasadnicza sprawa. Jak ktoś zacznie się stosowac do tych wszystkich rad już teraz to ma szanse wyglądać w wieku 50 lat na 10, 20 lat mniej bez żadnego botoksu wyglądać młodziej naturalnie. Jeśli ktoś zacznie to stosować w wieku 50 lat to to jednak już nie sprawy że nagle odmłodnieje do wyglądu 30-latki. To stwierdzenie jest ważne i mówi nam by nie zwlekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też dużo niekonwencjonalnych metod dbania o zdrowie z czego sporo z nich jest w wątkach na dziale zdrowie i uroda, ale nie chce mi się już ich opisywać. Ważne jest bardzo walczenie o zdrowie bo od tego się zaczyna walka ze zmarszczkami, np. jelita muszą być w dobrej kondycji nie zawalone syfem bo inaczej nie będą wchłaniały witamin koniecznych dla urody. Organizm nalezy odgrzybić, bo kazdy z nas ma kandydoze od żarcia cukru mąki i innego g****a a to rodzi kolejne komplikache. Polecam temat w książce słoneckiego. To taki przykład. Można by rozlekać się o różnych pozycjach ale nie starcza czasu by o tym pisać. Metoda BSM również jest o niej książka. Większośc ludzi sie z tego będzie śmiać bo to technika niekonwencjonalna ale były tak przykłady ludzi 80 letnich którzy to na co dzień stosują i nie chorują na żadne choroby a przy tym wyglądają na 20 lat mniej, jest tam również pozycja trzymania rąk na odmładzanie. No generalnie można by pisać, pisać i pisać, czytać, czytać i czytać tylko czasu na to wszystko brak :( i stosować ciężko bo to wszystko wymaga zaangażowania a gdzie przy tym obowiązki dnia codziennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gentoimaper1970nljds
Mam to samo.. w listopadzie skończyłam 30 lat ale się nie poddaję..cały arsenał przeciwzmarszczkowy w zanadrzu Jasne http://yo.io/fPwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamblahersand1980hlkyt
Slyszalam ze kiedys robiono badania z udzialem siostr blizniaczek. Obserwacje trwaly 10 lat. siostra ktora dbala o siebie wygladala o wiele lepiej od tej ktora nie robila nic. Takie badania wydaja sie bardziej wiarygodne niz te z udzialem ludzi sobie obcych. Tak wiec chyba trzeba sie za siebie zabrac . Aa dodam ze mam 42 lata i teraz dopiero zaczynaja mi sie robic zmarszczki, ale zle nie jest. Z kremami jestem ostrozna chemia to chemia. Jasne http://dateilager.de/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak szybko sie starzejemy biologicznie czyli wizualnie zalezy od naszych genow jak masz taki geneotyp ze w twojej rodzinie matka i babka szybko sie starzały to ty tez i nie pomoga ci zadne kremy ani cudowne wynalzki typu botoks bo wtedy zyskasz efekt maski na twarzy . wszystko jest zalezne od tego jaki masz geneotyp i jeszcze jedno twarz ale tez szyja jest wazna i kladz nacisk na nia.wiek kobiety pokazuje tez szyja moja droga i dłonie dla twojej wiadomosci.... zauwaz ze jedne osoby starzeeja sie szybciej a inne nie a inne jeszcze tak maja ze wieku po nich nie widac to zaley od wielu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bamblahersand1980hlkyt wczoraj Koleś nie wiem co ty tworzysz i nie chce wiedzieć ale w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/j stąd bo zaśmiecasz tylko topiki śmieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się że to druga zmarszczka pod okiem, a nie np. pierwszy guzek w piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam 33 i kilka zmarszczek już też ale mimo, że nie mam jakiegoś tam wielkiego fioła na ich punkcie to stosuję krem Vichy Supreme. Krem i tak i tak używamy więc jeśli ma jeszcze dodatkowo nam poprawić cerę to wychodzę z tego założenia, że jak ma np. nawilżać to niech też wygładza czy ujędrnia skórę. Takie wiecie 2w1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również lubię lift active, ale po testach kremu wolę jednak serum. Dla mojej skóry lepiej się sprawdza jeśli chodzi o samą konsystencję. Serum jest ultra lekkie dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację z tym cukrem, oczywiście chodzi o cukier rafinowany bo ten cukier w owocach jest zdrowy. a ja wam napiszę że nabrałam jakoś wstrętu do tych wszystkich kremów, balsamów i po prostu tego nie używam; moje jedyne kosmetyki to mydło i szampon do włosów, no i peeling do usuwania złuszczonego naskórka. Kremy używam bardzo rzadko to te najtańsze nivea, ziaja. czasem smarują twarz po prostu zwykłym olejem tłoczonym na zimno, bo to jest naturalne. Ale po tym twarz się świeci więc stosuję to na noc. Twarz myję zimną wodą, bo podobno od ciepłej wody też skóra się szybciej starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa02
No wiesz, trochę się zgodzę trochę się nie zgodzę. Jesli nie ma potrzeby to się kremów może nie używać, ale po czasie się okaże, że skóra nie ma zdrowego koloru, jest wysuszona i brzydka, a mycie zimną wodą?? Uważam, że nie umyje się twarzy dobrze zimną wodą, ale to moje zdanie. Ja używam serum idealia, które naprawia moją skórę bo dłuższy czas nie dbałam o nią odpowiednio i była poszarzała i sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×